Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2015Lagkonkurranse OG-karusellen 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 4 19. august 2015

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

IL Leik

1:01:26

+0:00

korriger

2.

Audun Bakk

Melhus IL

1:02:44

+1:18

korriger

3.

Ola Keiserås

IL Leik

1:06:26

+5:00

korriger

DSQ

Anders Estenstad

Leik

1:36:03

korriger

51

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

58:47

+0:00

korriger

2.

Svein Unsgård

IL Leik

1:02:35

+3:48

korriger

3.

Jan Hage

IL Leik

1:06:52

+8:05

korriger

4.

Kjell Rune L. Halvorsrud

Melhus IL

1:12:27

+13:40

korriger

5.

Even Unsgård

IL Leik

1:13:24

+14:37

korriger

6.

Anders Solstad

Orkanger IF

1:13:26

+14:39

korriger

7.

Erik Foss

IL Leik

1:23:38

+24:51

korriger

8.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:34:47

+36:00

korriger

9.

Ole Hjulstad

Melhus IL

1:53:40

+54:53

korriger

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

42:11

+0:00

korriger

2.

Svein Olav Åmot

IL Leik

43:51

+1:40

korriger

3.

Hege S Melhuus

Melhus IL

47:00

+4:49

korriger

4.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

49:00

+6:49

korriger

5.

Arne Gaustad

Børsa IL

52:53

+10:42

korriger

6.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

54:25

+12:14

korriger

7.

John Lerli

Melhus IL

1:06:33

+24:22

korriger

8.

Stein Hoseth

Melhus IL

1:08:32

+26:21

korriger

9.

Eivind Bakk

Melhus IL

1:09:33

+27:22

korriger

10.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:12:44

+30:33

korriger

11.

Kristin Sølberg

IL Leik

1:30:06

+47:55

korriger

DSQ

Odin Unsgård

IL Leik

34:30

korriger

34 37 38 39 32 48 42 51

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elfrid By

Orkanger IF

34:54

+0:00

korriger

2.

Martin Melhuus

Melhus

38:47

+3:53

korriger

3.

Trine Sunnset

Melhus IL

39:07

+4:13

korriger

4.

Ingrid Rønning

Melhus IL

45:51

+10:57

korriger

5.

Kjell Sølberg

IL Leik

47:17

+12:23

korriger

6.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

52:01

+17:07

korriger

7.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

55:56

+21:02

korriger

8.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

56:48

+21:54

korriger

9.

Arne Grønset

Orkanger IF

1:01:47

+26:53

korriger

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Glesåen

Gaula OL

42:55

+0:00

korriger

2.

Ola Neraunet

Orkanger IF

43:22

+0:27

korriger

3.

Oddveig Lien

Orkanger IF

55:44

+12:49

korriger

4.

Åse Høgsteggen

IL Leik

58:44

+15:49

korriger

5.

Ivar Keiserås

Melhus IL

1:32:41

+49:46

korriger

DSQ

Ivar Løberg

Gaula OL

41:42

korriger

35 59 133 132 46 31

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oskar Storler

Melhus IL

24:13

korriger

Kristoffer Lerli

Melhus IL

19:42

korriger

Even Langørgen

Melhus IL

30:15

korriger

85

Oddny Langørgen

Melhus IL

30:42

korriger

85

Jon Sigurd Berg

Klæbu IL

27:56

korriger

85 130

Johanne Berg

Klæbu IL

28:34

korriger

85 130

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

22:15

korriger

85

Sander Sandmo

Melhus IL

23:34

korriger

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

19:48

korriger

85

Espen Karlsen

Melhus IL

22:25

korriger

Andreas Aagesen

Melhus IL

22:16

korriger

Kristin Lerli

Melhus IL

19:19

korriger

Mao Vatn

Orkanger IF

20:42

korriger

85

Teo Vatn

Orkanger IF

23:54

korriger

Tommy Johansen

Klæbu IL

50:42

korriger

Jan Erik Tyrhaug

Klæbu IL

51:01

korriger

Åse Aursøy

Klæbu IL

50:49

korriger

Mona Windseth

Melhus IL

19:30

korriger

Erik W. Bakk

Melhus IL

19:31

korriger

Klasse: Rød Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Keiserås

IL Leik

1:18:38

+0:00

korriger

Klasse: Grønn Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Rønning Hoseth

Melhus IL

1:07:44

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 august 2015, 22:31:03

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

61

Antall startet:

61