Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarkskarusellen ekstra 15 10. september 2015

Klasse: D10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Penelope Lea

Nydalens Skiklub

13:54

+0:00

2.

Aleksandra Christiansen

HEMING Orientering

15:12

+1:18

3.

Hannah Braadlie

HEMING Orientering

15:14

+1:20

4.

Stella Lekhal Husnes

PRIVAT

29:58

+16:04

5.

Ida Vatland

Hadeland

31:11

+17:17

6.

Sanne Scheele

HEMING Orientering

41:22

+27:28

7.

Helene Kristensen

HEMING Orientering

41:24

+27:30

Klasse: D10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Solsrud

Nydalens Skiklub

24:52

+0:00

2.

Inga Wiklund

Nydalens Skiklub

27:55

+3:03

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Vik Edvardsen

Koll IL

32:13

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Reusch

HEMING Orientering

47:53

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

OUS

47:56

+0:03

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis

40:52

+0:00

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

25:07

+0:00

2.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

45:39

+20:32

3.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

50:41

+25:34

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Eilen Arctander Vik

Koll IL

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

31:02

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

35:47

+4:45

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

52:38

+21:36

DSQ

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

33:48

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

49:11

+0:00

Klasse: H10-12(LETT-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Lea Kabbe

Nydalens Skiklub

13:54

+0:00

2.

Henrik Westtrym Karlsen

KjELSÅS

18:47

+4:53

3.

Magnus T Straume

HEMING Orientering

32:57

+19:03

DSQ

August Myklebust Leopolder

Koll IL

38:44

Klasse: H10-12(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fridtjof Reusch

HEMING Orientering

27:41

+0:00

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Jakob Frankrig

Nydalens Skiklub

23:28

+0:00

2.

Ferdinand Fremming

HEMING Orientering

26:27

+2:59

2.

Henrik Reusch

HEMING orientering

26:27

+2:59

4.

Kristan Østermann

HEMING Orientering

26:37

+3:09

5.

Sivert Kverme

Fossum IF

27:10

+3:42

6.

Magnus Eide Fredriksen

HEMING Orientering

34:14

+10:46

7.

Kåre Peter Krohn Gjessing

HEMING Orientering

52:46

+29:18

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Olausson

OSI Orientering

33:22

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

26:34

+0:00

2.

Tor Ringstad

Cisco

36:25

+9:51

3.

Atle Pedersen

Reload

39:15

+12:41

4.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

52:51

+26:17

DSQ

Lars Christian Bråten

HEMING Orientering

32:31

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Uno Hanslien

Bilpost

41:38

+0:00

DSQ

Ottar Wiklund

Nydalens Skiklub

32:34

DSQ

Harald Eide-Fredriksen

HEMING Orientering

33:08

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guttorm Egge

OSI Orientering

27:06

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

27:52

+0:46

3.

SIndre Langaas

Nydalen SK

29:30

+2:24

4.

Tore Kalhovd

AkeRs Solution

44:20

+17:14

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

26:25

+0:00

2.

Claus Fritzner

Kongsberg OL

40:53

+14:28

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

32:46

+0:00

2.

Per Nermo

COWI BIL

32:59

+0:13

3.

Tom Edvardsen

Koll IL

41:13

+8:27

4.

Atle Bergseth

Kvernbit

46:39

+13:53

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

27:53

+0:00

2.

Per Haugen

NEDERMAN

33:35

+5:42

3.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

35:29

+7:36

4.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

37:41

+9:48

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

34:55

+0:00

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

29:36

+0:00

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

Permakem

45:01

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

45:49

+0:48

3.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

50:38

+5:37

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

51:40

+6:39

5.

Aage Mella

Østmarka OK

58:17

+13:16

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens Skiklub

24:44

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Skaarer

GE Healthcare

53:22

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

25:45

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

44:10

+18:25

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

24:11

+0:00

2.

Jon Solsrud

Nydalens Skiklub

28:57

+4:46

3.

Frida Næss Ulsett

Nydalens Skiklub

29:52

+5:41

4.

Dag Langseth

Ringnes

33:56

+9:45

5.

Harald Iwe

IL Geoform

46:34

+22:23

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Maria Vister

OSI Orientering

36:19

+0:00

2.

Sebastian Eidem

HEMING Orientering

37:43

+1:24

3.

Per Fosser

Indre Østfold

39:25

+3:06

DSQ

Tobias Mikael Espedal

Nydalens Skiklub

23:28

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Oram

Nydalens Skiklub

37:24

+0:00

2.

Birgit Korvald

NYDALEN

47:55

+10:31

DSQ

Nils Petter Fremming

HEMING orientering

30:11


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2015, 21:19:32

Arrangør:

Nordmarkskarusellen

Antall deltagere:

80

Antall startet:

80