Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P17 Sognsvann 13. august 2015

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

49:21

+0:00

12:20

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

OUS

58:20

+0:00

14:35

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelsa

1:04:22

+0:00

16:05

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING/NJÅRD

33:43

+0:00

10:52

2.

Gjertrud Pettersen

PRIVAT

56:00

+22:17

18:03

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

45:02

+0:00

14:31

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

42:17

+0:00

13:38

2.

Liv Haugli

HELSEDIREKTORATET

54:29

+12:12

17:34

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

47:40

+0:00

15:22

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

57:13

+9:33

18:27

3.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

58:49

+11:09

18:58

4.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:02:04

+14:24

20:01

5.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:08:26

+20:46

22:04

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stefan Ring

Statnett BIL

1:07:19

+0:00

11:05

2.

Erik Stordal

Asker Skiklubb

1:12:14

+4:55

11:54

3.

Øystein Bjerga

PRIVAT

1:18:46

+11:27

12:58

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gard Lindseth

Nydalens Skiklub

47:00

+0:00

7:44

2.

Tarjei Sandnes

Nydalens Skiklub

52:29

+5:29

8:38

3.

Erlend Gjestrud

Notodden O-lag

58:21

+11:21

9:36

4.

Hallvard Koren

OK Moss

59:04

+12:04

9:43

5.

Marius Burmo

PRIVAT

1:01:41

+14:41

10:09

6.

Stein Hagen

Fossum IF

1:02:12

+15:12

10:14

7.

Håkon Sagberg

FBI

1:05:55

+18:55

10:51

8.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:14:38

+27:38

12:17

DSQ

Svein Nygård

NORGES BANK

51:15

49

DSQ

Tor Erik Olsen

Teddy TV

1:06:11

49

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Uno Hanslien

Bilpost

51:43

+0:00

10:20

2.

Nils Jørgen Brodin

Byggmesterforbundet

58:39

+6:56

11:43

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

40:04

+0:00

8:00

2.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

42:25

+2:21

8:29

3.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

43:34

+3:30

8:42

4.

Pål Therkelsen

Privat

45:04

+5:00

9:00

5.

Per Morten Lefdal

Heming

45:35

+5:31

9:07

6.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

46:13

+6:09

9:14

7.

Trond Westgaard

PRIVAT

53:20

+13:16

10:40

8.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

57:50

+17:46

11:34

DSQ

Bjørn Solbergseter

BILPOST

35:14

33

DSQ

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

35:58

33

DSQ

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

46:55

46

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Hansen

AB PIL

32:51

+0:00

8:12

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

33:46

+0:55

8:26

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

34:10

+1:19

8:32

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

34:32

+1:41

8:38

5.

Martin Granly

SIemens

35:28

+2:37

8:52

6.

Andreas Erichsen

Erichsen et Horgen

36:02

+3:11

9:00

7.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

36:49

+3:58

9:12

8.

Richard Blom

FBI

1:05:30

+32:39

16:22

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

33:26

+0:00

8:21

2.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

40:17

+6:51

10:04

3.

Johan T Jensen

UD

41:16

+7:50

10:19

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

41:21

+7:55

10:20

5.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

44:23

+10:57

11:05

6.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

45:59

+12:33

11:29

7.

Reidar Kierulf

RKP

46:37

+13:11

11:39

8.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

46:59

+13:33

11:44

9.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

47:34

+14:08

11:53

10.

Per Nermo

COWI BIL

48:35

+15:09

12:08

11.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

53:50

+20:24

13:27

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

27:20

+0:00

8:49

2.

Trond Wettergreen

Andvord

40:16

+12:56

12:59

3.

Per Haugen

NEDERMAN

41:17

+13:57

13:19

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

43:02

+15:42

13:52

5.

Kaare Solhjell

Privat

48:29

+21:09

15:38

DSQ

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

46:54

36

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

36:47

+0:00

11:51

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

38:18

+1:31

12:21

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

39:39

+2:52

12:47

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

40:22

+3:35

13:01

5.

Hans Petter Jensen

Bygdøy Idretslag

41:21

+4:34

13:20

6.

Øystein Madsen

GE Healthcare

42:25

+5:38

13:40

7.

Roar Gudding

Vet BIL

44:31

+7:44

14:21

8.

Arne Michelsen

Lillomarka

44:59

+8:12

14:30

9.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

49:05

+12:18

15:50

10.

Terje Throndsen

NIttedal Oljalyn

50:09

+13:22

16:10

11.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

52:52

+16:05

17:03

12.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

53:54

+17:07

17:23

13.

Tom Ibsen

OUS

1:00:11

+23:24

19:24

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Hånes

GeoFORM

39:21

+0:00

12:41

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

41:12

+1:51

13:17

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

42:35

+3:14

13:44

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

51:09

+11:48

16:30

5.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

53:16

+13:55

17:10

DSQ

Leif Bråten

HEMING Orientering

1:04:02

32

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Raumar

43:12

+0:00

13:56

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

44:39

+1:27

14:24

3.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

52:05

+8:53

16:48

4.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

52:44

+9:32

17:00

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

55:17

+12:05

17:50

6.

Kjell Teigland

PRIVAT

56:57

+13:45

18:22

7.

Aage Mella

Østmarka OK

57:08

+13:56

18:25

8.

Magne Grande

FBI

57:36

+14:24

18:34

9.

Tor Drage 

Aker Solutions

59:02

+15:50

19:02

10.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal

1:12:28

+29:16

23:22

11.

Per Gjermo

Asker SK

1:19:38

+36:26

25:41

12.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:29:04

+45:52

28:43

DSQ

Aage Øyvann

Hydro Oslo

1:06:29

33 43 42 32

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ida Jentoft

Renovasjonsetaten

13:55

100

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

34:37

+0:00

11:10

2.

Gaute Bergan

Nydalens Skiklub

36:11

+1:34

11:40

3.

Ranveig Aas Hansen

Bøler skole

40:03

+5:26

12:55

4.

Arne Vestrhein

Broadnet

44:52

+10:15

14:28

5.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

50:58

+16:21

16:26

6.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

54:37

+20:00

17:37

7.

Solveig Bergan

Nydalens Skiklub

1:03:38

+29:01

20:31

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Thørnqvist Halden

Nydalens Skiklub

30:10

+0:00

7:32

2.

Trygve Sunde Kolderup

Hvidserk

37:55

+7:45

9:28

3.

Christina Luis

Nydalens Skiklub

39:21

+9:11

9:50

4.

Vegard Halden

Nydalens Skiklub

45:34

+15:24

11:23

5.

Jarle Nilsen

SIemens

47:48

+17:38

11:57

6.

Håkon Jentoft

Renovasjonsetaten

49:01

+18:51

12:15

7.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:01:44

+31:34

15:26

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

Nydalens Skiklub

44:29

+0:00

8:53

2.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

52:35

+8:06

10:31

3.

Ronny Harsvik

Aker Solutions

1:04:52

+20:23

12:58

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Pettersen

Nydalens Skiklub

48:24

+0:00

7:58

2.

Oskar Jensen

Nydalens Skiklub

54:09

+5:45

8:55

3.

Odd Arne Lian

Veidekke

59:47

+11:23

9:50

4.

Idar Brekke

Ås UMB

1:00:37

+12:13

9:59


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 august 2015, 08:04:11

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

118

Antall startet:

118