Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
Rankingoversikt OBIK Orientering 2009Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P26 Sandbakken 15. september 2009

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

UNIVERSITETET

36:07

+0:00

2.

Sunniva Nilsen

Ullevål SYKEHUS

1:03:00

+26:53

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annette Stålstrøm

Indre Østfold

1:13:46

+0:00

Klasse: D45-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Hugdal

Coop

50:19

+0:00

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

1:00:55

+10:36

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

41:14

+0:00

2.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

46:06

+4:52

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

46:28

+5:14

4.

Unni Sandbekk

NORDEA

49:13

+7:59

5.

Inger Halck

Måren OK

56:15

+15:01

6.

Anitha Olsen

NORGES BANK

1:00:26

+19:12

7.

Berit Røste

Ringsaker OK

1:06:29

+25:15

8.

Vera Sjølie

NORGES BANK

1:11:28

+30:14

9.

Liv Asmyhr

Thales

1:57:33

+1:16:19

10.

Marianne Falch-Nielsen

Thales

1:57:38

+1:16:24

DSQ

Marit Vågsnes

ULLEVÅL SYKEHUS

47:30

62

Klasse: D65-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

AkerSolutions

38:15

+0:00

2.

Inger Døhlen

ROMERIKE POLITI

43:03

+4:48

3.

Anne Lise Øfsthus

ASKER

44:58

+6:43

4.

Jorunn Solheim

TELENOR

48:01

+9:46

5.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

58:11

+19:56

6.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

59:51

+21:36

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Florian Bochud

TANDBERG TELECOM

44:28

+0:00

2.

Odin Gramstad

OSI

1:05:57

+21:29

3.

Svein Egil Nilsen

Skattedirektoratet

1:35:53

+51:25

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Omestad

Blom

40:53

+0:00

2.

Per Øyvind Stene

Nydalen Skikl

41:29

+0:36

3.

Espen Lunøe

Nydalens Skiklub

44:08

+3:15

4.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

45:05

+4:12

5.

Inge Gunnes

Norconsult

46:03

+5:10

6.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

47:24

+6:31

7.

Knut Erling Øen

NORDEA

47:42

+6:49

8.

Gerrit Rode

Fet O-Lag

48:39

+7:46

9.

Svein Nygård

NORGES BANK

48:59

+8:06

10.

Knut Bjørkelo

Kolbotn & Skimt OL

51:38

+10:45

11.

Tor Ringstad

Tandberg

52:50

+11:57

12.

Lars Karelius Noer

NRK

53:40

+12:47

13.

Truls Kvaase

Oslo Dataarrangementer

55:29

+14:36

14.

Eskil Dahlen

Telenor

55:39

+14:46

15.

Martin Veastad

Thales

1:01:32

+20:39

16.

Trond Henry Skjønsfjell

Vernepliktsverket

1:02:01

+21:08

17.

Lars Onstad

JerNBANEVERKET

1:08:38

+27:45

18.

Sven Ringstad

Siemens

1:12:33

+31:40

19.

Eskil Åsmul

Software Innovation

1:13:15

+32:22

20.

Lasse Nederhoed

NRK

1:15:07

+34:14

21.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

1:17:35

+36:42

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

NORDEA

39:13

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

39:48

+0:35

3.

Roger Birkeland

Telenor

42:00

+2:47

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

44:11

+4:58

5.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets Spkl.

45:15

+6:02

6.

Trond Westgaard

REC

48:32

+9:19

7.

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

52:52

+13:39

8.

Iain Mcleod

FuGRO

1:27:58

+48:45

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Hydro Oslo BIL

38:57

+0:00

2.

Ove Martinsen

LEITHE&CHRISTIANSEN

42:09

+3:12

3.

Ivar Refsland

ACCENTURE

43:34

+4:37

4.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

45:51

+6:54

5.

Tore Sannes

Geocap

46:38

+7:41

6.

Bård Natvig

Universitetet

50:11

+11:14

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

53:35

+14:38

8.

Claus Frimann Clasen

LYBERG & PARTNERE

53:39

+14:42

9.

Harald Aas

PRIVAT

58:17

+19:20

10.

Knut Erik Østengen

Thales

58:20

+19:23

11.

Hallvard Bjørgum

DNV

1:02:27

+23:30

DSQ

Vidar Svendsen

Skog og landskap, UMB

49:18

67

DSQ

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske

1:02:35

49 45 63 67 62 44 59

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

35:12

+0:00

2.

Stein Myhre

Privat

38:49

+3:37

3.

Jon Fredriksen

FOBIL

39:09

+3:57

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

41:32

+6:20

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

41:49

+6:37

6.

Tore Ringerike

DNB

43:02

+7:50

7.

Per Nermo

COWI BIL

44:46

+9:34

8.

Mogens Monsen

Mysoft

45:08

+9:56

9.

