Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Åsrennet 23. januar 2016

Klasse: M 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Wang-Haugseth

Lørenskog Skiklubb

29:27

+0:00

3:20

korriger

2.

Mats Burud Skjølsvold

Bækkelagets SK

33:24

+3:57

3:47

korriger

DNS

Fillip Gisleberg Løken

Bækkelagets SK

korriger

Klasse: M 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Ihlebæk

Drøbak-Frogn IL

28:21

+0:00

3:13

korriger

2.

Herman Andreas Andersen

Ås IL

29:28

+1:07

3:20

korriger

3.

Even Seeberg

Nittedal IL

30:35

+2:14

3:28

korriger

4.

Fredrik Fossum Jensen

Tistedalen FL

32:41

+4:20

3:42

korriger

5.

Sander Hildebrand Rogndokken

Fet Skiklubb

34:37

+6:16

3:56

korriger

Brutt

Sebastian Kristoffer Endrestad

Oppegård IL

korriger

DNS

Sivert Risnes Bøen

Kjelsås IL

korriger

DNS

Oliver Hjerpseth

Oppegård IL

korriger

Klasse: M 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Vik Tolo

Lommedalens IL

28:53

+0:00

3:16

korriger

2.

Ådne Gigernes

Nes Ski

29:58

+1:05

3:24

korriger

3.

Ole Tobias Utne Bjerke

Sørum IL

30:11

+1:18

3:25

korriger

4.

Jakob Henden Kaasen

Bærums Skiklub

30:28

+1:35

3:27

korriger

5.

Herman M Sandborg

Bærums Skiklub

30:29

+1:36

3:27

korriger

6.

Marius Nåvli Sjølie

Haslum IL

30:55

+2:02

3:30

korriger

7.

Erik Koppervik Christiansen

IL Jardar

31:44

+2:51

3:36

korriger

8.

Sondre Albrigtsen Bjørnstad

Nesodden IF

31:46

+2:53

3:36

korriger

9.

Herman Kjærnsmo

Bærums Skiklub

32:31

+3:38

3:41

korriger

DNS

Emil Andre Wiig

Skimt

korriger

DNS

Kristoffer Dunham

Bærums Skiklub

korriger

Klasse: K 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Knutsmoen

Nesodden IF

22:37

+0:00

3:38

korriger

2.

Julie Rustad

Drøbak-Frogn IL

25:53

+3:16

4:10

korriger

DNS

Cecilie Mogen

Oppegård IL

korriger

DNS

Tale Lindefjeld

IL Jardar

korriger

Klasse: K 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Wollebek

Ås IL

22:38

+0:00

3:39

korriger

2.

Oda Hatlestad Hovland

IL Jardar

24:22

+1:44

3:55

korriger

3.

Karoline Ring

Asker Skiklubb

24:23

+1:45

3:55

korriger

4.

Hedda Børsting Saltnes

Asker Skiklubb

24:46

+2:08

3:59

korriger

DNS

Julie Bjervig Drivenes

IL Jardar

korriger

DNS

Henriette Sæterdal Semb

Asker Skiklubb

korriger

Klasse: G 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Wennberg Grøstad

Nesodden IF

22:26

+0:00

3:37

korriger

2.

Mathias Skjevdal

Ås IL

22:51

+0:25

3:41

korriger

3.

Christian Rustad

Drøbak-Frogn IL

23:44

+1:18

3:49

korriger

DNS

Eirik Andre Dannemark

Ås IL

korriger

Klasse: G 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Moe

IL Jardar

24:14

+0:00

3:54

korriger

2.

Heine Husdal

Drøbak-Frogn IL

26:25

+2:11

4:15

korriger

3.

Henrik Sakariassen

Driv Idrettslag

26:39

+2:25

4:17

korriger

DNS

Tore Bergseng

Bærums Verk og Hauger IF

korriger

Klasse: J 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linn Mei Waaler

Drøbak-Frogn IL

26:56

+0:00

4:20

korriger

Brutt

Emilie Reinholdt

Oppegård IL

korriger

DNS

Tuva Nesheim Flatebakken

Haslum IL

korriger

Klasse: J 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Ingrid Bergseng

Lommedalens IL

korriger

Klasse: G 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleksander Elde Holmboe

Bærums Verk og Hauger IF

21:01

+0:00

3:23

korriger

2.

