Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu&Hei 2015 3. oktober 2015

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

NTNUI

3:05:50

+0:00

korriger

1.

Marta Ulvensøen

NTNUI

3:05:50

+0:00

korriger

3.

Kristine Fjellanger

NTNUI

3:18:22

+12:32

korriger

4.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

3:23:43

+17:53

korriger

5.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU orientering

3:26:20

+20:30

korriger

6.

Mathilde Rundhaug

Frol IL

3:29:56

+24:06

korriger

7.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

3:30:23

+24:33

korriger

8.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

3:37:17

+31:27

korriger

9.

Miina Kanko

NTNUI

3:39:49

+33:59

korriger

10.

Ingvild Bjørhei

NTNUI

3:41:56

+36:06

korriger

11.

Ida Lindkvist

NTNUI

3:42:53

+37:03

korriger

12.

Anna Bachmna

IFK Lidingö SOK

3:42:59

+37:09

korriger

13.

Ingrid Berge

NTNUI

3:44:38

+38:48

korriger

14.

Mari Angell-Petersen

Freidig

3:49:37

+43:47

korriger

15.

Torunn Spets Storhov

Freidig

3:49:39

+43:49

korriger

16.

Martine Lehn

Byaasen Skiklub

3:55:57

+50:07

korriger

17.

Ida Estenstad

NTNUI

3:58:18

+52:28

korriger

18.

Siri Selvig

NTNUI

3:58:19

+52:29

korriger

19.

Elise Elvehøy

NTNUI

4:00:49

+54:59

korriger

20.

Ida M Aglen

Trondheim Triatlonklubb

4:04:57

+59:07

korriger

21.

Kaja Bergwitz-Larsen

NTNUI

4:10:09

+1:04:19

korriger

22.

Una Bratlie

NTNUI

4:10:11

+1:04:21

korriger

23.

Anita Eidem

Byåsen IL

4:13:45

+1:07:55

korriger

24.

Margot Lynum

Spkl Freidig

4:13:46

+1:07:56

korriger

25.

Martine Åstebøl

NTNUI

4:19:15

+1:13:25

korriger

26.

Fanni Haapalinna

NTNUI

4:19:16

+1:13:26

korriger

27.

Silje Arntzen

Asker SK

4:19:22

+1:13:32

korriger

28.

Helene Omdal

NTNUI

4:19:23

+1:13:33

korriger

29.

Kristin Faye Eriksen

Fossum IF

4:22:41

+1:16:51

korriger

30.

Julie Størmer

NTNUI

4:22:42

+1:16:52

korriger

31.

Marianne Opsahl Bredesen

NTNUI

4:22:44

+1:16:54

korriger

32.

Aurora Fossøy

NTNUI

4:28:39

+1:22:49

korriger

33.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

4:28:40

+1:22:50

korriger

34.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

4:29:17

+1:23:27

korriger

34.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

4:29:17

+1:23:27

korriger

36.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

4:31:12

+1:25:22

korriger

37.

Anette Kleppestø

NTNUI

4:33:18

+1:27:28

korriger

38.

Aurora Smith Elgesem

NTNUI

4:35:03

+1:29:13

korriger

39.

Marie Styrvold

NTNU

4:37:50

+1:32:00

korriger

40.

Live Bredholt Jørgensen

NTNUI

4:38:07

+1:32:17

korriger

41.

Marte Aarøen

Medisinernes Løpetropp

4:38:08

+1:32:18

korriger

42.

Elisabeth Hole

NTNUI

4:41:50

+1:36:00

korriger

43.

Åsne Salte Håland

NTNUI langrenn

4:41:51

+1:36:01

korriger

43.

Anna Løken Granlund

NTNUI

4:41:51

+1:36:01

korriger

45.

Mari Simensen

NTNUI

4:41:52

+1:36:02

korriger

45.

Helene Salte Håland

NTNUI

4:41:52

+1:36:02

korriger

47.

Mai Watson

Ntnui

4:42:19

+1:36:29

korriger

48.

Kristina Molland Edvardsen

NTNUI

4:42:27

+1:36:37

korriger

49.

Vilde moi

Ntnui

4:43:05

+1:37:15

korriger

49.

Elise Rivenes Hagen

NTNUI Langrenn

4:43:05

+1:37:15

korriger

51.

Stephanie Knudtzon

NTNUI

4:43:08

+1:37:18

korriger

52.

Ida Elise Overgård

NTNUI

4:43:37

+1:37:47

korriger

53.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen

4:46:01

+1:40:11

korriger

54.

