Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bygdakamp 5, Skøynar 26. august 2015

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Andreas Bolstad

Skøynar

Siri Mette Lie

OK Skøynar

Lise Gustad

OK Skøynar

Jon - Kristian Munkeby

Frol IL

Johanne Munekby

Frol IL

Gudlaug Reinås

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Ivar Veie

Skøynar

Anita Imsland

Frol IL

Marianne Langøygard

Frol IL

Arnhild Brustad

Verdal OK

Jo Langøygard

Frol IL

Marianne Trøite

Frol IL

Stein Frode Aaseng

Frol IL

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

Heidi Matberg

Frol IL

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

39:48

+0:00

2.

Anton Bjartnes

Verdal OK

43:30

+3:42

3.

Gunnar Vatn

Frol IL

51:43

+11:55

4.

Maren Grande

Frol IL

1:14:21

+34:33

5.

Anders Israelsson

Skøynar

1:16:38

+36:50

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Sundsvik

Frol IL

27:07

+0:00

2.

Jonas Ressem

Frol IL

27:34

+0:27

3.

Vegard Ressem

Frol IL

31:25

+4:18

4.

Robert Ressem

Frol IL

34:39

+7:32

5.

Morten Svendgård

Skøynar

38:35

+11:28

6.

Jo Severin Matberg

Frol IL

40:28

+13:21

7.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

41:29

+14:22

8.

Einar Lund

Verdal OK

41:33

+14:26

9.

Hallvar Hallan

Skøynar

42:36

+15:29

10.

Arild Vassenden

Frol IL

43:17

+16:10

10.

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

43:17

+16:10

12.

Arne Grevskott

Frol IL

43:59

+16:52

13.

Inge Hafstad

Verdal OK

44:32

+17:25

14.

Jan Hruby

Inderøy il

44:50

+17:43

15.

Randi Jensen

Frol IL

45:52

+18:45

16.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

46:28

+19:21

17.

Håkon Grande

Verdal OK

46:33

+19:26

18.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

47:24

+20:17

19.

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

50:08

+23:01

20.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

50:31

+23:24

21.

Fredrik Skjerve

Verdal OK

51:10

+24:03

22.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

52:29

+25:22

23.

Ane Marte Vatn

Frol IL

55:33

+28:26

24.

Gunnhild Bredesen

Verdal OK

1:02:51

+35:44

25.

Mathilde Munkeby

Frol IL

1:33:41

+1:06:34

25.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:33:41

+1:06:34

DSQ

Grunde Varting

Skøynar

52:36

58 48 40 47

DSQ

Rolf Karseth

Steinkjer OK

59:29

95

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

27:04

+0:00

2.

Per M Kvam

Inderøy il

28:22

+1:18

3.

Per Arve Hammer

Skøynar

30:28

+3:24

4.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

30:40

+3:36

5.

Kristian Veie

Skøynar

31:36

+4:32

6.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

31:42

+4:38

7.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

32:12

+5:08

8.

Martin vehus Skjerve

Verdal OK

32:48

+5:44

9.

Magnhild Forseth

Frol IL

34:31

+7:27

10.

Kjell Lundsaunet

Verdal OK

34:32

+7:28

11.

Harald Bakken

Frol IL

34:48

+7:44

12.

Knut Evenhus

Skøynar

35:41

+8:37

13.

Jostein Nordvoll

Frol IL

36:32

+9:28

14.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

38:27

+11:23

15.

Gudmund Nesgård

Skøynar

40:10

+13:06

16.

Sofie Hallem

Verdal OK

40:50

+13:46

17.

Lars Kristian Myhre

Verdal OK

42:22

+15:18

18.

June Munkeby

Frol IL

42:51

+15:47

19.

Martin Vold Stavrum

Frol IL

44:27

+17:23

20.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

44:40

+17:36

21.

Steinar Kvam

Inderøy il

44:50

+17:46

22.

Mari K Grevskott

Frol IL

45:54

+18:50

23.

Magnhild Kvaal

Verdal OK

46:07

+19:03

24.

Kristian Midtkjell

Verdal OK

49:40

+22:36

25.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

49:40

+22:36

26.

