Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp / avslutning av PWT-cupen 12. september 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

31:18

16:28

Hanna Spangberg

Konnerud IL

24:16

12:46

Håkon Øverby

Kongsberg OL

41:20

21:45

Isabel Heitmann

Konnerud IL

21:25

11:16

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

44:46

23:33

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

25:09

13:14

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

23:49

12:32

Ida Kulleseid

Kongsberg OL

49:25

26:00

Andreas Melheim

Sturla, IF

44:45

23:33

Torbjørn Melheim Svendsen

Sturla, IF

32:16

16:58

Ola Gjermstad Pettersen

Berger og Svelvik OL

31:49

16:44

Jon Strand

Kongsberg OL

20:15

10:39

Johanne Storhaug

Konnerud IL

27:39

14:33

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

35:02

18:26

Amalie Frydenlund

Konnerud IL

35:30

18:41

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

50:13

+0:00

18:48

2.

Martine Gjermstad Pettersen

Berger og Svelvik OL

51:13

+1:00

19:10

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Jægtvik

Konnerud IL

19:49

+0:00

7:25

2.

Mari Øverby

Kongsberg OL

19:58

+0:09

7:28

3.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

20:07

+0:18

7:32

4.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

23:03

+3:14

8:37

5.

Nora Haakstad Ellingsen

Konnerud IL

32:45

+12:56

12:15

6.

Elin Heitmann

Konnerud IL

32:47

+12:58

12:16

Brutt

Anne Maren Eidsten

Sturla, IF

DNS

Eline Andersen

Konnerud IL

DNS

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

Klasse: D 13-14 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

18:22

+0:00

7:31

2.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

20:30

+2:08

8:24

3.

Tale Strand

Kongsberg OL

20:40

+2:18

8:28

4.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

23:52

+5:30

9:46

5.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

24:59

+6:37

10:14

6.

Mari Strømme Lid

TIF Viking

25:18

+6:56

10:22

7.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

25:25

+7:03

10:25

8.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

25:58

+7:36

10:38

9.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

27:12

+8:50

11:08

10.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

30:30

+12:08

12:30

11.

Thea Land

Konnerud IL

31:54

+13:32

13:04

12.

Tonje-Malin Rhrich

Konnerud IL

33:23

+15:01

13:40

13.

Anni Saarela

Konnerud IL

36:03

+17:41

14:46

14.

Iselin Sørensen

Sturla, IF

37:14

+18:52

15:15

15.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

58:44

+40:22

24:04

DSQ

Ingrid Bogen Arenth

Sturla, IF

DNS

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

Klasse: D 15-16 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

20:10

+0:00

7:01

2.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

20:21

+0:11

7:05

3.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

20:50

+0:40

7:15

4.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

22:34

+2:24

7:51

5.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

22:39

+2:29

7:53

6.

Agnes Irene Longfjeld

Modum OL

23:49

+3:39

8:17

7.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

24:20

+4:10

8:28

8.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

26:16

+6:06

9:09

9.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

27:29

+7:19

9:34

10.

Andrea Willkommen Eiken

Kongsberg OL

28:48

+8:38

10:02

11.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

30:31

+10:21

10:37

12.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

31:49

+11:39

11:05

13.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

35:21

+15:11

12:19

14.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

39:07

+18:57

13:37

Klasse: D 17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

25:28

+0:00

9:32

2.

Marion Amundsen

Ringerike OL

36:32

+11:04

13:40

3.

Lene Flesseberg

Kongsberg OL

41:30

+16:02

15:32

DNS

Liv Berit Arenth

Sturla, IF

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karianne Strømme

TIF Viking

46:10

+0:00

10:23

2.

Kari Strand

Kongsberg OL

47:48

+1:38

10:45

3.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

56:31

+10:21

12:43

4.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg OL

1:02:17

+16:07

14:01

5.

Kristin Sørensen

Sturla, IF

1:10:56

+24:46

15:58

6.

