Klasse: M 19/20 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunnar Wang-Haugseth | Lørenskog Skiklubb | 29:27 | +0:00 | 3:20 | |||
2. | Mats Burud Skjølsvold | Bækkelagets SK | 33:24 | +3:57 | 3:47 | |||
DNS | Fillip Gisleberg Løken | Bækkelagets SK | ||||||
Klasse: M 18 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Petter Ihlebæk | Drøbak-Frogn IL | 28:21 | +0:00 | 3:13 | |||
2. | Herman Andreas Andersen | Ã…s IL | 29:28 | +1:07 | 3:20 | |||
3. | Even Seeberg | Nittedal IL | 30:35 | +2:14 | 3:28 | |||
4. | Fredrik Fossum Jensen | Tistedalen FL | 32:41 | +4:20 | 3:42 | |||
5. | Sander Hildebrand Rogndokken | Fet Skiklubb | 34:37 | +6:16 | 3:56 | |||
Brutt | Sebastian Kristoffer Endrestad | Oppegård IL | ||||||
DNS | Sivert Risnes Bøen | Kjelsås IL | ||||||
DNS | Oliver Hjerpseth | Oppegård IL | ||||||
Klasse: M 17 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Henrik Vik Tolo | Lommedalens IL | 28:53 | +0:00 | 3:16 | |||
2. | Ã…dne Gigernes | Nes Ski | 29:58 | +1:05 | 3:24 | |||
3. | Ole Tobias Utne Bjerke | Sørum IL | 30:11 | +1:18 | 3:25 | |||
4. | Jakob Henden Kaasen | Bærums Skiklub | 30:28 | +1:35 | 3:27 | |||
5. | Herman M Sandborg | Bærums Skiklub | 30:29 | +1:36 | 3:27 | |||
6. | Marius Nåvli Sjølie | Haslum IL | 30:55 | +2:02 | 3:30 | |||
7. | Erik Koppervik Christiansen | IL Jardar | 31:44 | +2:51 | 3:36 | |||
8. | Sondre Albrigtsen Bjørnstad | Nesodden IF | 31:46 | +2:53 | 3:36 | |||
9. | Herman Kjærnsmo | Bærums Skiklub | 32:31 | +3:38 | 3:41 | |||
DNS | Emil Andre Wiig | Skimt | ||||||
DNS | Kristoffer Dunham | Bærums Skiklub | ||||||
Klasse: K 18 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tina Knutsmoen | Nesodden IF | 22:37 | +0:00 | 3:38 | |||
2. | Julie Rustad | Drøbak-Frogn IL | 25:53 | +3:16 | 4:10 | |||
DNS | Cecilie Mogen | Oppegård IL | ||||||
DNS | Tale Lindefjeld | IL Jardar | ||||||
Klasse: K 17 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingvild Wollebek | Ã…s IL | 22:38 | +0:00 | 3:39 | |||
2. | Oda Hatlestad Hovland | IL Jardar | 24:22 | +1:44 | 3:55 | |||
3. | Karoline Ring | Asker Skiklubb | 24:23 | +1:45 | 3:55 | |||
4. | Hedda Børsting Saltnes | Asker Skiklubb | 24:46 | +2:08 | 3:59 | |||
DNS | Julie Bjervig Drivenes | IL Jardar | ||||||
DNS | Henriette Sæterdal Semb | Asker Skiklubb | ||||||
Klasse: G 16 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Carl Wennberg Grøstad | Nesodden IF | 22:26 | +0:00 | 3:37 | |||
2. | Mathias Skjevdal | Ã…s IL | 22:51 | +0:25 | 3:41 | |||
3. | Christian Rustad | Drøbak-Frogn IL | 23:44 | +1:18 | 3:49 | |||
DNS | Eirik Andre Dannemark | Ã…s IL | ||||||
