Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK 18 Fossum IF 18. august 2015

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

PROMIS BIL

48:22

+0:00

2.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

57:44

+9:22

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

31:18

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

49:22

+18:04

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

49:22

+18:04

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

38:11

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

49:26

+0:00

2.

Aud Spjelkavik

FBI

54:27

+5:01

3.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:05:01

+15:35

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

48:31

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

53:07

+4:36

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

59:56

+11:25

4.

Anne Britt Nilsen

HIOA

1:00:21

+11:50

5.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn & Skimt OL

1:08:53

+20:22

6.

Inger Elisabeth Kvaase

Bækkelagets SK

1:10:57

+22:26

7.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:18:03

+29:32

8.

Elisabeth Ibsen

UiO

1:29:48

+41:17

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

53:31

+0:00

2.

Charles Halaas

Aibel

55:39

+2:08

3.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

57:11

+3:40

4.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

58:21

+4:50

5.

Marius Burmo

PRIVAT

1:07:30

+13:59

6.

Hallvard Koren

OK Moss

1:10:24

+16:53

7.

Håkon Sagberg

PRIVAT

1:13:51

+20:20

8.

Erlend Gjestrud

NOtodden OL

1:16:17

+22:46

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Tyrving, IL

42:14

+0:00

2.

Bjørn Solhjem

Hægland & Svanberg

43:23

+1:09

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

45:42

+3:28

4.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

48:08

+5:54

5.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

49:47

+7:33

6.

Rune Teigland

Aas-Jakobsen

50:29

+8:15

7.

Pål Therkelsen

PRIVAT

50:40

+8:26

8.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

53:52

+11:38

9.

Trond Westgaard

Forskningsrådet

56:29

+14:15

10.

Håkon Halvorsen

Statnett

1:12:40

+30:26

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

35:19

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

36:38

+1:19

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

38:30

+3:11

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

40:32

+5:13

5.

Morten Kongsberg

IL Tyrving

40:47

+5:28

6.

Endre Halland

NORCONSULT BIL

42:02

+6:43

7.

Richard Blom

FBI

42:48

+7:29

8.

Donald Skantze

IL Tyrving

51:30

+16:11

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

44:31

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

44:41

+0:10

3.

Stig Hultgreen Karlsen

ABildsø Elektriske

47:37

+3:06

4.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

49:01

+4:30

5.

Per Magnus

FHI

49:38

+5:07

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

49:44

+5:13

7.

Per Nermo

Cowi BIL

50:41

+6:10

8.

Vifstad Reidar

Tyrving, IL

55:03

+10:32

9.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

56:33

+12:02

10.

Pål Benjaminsen

Kamp/Vestheim

1:02:32

+18:01

11.

Steinar Heid

STatoil Oslo BIL

1:15:10

+30:39

12.

John Henning Hope

PRIVAT

2:10:00

+1:25:29

80

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

27:37

+0:00

2.

Jon Ferden

Kredinor

36:32

+8:55

3.

Peter Blom

HEMING Orientering

38:42

+11:05

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

41:31

+13:54

5.

Trond Wettergreen

Andvord

42:59

+15:22

6.

Per Haugen

NEDERMAN

44:09

+16:32

7.

Bernt Tollefsen

Statens strålevern

1:02:00

+34:23

8.

Arne Holmgren

OPIL

1:03:51

+36:14

DSQ

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

52:11

100

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Røkke

Tyrving, IL

34:15

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

36:23

+2:08

3.

Geir Trøan

Telenor

36:46

+2:31

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

36:58

+2:43

5.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

38:14

+3:59

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

39:09

+4:54

7.

Tor Ommundsen

Veritas

40:35

+6:20

8.

Knut Møgedal

Aker Solutions

41:39

+7:24

9.

Karl A Langerød

Lovisenberg

44:50

+10:35

10.

Arne Michelsen

Lillomarka O-lag

52:44

+18:29

11.

Roar Gudding

Vet BIL

55:11

+20:56

12.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

55:23

+21:08

13.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

56:42

+22:27

14.

Torstein Østen

MAESTRO

57:05

+22:50

15.

Tom Ibsen

OUS

1:00:20

+26:05

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

42:35

+0:00

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

49:39

+7:04

3.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

57:12

+14:37

4.

Per Meiland

DNB NOR

1:08:58

+26:23

5.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:09:10

+26:35

6.

Ronald Inglingstad

Oppsal Orientering

1:18:49

+36:14

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

48:46

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:00:32

+11:46

3.

Magne Grande

FBI

1:01:24

+12:38

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:03:12

+14:26

5.

Arne Chr Scheie

Østmarka OK

1:03:32

+14:46

6.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:07:27

+18:41

7.

Kjell Teigland

Østmarka OK

1:12:40

+23:54

8.

Aage Mella

Østmarka OK

1:34:57

+46:11

9.

Helge Kvaase

HIAK

+0:0-46

DSQ

Johan Theisen

Kolbotn & Skimt OL

1:49:01

101 80

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Østensen

Fossum IF

19:39

+0:00

2.

Sigve Nygård Fagervold

JERNBANEVERKET

49:29

+29:50

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Tyrving, IL

55:27

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Benestad

Grane

37:12

+0:00

2.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

45:07

+7:55

3.

Geir Andreas Neset

Bøler skole

45:21

+8:09

4.

Nicolai Norstrand

Havfond

46:17

+9:05

5.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

46:38

+9:26

6.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

47:23

+10:11

7.

Hans Henrik Fremming

Meteorologen

51:31

+14:19

8.

Ranveig Ås Hansen

Bøler skole

58:07

+20:55

9.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:12:26

+35:14

10.

Erik Myhrberg

Aker Solutions

1:15:53

+38:41

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

1:12:58

+0:00

2.

Jarle Nilsen

SIMENS

1:15:39

+2:41

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

OVE Martinsen

Leithe&Christiansen

1:09:10

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 september 2015, 07:55:39

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

111

Antall startet:

111