Nikolai Elde Holmboe

Bærums Verk og Hauger IF

21:02

+0:01

3:23

korriger

3.

Sebastian Helgheim

Haslum IL

21:33

+0:32

3:28

korriger

4.

Simen Fritzner

Gjelleråsen IF

21:48

+0:47

3:30

korriger

5.

Oscar Singsaas Magnussen

Bærums Skiklub

22:23

+1:22

3:36

korriger

6.

Ola Spigseth

Nes Ski

22:29

+1:28

3:37

korriger

7.

Aslak Næss Jensen

IL Jardar

22:45

+1:44

3:40

korriger

8.

Stian Grønli

Strømmen og Lillestrøm SK

22:50

+1:49

3:40

korriger

9.

Eivind Tømmerberg

Fossum IF

22:59

+1:58

3:42

korriger

10.

Simon Haugstad Moosmayer

Holmen IF

23:13

+2:12

3:44

korriger

11.

Vebjørn Blom-Hagen

Haslum IL

23:14

+2:13

3:44

korriger

12.

Markus Sellevoll

Oppegård IL

23:16

+2:15

3:45

korriger

13.

Torbjørn Rolstad

Lørenskog Skiklubb

23:18

+2:17

3:45

korriger

14.

Henrik Vandvik Tørstad

Oppegård IL

23:26

+2:25

3:46

korriger

15.

Vegard Aarstad

Oppegård IL

23:43

+2:42

3:49

korriger

16.

Torjus Lindefjeld

IL Jardar

23:56

+2:55

3:51

korriger

17.

Sander Tømmerberg

Fossum IF

23:57

+2:56

3:51

korriger

18.

Martinius Lie-Petterson

Haslum IL

24:04

+3:03

3:52

korriger

19.

Nils Johan Tveite

Ås IL

24:10

+3:09

3:53

korriger

20.

Knut Andreas Rugsland

Holmen IF

24:21

+3:20

3:55

korriger

21.

Mikkel Katla

Haslum IL

24:34

+3:33

3:57

korriger

22.

Oskar Lockert Skjold

Bjerke IL Ski

25:07

+4:06

4:03

korriger

23.

Magnus Wæhre

Asker Skiklubb

25:10

+4:09

4:03

korriger

24.

Simen Bratteng

Gjelleråsen IF

25:27

+4:26

4:06

korriger

25.

Gabriel Solve Bondevik

Oppegård IL

26:13

+5:12

4:13

korriger

26.

Endre Rondeel

Drøbak-Frogn IL

26:34

+5:33

4:17

korriger

27.

Even Wollebek

Ås IL

26:35

+5:34

4:17

korriger

28.

Jørgen Tobiassen

Holmen IF

26:59

+5:58

4:21

korriger

29.

Henrik Anker-Nilssen

Nesodden IF

27:09

+6:08

4:22

korriger

30.

Mathias Egeberg

Skedsmo Skiklubb

27:14

+6:13

4:23

korriger

31.

Callum Gran

Drøbak-Frogn IL

27:16

+6:15

4:23

korriger

32.

Elias Dybdal

Bærums Skiklub

28:21

+7:20

4:34

korriger

33.

Lars Ådland

Bærums Skiklub

28:37

+7:36

4:36

korriger

34.

Sigurd Tveter

Holmen IF

28:37

+7:36

4:36

korriger

35.

Tobias Odvold Andersen

Skimt

28:48

+7:47

4:38

korriger

36.

Petter Solberg

Gjelleråsen IF

31:38

+10:37

5:06

korriger

37.

