Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2015Lagkonkurranse OG-karusellen 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OG-karusell 5 2. september 2015

Klasse: Blå

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

Melhus IL

53:37

+0:00

9:44

korriger

2.

Ola Keiserås

IL Leik

54:34

+0:57

9:55

korriger

3.

Johan Riseth Hammer

Børsa IL

54:43

+1:06

9:56

korriger

4.

Jon Røstum

OL Gaula

55:14

+1:37

10:02

korriger

5.

Runar Krognes

IL Leik

55:18

+1:41

10:03

korriger

6.

Jonas Unsgård

IL Leik

57:42

+4:05

10:29

korriger

7.

Anders Estenstad

Leik

1:01:41

+8:04

11:12

korriger

8.

Kai Ove Bjerkenås

IL Leik

1:11:47

+18:10

13:03

korriger

9.

Ingebrigt Eid

IL Leik

1:13:19

+19:42

13:19

korriger

10.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

1:16:44

+23:07

13:57

korriger

11.

OLA HJULSTAD

Melhus IL

1:26:44

+33:07

15:46

korriger

Klasse: Rød

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Unsgård

IL Leik

43:05

+0:00

10:30

korriger

2.

Svein Unsgård

IL Leik

48:23

+5:18

11:48

korriger

3.

Jan Hage

IL Leik

55:20

+12:15

13:29

korriger

4.

Atle Pedersen

Melhus IL

55:38

+12:33

13:34

korriger

5.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

56:13

+13:08

13:42

korriger

6.

John Henry Hammer

Børsa IL

57:10

+14:05

13:56

korriger

7.

Erik Foss

IL Leik

1:07:20

+24:15

16:25

korriger

8.

Ove Bremseth

Melhus IL

1:12:51

+29:46

17:46

korriger

9.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

1:32:06

+49:01

22:27

korriger

10.

Ole Gunnar Sølberg

IL Leik

1:40:35

+57:30

24:31

korriger

Klasse: Grønn

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

IL Leik

33:57

+0:00

10:36

korriger

2.

Tone Almås

IL Leik

34:13

+0:16

10:41

korriger

3.

Hege S Melhuus

Melhus IL

36:29

+2:32

11:24

korriger

4.

Oddbjørn Syrstad

IL Leik

41:08

+7:11

12:51

korriger

5.

Mai Iren Almås

Leik

45:59

+12:02

14:22

korriger

6.

Kristin Sølberg

IL Leik

47:18

+13:21

14:46

korriger

7.

John Lerli

Melhus IL

47:34

+13:37

14:51

korriger

8.

Eivind Bakk

Melhus IL

49:52

+15:55

15:35

korriger

9.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

54:28

+20:31

17:01

korriger

10.

Arne Gaustad

Børsa

1:02:07

+28:10

19:24

korriger

11.

Nils Ottar Svaen

Klæbu IL

1:14:42

+40:45

23:20

korriger

12.

Stein Hoseth

Melhus IL

1:17:41

+43:44

24:16

korriger

Klasse: Hvit

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Sølberg

IL Leik

29:45

+0:00

14:10

korriger

2.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

32:16

+2:31

15:21

korriger

3.

Jørgen Indergård

Orkanger IF

34:19

+4:34

16:20

korriger

4.

OLA Grendal

Orkanger IF

34:57

+5:12

16:38

korriger

5.

Martin Melhuus

Melhus IL

35:26

+5:41

16:52

korriger

6.

Trine Sunnset

Melhus IL

35:35

+5:50

16:56

korriger

6.

Kåre Onsøyen

Melhus IL

35:35

+5:50

16:56

korriger

8.

Heidi Flå

Orkanger IF

42:56

+13:11

20:26

korriger

9.

Ann Karin Evjen

Orkanger IF

46:54

+17:09

22:20

korriger

10.

Arne Grønset

Orkanger IF

48:30

+18:45

23:05

korriger

11.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

50:26

+20:41

24:00

korriger

12.

Kristin Antonsen

IL Leik

59:01

+29:16

28:06

korriger

Klasse: Hvit trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Åmot

IL Leik

35:51

+0:00

17:04

korriger

2.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

38:57

+3:06

18:32

korriger

Klasse: Gul

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lerli

Melhus IL

32:39

+0:00

16:19

korriger

2.

Åse Høgsteggen

IL Leik

39:01

+6:22

19:30

korriger

3.

Mirjam Halvorsrud

Melhus IL

42:43

+10:04

21:21

korriger

4.

Oddveig Johanne Lien

Orkanger IF

1:07:53

+35:14

33:56

korriger

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vibeke Ludvigsen

Leik

54:14

33:53

korriger

Stine Blokkum

Leik

54:25

34:00

korriger

Arnfinn Høgsteggen

Leik

54:17

33:55

korriger

Andrea Ludvigsen

Leik

33:32

20:57

korriger

Siv Høgsteggen

Leik

54:15

33:54

korriger

Inger H Bakken

Leik

28:16

17:40

korriger

Henriette Bakken

Leik

33:23

20:51

korriger

Iver Fossmo

IL Leik

40:55

25:34

korriger

Kristian Fossmo

IL Leik

41:02

25:38

korriger

Oskar Storler

Melhus IL

24:27

15:16

korriger

Even Langørgen

Melhus IL

32:48

20:30

korriger

Oddny Langørgen

Melhus IL

33:14

20:46

korriger

70

Eivind Næve

Leik

29:27

18:24

korriger

Martin Næve

Leik

33:58

21:13

korriger

John Olav Næve

Leik

29:18

18:18

korriger

Stine Næve

Leik

32:59

20:36

korriger

Teo Vatn

Orkanger IF

46:19

28:56

korriger

Erik W. Bakk

Melhus IL

25:18

15:48

korriger

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

54:00

33:45

korriger

DSQ

Mao Vatn

Orkanger IF

52:58

korriger

133 74

DSQ

OLiver Lenn Witzø

Orkanger IF

53:00

korriger

133 74

Klasse: Ny trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ivar Keiserås

Melhus IL

56:10

35:06

korriger

Mona Windseth

Melhus IL

26:20

16:27

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 september 2015, 18:10:52

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

74

Antall startet:

74