Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu&Hei 2015 3. oktober 2015

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

3:05:50

+0:00

1.

Marta Ulvensøen

NTNUI

3:05:50

+0:00

3.

Kristine Fjellanger

NTNUI

3:18:22

+12:32

4.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

3:23:43

+17:53

5.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU orientering

3:26:20

+20:30

6.

Mathilde Rundhaug

Frol IL

3:29:56

+24:06

7.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

3:30:23

+24:33

8.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

3:37:17

+31:27

9.

Miina Kanko

NTNUI

3:39:49

+33:59

10.

Ingvild Bjørhei

NTNUI

3:41:56

+36:06

11.

Ida Lindkvist

NTNUI

3:42:53

+37:03

12.

Anna Bachmna

IFK Lidingö SOK

3:42:59

+37:09

13.

Ingrid Berge

NTNUI

3:44:38

+38:48

14.

Mari Angell-Petersen

Freidig

3:49:37

+43:47

15.

Torunn Spets Storhov

Freidig

3:49:39

+43:49

16.

Martine Lehn

Byaasen Skiklub

3:55:57

+50:07

17.

Ida Estenstad

NTNUI

3:58:18

+52:28

18.

Siri Selvig

NTNUI

3:58:19

+52:29

19.

Elise Elvehøy

NTNUI

4:00:49

+54:59

20.

Ida M Aglen

Trondheim Triatlonklubb

4:04:57

+59:07

21.

Kaja Bergwitz-Larsen

NTNUI

4:10:09

+1:04:19

22.

Una Bratlie

NTNUI

4:10:11

+1:04:21

23.

Anita Eidem

Byåsen IL

4:13:45

+1:07:55

24.

Margot Lynum

Spkl Freidig

4:13:46

+1:07:56

25.

Martine Åstebøl

NTNUI

4:19:15

+1:13:25

26.

Fanni Haapalinna

NTNUI

4:19:16

+1:13:26

27.

Silje Arntzen

Asker SK

4:19:22

+1:13:32

28.

Helene Omdal

NTNUI

4:19:23

+1:13:33

29.

Kristin Faye Eriksen

Fossum IF

4:22:41

+1:16:51

30.

Julie Størmer

NTNUI

4:22:42

+1:16:52

31.

Marianne Opsahl Bredesen

NTNUI

4:22:44

+1:16:54

32.

Aurora Fossøy

NTNUI

4:28:39

+1:22:49

33.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

4:28:40

+1:22:50

34.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

4:29:17

+1:23:27

34.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

4:29:17

+1:23:27

36.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

4:31:12

+1:25:22

37.

Anette Kleppestø

NTNUI

4:33:18

+1:27:28

38.

Aurora Smith Elgesem

NTNUI

4:35:03

+1:29:13

39.

Marie Styrvold

NTNU

4:37:50

+1:32:00

40.

Live Bredholt Jørgensen

NTNUI

4:38:07

+1:32:17

41.

Marte Aarøen

Medisinernes Løpetropp

4:38:08

+1:32:18

42.

Elisabeth Hole

NTNUI

4:41:50

+1:36:00

43.

Åsne Salte Håland

NTNUI langrenn

4:41:51

+1:36:01

43.

Anna Løken Granlund

NTNUI

4:41:51

+1:36:01

45.

Helene Salte Håland

NTNUI

4:41:52

+1:36:02

45.

Mari Simensen

NTNUI

4:41:52

+1:36:02

47.

Mai Watson

Ntnui

4:42:19

+1:36:29

48.

Kristina Molland Edvardsen

NTNUI

4:42:27

+1:36:37

49.

Vilde moi

Ntnui

4:43:05

+1:37:15

49.

Elise Rivenes Hagen

NTNUI Langrenn

4:43:05

+1:37:15

51.

Stephanie Knudtzon

NTNUI

4:43:08

+1:37:18

52.

Ida Elise Overgård

NTNUI

4:43:37

+1:37:47

53.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen

4:46:01

+1:40:11

54.