Lars Stavran

Inderøy il

51:12

+24:08

27.

Johannes Sollid

Verdal OK

59:16

+32:12

28.

Svein Arnt Eklo

Verdal OK

1:01:55

+34:51

29.

Linnea Munkeby

Frol IL

1:02:26

+35:22

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Sissel Vehus

Verdal OK

14:46

+0:00

2.

Håvard Veie

Skøynar

15:41

+0:55

3.

Magnus Alstad

Frol IL

17:18

+2:32

4.

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

17:59

+3:13

5.

Cathrine Thorhus

Verdal OK

20:15

+5:29

6.

Randi Ulseth

Frol IL

21:23

+6:37

7.

Vilde Liaklev

Verdal OK

26:53

+12:07

8.

Ståle Johansen

Verdal OK

26:55

+12:09

9.

Andreas Sandberg

Frol IL

29:03

+14:17

10.

Hege Hallan

Skøynar

30:23

+15:37

11.

Kari Melby

Verdal OK

30:53

+16:07

12.

Emma Trøite

Frol IL

33:47

+19:01

13.

Mats Okkenhaug

Frol IL

34:07

+19:21

14.

Martine Myhr Imsland

Frol IL

34:12

+19:26

15.

Brage Reinås

Frol IL

34:19

+19:33

16.

Kirsten Toubro

Frol IL

34:53

+20:07

17.

Ludvig Langøygard

Frol IL

44:50

+30:04

18.

Selma Langøygar

Frol IL

45:53

+31:07

19.

Veronica Leithe

Frol IL

49:37

+34:51

20.

Joar Munkeby

Frol IL

49:52

+35:06

21.

Christian Alstad

Frol IL

56:39

+41:53

22.

Daniel Alstad

Frol IL

56:45

+41:59

23.

Live Marie Langøygard

Frol IL

+0:0-46

DSQ

Magnar Bolstad

Skøynar

31:12

95

DSQ

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

34:21

51

DSQ

Peder Munkeby

Frol IL

50:56

56

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Gjedrem Lund

Verdal OK

34:24

+0:00

2.

Magne Okkenhaug

Frol IL

39:07

+4:43

3.

Mette Kilskar

Frol IL

41:13

+6:49

4.

Ranveig Irene Brustad

Verdal OK

47:37

+13:13

5.

Kaja Seel

Frol IL

48:59

+14:35

6.

Asgeir Brustad

Verdal OK

57:06

+22:42

Klasse: N1.5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sander Matberg

Frol IL

51:53

Aksel Bolstad

Frol IL

34:53

Eirik Bolstad

OK Skøynar

36:47

Gunnvor Bolstad

OK SKøynar

24:03

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

48:38

Hanna Gustad Strøm

OK Skøynar

24:30

Mina Roos Øyen

Skøynar

22:08

Selma Støre

Skøynar

22:14

Sigurd Vatn

Frol IL

12:35

Håkon Hallan

Skøynar

10:01

Arnfinn Rønning

Skøynar

25:35

Cecilie Aaseng

Frol IL

17:18

Olav Gjedrem lund

Verdal OK

9:46

Torstein Gjedrem Lund

Verdal OK

18:21

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

9:37

Mona Gjedrem Lund

Verdal OK

19:56

Martine Frøseth

Verdal OK

Emilie Frøseth

Verdal OK

Mari Karoline Nubdal Frøseth

Verdal OK

Tone Fiskvik

Skøynar

17:51

Silje Gran

Skøynar

17:51

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

19:13

Vidar Skjerve

Verdal OK

19:40

41 42 58 43 48 40 47 46

DSQ

Sigve Bolstad

OK Skøynar

35:12

51

Klasse: VERT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mona Veie

Skøynar

Terje Rønning

Skøynar

49:40

Birger Rønning

Skøynar

Gisle Holberg

Skøynar

Tone Flægstad

Skøynar

Tone Nergård

Skøynar

Alf Dagfinn Ringstad

Skøynar

Linda Svendgård

Skøynar


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 august 2015, 21:18:27

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

144

Antall startet:

144