Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Åsrennet 23. januar 2016

Klasse: M 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Wang-Haugseth

Lørenskog Skiklubb

29:27

+0:00

3:20

2.

Mats Burud Skjølsvold

Bækkelagets SK

33:24

+3:57

3:47

DNS

Fillip Gisleberg Løken

Bækkelagets SK

Klasse: M 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Ihlebæk

Drøbak-Frogn IL

28:21

+0:00

3:13

2.

Herman Andreas Andersen

Ås IL

29:28

+1:07

3:20

3.

Even Seeberg

Nittedal IL

30:35

+2:14

3:28

4.

Fredrik Fossum Jensen

Tistedalen FL

32:41

+4:20

3:42

5.

Sander Hildebrand Rogndokken

Fet Skiklubb

34:37

+6:16

3:56

Brutt

Sebastian Kristoffer Endrestad

Oppegård IL

DNS

Sivert Risnes Bøen

Kjelsås IL

DNS

Oliver Hjerpseth

Oppegård IL

Klasse: M 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Vik Tolo

Lommedalens IL

28:53

+0:00

3:16

2.

Ådne Gigernes

Nes Ski

29:58

+1:05

3:24

3.

Ole Tobias Utne Bjerke

Sørum IL

30:11

+1:18

3:25

4.

Jakob Henden Kaasen

Bærums Skiklub

30:28

+1:35

3:27

5.

Herman M Sandborg

Bærums Skiklub

30:29

+1:36

3:27

6.

Marius Nåvli Sjølie

Haslum IL

30:55

+2:02

3:30

7.

Erik Koppervik Christiansen

IL Jardar

31:44

+2:51

3:36

8.

Sondre Albrigtsen Bjørnstad

Nesodden IF

31:46

+2:53

3:36

9.

Herman Kjærnsmo

Bærums Skiklub

32:31

+3:38

3:41

DNS

Emil Andre Wiig

Skimt

DNS

Kristoffer Dunham

Bærums Skiklub

Klasse: K 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Knutsmoen

Nesodden IF

22:37

+0:00

3:38

2.

Julie Rustad

Drøbak-Frogn IL

25:53

+3:16

4:10

DNS

Cecilie Mogen

Oppegård IL

DNS

Tale Lindefjeld

IL Jardar

Klasse: K 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Wollebek

Ås IL

22:38

+0:00

3:39

2.

Oda Hatlestad Hovland

IL Jardar

24:22

+1:44

3:55

3.

Karoline Ring

Asker Skiklubb

24:23

+1:45

3:55

4.

Hedda Børsting Saltnes

Asker Skiklubb

24:46

+2:08

3:59

DNS

Julie Bjervig Drivenes

IL Jardar

DNS

Henriette Sæterdal Semb

Asker Skiklubb

Klasse: G 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Wennberg Grøstad

Nesodden IF

22:26

+0:00

3:37

2.

Mathias Skjevdal

Ås IL

22:51

+0:25

3:41

3.

Christian Rustad

Drøbak-Frogn IL

23:44

+1:18

3:49

DNS

Eirik Andre Dannemark

Ås IL

Klasse: G 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Moe

IL Jardar

24:14

+0:00

3:54

2.

Heine Husdal

Drøbak-Frogn IL

26:25

+2:11

4:15

3.

Henrik Sakariassen

Driv Idrettslag

26:39

+2:25

4:17

DNS

Tore Bergseng

Bærums Verk og Hauger IF

Klasse: J 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linn Mei Waaler

Drøbak-Frogn IL

26:56

+0:00

4:20

Brutt

Emilie Reinholdt

Oppegård IL

DNS

Tuva Nesheim Flatebakken

Haslum IL

Klasse: J 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Ingrid Bergseng

Lommedalens IL

Klasse: G 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleksander Elde Holmboe

Bærums Verk og Hauger IF

21:01

+0:00

3:23

2.

Nikolai Elde Holmboe

Bærums Verk og Hauger IF

21:02

+0:01

3:23

3.

Sebastian Helgheim

Haslum IL

21:33

+0:32

3:28

4.

Simen Fritzner

Gjelleråsen IF

21:48

+0:47

3:30

5.

Oscar Singsaas Magnussen

Bærums Skiklub

22:23

+1:22

3:36

6.

Ola Spigseth

Nes Ski

22:29

+1:28

3:37

7.

Aslak Næss Jensen

IL Jardar

22:45

+1:44

3:40

8.