Agni Fjogstad Nielsen

NTNUI

4:52:07

+1:46:17

korriger

55.

Jenny Marie Bjørnsgaard

NTNUI

4:52:14

+1:46:24

korriger

55.

Ragnhild Stamer Ekerholt

NTNUI Telemark&Alpint

4:52:14

+1:46:24

korriger

57.

Tone Almås

IL Leik

4:55:00

+1:49:10

korriger

57.

Anne Kari Stubsjøen

il Leik

4:55:00

+1:49:10

korriger

59.

Stina Sandberg

Nydalens sk

4:56:39

+1:50:49

korriger

60.

Amanda Borge Byrkjeland

NTNUI Langrenn

4:56:40

+1:50:50

korriger

61.

Camilla Öhman

NTNUI

4:56:41

+1:50:51

korriger

62.

Eivind Aardal

NTNUI

5:00:02

+1:54:12

korriger

63.

Fredrikke Nohr Moth

NTNUI

5:00:05

+1:54:15

korriger

63.

Guro Elisabeth Kolstad

Konnerud IL

5:00:05

+1:54:15

korriger

65.

Thea Sophie Skaaraaen Herberg

NTNUI

5:00:38

+1:54:48

korriger

66.

Frida Sæther

Freidig

5:04:34

+1:58:44

korriger

66.

Kajsa Stina Sandstad

FROL IL

5:04:34

+1:58:44

korriger

68.

Katharina Rogstad

NTNUI

5:12:07

+2:06:17

korriger

69.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

5:12:10

+2:06:20

korriger

70.

Ingvild Brekke

Lillomarka OL

5:20:42

+2:14:52

korriger

71.

Hanne Kristine Jørgensen

NTNUI

5:28:57

+2:23:07

korriger

72.

Ingrid Johnsen

NTNUI

5:28:58

+2:23:08

korriger

73.

Janne Fagervoll Halvorsen

NTNUI

5:29:06

+2:23:16

korriger

74.

Kristin Antonsen

NTNUI

5:40:29

+2:34:39

korriger

74.

Magnhild Volden

NTNUI

5:40:29

+2:34:39

korriger

76.

Solveig Berthung

NTNUI

5:41:50

+2:36:00

korriger

77.

Ragnhild Rosten

NTNUI

5:49:01

+2:43:11

korriger

78.

Ingvild Øien Bakke

NTNUI

5:49:03

+2:43:13

korriger

79.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

5:55:47

+2:49:57

korriger

80.

Ingvild Fagerheim Eldegard

NTNUi

5:55:48

+2:49:58

korriger

81.

Ingrid Skrede

NTNUI

5:59:09

+2:53:19

korriger

81.

Elinor Henriksen

NTNUI Langrenn

5:59:09

+2:53:19

korriger

83.

Cobien Aaringbould

Trondheim kommune

6:00:10

+2:54:20

korriger

84.

Lanterne Adeline

NTNUI

6:37:35

+3:31:45

korriger

85.

Kristine Ausen

NTNUI

6:39:37

+3:33:47

korriger

85.

Vilde Bredholt Jørgensen

NTNUI

6:39:37

+3:33:47

korriger

87.

Maria Fosby

NTNUI

6:44:41

+3:38:51

korriger

88.

Synne Fossøy

NTNUI

6:45:08

+3:39:18

korriger

89.

Johanna Røst Wehinger

Blaker IL

6:58:42

+3:52:52

korriger

90.

Ellen Martine Skjønsfjell

NTNUI

6:58:43

+3:52:53

korriger

Brutt

Lise Østlid Bagstevold

Kongsberg o-lag

3:44:17

korriger

Brutt

Inga Friis

NTNUI

4:17:57

korriger

Brutt

Åsne Nannestad

NTNUI

5:34:50

korriger

DNS

Mona H Fenstad

Trondheim Triatlonklubb

korriger

DNS

Marthe Gløersen

OL Tønsberg og omegn

korriger

DNS

Marte

Hemsedal il

korriger

DNS

Ingeborg Melby

Nydalens skiklub

korriger

DNS

Ingvill Andrea Røed

NTNUI Langrenn

korriger

DNS

Julie Arnesen

NTNUI

korriger

DNS

Eirin Mari Fossøy

NTNUI

korriger

DNS

Ingrid Ege Tørres

NTNUI

korriger

DNS

Karianne Nygaard

NTNUI

korriger

DNS

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

korriger

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

4:20:47

+0:00

korriger

2.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

4:21:38

+0:51

korriger

3.

