Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Poengoversikt Romerike 2009Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK P16 TUR-O-LØPET 13. september 2009

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Haakestad

FFI

1:35:20

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

1:28:35

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

Henriksen Consulting

1:28:53

+0:18

3.

Tor Ringstad

1:36:14

+7:39

4.

Steinar Øverås

Oslo Kommune

1:36:15

+7:40

5.

Harald Iwe

1:57:56

+29:21

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:29:13

+0:00

2.

Jan Erik Torp

FFI Bil

1:45:19

+16:06

DSQ

Arne Petter Bartholsen

FFI Bil

1:05:34

42 38 33 41 249

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Refsland

Accenture

1:28:53

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe & Christiansen AS

1:29:17

+0:24

3.

Tormod Øvregaard

INTERO

1:32:10

+3:17

4.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo

1:38:11

+9:18

5.

Pål Woldstad Hanssen

BDO Noraudit BIL

1:44:57

+16:04

DSQ

Vidar Svendsen

Skog&landskap

1:12:10

42 38 33 41

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Ringerike

DnB NOR

1:23:57

+0:00

2.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:38:42

+14:45

3.

Rune Halke

Privat

1:56:21

+32:24

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

1:15:36

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

Ski vgs bil

1:46:40

+31:04

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

2:29:06

+0:00

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Lise Hugdahl

Coop

1:39:53

42 41

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales

1:06:18

+0:00

2.

Eyvind Aas

1:14:16

+7:58

3.

Erik Haugros

1:19:59

+13:41

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:21:29

+15:11

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronald Inglingstad

Nordea

1:15:33

+0:00

2.

Arne Chr. Scheie

1:19:51

+4:18

3.

Trond Varang

BM Norgros

1:20:55

+5:22

4.

Tor Drage

Aker Solutions

1:29:31

+13:58

5.

Bjørn Gunnerød

Statens kartverk

2:22:39

+1:07:06

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hoff

Norconsult

1:10:54

+0:00

2.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:12:05

+1:11

3.

Tor E. Henriksen

1:14:15

+3:21

4.

Ole Sannes

1:18:52

+7:58

5.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

1:19:48

+8:54

6.

Helge Kvaase

HiAk

2:08:34

+57:40

DSQ

Arnfinn Haugland

41 42 38 39 33 32 31 249

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

1:14:32

+0:00

2.

Nora Ursin

Bærum Kommune

1:18:47

+4:15

3.

Kirsti M. Blomdal

Lørenskog kommune

2:22:04

+1:07:32

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

1:13:21

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:14:58

+1:37

3.

Unni Drage

Aker Solutions

1:16:44

+3:23

DSQ

Ellen M. Grande

1:15:34

42 38 33 32 31

DSQ

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

1:35:05

42 38

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jappe Blomhoff

Rikshospitalet

1:19:23

+0:00

Klasse: BØ-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

1:47:31

+0:00


Sist oppdatert:

17 juni 2010, 20:58:26

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

48

Antall startet:

48