Agni Fjogstad Nielsen

NTNUI

4:52:07

+1:46:17

55.

Jenny Marie Bjørnsgaard

NTNUI

4:52:14

+1:46:24

55.

Ragnhild Stamer Ekerholt

NTNUI Telemark&Alpint

4:52:14

+1:46:24

57.

Tone Almås

IL Leik

4:55:00

+1:49:10

57.

Anne Kari Stubsjøen

il Leik

4:55:00

+1:49:10

59.

Stina Sandberg

Nydalens sk

4:56:39

+1:50:49

60.

Amanda Borge Byrkjeland

NTNUI Langrenn

4:56:40

+1:50:50

61.

Camilla Öhman

NTNUI

4:56:41

+1:50:51

62.

Eivind Aardal

NTNUI

5:00:02

+1:54:12

63.

Fredrikke Nohr Moth

NTNUI

5:00:05

+1:54:15

63.

Guro Elisabeth Kolstad

Konnerud IL

5:00:05

+1:54:15

65.

Thea Sophie Skaaraaen Herberg

NTNUI

5:00:38

+1:54:48

66.

Frida Sæther

Freidig

5:04:34

+1:58:44

66.

Kajsa Stina Sandstad

FROL IL

5:04:34

+1:58:44

68.

Katharina Rogstad

NTNUI

5:12:07

+2:06:17

69.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

5:12:10

+2:06:20

70.

Ingvild Brekke

Lillomarka OL

5:20:42

+2:14:52

71.

Hanne Kristine Jørgensen

NTNUI

5:28:57

+2:23:07

72.

Ingrid Johnsen

NTNUI

5:28:58

+2:23:08

73.

Janne Fagervoll Halvorsen

NTNUI

5:29:06

+2:23:16

74.

Kristin Antonsen

NTNUI

5:40:29

+2:34:39

74.

Magnhild Volden

NTNUI

5:40:29

+2:34:39

76.

Solveig Berthung

NTNUI

5:41:50

+2:36:00

77.

Ragnhild Rosten

NTNUI

5:49:01

+2:43:11

78.

Ingvild Øien Bakke

NTNUI

5:49:03

+2:43:13

79.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

5:55:47

+2:49:57

80.

Ingvild Fagerheim Eldegard

NTNUi

5:55:48

+2:49:58

81.

Ingrid Skrede

NTNUI

5:59:09

+2:53:19

81.

Elinor Henriksen

NTNUI Langrenn

5:59:09

+2:53:19

83.

Cobien Aaringbould

Trondheim kommune

6:00:10

+2:54:20

84.

Lanterne Adeline

NTNUI

6:37:35

+3:31:45

85.

Kristine Ausen

NTNUI

6:39:37

+3:33:47

85.

Vilde Bredholt Jørgensen

NTNUI

6:39:37

+3:33:47

87.

Maria Fosby

NTNUI

6:44:41

+3:38:51

88.

Synne Fossøy

NTNUI

6:45:08

+3:39:18

89.

Johanna Røst Wehinger

Blaker IL

6:58:42

+3:52:52

90.

Ellen Martine Skjønsfjell

NTNUI

6:58:43

+3:52:53

Brutt

Lise Østlid Bagstevold

Kongsberg o-lag

3:44:17

Brutt

Inga Friis

NTNUI

4:17:57

Brutt

Åsne Nannestad

NTNUI

5:34:50

DNS

Mona H Fenstad

Trondheim Triatlonklubb

DNS

Marthe Gløersen

OL Tønsberg og omegn

DNS

Marte

Hemsedal il

DNS

Ingeborg Melby

Nydalens skiklub

DNS

Ingvill Andrea Røed

NTNUI Langrenn

DNS

Julie Arnesen

NTNUI

DNS

Eirin Mari Fossøy

NTNUI

DNS

Ingrid Ege Tørres

NTNUI

DNS

Karianne Nygaard

NTNUI

DNS

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

4:20:47

+0:00

2.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

4:21:38

+0:51

3.