Isak Bergset

NTNUI

4:26:51

+6:04

korriger

4.

Gaute Hallan Steiwer

4:30:25

+9:38

korriger

5.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

4:38:21

+17:34

korriger

6.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

4:45:46

+24:59

korriger

7.

Mikkel Sørensen

NTNUI

4:45:52

+25:05

korriger

8.

Bjørn Lundanes

NTNUI

4:50:38

+29:51

korriger

9.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

4:53:34

+32:47

korriger

10.

Jørgen Tegdan

Trollelg

4:57:52

+37:05

korriger

11.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

5:01:54

+41:07

korriger

12.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

5:15:51

+55:04

korriger

13.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

5:17:20

+56:33

korriger

14.

Erik Gustafsson

NTNUI

5:19:23

+58:36

korriger

15.

Harald Kalager

NTNUI

5:24:00

+1:03:13

korriger

16.

Lars Owren

Freidig

5:27:24

+1:06:37

korriger

17.

Martin Vister

Frol IL

5:30:54

+1:10:07

korriger

18.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

5:33:14

+1:12:27

korriger

19.

Sebastian Torgersen

NTNUI

5:41:59

+1:21:12

korriger

20.

Truls Ryum

NTNU-BIL

5:45:34

+1:24:47

korriger

21.

Håkon Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og Omegn

5:47:57

+1:27:10

korriger

22.

Olav Vestøl

NTNUI

5:51:21

+1:30:34

korriger

23.

Christian Grønvold

Keegdalen avd. Ultra

5:51:35

+1:30:48

korriger

24.

Markus Glad

NTNUI

5:52:15

+1:31:28

korriger

25.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

5:53:51

+1:33:04

korriger

26.

Fredrik Johannessen

Rambøll

5:54:37

+1:33:50

korriger

27.

Jørund Vala

NTNUI

5:56:06

+1:35:19

korriger

28.

Gunnar Waage Skjeflo

St. Olavs Hospital BIL

5:58:14

+1:37:27

korriger

29.

Øyvind W. Hanssen-Bauer

NTNUI

5:58:25

+1:37:38

korriger

30.

Kristian Opsahl Bredesen

NTNUI

6:03:52

+1:43:05

korriger

31.

Didrik Graham Henriksen

NTNUI - Langrenn

6:06:04

+1:45:17

korriger

32.

Jonas Riseth

NTNUI

6:06:08

+1:45:21

korriger

33.

Johan Landrø

Multiconsult BIL

6:07:17

+1:46:30

korriger

34.

Haakon Utby

NTNUI

6:08:41

+1:47:54

korriger

35.

Magne Jutulstad

NTNUI

6:19:39

+1:58:52

korriger

36.

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

6:22:19

+2:01:32

korriger

37.

Sindre Nordhagen

NTNUI

6:26:07

+2:05:20

korriger

38.

Ola Keiserås

IL Leik

6:26:58

+2:06:11

korriger

39.

Marius Borge Heir

Fossum IF

6:28:26

+2:07:39

korriger

40.

Morten Auset

Byåsen IL

6:28:59

+2:08:12

korriger

41.

Jens Einar Kielland Vaskinn

Q-Free BIL / Trondheim Triatlo

6:29:00

+2:08:13

korriger

42.

Jonas Aamodt Moræus

Bratsberg IL

6:34:02

+2:13:15

korriger

43.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

6:39:50

+2:19:03

korriger

44.

Øivind Due Trier

Nydalens Skiklub

6:39:51

+2:19:04

korriger

45.

Jakob Meløy

NTNUI

6:46:49

+2:26:02

korriger

46.

Sondre Halden

NTNUI

6:46:52

+2:26:05

korriger

47.

Anders Opsahl Bredesen

NTNUI

6:50:16

+2:29:29

korriger

48.

Kristen Nyhamar

NTNUI

6:54:24

+2:33:37

korriger

49.

Erik Johannes Kvam

6:54:49

+2:34:02

korriger

50.

Eirik Aal

NTNUI

6:55:58

+2:35:11

korriger

51.

Truls Hestengen

NTNUi

6:56:11

+2:35:24

korriger

52.

Johannes Høysæter

Trondheim Triatlonklubb

6:57:44

+2:36:57

korriger

53.

Tibor Vari

IF Sturla

7:02:31

+2:41:44

korriger

54.

Jørgen Longva

Byåsen IL

7:03:34

+2:42:47

korriger

55.

