Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2015Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P27 Isdammen 17. september 2015

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

OUS

1:21:14

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Mehlen

SIemens

1:22:04

+0:00

100

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

53:47

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:16:08

+22:21

DSQ

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:05:09

70

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

56:40

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

1:00:51

+4:11

Arrang

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Urnes

FFI BIL

1:21:13

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

46:29

+0:00

2.

Marius Burmo

PRIVAT

1:25:53

+39:24

DSQ

Lars Grande

FBI

1:02:21

51 53 54 56 59

DSQ

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

1:08:28

51 60 62 64 70

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Uno Hanslien

Bilpost

1:37:53

+0:00

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

54:48

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

56:06

+1:18

3.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:22:02

+27:14

4.

Trond Westgaard

PRIVAT

1:22:52

+28:04

100

DSQ

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:02:59

53 54 55 59 60 62 64

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Granly

SIemens

42:07

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

52:44

+10:37

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

41:58

+0:00

2.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

53:16

+11:18

3.

Per Nermo

COWI BIL

57:38

+15:40

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:05:33

+23:35

5.

Reidar Kierulf

RKP

1:27:20

+45:22

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

28:21

+0:00

2.

John Thomas Petersen

NIttedal O-lag

36:31

+8:10

3.

Juul Sverre Stener

OPIL

40:37

+12:16

4.

Knut Tore Solheim

FUGRO

50:27

+22:06

5.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:03:41

+35:20

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

37:43

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

39:52

+2:09

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

43:54

+6:11

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

44:40

+6:57

5.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

46:56

+9:13

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

43:45

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

46:15

+2:30

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

53:35

+9:50

4.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:07:18

+23:33

5.

Arne Øfsthus

Fugro

1:15:16

+31:31

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

52:48

+0:00

2.

Magne Grande

FBI

1:23:05

+30:17

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:37:01

+44:13

45

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Per Rune Dyrnes

SIemens

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

35:53

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

54:09

+18:16

3.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:06:34

+30:41

4.

Christine Wuest

Siemens

1:08:17

+32:24

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kai Halvorsen Aarekol

Siemens

1:16:14

+0:00

2.

Jarle Nilsen

SIemens

1:31:44

+15:30

DSQ

Øyvind Fidje

PRIVAT

1:38:21

59 60 62 64 70 100

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Horntvedt

Core Energy

1:53:37

+0:00

2.

Emma Edfeldt

PRIVAT

1:53:39

+0:02

DSQ

Fredrik Wehinger

Blaker Idrettslag

36:16

48 49 53 54 55 59 60 62 64 70 100

DSQ

Erik Holter

PRIVAT

1:04:32

42

DSQ

Kristina Eriksson

PRIVAT

1:53:34

34

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Iwe

IL Geoform

1:00:09

+0:00

2.

Per Osen

Statoil Oslo Bil

1:06:03

+5:54

DSQ

Erik Stordal

Asker Skiklubb

1:05:05

32


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 september 2015, 08:56:27

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

61

Antall startet:

61