Isak Bergset

NTNUI

4:26:51

+6:04

4.

Gaute Hallan Steiwer

4:30:25

+9:38

5.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

4:38:21

+17:34

6.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

4:45:46

+24:59

7.

Mikkel Sørensen

NTNUI

4:45:52

+25:05

8.

Bjørn Lundanes

NTNUI

4:50:38

+29:51

9.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

4:53:34

+32:47

10.

Jørgen Tegdan

Trollelg

4:57:52

+37:05

11.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

5:01:54

+41:07

12.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

5:15:51

+55:04

13.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

5:17:20

+56:33

14.

Erik Gustafsson

NTNUI

5:19:23

+58:36

15.

Harald Kalager

NTNUI

5:24:00

+1:03:13

16.

Lars Owren

Freidig

5:27:24

+1:06:37

17.

Martin Vister

Frol IL

5:30:54

+1:10:07

18.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

5:33:14

+1:12:27

19.

Sebastian Torgersen

NTNUI

5:41:59

+1:21:12

20.

Truls Ryum

NTNU-BIL

5:45:34

+1:24:47

21.

Håkon Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og Omegn

5:47:57

+1:27:10

22.

Olav Vestøl

NTNUI

5:51:21

+1:30:34

23.

Christian Grønvold

Keegdalen avd. Ultra

5:51:35

+1:30:48

24.

Markus Glad

NTNUI

5:52:15

+1:31:28

25.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

5:53:51

+1:33:04

26.

Fredrik Johannessen

Rambøll

5:54:37

+1:33:50

27.

Jørund Vala

NTNUI

5:56:06

+1:35:19

28.

Gunnar Waage Skjeflo

St. Olavs Hospital BIL

5:58:14

+1:37:27

29.

Øyvind W. Hanssen-Bauer

NTNUI

5:58:25

+1:37:38

30.

Kristian Opsahl Bredesen

NTNUI

6:03:52

+1:43:05

31.

Didrik Graham Henriksen

NTNUI - Langrenn

6:06:04

+1:45:17

32.

Jonas Riseth

NTNUI

6:06:08

+1:45:21

33.

Johan Landrø

Multiconsult BIL

6:07:17

+1:46:30

34.

Haakon Utby

NTNUI

6:08:41

+1:47:54

35.

Magne Jutulstad

NTNUI

6:19:39

+1:58:52

36.

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

6:22:19

+2:01:32

37.

Sindre Nordhagen

NTNUI

6:26:07

+2:05:20

38.

Ola Keiserås

IL Leik

6:26:58

+2:06:11

39.

Marius Borge Heir

Fossum IF

6:28:26

+2:07:39

40.

Morten Auset

Byåsen IL

6:28:59

+2:08:12

41.

Jens Einar Kielland Vaskinn

Q-Free BIL / Trondheim Triatlo

6:29:00

+2:08:13

42.

Jonas Aamodt Moræus

Bratsberg IL

6:34:02

+2:13:15

43.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

6:39:50

+2:19:03

44.

Øivind Due Trier

Nydalens Skiklub

6:39:51

+2:19:04

45.

Jakob Meløy

NTNUI

6:46:49

+2:26:02

46.

Sondre Halden

NTNUI

6:46:52

+2:26:05

47.

Anders Opsahl Bredesen

NTNUI

6:50:16

+2:29:29

48.

Kristen Nyhamar

NTNUI

6:54:24

+2:33:37

49.

Erik Johannes Kvam

6:54:49

+2:34:02

50.

Eirik Aal

NTNUI

6:55:58

+2:35:11

51.

Truls Hestengen

NTNUi

6:56:11

+2:35:24

52.

Johannes Høysæter

Trondheim Triatlonklubb

6:57:44

+2:36:57

53.

Tibor Vari

IF Sturla

7:02:31

+2:41:44

54.

Jørgen Longva

Byåsen IL

7:03:34

+2:42:47

55.