Jørgen Langeland

Haugen Sank og Hotell

7:04:19

+2:43:32

korriger

56.

Henrik Langeland

Haugen Sank og Hotell

7:04:20

+2:43:33

korriger

57.

Per Øyvind Valen

NTNUI

7:04:21

+2:43:34

korriger

57.

Adrian Opheim

NTNUI

7:04:21

+2:43:34

korriger

59.

Sigurd Helle Opedal

NTNUI

7:05:35

+2:44:48

korriger

60.

Mathias Borgnes

IL Heming

7:08:49

+2:48:02

korriger

61.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

7:09:39

+2:48:52

korriger

62.

Ola A. Eggen

NGU/Snåsa IL

7:09:53

+2:49:06

korriger

63.

Svend Erik Horg

NTNUI

7:09:59

+2:49:12

korriger

64.

Lars Langdal

Trondheim triatlonklubb

7:12:29

+2:51:42

korriger

65.

Gunnar Vorwerk-Handing

NTNUI

7:12:39

+2:51:52

korriger

66.

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

7:16:05

+2:55:18

korriger

67.

Ivar Marthinusen

NTNUI

7:21:24

+3:00:37

korriger

68.

Mads Fornes

NTNUI

7:21:48

+3:01:01

korriger

69.

Kasper Schei

NTNUI

7:25:32

+3:04:45

korriger

70.

Erlend Nærland Vastveit

NTNUI

7:30:39

+3:09:52

korriger

71.

Per Ole M. Gundersen

Eidsvoll O-lag/MÃ¥rhundens venn

7:32:59

+3:12:12

korriger

72.

Tryg-Arne Løkkeborg

Emblem IL

7:35:36

+3:14:49

korriger

73.

Eirik Marthinsen

NTNUI

7:37:56

+3:17:09

korriger

74.

Einar S. Wergeland

Trondheim Randoneeklubb

7:38:40

+3:17:53

korriger

75.

Snorre Sulheim

ntnui tindegruppa

7:39:16

+3:18:29

korriger

76.

Dag Sulheim

Lillehammer O-klubb

7:39:18

+3:18:31

korriger

77.

Einar Sulheim

Byåsen vin og alpin

7:39:19

+3:18:32

korriger

78.

Henrik Gjemdal

NTNUI

7:39:35

+3:18:48

korriger

79.

Vegard Joten Andersen

NTNUI

7:53:18

+3:32:31

korriger

80.

Bjørn Balstad

Byåsen Festlangrenn

7:54:14

+3:33:27

korriger

81.

Petter Hørthe

Trondheim Grusrunkarlaug

7:56:01

+3:35:14

korriger

82.

RF

Notodden OL

7:56:20

+3:35:33

korriger

83.

Lars M Halvorsen

Freidig

7:57:39

+3:36:52

korriger

84.

Håvard Mølnås

Mo OK

8:03:45

+3:42:58

korriger

85.

Torbjørn Aass

NTNUI

8:12:41

+3:51:54

korriger

86.

Harald Fløgstad

Freidig

8:16:35

+3:55:48

korriger

87.

Christian Arne Raknes Brekke

NTNUI

8:20:57

+4:00:10

korriger

88.

Magnus Frestad Nygaard

KRIK

8:20:59

+4:00:12

korriger

89.

Magnar Nedland

Telenor Digital

8:23:13

+4:02:26

korriger

90.

Erik Aune

Statens vegvesen BIL

8:26:12

+4:05:25

korriger

91.

Eivind Juvik

Statens vegvesen VBIL

8:26:14

+4:05:27

korriger

92.

Anders Bendixen Hovdenes

Team Awesome

8:56:41

+4:35:54

korriger

93.

Eirik Vigerust

Team Vigerust

8:57:44

+4:36:57

korriger

94.

Knut Hjertvik

Powel

9:01:40

+4:40:53

korriger

95.

Tomas Cechura

LPM Plzen CZE

9:02:47

+4:42:00

korriger

96.

Eirik Aartun

Powel AS

9:04:28

+4:43:41

korriger

97.

Olav Bechensteen

Team Awesome

9:41:34

+5:20:47

korriger

97.