Sebastian Horn

Skedsmo Skiklubb

31:58

+10:57

5:09

korriger

Brutt

Tarjei L Nesheim

Bærums Skiklub

korriger

Brutt

Kasper Engeset

IL Jardar

korriger

Brutt

Alfred Vestvik Thieme

Rælingen Skiklubb

korriger

DNS

Brage Buseth Hammerstad

Haslum IL

korriger

DNS

Simen Aaberg Skar

Dikemark IF

korriger

DNS

Kristoffer Mogen

Oppegård IL

korriger

DNS

Jesper Andreas Haakonsen

Strømmen og Lillestrøm SK

korriger

DNS

Ådne Skjærstein

Bærums Skiklub

korriger

DNS

Henrik Glomnes

Holmen IF

korriger

DNS

Eirik Sundli Næss

Gjerdrum IL

korriger

Klasse: J 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Meinicke

IL Jutul

23:33

+0:00

3:47

korriger

2.

Lisa Bjønnes

Holmen IF

23:33

+0:00

3:47

korriger

3.

Marie Tømmerberg

Fossum IF

23:57

+0:24

3:51

korriger

4.

Andrine Bjervig Drivenes

Lommedalens IL

24:17

+0:44

3:55

korriger

5.

Maria Vestengen

Nittedal IL

24:48

+1:15

4:00

korriger

6.

Oda Hagen Tyrdal

Gjelleråsen IF

24:56

+1:23

4:01

korriger

7.

Ina Martini

Asker Skiklubb

25:04

+1:31

4:02

korriger

8.

Ida Bru-Hemmingby

Strømmen og Lillestrøm SK

25:23

+1:50

4:05

korriger

9.

Lea G Andenæs

Holmen IF

25:28

+1:55

4:06

korriger

10.

Sara Børsting Saltnes

Asker Skiklubb

25:33

+2:00

4:07

korriger

11.

Lea Kajsa Borg Diesen

Bærums Verk og Hauger IF

26:22

+2:49

4:15

korriger

12.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Lørenskog Skiklubb

26:54

+3:21

4:20

korriger

13.

Rannei Bjørklund

Mogutten IL

27:01

+3:28

4:21

korriger

14.

Hannah Lervik

Asker Skiklubb

27:29

+3:56

4:25

korriger

15.

Sunniva Smith Fodstad

Bærums Verk og Hauger IF

27:45

+4:12

4:28

korriger

16.

Ida Marie Haarstad

Asker Skiklubb

27:48

+4:15

4:29

korriger

DNS

Helene Sæterdal Semb

Asker Skiklubb

korriger

DNS

Synnøve Bjervig

Ullensaker Skiklubb

korriger

Klasse: G 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

23:05

+0:00

3:43

korriger

2.

Anders Mørdre Davidsen

Fossum IF

23:07

+0:02

3:43

korriger

3.

Erik Munch-finne

Asker Skiklubb

23:10

+0:05

3:44

korriger

4.

Isak Leknes Frey

Bærums Skiklub

23:46

+0:41

3:50

korriger

5.

Eirik Nordbø

Asker Skiklubb

23:51

+0:46

3:50

korriger

6.

Erik Ola Jorde

Asker Skiklubb

23:53

+0:48

3:51

korriger

7.

Ask Grøtan Wang

Haslum IL

24:24

+1:19

3:56

korriger

8.

Casper Jacobsen Furum

Holmen IF

24:32

+1:27

3:57

korriger

9.

Eirik Enbusk

Nesodden IF

24:36

+1:31

3:58

korriger

10.

Thile Andreas Erlandsen

IL Jardar

25:04

+1:59

4:02

korriger

11.

Bård Brun

Eidsvold Værks Skiklub

25:08

+2:03

4:03

korriger

12.

Anders Bærheim

Nittedal IL

25:09

+2:04

4:03

korriger

13.

Erlend Gløgård Stensrud

Nittedal IL

25:11

+2:06

4:03

korriger

14.

Andreas Lerø

Fossum IF

25:41

+2:36

4:08

korriger

15.

William Høines Larsen

Skedsmo Skiklubb

25:42

+2:37

4:08

korriger

16.

Sebastian von Buttlar

Nittedal IL

25:53

+2:48

4:10

korriger

17.

Casper Dege Simonsen

Fossum IF

26:16

+3:11

4:14

korriger

18.

Ulrik Tvedt

Gjerdrum IL

26:28

+3:23

4:16

korriger

19.

Kasper Skotte

Fossum IF

26:28

+3:23

4:16

korriger

20.

Marcus Thunestveit Andersen

Oppegård IL

26:30

+3:25

4:16

korriger

21.