Jørgen Langeland

Haugen Sank og Hotell

7:04:19

+2:43:32

56.

Henrik Langeland

Haugen Sank og Hotell

7:04:20

+2:43:33

57.

Per Øyvind Valen

NTNUI

7:04:21

+2:43:34

57.

Adrian Opheim

NTNUI

7:04:21

+2:43:34

59.

Sigurd Helle Opedal

NTNUI

7:05:35

+2:44:48

60.

Mathias Borgnes

IL Heming

7:08:49

+2:48:02

61.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

7:09:39

+2:48:52

62.

Ola A. Eggen

NGU/Snåsa IL

7:09:53

+2:49:06

63.

Svend Erik Horg

NTNUI

7:09:59

+2:49:12

64.

Lars Langdal

Trondheim triatlonklubb

7:12:29

+2:51:42

65.

Gunnar Vorwerk-Handing

NTNUI

7:12:39

+2:51:52

66.

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

7:16:05

+2:55:18

67.

Ivar Marthinusen

NTNUI

7:21:24

+3:00:37

68.

Mads Fornes

NTNUI

7:21:48

+3:01:01

69.

Kasper Schei

NTNUI

7:25:32

+3:04:45

70.

Erlend Nærland Vastveit

NTNUI

7:30:39

+3:09:52

71.

Per Ole M. Gundersen

Eidsvoll O-lag/MÃ¥rhundens venn

7:32:59

+3:12:12

72.

Tryg-Arne Løkkeborg

Emblem IL

7:35:36

+3:14:49

73.

Eirik Marthinsen

NTNUI

7:37:56

+3:17:09

74.

Einar S. Wergeland

Trondheim Randoneeklubb

7:38:40

+3:17:53

75.

Snorre Sulheim

ntnui tindegruppa

7:39:16

+3:18:29

76.

Dag Sulheim

Lillehammer O-klubb

7:39:18

+3:18:31

77.

Einar Sulheim

Byåsen vin og alpin

7:39:19

+3:18:32

78.

Henrik Gjemdal

NTNUI

7:39:35

+3:18:48

79.

Vegard Joten Andersen

NTNUI

7:53:18

+3:32:31

80.

Bjørn Balstad

Byåsen Festlangrenn

7:54:14

+3:33:27

81.

Petter Hørthe

Trondheim Grusrunkarlaug

7:56:01

+3:35:14

82.

RF

Notodden OL

7:56:20

+3:35:33

83.

Lars M Halvorsen

Freidig

7:57:39

+3:36:52

84.

Håvard Mølnås

Mo OK

8:03:45

+3:42:58

85.

Torbjørn Aass

NTNUI

8:12:41

+3:51:54

86.

Harald Fløgstad

Freidig

8:16:35

+3:55:48

87.

Christian Arne Raknes Brekke

NTNUI

8:20:57

+4:00:10

88.

Magnus Frestad Nygaard

KRIK

8:20:59

+4:00:12

89.

Magnar Nedland

Telenor Digital

8:23:13

+4:02:26

90.

Erik Aune

Statens vegvesen BIL

8:26:12

+4:05:25

91.

Eivind Juvik

Statens vegvesen VBIL

8:26:14

+4:05:27

92.

Anders Bendixen Hovdenes

Team Awesome

8:56:41

+4:35:54

93.

Eirik Vigerust

Team Vigerust

8:57:44

+4:36:57

94.

Knut Hjertvik

Powel

9:01:40

+4:40:53

95.

Tomas Cechura

LPM Plzen CZE

9:02:47

+4:42:00

96.

Eirik Aartun

Powel AS

9:04:28

+4:43:41

97.

Olav Bechensteen

Team Awesome

9:41:34

+5:20:47

97.