Stian Grønli

Strømmen og Lillestrøm SK

22:50

+1:49

3:40

9.

Eivind Tømmerberg

Fossum IF

22:59

+1:58

3:42

10.

Simon Haugstad Moosmayer

Holmen IF

23:13

+2:12

3:44

11.

Vebjørn Blom-Hagen

Haslum IL

23:14

+2:13

3:44

12.

Markus Sellevoll

Oppegård IL

23:16

+2:15

3:45

13.

Torbjørn Rolstad

Lørenskog Skiklubb

23:18

+2:17

3:45

14.

Henrik Vandvik Tørstad

Oppegård IL

23:26

+2:25

3:46

15.

Vegard Aarstad

Oppegård IL

23:43

+2:42

3:49

16.

Torjus Lindefjeld

IL Jardar

23:56

+2:55

3:51

17.

Sander Tømmerberg

Fossum IF

23:57

+2:56

3:51

18.

Martinius Lie-Petterson

Haslum IL

24:04

+3:03

3:52

19.

Nils Johan Tveite

Ås IL

24:10

+3:09

3:53

20.

Knut Andreas Rugsland

Holmen IF

24:21

+3:20

3:55

21.

Mikkel Katla

Haslum IL

24:34

+3:33

3:57

22.

Oskar Lockert Skjold

Bjerke IL Ski

25:07

+4:06

4:03

23.

Magnus Wæhre

Asker Skiklubb

25:10

+4:09

4:03

24.

Simen Bratteng

Gjelleråsen IF

25:27

+4:26

4:06

25.

Gabriel Solve Bondevik

Oppegård IL

26:13

+5:12

4:13

26.

Endre Rondeel

Drøbak-Frogn IL

26:34

+5:33

4:17

27.

Even Wollebek

Ås IL

26:35

+5:34

4:17

28.

Jørgen Tobiassen

Holmen IF

26:59

+5:58

4:21

29.

Henrik Anker-Nilssen

Nesodden IF

27:09

+6:08

4:22

30.

Mathias Egeberg

Skedsmo Skiklubb

27:14

+6:13

4:23

31.

Callum Gran

Drøbak-Frogn IL

27:16

+6:15

4:23

32.

Elias Dybdal

Bærums Skiklub

28:21

+7:20

4:34

33.

Lars Ådland

Bærums Skiklub

28:37

+7:36

4:36

34.

Sigurd Tveter

Holmen IF

28:37

+7:36

4:36

35.

Tobias Odvold Andersen

Skimt

28:48

+7:47

4:38

36.

Petter Solberg

Gjelleråsen IF

31:38

+10:37

5:06

37.

Sebastian Horn

Skedsmo Skiklubb

31:58

+10:57

5:09

Brutt

Tarjei L Nesheim

Bærums Skiklub

Brutt

Kasper Engeset

IL Jardar

Brutt

Alfred Vestvik Thieme

Rælingen Skiklubb

DNS

Brage Buseth Hammerstad

Haslum IL

DNS

Simen Aaberg Skar

Dikemark IF

DNS

Kristoffer Mogen

Oppegård IL

DNS

Jesper Andreas Haakonsen

Strømmen og Lillestrøm SK

DNS

Ådne Skjærstein

Bærums Skiklub

DNS

Henrik Glomnes

Holmen IF

DNS

Eirik Sundli Næss

Gjerdrum IL

Klasse: J 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Meinicke

IL Jutul

23:33

+0:00

3:47

2.

Lisa Bjønnes

Holmen IF

23:33

+0:00

3:47

3.

Marie Tømmerberg

Fossum IF

23:57

+0:24

3:51

4.

Andrine Bjervig Drivenes

Lommedalens IL

24:17

+0:44

3:55

5.

Maria Vestengen

Nittedal IL

24:48

+1:15

4:00

6.

Oda Hagen Tyrdal

Gjelleråsen IF

24:56

+1:23

4:01

7.

Ina Martini

Asker Skiklubb

25:04

+1:31

4:02

8.

Ida Bru-Hemmingby

Strømmen og Lillestrøm SK

25:23

+1:50

4:05

9.

Lea G Andenæs

Holmen IF

25:28

+1:55

4:06

10.

Sara Børsting Saltnes

Asker Skiklubb

25:33

+2:00

4:07

11.

Lea Kajsa Borg Diesen

Bærums Verk og Hauger IF

26:22

+2:49

4:15

12.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Lørenskog Skiklubb

26:54

+3:21

4:20

13.