Eigil Thørud

Lørenskog Skiklubb

26:46

+3:41

4:19

korriger

22.

Kasper Kjær Jørgensen

Nesodden IF

27:08

+4:03

4:22

korriger

23.

Alexander Thoeneie

Asker Skiklubb

27:11

+4:06

4:23

korriger

24.

Trym Brennsæter

Eidsvold Værks Skiklub

27:27

+4:22

4:25

korriger

25.

Magnus Five

Skedsmo Skiklubb

27:27

+4:22

4:25

korriger

26.

Henrik Ness

Oppegård IL

27:51

+4:46

4:29

korriger

27.

Fabian Berntzen

Holmen IF

27:54

+4:49

4:30

korriger

28.

Mads Hjort-Larsen

Nesodden IF

28:57

+5:52

4:40

korriger

DNS

Mathias Myran

Eidsvold Værks Skiklub

korriger

DNS

Felix Petersen Wiggen

Fossum IF

korriger

DNS

Johannes Hansen

Skimt

korriger

Klasse: J 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Ellefsrud

Nesodden IF

24:13

+0:00

3:54

korriger

2.

Merete Sperstad

Bærums Verk og Hauger IF

24:30

+0:17

3:57

korriger

3.

Mille Martinussen

Fossum IF

24:45

+0:32

3:59

korriger

4.

Marthe Skram Botterud

Bærums Skiklub

24:46

+0:33

3:59

korriger

5.

Ingrid Kapstad Østgulen

Skimt

25:21

+1:08

4:05

korriger

6.

Janne Alseth

Haslum IL

25:23

+1:10

4:05

korriger

7.

Frida Fodstad

Eidsvold Værks Skiklub

25:25

+1:12

4:05

korriger

8.

Marianne Haug

Bjerke IL Ski

25:26

+1:13

4:06

korriger

9.

Selma Lima-Hogsnes

Asker Skiklubb

25:27

+1:14

4:06

korriger

10.

Victoria Nitteberg

Nesodden IF

25:47

+1:34

4:09

korriger

11.

Thea Johansen

Fet Skiklubb

25:47

+1:34

4:09

korriger

12.

Charlotte Halseth

Strømmen og Lillestrøm SK

26:04

+1:51

4:12

korriger

13.

Bertine Haneberg

Haslum IL

26:19

+2:06

4:14

korriger

14.

Andrea Mohaugen

Bjerke IL Ski

26:25

+2:12

4:15

korriger

15.

Martine Smedsrud

Eidsvold Værks Skiklub

26:29

+2:16

4:16

korriger

16.

Emma Moe

IL Jardar

26:39

+2:26

4:17

korriger

17.

Thelma Olea Gaarder

Nittedal IL

26:46

+2:33

4:19

korriger

18.

Eline Skjevdal

Ås IL

27:02

+2:49

4:21

korriger

19.

Eva Liheim Alfstad

Fossum IF

27:05

+2:52

4:22

korriger

20.

Tiril Lilleheier

Ås IL

27:55

+3:42

4:30

korriger

21.

Mia Halvorsen-Røgeberg

Haslum IL

27:56

+3:43

4:30

korriger

22.

Line Kristiansen

Hakadal IL

29:01

+4:48

4:40

korriger

23.

Live Johanne Thørud

Lørenskog Skiklubb

29:24

+5:11

4:44

korriger

24.

Celina Rytterager Aas

Fet Skiklubb

30:08

+5:55

4:51

korriger

DNS

Emma Axelsson

Oppegård IL

korriger

DNS

Anette Stadsvik

Fossum IF

korriger

DNS

Linnea Rustad

Drøbak-Frogn IL

korriger

Klasse: G 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Munch-finne

Asker Skiklubb

10:19

+0:00

3:58

korriger

2.

Mikkel Sletvold

Ullensaker Skiklubb

10:39

+0:20

4:05

korriger

3.

Sivert Stene Enger

Øvrevoll Hosle IL

11:04

+0:45

4:15

korriger

4.

Kristian Storhæsen

Oppegård IL

11:18

+0:59

4:20

korriger

5.