Jørgen Halset

Team Awesome

9:41:34

+5:20:47

Brutt

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

3:08:06

Brutt

Tommy Schmid

OL Trollelg

3:15:40

Brutt

Øyvind Wiggen

Byåsen il

3:16:21

Brutt

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal

3:26:11

Brutt

Einar Jensen

Nydalens SK

3:36:32

Brutt

Gudmund Toverud Høglund

NTNUI

3:38:47

Brutt

Morten Saue

NTNUI

3:44:10

Brutt

Gjermund Olsen

NTNUI

3:49:18

Brutt

Einar Lofthus

Hamar OK

3:53:18

Brutt

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

3:55:39

Brutt

Johan Asphjell Bjørnaas

Haugen Sank og Hotell

3:57:24

Brutt

Fredrik Storflor Moen

NTNUI

3:58:26

Brutt

Bjarte Haugen

Haugen Sank og Hotell

3:59:23

Brutt

Grunde Varting

Halden SK

4:01:22

Brutt

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

4:01:47

Brutt

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

4:01:48

Brutt

Magne Svare

Skanska Aktiv

4:02:40

Brutt

Jan Fredrik Helgaker

Fossum IF

4:05:41

Brutt

Halvor Lund

Freidig

4:06:14

Brutt

Øyvind Berg

NTNUI

4:09:02

Brutt

Tore Lefstad

Siemens

4:13:46

Brutt

Sigurd Hofsmo Jakobsen

NTNUI

4:13:47

Brutt

Ben Smeltzer

NTNUI Langrenn

4:14:05

Brutt

Rune Wollan

Heimdal

4:21:06

Brutt

Jan Hage

IL leik

4:21:36

Brutt

Geir Inge Keiserås

IL Leik

4:21:45

Brutt

Eirik Storås Thorbjørnsen

NTNUi

4:24:11

Brutt

Arne Johannes Løkken

Flosta IL

4:24:15

Brutt

iver grytting

grytting IL

4:27:00

Brutt

Marius Killi

grytting IL

4:27:00

Brutt

Dag Atle Lee Eksund

Intervallkollegiet

4:29:02

Brutt

Tor Borgan

Intervallkollegiet

4:29:02

Brutt

Bjørnar Fjelldal

Powel

4:29:50

Brutt

Frode Hallberg

NTNUI

4:30:16

Brutt

Jens Hissingby Trandem

NTNUI

4:30:20

Brutt

Daniel Ryghseter

NTNUI

4:30:25

Brutt

Torbjørn Vala

NTHI

4:33:14

Brutt

Rotem Sharoni

NTNUI

4:34:06

Brutt

Vegard Vamråk

NTNUI

4:34:25

Brutt

Michele Baravalle

NTNU KT

4:35:07

Brutt

Martin Cepelka

NTNU KT

4:35:09

Brutt

Anders Stubban

Green Active

4:36:24

Brutt

Erik Langørgen

NTNU Energi og Prosessteknikk

4:39:11

Brutt

Odd Kristian Hagen

Markane IL

4:43:36

Brutt

Toralf Husevåg

NTNUI

4:46:07

Brutt

Anders Magnus W. Liberg

Team HG13

4:47:02

Brutt

Mathis Dahl Fenre

NTNUI

4:47:03

Brutt

Johan Petter Winsnes

Heia

4:48:19

Brutt

Håkon A. Langberg

NTNUI

4:50:39

Brutt

Jørgen Sverdrup-Thygeson

NTNUI

4:52:02

Brutt

Harald Sverdrup-Thygeson

Romerike Ultraløperklubb

4:52:37

Brutt

Øyvind Lavoll

NTNUI

4:53:34

Brutt

Erlend Gylver

NTNUI

4:57:18

Brutt

Martin Rist

Sortland og Omegn Skiklubb

5:11:13

Brutt

Håkon Bjørnsrud

NTNUI

6:02:09

Brutt

Fredrik Bjerkas

NTNUI

6:02:21

Brutt

Espen Stornes

NTNUI

6:31:04

Brutt

Tarald H Gaup

ConocoPhillips BIL

6:38:00

Brutt

Erlend Sverdrup

NTNUI

6:40:22

Brutt

Harald Norrud Pollen

NTNUI

6:40:24

Brutt

Andreas Faanes

Lyn

6:42:12

Brutt

Aksel Stadler

NTNUI

6:52:43

Brutt

Torgeir Kruke

Malvik IL

8:17:36

Brutt

Dag Lofthus

NTNUI

DNS

Sondre Haugen Lima

NTNUI

DNS

Øyvind Sunde Sortland

NTNU

DNS

Bjørn

Balstad

DNS

Øystein Braathen

wing ok

DNS

