Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

P23/ÅM 8. september 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

56:30

+0:00

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susannah Malm

STATNETT

1:06:00

+0:00

2.

Birgitte Blindheim

Kjelsås IL

1:07:42

+1:42

3.

Monica Diana Hiller

Kolbotn & Skimt OL

1:32:30

+26:30

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdal

Coop

1:04:32

+0:00

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

46:49

+0:00

2.

Jorunn Sanderud

NYDALEN

50:08

+3:19

3.

Elle Melbye

Elle BIL

50:13

+3:24

4.

Brynhild Fanuelsen

SABHF

56:39

+9:50

5.

Kjersti Tho

STABÆK IF

1:06:36

+19:47

6.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:07:00

+20:11

7.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

1:10:05

+23:16

8.

Unni Sandbekk

NORDEA

1:12:35

+25:46

9.

Hege Andersen

UBIL

1:22:54

+36:05

DSQ

Christine Frogner Brath

HYDRO OSLO

38:05

36 53 54 56 58 60 76 100

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

AkerSolutions

52:57

+0:00

2.

Onelma Blomhoff

Rikshospitalet

55:34

+2:37

3.

Astri Rogstad

GE Healthcare

58:14

+5:17

4.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

58:45

+5:48

5.

Anne-Britt Nilsen

HIO

1:00:38

+7:41

6.

Jorunn Solheim

TELENOR

1:11:14

+18:17

7.

Elisabeth Ibsen

UNIVERSITETET

1:13:50

+20:53

8.

Lilla Madsen

FBI

1:14:45

+21:48

9.

Astrid Kvamme

Heming/NJÅRD

1:16:37

+23:40

10.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:21:59

+29:02

11.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

1:27:32

+34:35

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørgulf Svenningsen

Statnett BIL

1:22:01

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

Blom

50:42

+0:00

2.

Ole Petter Kjerkreit

Enskilda

54:36

+3:54

3.

Knut Erling Øen

NORDEA

55:27

+4:45

4.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

58:21

+7:39

5.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

59:04

+8:22

6.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

1:00:31

+9:49

7.

Guttorm Egge

OSI

1:06:00

+15:18

8.

Jan Roar Stange

SANDEFJORD OK

1:06:35

+15:53

9.

Lars Grande

FBI

1:07:40

+16:58

10.

Steinar Øvreås

RBIL

1:10:07

+19:25

11.

Tor Ringstad

Tandberg

1:10:56

+20:14

12.

Finn Erik Aas

Privat

1:11:21

+20:39

13.

Petter Halvorsen

Geelmuyden Kiese

1:15:03

+24:21

14.

Jon Sletvold

Thales

1:18:32

+27:50

15.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:21:07

+30:25

16.

Håkon Sagberg

FBI

1:21:53

+31:11

17.

Eskil Åsmul

Software Innovation

1:28:59

+38:17

18.

Trond Henry Skjønsfjell

Vernepliktsverket

1:33:54

+43:12

19.

Sven Ringstad

Siemens

1:49:56

+59:14

DSQ

Lars Rønning

Western GECO

1:25:52

55

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

56:56

+0:00

2.

Per Kaarby

BELLIT

1:00:41

+3:45

3.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:02:00

+5:04

4.

Per Morten Lefdal

Heming

1:03:23

+6:27

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

1:09:05

+12:09

6.

Eivind Hoff

NORDEA

1:10:47

+13:51

7.

Trond Westgaard

REC

1:14:10

+17:14

8.

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

1:15:20

+18:24

DSQ

Torgrim Engell

Ge Healthcare

1:10:01

50 51 55 56 57 60 76

DSQ

Geir Hanesand

Thales

1:17:57

48 49 50 51 55 56 57 60

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

53:24

+0:00

2.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

54:06

+0:42

3.

John Hansen

AB PIL

1:00:39

+7:15

4.

Martin Veastad

Thales

1:01:23

+7:59

5.

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

1:03:19

+9:55

6.

Egil W. Iversen

Glaamene

1:03:33

+10:09

7.

Øystein Kildahl

AHS

1:03:34

+10:10

8.

Tormod Øvergaard

INTERO

1:07:27

+14:03

9.

Ivar Refsland

ACCENTURE

1:09:03

+15:39

10.

Pål Terkelsen

PRIVAT

1:12:19

+18:55

11.

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

1:13:50

+20:26

12.

Bård Natvig

Universitetet

1:15:11

+21:47

13.

Paal W Hanssen

NORAUDIT

1:16:26

+23:02

14.

Tore Sannes

Geocap

1:17:19

+23:55

15.

Finn Gange

Privat

1:24:49

+31:25

16.

Richard Blom

FBI

1:24:55

+31:31

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

42:44

+0:00

2.