Mikkel Vaaje-kolstad

Ås IL

12:00

+1:41

4:36

korriger

6.

Peter Schmidt

Drøbak-Frogn IL

12:09

+1:50

4:40

korriger

7.

Maximilian Wiberg Hermansen

Drøbak-Frogn IL

12:11

+1:52

4:41

korriger

8.

Anders Skeie Haugene

Drøbak-Frogn IL

12:13

+1:54

4:41

korriger

9.

Henrik Stene Skoglund

Ås IL

13:29

+3:10

5:11

korriger

10.

Oskar Nordby

Nesodden IF

14:05

+3:46

5:25

korriger

11.

Even Johansen

Nesodden IF

14:06

+3:47

5:25

korriger

12.

Oliver Aasgaard

Skimt

15:30

+5:11

5:57

korriger

13.

Christoffer Brandt-Kjelsen

Nesodden IF

16:02

+5:43

6:10

korriger

DNS

Philip Unnersaker

Oppegård IL

korriger

DNS

Marius Lerø

Fossum IF

korriger

Klasse: G 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Tveite

Ås IL

11:45

+0:00

4:31

korriger

2.

Max Petersen Wiggen

Fossum IF

12:20

+0:35

4:44

korriger

3.

Edvard Roll

Drøbak-Frogn IL

12:44

+0:59

4:53

korriger

4.

Sander H Mortensen

Drøbak-Frogn IL

12:47

+1:02

4:55

korriger

5.

Viktor Grøtte Røstad

Gjerdrum IL

12:57

+1:12

4:58

korriger

6.

Mikkel Gjervan

Nesodden IF

12:59

+1:14

4:59

korriger

7.

Stian Ustvedt Gravdal

Skimt

13:12

+1:27

5:04

korriger

8.

Lukas Oterholt

Gjerdrum IL

13:30

+1:45

5:11

korriger

9.

Even Rondeel

Drøbak-Frogn IL

13:40

+1:55

5:15

korriger

10.

Sigve Snerlebakken-aamodt

Gjerdrum IL

13:47

+2:02

5:18

korriger

11.

Adrian Aasgaard

Skimt

14:52

+3:07

5:43

korriger

DNS

Arnt August Strøm

Nesodden IF

korriger

Klasse: J 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Emilia Borg Diesen

Bærums Verk og Hauger IF

11:53

+0:00

4:34

korriger

2.

Ida Lockert Skjold

Bjerke IL Ski

12:45

+0:52

4:54

korriger

3.

Anniken Nordstrøm

Drøbak-Frogn IL

13:01

+1:08

5:00

korriger

4.

Julie Kulsrud Kristensen

Gjerdrum IL

14:59

+3:06

5:45

korriger

DNS

Signe Aaberg Skar

Dikemark IF

korriger

Klasse: J 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lisa Kristine Jorde

Asker Skiklubb

11:07

+0:00

4:16

korriger

2.

Louise Petersen Wiggen

Fossum IF

11:26

+0:19

4:23

korriger

3.

Marie Sveen

Leirsund IL

12:51

+1:44

4:56

korriger

4.

Henriette Bakken

Drøbak-Frogn IL

12:58

+1:51

4:59

korriger

5.

Sofie Kjær Jørgensen

Nesodden IF

13:45

+2:38

5:17

korriger

6.

Amalie Kofoed-Steen

Oppegård IL

15:02

+3:55

5:46

korriger

7.

Hedda Steine Gulholm

Ås IL

15:37

+4:30

6:00

korriger

8.

Helene Klaveness

Nesodden IF

18:10

+7:03

6:59

korriger

Klasse: G 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erik Markus Halseth