Rannei Bjørklund

Mogutten IL

27:01

+3:28

4:21

14.

Hannah Lervik

Asker Skiklubb

27:29

+3:56

4:25

15.

Sunniva Smith Fodstad

Bærums Verk og Hauger IF

27:45

+4:12

4:28

16.

Ida Marie Haarstad

Asker Skiklubb

27:48

+4:15

4:29

DNS

Helene Sæterdal Semb

Asker Skiklubb

DNS

Synnøve Bjervig

Ullensaker Skiklubb

Klasse: G 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

23:05

+0:00

3:43

2.

Anders Mørdre Davidsen

Fossum IF

23:07

+0:02

3:43

3.

Erik Munch-finne

Asker Skiklubb

23:10

+0:05

3:44

4.

Isak Leknes Frey

Bærums Skiklub

23:46

+0:41

3:50

5.

Eirik Nordbø

Asker Skiklubb

23:51

+0:46

3:50

6.

Erik Ola Jorde

Asker Skiklubb

23:53

+0:48

3:51

7.

Ask Grøtan Wang

Haslum IL

24:24

+1:19

3:56

8.

Casper Jacobsen Furum

Holmen IF

24:32

+1:27

3:57

9.

Eirik Enbusk

Nesodden IF

24:36

+1:31

3:58

10.

Thile Andreas Erlandsen

IL Jardar

25:04

+1:59

4:02

11.

Bård Brun

Eidsvold Værks Skiklub

25:08

+2:03

4:03

12.

Anders Bærheim

Nittedal IL

25:09

+2:04

4:03

13.

Erlend Gløgård Stensrud

Nittedal IL

25:11

+2:06

4:03

14.

Andreas Lerø

Fossum IF

25:41

+2:36

4:08

15.

William Høines Larsen

Skedsmo Skiklubb

25:42

+2:37

4:08

16.

Sebastian von Buttlar

Nittedal IL

25:53

+2:48

4:10

17.

Casper Dege Simonsen

Fossum IF

26:16

+3:11

4:14

18.

Ulrik Tvedt

Gjerdrum IL

26:28

+3:23

4:16

19.

Kasper Skotte

Fossum IF

26:28

+3:23

4:16

20.

Marcus Thunestveit Andersen

Oppegård IL

26:30

+3:25

4:16

21.

Eigil Thørud

Lørenskog Skiklubb

26:46

+3:41

4:19

22.

Kasper Kjær Jørgensen

Nesodden IF

27:08

+4:03

4:22

23.

Alexander Thoeneie

Asker Skiklubb

27:11

+4:06

4:23

24.

Trym Brennsæter

Eidsvold Værks Skiklub

27:27

+4:22

4:25

25.

Magnus Five

Skedsmo Skiklubb

27:27

+4:22

4:25

26.

Henrik Ness

Oppegård IL

27:51

+4:46

4:29

27.

Fabian Berntzen

Holmen IF

27:54

+4:49

4:30

28.

Mads Hjort-Larsen

Nesodden IF

28:57

+5:52

4:40

DNS

Mathias Myran

Eidsvold Værks Skiklub

DNS

Felix Petersen Wiggen

Fossum IF

DNS

Johannes Hansen

Skimt

Klasse: J 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Ellefsrud

Nesodden IF

24:13

+0:00

3:54

2.

Merete Sperstad

Bærums Verk og Hauger IF

24:30

+0:17

3:57

3.

Mille Martinussen

Fossum IF

24:45

+0:32

3:59

4.

Marthe Skram Botterud

Bærums Skiklub

24:46

+0:33

3:59

5.

Ingrid Kapstad Østgulen

Skimt

25:21

+1:08

4:05

6.

Janne Alseth

Haslum IL

25:23

+1:10

4:05

7.

Frida Fodstad

Eidsvold Værks Skiklub

25:25

+1:12

4:05

8.

Marianne Haug

Bjerke IL Ski

25:26

+1:13

4:06

9.

Selma Lima-Hogsnes

Asker Skiklubb

25:27

+1:14

4:06

10.

Victoria Nitteberg

Nesodden IF

25:47

+1:34

4:09

11.

Thea Johansen

Fet Skiklubb

25:47

+1:34

4:09

12.

Charlotte Halseth

Strømmen og Lillestrøm SK

26:04

+1:51

4:12

13.

Bertine Haneberg

Haslum IL

26:19

+2:06

4:14

14.