Torild Myrli

TIF Viking

1:32:27

+46:17

20:49

DSQ

Heidi Myklemyr

Eiker OL

1:19:37

100

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

38:47

+0:00

10:20

2.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

58:08

+19:21

15:30

3.

Gro Ellegaard

Vang OL

1:09:54

+31:07

18:38

4.

Hilde Moholth

Kongsberg OL

1:11:27

+32:40

19:03

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Endre Sand

Kongsberg OL

31:31

+0:00

11:48

2.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

33:34

+2:03

12:34

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Klausen

Sturla, IF

19:45

+0:00

7:23

2.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

19:52

+0:07

7:26

3.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

20:28

+0:43

7:39

4.

Halvor Løken

Kongsberg OL

20:47

+1:02

7:47

5.

Reno Pape

Konnerud IL

22:54

+3:09

8:34

6.

Anders Amundsen

Konnerud IL

23:00

+3:15

8:36

7.

Arne Bergan

Kongsberg OL

25:33

+5:48

9:34

7.

Eivind Bogen Arenth

Sturla, IF

25:33

+5:48

9:34

9.

Vegard Tronstad Andersen

Kongsberg OL

30:50

+11:05

11:32

10.

Olav Melheim

Sturla, IF

32:57

+13:12

12:20

11.

Oskar Baklid

Konnerud IL

53:44

+33:59

20:07

Klasse: H 10-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Reidar Kollstrøm

Ringerike OL

40:04

15:46

Klasse: H 13-14 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

19:43

+0:00

8:04

2.

Vetle Drage

Kongsberg OL

20:03

+0:20

8:13

3.

Olav Lund

Kongsberg OL

22:59

+3:16

9:25

4.

Egil Frydenlund

Sturla, IF

24:17

+4:34

9:57

5.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

25:19

+5:36

10:22

6.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

26:07

+6:24

10:42

7.

Aksel Mjelstad

TIF Viking

26:48

+7:05

10:59

8.

Sigurd Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

43:19

+23:36

17:45

DSQ

Ulrik Hellen

TIF Viking

25:16

106

Klasse: H 15-16 prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tord Strand

Kongsberg OL

18:08

+0:00

6:19

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

18:28

+0:20

6:26

3.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

18:40

+0:32

6:30

4.

Even Lindaas

Elverum OK

19:21

+1:13

6:44

5.

Eskil Frøisland

Vang OL

20:06

+1:58

7:00

6.

Sølve Drage

Kongsberg OL

20:21

+2:13

7:05

7.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

20:30

+2:22

7:08

8.

Håkon Lund

Kongsberg OL

20:34

+2:26

7:09

9.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

21:47

+3:39

7:35

10.

Henrik Haug

Kongsberg OL

21:59

+3:51

7:39

10.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

21:59

+3:51

7:39

12.

Jostein Svaland Dale

OL Vallset/Stange

23:14

+5:06

8:05

13.

Ole Johan Bråten

Vang OL

29:14

+11:06

10:11

14.

Sverre Graffer

Ringerike OL

31:07

+12:59

10:50

15.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

36:03

+17:55

12:33

Klasse: H 17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Bogen

Sturla, IF

38:16

+0:00

14:19

Klasse: H 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Ulla Eiken

Kongsberg OL

1:21:54

+0:00

12:45

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Syver Løken

Kongsberg OL

46:04

+0:00

8:27

2.

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

1:03:26

+17:22

11:38

DSQ

Espen Røste

Kongsberg OL

49:51

92 87

DSQ

Stig Melling

Ringerike OL

DNS

Jørn-Are Longfjeld

Modum OL

DNS

Rune Sørensen

Sturla, IF

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

36:13

+0:00

8:09

2.

Gjermund Røren

Eiker OL

40:04

+3:51

9:01

3.