Strømmen og Lillestrøm SK

9:32

4:46

korriger

Håkon Emil Heir

Ås IL

8:54

4:27

korriger

Elias Hardersen

Nesodden IF

12:39

6:19

korriger

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

10:33

5:16

korriger

Magnus Stangenes

Nesodden IF

9:52

4:56

korriger

Tor Even Askautrud

Nesodden IF

9:51

4:55

korriger

Sebastian Kulsrud Kristensen

Gjerdrum IL

11:16

5:38

korriger

Alfred Græsby

Nesodden IF

12:15

6:07

korriger

Benjamin Clewing

Ås IL

12:49

6:24

korriger

Andreas Kure

Ås IL

11:12

5:36

korriger

Sondre Lundqvist

Ås IL

11:13

5:36

korriger

Anders Wæhre

Vollen Ungdomslag

8:55

4:27

korriger

Magnus Smedsrud

Eidsvold Værks Skiklub

9:19

4:39

korriger

Marius Vestli

Fet Skiklubb

9:00

4:30

korriger

Emilian Hagen

Nesodden IF

10:17

5:08

korriger

Sondre Kopperud

Nesodden IF

12:26

6:13

korriger

Håkon Bergseng

Ås IL

12:41

6:20

korriger

DNS

Birk Lilleheier

Ås IL

korriger

DNS

Petter Strandrud

Ås IL

korriger

Klasse: J 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amalie Nitteberg

Nesodden IF

9:48

4:54

korriger

Astrid Skjevdal

Ås IL

9:54

4:57

korriger

Maja Schmidt

Drøbak-Frogn IL

12:02

6:01

korriger

Hanna Nordby

Nesodden IF

10:50

5:25

korriger

Sofi Tisland

Gjerdrum IL

10:34

5:17

korriger

Julie Five

Skedsmo Skiklubb

11:42

5:51

korriger

Sanne De Vries Olsby

Nesodden IF

13:06

6:33

korriger

Emilie Egeberg

Skedsmo Skiklubb

13:43

6:51

korriger

Manda Nordhus Thuv

Nesodden IF

12:19

6:09

korriger

Kristine Breivik Hansen

Nesodden IF

11:16

5:38

korriger

Andrea Paulsen

Oppegård IL

12:35

6:17

korriger

Iselin Bjervig Drivenes

Lommedalens IL

9:57

4:58

korriger

Tiril Odvold Andersen

Skimt

10:40

5:20

korriger

Ella Hole Svenningsen

Oppegård IL

13:31

6:45

korriger

Brutt

Wilma Høgalmen Stavang

Oppegård IL

korriger

Klasse: G 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torjus Olai Heir

Ås IL

11:03

5:31

korriger

Brage Snerlebakken-Aamodt

Gjerdrum IL

13:04

6:32

korriger

Magnus Klaveness

Nesodden IF

12:27

6:13

korriger

Jarle Kessler-Hansen

Skimt

11:41

5:50

korriger

Gunnar Bjerva

Ås IL

13:10

6:35

korriger

Fredrik Brandt-Kjelsen

Nesodden IF

13:40

6:50

korriger

Ludvig Roll

Drøbak-Frogn IL

11:46

5:53

korriger

Sondre Leknes Frey

Bærums Skiklub

9:33

4:46

korriger

Jacob Hoel

Skimt

9:32

4:46

korriger

Kristian Lervik-Mørck

Drøbak-Frogn IL

13:17

6:38

korriger

Sigurd Storaunet

Ås IL

12:51

6:25

korriger

Klasse: G 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

15:29

7:44

korriger

Vegard Gaustad

Ås IL

17:46

8:53

korriger

Eirik Askautrud

Nesodden IF

12:00

6:00

korriger

Mathias Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

14:42

7:21

korriger

Albert Kofoed-steen

Oppegård IL

19:05

9:32

korriger

Marcus Kopperud

Nesodden IF

14:57

7:28

korriger

Fredrik Gulliksen

Ås IL

15:43

7:51

korriger

Simen D. Gulbrandsen

Skimt

15:28

7:44

korriger

DNS

Aksel Nordby

Nesodden IF

korriger

Klasse: J 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kaja Nordhus Thuv

Nesodden IF

22:12

11:06

korriger

Klasse: J 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Camilla Lundqvist

Ås IL

13:08

6:34

korriger

Sara Steine Gulholm

Ås IL

15:14

7:37

korriger

Emilie Melsom-Johansen

Drøbak-Frogn IL

15:31

7:45

korriger

Astrid Bergseng

Ås IL

22:12

11:06

korriger

DNS

Aase Strøm

Nesodden IF

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 januar 2016, 13:52:32

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

267

Antall startet:

231