Andrea Mohaugen

Bjerke IL Ski

26:25

+2:12

4:15

15.

Martine Smedsrud

Eidsvold Værks Skiklub

26:29

+2:16

4:16

16.

Emma Moe

IL Jardar

26:39

+2:26

4:17

17.

Thelma Olea Gaarder

Nittedal IL

26:46

+2:33

4:19

18.

Eline Skjevdal

Ås IL

27:02

+2:49

4:21

19.

Eva Liheim Alfstad

Fossum IF

27:05

+2:52

4:22

20.

Tiril Lilleheier

Ås IL

27:55

+3:42

4:30

21.

Mia Halvorsen-Røgeberg

Haslum IL

27:56

+3:43

4:30

22.

Line Kristiansen

Hakadal IL

29:01

+4:48

4:40

23.

Live Johanne Thørud

Lørenskog Skiklubb

29:24

+5:11

4:44

24.

Celina Rytterager Aas

Fet Skiklubb

30:08

+5:55

4:51

DNS

Emma Axelsson

Oppegård IL

DNS

Anette Stadsvik

Fossum IF

DNS

Linnea Rustad

Drøbak-Frogn IL

Klasse: G 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Munch-finne

Asker Skiklubb

10:19

+0:00

3:58

2.

Mikkel Sletvold

Ullensaker Skiklubb

10:39

+0:20

4:05

3.

Sivert Stene Enger

Øvrevoll Hosle IL

11:04

+0:45

4:15

4.

Kristian Storhæsen

Oppegård IL

11:18

+0:59

4:20

5.

Mikkel Vaaje-kolstad

Ås IL

12:00

+1:41

4:36

6.

Peter Schmidt

Drøbak-Frogn IL

12:09

+1:50

4:40

7.

Maximilian Wiberg Hermansen

Drøbak-Frogn IL

12:11

+1:52

4:41

8.

Anders Skeie Haugene

Drøbak-Frogn IL

12:13

+1:54

4:41

9.

Henrik Stene Skoglund

Ås IL

13:29

+3:10

5:11

10.

Oskar Nordby

Nesodden IF

14:05

+3:46

5:25

11.

Even Johansen

Nesodden IF

14:06

+3:47

5:25

12.

Oliver Aasgaard

Skimt

15:30

+5:11

5:57

13.

Christoffer Brandt-Kjelsen

Nesodden IF

16:02

+5:43

6:10

DNS

Philip Unnersaker

Oppegård IL

DNS

Marius Lerø

Fossum IF

Klasse: G 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Tveite

Ås IL

11:45

+0:00

4:31

2.

Max Petersen Wiggen

Fossum IF

12:20

+0:35

4:44

3.

Edvard Roll

Drøbak-Frogn IL

12:44

+0:59

4:53

4.

Sander H Mortensen

Drøbak-Frogn IL

12:47

+1:02

4:55

5.

Viktor Grøtte Røstad

Gjerdrum IL

12:57

+1:12

4:58

6.

Mikkel Gjervan

Nesodden IF

12:59

+1:14

4:59

7.

Stian Ustvedt Gravdal

Skimt

13:12

+1:27

5:04

8.

Lukas Oterholt

Gjerdrum IL

13:30

+1:45

5:11

9.

Even Rondeel

Drøbak-Frogn IL

13:40

+1:55

5:15

10.

Sigve Snerlebakken-aamodt

Gjerdrum IL

13:47

+2:02

5:18

11.

Adrian Aasgaard

Skimt

14:52

+3:07

5:43

DNS

Arnt August Strøm

Nesodden IF

Klasse: J 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Emilia Borg Diesen

Bærums Verk og Hauger IF

11:53

+0:00

4:34

2.

Ida Lockert Skjold

Bjerke IL Ski

12:45

+0:52

4:54

3.

Anniken Nordstrøm

Drøbak-Frogn IL

13:01

+1:08

5:00

4.

Julie Kulsrud Kristensen

Gjerdrum IL

14:59

+3:06

5:45

DNS

Signe Aaberg Skar

Dikemark IF

Klasse: J 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lisa Kristine Jorde

Asker Skiklubb

11:07

+0:00

4:16

2.

Louise Petersen Wiggen

Fossum IF

11:26

+0:19

4:23

3.

Marie Sveen

Leirsund IL

12:51

+1:44

4:56

4.

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

12:58

+1:51

4:59

5.