Erlend Nydal

NTNUI

DNS

Adrian S. Opheim

Freidig

DNS

Rikard Sunde

ASKO

DNS

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

Savnet

Carl Gustav Armfeldt

NTHI

Klasse: Parløp ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Holstad

Freidig

3:51:30

+0:00

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

3:51:30

+0:00

3.

Mathias Hermstad

Freidig

3:58:39

+7:09

4.

Simen Spets Storhov

Freidig

3:58:55

+7:25

5.

Kristian Fredrik Lynum

Spkl Freidig

4:09:57

+18:27

5.

Jonas Grønli

Freidig

4:09:57

+18:27

7.

Vera Melkild

Freidig

4:10:55

+19:25

7.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

4:10:55

+19:25

9.

Ragnhild

Eide

4:14:23

+22:53

10.

Dina Reitan

Freidig

4:14:25

+22:55

11.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

4:30:00

+38:30

11.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

4:30:00

+38:30

13.

Inger Kvåle Gissinger

Malvik IL

5:12:08

+1:20:38

14.

Håkon Kvåle Gissinger

Rambøll BIL

5:18:28

+1:26:58

15.

Synne Kvamme

Wing OK

6:27:46

+2:36:16

Klasse: Veteranklasse

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Lehn

Statsbygg

3:55:55

+0:00

2.

Arne Kristian Espedal

Stavanger Orienteringsklubb

4:01:26

+5:31

3.

Harald Fløgstad

Freidig

4:23:00

+27:05

4.

Anders Waage

Freidig

4:27:55

+32:00

5.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal

4:30:08

+34:13

6.

Atle Støyva

Breimsbygda

4:30:12

+34:17

7.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

4:38:39

+42:44

8.

Frank Bjarkø

NRK

4:46:23

+50:28

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig

5:07:45

+1:11:50

10.

Sverre Frøyen

RMOC

5:14:44

+1:18:49

11.

Magnus Landstad

Freidig

5:18:10

+1:22:15

12.

Robert Strøm

WING

5:19:34

+1:23:39

13.

Jostein Grepstad

NTNU-BIL

6:52:02

+2:56:07

14.

Olav Strømmen

Tvk

7:06:12

+3:10:17

15.

Kjetil Lehn

Statsbygg

7:13:04

+3:17:09

Jeg ber om å bli registrert også i Veteranklassen ...

16.

Nils Holte

NTNU bil

7:40:16

+3:44:21

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

4:00:21

+0:00

2.

Anna Ulvensøen

NTNUI

6:07:20

+2:06:59

2.

Marta Ulvensøen

NTNUI

6:07:20

+2:06:59

4.

Ida Linkvist

NTNUI

6:38:43

+2:38:22

5.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

6:43:58

+2:43:37

6.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås- NMBU orientering

6:43:59

+2:43:38

7.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

7:35:57

+3:35:36

8.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

8:18:56

+4:18:35

9.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

8:18:57

+4:18:36

10.

Martine Åstebøl

NTNUI

8:57:45

+4:57:24

Klasse: Superveteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Lehn

Statsbygg

7:13:04

+0:00

2.

Harald Fløgstad

Freidig

8:16:35

+1:03:31

3.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal

8:41:08

+1:28:04

3.

Atle Støyva

Breimsbygda

8:41:08

+1:28:04


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 oktober 2016, 11:24:24

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

319

Antall startet:

301