Jørgen Halset

Team Awesome

9:41:34

+5:20:47

korriger

Brutt

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

3:08:06

korriger

Brutt

Tommy Schmid

OL Trollelg

3:15:40

korriger

Brutt

Øyvind Wiggen

Byåsen il

3:16:21

korriger

Brutt

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal

3:26:11

korriger

Brutt

Einar Jensen

Nydalens SK

3:36:32

korriger

Brutt

Gudmund Toverud Høglund

NTNUI

3:38:47

korriger

Brutt

Morten Saue

NTNUI

3:44:10

korriger

Brutt

Gjermund Olsen

NTNUI

3:49:18

korriger

Brutt

Einar Lofthus

Hamar OK

3:53:18

korriger

Brutt

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

3:55:39

korriger

Brutt

Johan Asphjell Bjørnaas

Haugen Sank og Hotell

3:57:24

korriger

Brutt

Fredrik Storflor Moen

NTNUI

3:58:26

korriger

Brutt

Bjarte Haugen

Haugen Sank og Hotell

3:59:23

korriger

Brutt

Grunde Varting

Halden SK

4:01:22

korriger

Brutt

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

4:01:47

korriger

Brutt

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

4:01:48

korriger

Brutt

Magne Svare

Skanska Aktiv

4:02:40

korriger

Brutt

Jan Fredrik Helgaker

Fossum IF

4:05:41

korriger

Brutt

Halvor Lund

Freidig

4:06:14

korriger

Brutt

Øyvind Berg

NTNUI

4:09:02

korriger

Brutt

Tore Lefstad

Siemens

4:13:46

korriger

Brutt

Sigurd Hofsmo Jakobsen

NTNUI

4:13:47

korriger

Brutt

Ben Smeltzer

NTNUI Langrenn

4:14:05

korriger

Brutt

Rune Wollan

Heimdal

4:21:06

korriger

Brutt

Jan Hage

IL leik

4:21:36

korriger

Brutt

Geir Inge Keiserås

IL Leik

4:21:45

korriger

Brutt

Eirik Storås Thorbjørnsen

NTNUi

4:24:11

korriger

Brutt

Arne Johannes Løkken

Flosta IL

4:24:15

korriger

Brutt

iver grytting

grytting IL

4:27:00

korriger

Brutt

Marius Killi

grytting IL

4:27:00

korriger

Brutt

Dag Atle Lee Eksund

Intervallkollegiet

4:29:02

korriger

Brutt

Tor Borgan

Intervallkollegiet

4:29:02

korriger

Brutt

Bjørnar Fjelldal

Powel

4:29:50

korriger

Brutt

Frode Hallberg

NTNUI

4:30:16

korriger

Brutt

Jens Hissingby Trandem

NTNUI

4:30:20

korriger

Brutt

Daniel Ryghseter

NTNUI

4:30:25

korriger

Brutt

Torbjørn Vala

NTHI

4:33:14

korriger

Brutt

Rotem Sharoni

NTNUI

4:34:06

korriger

Brutt

Vegard Vamråk

NTNUI

4:34:25

korriger

Brutt

Michele Baravalle

NTNU KT

4:35:07

korriger

Brutt

Martin Cepelka

NTNU KT

4:35:09

korriger

Brutt

Anders Stubban

Green Active

4:36:24

korriger

Brutt

Erik Langørgen

NTNU Energi og Prosessteknikk

4:39:11

korriger

Brutt

Odd Kristian Hagen

Markane IL

4:43:36

korriger

Brutt

Toralf Husevåg

NTNUI

4:46:07

korriger

Brutt

Anders Magnus W. Liberg

Team HG13

4:47:02

korriger

Brutt

Mathis Dahl Fenre

NTNUI

4:47:03

korriger

Brutt

Johan Petter Winsnes

Heia

4:48:19

korriger

Brutt

Håkon A. Langberg

NTNUI

4:50:39

korriger

Brutt

Jørgen Sverdrup-Thygeson

NTNUI

4:52:02

korriger

Brutt

Harald Sverdrup-Thygeson

Romerike Ultraløperklubb

4:52:37

korriger

Brutt

Øyvind Lavoll

NTNUI

4:53:34

korriger

Brutt

Erlend Gylver

NTNUI

4:57:18

korriger

Brutt

Martin Rist

Sortland og Omegn Skiklubb

5:11:13

korriger

Brutt

Håkon Bjørnsrud

NTNUI

6:02:09

korriger

Brutt

Fredrik Bjerkas

NTNUI

6:02:21

korriger

Brutt

Espen Stornes

NTNUI

6:31:04

korriger

Brutt

Tarald H Gaup

ConocoPhillips BIL

6:38:00

korriger

Brutt

Erlend Sverdrup

NTNUI

6:40:22

korriger

Brutt

Harald Norrud Pollen

NTNUI

6:40:24

korriger

Brutt

Andreas Faanes

Lyn

6:42:12

korriger

Brutt

Aksel Stadler

NTNUI

6:52:43

korriger

Brutt

Torgeir Kruke

Malvik IL

8:17:36

korriger

Brutt

Dag Lofthus

NTNUI

korriger

DNS

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