Sofie Kjær Jørgensen

Nesodden IF

13:45

+2:38

5:17

6.

Amalie Kofoed-Steen

Oppegård IL

15:02

+3:55

5:46

7.

Hedda Steine Gulholm

Ås IL

15:37

+4:30

6:00

8.

Helene Klaveness

Nesodden IF

18:10

+7:03

6:59

Klasse: G 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik Markus Halseth

Strømmen og Lillestrøm SK

9:32

4:46

Håkon Emil Heir

Ås IL

8:54

4:27

Elias Hardersen

Nesodden IF

12:39

6:19

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

10:33

5:16

Magnus Stangenes

Nesodden IF

9:52

4:56

Tor Even Askautrud

Nesodden IF

9:51

4:55

Sebastian Kulsrud Kristensen

Gjerdrum IL

11:16

5:38

Alfred Græsby

Nesodden IF

12:15

6:07

Benjamin Clewing

Ås IL

12:49

6:24

Andreas Kure

Ås IL

11:12

5:36

Sondre Lundqvist

Ås IL

11:13

5:36

Anders Wæhre

Vollen Ungdomslag

8:55

4:27

Magnus Smedsrud

Eidsvold Værks Skiklub

9:19

4:39

Marius Vestli

Fet Skiklubb

9:00

4:30

Emilian Hagen

Nesodden IF

10:17

5:08

Sondre Kopperud

Nesodden IF

12:26

6:13

Håkon Bergseng

Ås IL

12:41

6:20

DNS

Birk Lilleheier

Ås IL

DNS

Petter Strandrud

Ås IL

Klasse: J 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amalie Nitteberg

Nesodden IF

9:48

4:54

Astrid Skjevdal

Ås IL

9:54

4:57

Maja Schmidt

Drøbak-Frogn IL

12:02

6:01

Hanna Nordby

Nesodden IF

10:50

5:25

Sofi Tisland

Gjerdrum IL

10:34

5:17

Julie Five

Skedsmo Skiklubb

11:42

5:51

Sanne De Vries Olsby

Nesodden IF

13:06

6:33

Emilie Egeberg

Skedsmo Skiklubb

13:43

6:51

Manda Nordhus Thuv

Nesodden IF

12:19

6:09

Kristine Breivik Hansen

Nesodden IF

11:16

5:38

Andrea Paulsen

Oppegård IL

12:35

6:17

Iselin Bjervig Drivenes

Lommedalens IL

9:57

4:58

Tiril Odvold Andersen

Skimt

10:40

5:20

Ella Hole Svenningsen

Oppegård IL

13:31

6:45

Brutt

Wilma Høgalmen Stavang

Oppegård IL

Klasse: G 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torjus Olai Heir

Ås IL

11:03

5:31

Brage Snerlebakken-Aamodt

Gjerdrum IL

13:04

6:32

Magnus Klaveness

Nesodden IF

12:27

6:13

Jarle Kessler-Hansen

Skimt

11:41

5:50

Gunnar Bjerva

Ås IL

13:10

6:35

Fredrik Brandt-Kjelsen

Nesodden IF

13:40

6:50

Ludvig Roll

Drøbak-Frogn IL

11:46

5:53

Sondre Leknes Frey

Bærums Skiklub

9:33

4:46

Jacob Hoel

Skimt

9:32

4:46

Kristian Lervik-Mørck

Drøbak-Frogn IL

13:17

6:38

Sigurd Storaunet

Ås IL

12:51

6:25

Klasse: G 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

15:29

7:44

Vegard Gaustad

Ås IL

17:46

8:53

Eirik Askautrud

Nesodden IF

12:00

6:00

Mathias Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

14:42

7:21

Albert Kofoed-steen

Oppegård IL

19:05

9:32

Marcus Kopperud

Nesodden IF

14:57

7:28

Fredrik Gulliksen

Ås IL

15:43

7:51

Simen D. Gulbrandsen

Skimt

15:28

7:44

DNS

Aksel Nordby

Nesodden IF

Klasse: J 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kaja Nordhus Thuv

Nesodden IF

22:12

11:06

Klasse: J 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Camilla Lundqvist

Ås IL

13:08

6:34

Sara Steine Gulholm

Ås IL

15:14

7:37

Emilie Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

15:31

7:45

Astrid Bergseng

Ås IL

22:12

11:06

DNS

Aase Strøm

Nesodden IF


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 januar 2016, 13:52:32

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

267

Antall startet:

231