Roger Andre Vanebo

Kongsberg OL

53:10

+16:57

11:58

4.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

55:12

+18:59

12:25

5.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

1:04:59

+28:46

14:38

6.

Roar Tønnessen

Kongsberg OL

1:05:23

+29:10

14:43

DSQ

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:34:00

92 87 85 93 95 96 102 103 104 106 108 100

Klasse: D 13-14 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

29:28

+0:00

9:32

2.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

30:22

+0:54

9:49

3.

Jenny Baklid

Konnerud IL

30:28

+1:00

9:51

4.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

31:50

+2:22

10:18

5.

Tale Strand

Kongsberg OL

32:08

+2:40

10:23

6.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

33:54

+4:26

10:58

7.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

36:20

+6:52

11:45

8.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

36:22

+6:54

11:46

9.

Mari Strømme Lid

TIF Viking

37:30

+8:02

12:08

10.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

47:43

+18:15

15:26

11.

Thea Land

Konnerud IL

56:06

+26:38

18:09

12.

Ingrid Bogen Arenth

Sturla, IF

56:36

+27:08

18:19

13.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

58:07

+28:39

18:48

14.

Anni Saarela

Konnerud IL

58:12

+28:44

18:50

15.

Tonje-Malin Rhrich

Konnerud IL

1:04:09

+34:41

20:45

DNS

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

DNS

Iselin Sørensen

Sturla, IF

Klasse: D 15-16 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

33:06

+0:00

10:11

2.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

35:24

+2:18

10:53

3.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

35:28

+2:22

10:54

4.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

35:41

+2:35

10:58

5.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

38:32

+5:26

11:51

6.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

38:33

+5:27

11:51

7.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

38:44

+5:38

11:55

8.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

43:32

+10:26

13:23

9.

Agnes Irene Longfjeld

Modum OL

45:56

+12:50

14:08

10.

Andrea Willkommen Eiken

Kongsberg OL

53:01

+19:55

16:18

11.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

53:14

+20:08

16:22

12.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

55:43

+22:37

17:08

13.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

58:09

+25:03

17:53

14.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

1:02:58

+29:52

19:22

Klasse: H 13-14 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

31:16

+0:00

10:07

2.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

32:27

+1:11

10:30

3.

Ulrik Hellen

TIF Viking

32:55

+1:39

10:39

4.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

37:18

+6:02

12:04

5.

Egil Frydenlund

Sturla, IF

38:15

+6:59

12:22

6.

Aksel Mjelstad

TIF Viking

39:15

+7:59

12:42

7.

Vetle Drage

Kongsberg OL

46:34

+15:18

15:04

8.

Olav Lund

Kongsberg OL

51:31

+20:15

16:40

9.

Sigurd Amundsen Bjørkli

Ringerike OL

1:07:46

+36:30

21:55

Klasse: H 15-16 finale

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

26:47

+0:00

8:14

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

31:41

+4:54

9:44

3.

Håkon Lund

Kongsberg OL

31:49

+5:02

9:47

4.

Even Lindaas

Elverum OK

32:12

+5:25

9:54

5.

Eskil Frøisland

Vang OL

34:48

+8:01

10:42

6.

Henrik Haug

Kongsberg OL

36:24

+9:37

11:12

7.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

37:24

+10:37

11:30

8.

Sølve Drage

Kongsberg OL

37:25

+10:38

11:30

9.

Jostein Svaland Dale

OL Vallset/Stange

37:33

+10:46

11:33

10.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

37:39

+10:52

11:35

11.

Tord Strand

Kongsberg OL

38:02

+11:15

11:42

12.

Ole Johan Bråten

Vang OL

42:29

+15:42

13:04

13.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

50:35

+23:48

15:33

14.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

54:59

+28:12

16:55

14.

Sverre Graffer

Ringerike OL

54:59

+28:12

16:55


Sist oppdatert:

17 september 2015, 22:57:03

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

180

Antall startet:

172