Jon Foss

FRISKIS&SVETTIS

45:42

+10:30

10.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

46:03

+10:51

11.

Reidar Kierulf

RKP

49:41

+14:29

12.

Bjørn Rossow

Thales

49:58

+14:46

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

31:36

+0:00

2.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

37:18

+5:42

3.

Jon Færden

KREDINOR

39:46

+8:10

4.

Kjell Stenstadvold

HYDRO OSLO

40:42

+9:06

5.

Geir Trøan

TELENOR

41:52

+10:16

6.

Trond Wettergreen

ANDVORD

42:42

+11:06

7.

Hasse Bergstrøm

SKI VG SKOLE

43:17

+11:41

8.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

46:07

+14:31

9.

Sigfred Fagervik

Thales

49:19

+17:43

10.

Einar Skåre

BREVPOST

53:51

+22:15

11.

Knut Tore Solheim

FUGRO

56:12

+24:36

12.

Ernst Aandalen

Gjø/VARD

56:38

+25:02

13.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

58:57

+27:21

14.

Øyvin Brøymer

INTERTR SHIPPING

59:38

+28:02

15.

Per Haugen

NEDERMAN

1:08:25

+36:49

16.

Kaare Solhjell

PRIVAT

1:14:47

+43:11

DSQ

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

23:22

67 62 44 59 100

Arrang

Lars-Evan Pettersson

NVE

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

32:22

+0:00

2.

Knut Møgedal

AkerSolutions

33:05

+0:43

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

34:27

+2:05

4.

Per Erik Sørensen

NORDEA

40:49

+8:27

5.

Bjørn Grenager

Thales

41:06

+8:44

6.

Jon C. Fougner

FUGRO

42:08

+9:46

7.

Sverre Farstadvoll

PETEC

42:50

+10:28

8.

Arne H Reistad

Alcatel-Lucent BIL

44:40

+12:18

9.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

48:38

+16:16

10.

Hans Petter Jensen

Privat

49:44

+17:22

11.

Tor Sandby

SKATTEDIR

50:06

+17:44

12.

Magnus Rømoen

NGI

51:37

+19:15

13.

Per Eric Ståhlbrand

RIKSHOSPITALET

1:08:23

+36:01

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kvalheim

BT

33:37

+0:00

2.

Sigurd Melsom

Kjelsås

35:34

+1:57

3.

Tor Drage

AkerSolutions

36:32

+2:55

4.

Knut Hangeraas

GEOFORM

38:19

+4:42

5.

Bjørn Eckstrøm

NVE

40:16

+6:39

6.

Arne Jordal

SAS

40:53

+7:16

7.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

42:25

+8:48

8.

Bjørn Gunnerød

SK BIL

44:40

+11:03

9.

Ronald Inglingstad

NORDEA

46:12

+12:35

10.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

49:04

+15:27

11.

Tor Kaurin

Måren OK

58:51

+25:14

12.

Per Woxen

SWEDA KJEMI

1:02:58

+29:21

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

36:17

+0:00

2.

Helge Kvaase

HIAK

40:15

+3:58

3.

Erling Bakken

Asker SK

44:11

+7:54

4.

Arnfinn Sjønnesen

NITTEDAL

44:30

+8:13

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

45:28

+9:11

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

45:44

+9:27

7.

Per Gjermo

Asker SK

47:51

+11:34

8.

Magne Grande

FBI

47:56

+11:39

9.

Ole Sannes

PRIVAT

59:02

+22:45

10.

Hans Sætrevik

TELENOR

1:29:28

+53:11

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Holt Hansen

Egen

45:57

+0:00

2.

Bjørn Larsson

PRIVAT

50:18

+4:21

3.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

1:16:49

+30:52

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI

56:36

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

1:01:51

+5:15

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Kummen

MULTICONSULT BIL

39:50

+0:00

2.

Stephan Brown

NRK

46:35

+6:45

3.

Tomas Holmestad

Statoil Hydro Oslo BIL

55:58

+16:08

4.

Trond Ramberg

NRK

1:10:42

+30:52

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Bjordal

STATSBYGG

43:13

+0:00

2.

Ragnhild Helgerud

AGA

53:03

+9:50

3.

Donna Wilson

NVE

1:18:42

+35:29

DSQ

Torunn Nordbø

Bækkelagets Spkl.

1:00:09

64

DSQ

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:07:01

64 43 67 62 44 100

Arrang

Stein Beldring

NVE

Arrang

Morten Due

NVE

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Wigaard

Oppsal IF

43:10

+0:00

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

24:00

+0:00

2.

Christine Frogner Brath

HYDRO OSLO

48:16

+24:16

DSQ

Kristoffer L. Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

33:09

54 48

DSQ

Bjørg Kvalshaug

Privat

1:08:18

100


Sist oppdatert:

9 november 2009, 08:19:06

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

153

Antall startet:

153