Are Eriksen

UNIVERSITETET

50:25

+7:41

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

53:05

+10:21

4.

Reidar Kierulf

RKP

55:39

+12:55

5.

Knut Krosby

NEPTUN

1:00:30

+17:46

6.

Tore Ringerike

DNB

1:00:48

+18:04

7.

Christian Dons

SFT

1:03:20

+20:36

8.

Reidar Vifstad

TYRVING

1:04:21

+21:37

9.

Torbjørn Breistrand

Nydalens Skiklub

1:06:42

+23:58

10.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:08:44

+26:00

11.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

1:09:39

+26:55

12.

Per Nermo

COWI BIL

1:12:19

+29:35

13.

Mogens Monsen

Mysoft

1:15:00

+32:16

14.

Bjørn Rossow

Thales

1:15:19

+32:35

15.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

1:16:16

+33:32

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Stabell

Statnett BIL

43:19

+0:00

2.

Einar Skåre

BREVPOST

47:33

+4:14

3.

John Thomas Petersen

NORDEA

48:00

+4:41

32 33

4.

Geir Trøan

TELENOR

54:26

+11:07

5.

Kjell Stenstadvold

HYDRO OSLO

59:51

+16:32

6.

Trond Wettergreen

ANDVORD

1:00:10

+16:51

7.

Hasse Bergstrøm

SKI VG SKOLE

1:00:39

+17:20

8.

Knut Erik Bjørklund

DNB NOR

1:03:19

+20:00

9.

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

1:07:54

+24:35

10.

Knut Tore Solheim

FUGRO

1:11:31

+28:12

11.

Bjørn Spjelkavik

FBI

1:12:03

+28:44

DSQ

Ivar Opsahl

PLANBYGG

1:14:20

59

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

39:32

+0:00

2.

Kjell Gorm Røkke

Tyrving, IL

43:24

+3:52

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

43:38

+4:06

4.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

44:21

+4:49

5.

Knut Møgedal

AkerSolutions

47:49

+8:17

6.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

49:44

+10:12

7.

Sturle Hånes

METEOROLOGEN

49:49

+10:17

8.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

52:41

+13:09

9.

Tom Ibsen

UBIL

54:11

+14:39

10.

Sverre Farstadvoll

PETEC

56:56

+17:24

11.

Per Erik Sørensen

NORDEA

1:00:16

+20:44

12.

Knut Erik Østengen

Thales

1:02:51

+23:19

DSQ

Hans Petter Jensen

Privat

1:09:54

58

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

1:23:03

58 60 76 100

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

40:49

+0:00

2.

Jappe Blomhoff

RIKSHOSPITALET

43:26

+2:37

3.

Tor Drage

AkerSolutions

49:06

+8:17

4.

Svein Kvalheim

BT

50:13

+9:24

5.

Arne Jordal

SAS

51:05

+10:16

6.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

51:17

+10:28

7.

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

1:05:12

+24:23

8.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

1:05:24

+24:35

9.

Einar Ersdal

HYDRO OSLO

1:09:07

+28:18

DSQ

Tor Henriksen

HIO

48:11

58 60 76 100

DSQ

Sigfred Fagervik

Thales

57:08

34

DSQ

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:23:23

56 58 60 76

DSQ

Ronald Inglingstad

NORDEA

1:33:51

58 60 76

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hoff

NORCONSULT

46:52

+0:00

2.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

48:13

+1:21

3.

Ole Sannes

PRIVAT

49:30

+2:38

4.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

52:42

+5:50

5.

Johan Theisen

KLP FORSIKRING

55:17

+8:25

6.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

56:38

+9:46

7.

Kjell Teigland

PRIVAT

59:49

+12:57

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:05:34

+18:42

9.

Arnfinn Sjønnesen

NITTEDAL

1:08:27

+21:35

10.

Helge Kvaase

HIAK

1:08:34

+21:42

11.

Dagfinn Føllesdal

OSI

1:14:14

+27:22

12.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:20:15

+33:23

13.

Svein Kildal

TELENOR

1:23:45

+36:53

14.

Magne Grande

FBI

1:24:00

+37:08

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Holt Hansen

Egen

1:10:39

+0:00

2.

Bjørn Larsson

PRIVAT

1:15:36

+4:57

3.

Oddvar Andreassen

ROMERIKSLAGET

1:36:20

+25:41

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Taugbøl

FBI

1:16:31

+0:00

2.

Torstein Schelle

AIMIT

1:59:46

+43:15

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

1:12:02

+0:00

2.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet

1:15:12

+3:10

3.

Margrethe Barstad

Privat

1:22:11

+10:09


Sist oppdatert:

9 november 2009, 08:19:01

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

149

Antall startet:

149