korriger

DNS

Sondre Haugen Lima

NTNUI

korriger

DNS

Øyvind Sunde Sortland

NTNU

korriger

DNS

Bjørn

Balstad

korriger

DNS

Øystein Braathen

wing ok

korriger

DNS

Erlend Nydal

NTNUI

korriger

DNS

Adrian S. Opheim

Freidig

korriger

DNS

Rikard Sunde

ASKO

korriger

Savnet

Carl Gustav Armfeldt

NTHI

korriger

Klasse: Parløp ungdom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Holstad

Freidig

3:51:30

+0:00

korriger

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

3:51:30

+0:00

korriger

3.

Mathias Hermstad

Freidig

3:58:39

+7:09

korriger

4.

Simen Spets Storhov

Freidig

3:58:55

+7:25

korriger

5.

Jonas Grønli

Freidig

4:09:57

+18:27

korriger

5.

Kristian Fredrik Lynum

Spkl Freidig

4:09:57

+18:27

korriger

7.

Vera Melkild

Freidig

4:10:55

+19:25

korriger

7.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

4:10:55

+19:25

korriger

9.

Ragnhild

Eide

4:14:23

+22:53

korriger

10.

Dina Reitan

Freidig

4:14:25

+22:55

korriger

11.

Rikke Gjeitnes Dahle

Molde og Omegn IF

4:30:00

+38:30

korriger

11.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

4:30:00

+38:30

korriger

13.

Inger Kvåle Gissinger

Malvik IL

5:12:08

+1:20:38

korriger

14.

Håkon Kvåle Gissinger

Rambøll BIL

5:18:28

+1:26:58

korriger

15.

Synne Kvamme

Wing OK

6:27:46

+2:36:16

korriger

Klasse: Veteranklasse

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Lehn

Statsbygg

3:55:55

+0:00

korriger

2.

Arne Kristian Espedal

Stavanger Orienteringsklubb

4:01:26

+5:31

korriger

3.

Harald Fløgstad

Freidig

4:23:00

+27:05

korriger

4.

Anders Waage

Freidig

4:27:55

+32:00

korriger

5.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal

4:30:08

+34:13

korriger

6.

Atle Støyva

Breimsbygda

4:30:12

+34:17

korriger

7.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

4:38:39

+42:44

korriger

8.

Frank Bjarkø

NRK

4:46:23

+50:28

korriger

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig

5:07:45

+1:11:50

korriger

10.

Sverre Frøyen

RMOC

5:14:44

+1:18:49

korriger

11.

Magnus Landstad

Freidig

5:18:10

+1:22:15

korriger

12.

Robert Strøm

WING

5:19:34

+1:23:39

korriger

13.

Jostein Grepstad

NTNU-BIL

6:52:02

+2:56:07

korriger

14.

Olav Strømmen

Tvk

7:06:12

+3:10:17

korriger

15.

Kjetil Lehn

Statsbygg

7:13:04

+3:17:09

korriger

Jeg ber om å bli registrert også i Veteranklassen ...

16.

Nils Holte

NTNU bil

7:40:16

+3:44:21

korriger

Klasse: Superbabes

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

4:00:21

+0:00

korriger

2.

Anna Ulvensøen

NTNUI

6:07:20

+2:06:59

korriger

2.

Marta Ulvensøen

NTNUI

6:07:20

+2:06:59

korriger

4.

Ida Linkvist

NTNUI

6:38:43

+2:38:22

korriger

5.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

6:43:58

+2:43:37

korriger

6.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås- NMBU orientering

6:43:59

+2:43:38

korriger

7.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

7:35:57

+3:35:36

korriger

8.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

8:18:56

+4:18:35

korriger

9.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

8:18:57

+4:18:36

korriger

10.

Martine Åstebøl

NTNUI

8:57:45

+4:57:24

korriger

Klasse: Superveteran

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Lehn

Statsbygg

7:13:04

+0:00

korriger

2.

Harald Fløgstad

Freidig

8:16:35

+1:03:31

korriger

3.

Edvin Helle

Askvoll og Holmedal

8:41:08

+1:28:04

korriger

3.

Atle Støyva

Breimsbygda

8:41:08

+1:28:04

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 oktober 2016, 11:24:24

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

319

Antall startet:

301