Klasse: G 15 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tobias Moe | IL Jardar | 24:14 | +0:00 | 3:54 | |||
2. | Heine Husdal | Drøbak-Frogn IL | 26:25 | +2:11 | 4:15 | |||
3. | Henrik Sakariassen | Driv Idrettslag | 26:39 | +2:25 | 4:17 | |||
DNS | Tore Bergseng | Bærums Verk og Hauger IF | ||||||
Klasse: J 16 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Linn Mei Waaler | Drøbak-Frogn IL | 26:56 | +0:00 | 4:20 | |||
Brutt | Emilie Reinholdt | Oppegård IL | ||||||
DNS | Tuva Nesheim Flatebakken | Haslum IL | ||||||
Klasse: J 15 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DNS | Ingrid Bergseng | Lommedalens IL | ||||||
Klasse: G 14 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aleksander Elde Holmboe | Bærums Verk og Hauger IF | 21:01 | +0:00 | 3:23 | |||
2. | Nikolai Elde Holmboe | Bærums Verk og Hauger IF | 21:02 | +0:01 | 3:23 | |||
3. | Sebastian Helgheim | Haslum IL | 21:33 | +0:32 | 3:28 | |||
4. | Simen Fritzner | Gjelleråsen IF | 21:48 | +0:47 | 3:30 | |||
5. | Oscar Singsaas Magnussen | Bærums Skiklub | 22:23 | +1:22 | 3:36 | |||
6. | Ola Spigseth | Nes Ski | 22:29 | +1:28 | 3:37 | |||
7. | Aslak Næss Jensen | IL Jardar | 22:45 | +1:44 | 3:40 | |||
8. | Stian Grønli | Strømmen og Lillestrøm SK | 22:50 | +1:49 | 3:40 | |||
9. | Eivind Tømmerberg | Fossum IF | 22:59 | +1:58 | 3:42 | |||
10. | Simon Haugstad Moosmayer | Holmen IF | 23:13 | +2:12 | 3:44 | |||
11. | Vebjørn Blom-Hagen | Haslum IL | 23:14 | +2:13 | 3:44 | |||
12. | Markus Sellevoll | Oppegård IL | 23:16 | +2:15 | 3:45 | |||
13. | Torbjørn Rolstad | Lørenskog Skiklubb | 23:18 | +2:17 | 3:45 | |||
14. | Henrik Vandvik Tørstad | Oppegård IL | 23:26 | +2:25 | 3:46 | |||
15. | Vegard Aarstad | Oppegård IL | 23:43 | +2:42 | 3:49 | |||
16. | Torjus Lindefjeld | IL Jardar | 23:56 | +2:55 | 3:51 | |||
17. | Sander Tømmerberg | Fossum IF | 23:57 | +2:56 | 3:51 | |||
18. | Martinius Lie-Petterson | Haslum IL | 24:04 | +3:03 | 3:52 | |||
19. | Nils Johan Tveite | Ã…s IL | 24:10 | +3:09 | 3:53 | |||
20. | Knut Andreas Rugsland | Holmen IF | 24:21 | +3:20 | 3:55 | |||
21. | Mikkel Katla | Haslum IL | 24:34 | +3:33 | 3:57 | |||
22. | Oskar Lockert Skjold | Bjerke IL Ski | 25:07 | +4:06 | 4:03 | |||
23. | Magnus Wæhre | Asker Skiklubb | 25:10 | +4:09 | 4:03 | |||
24. | Simen Bratteng | Gjelleråsen IF | 25:27 | +4:26 | 4:06 | |||
25. | Gabriel Solve Bondevik | Oppegård IL | 26:13 | +5:12 | 4:13 | |||
26. | Endre Rondeel | Drøbak-Frogn IL | 26:34 | +5:33 | 4:17 | |||
27. | Even Wollebek | Ã…s IL | 26:35 | +5:34 | 4:17 | |||
28. | Jørgen Tobiassen | Holmen IF | 26:59 | +5:58 | 4:21 | |||
29. | Henrik Anker-Nilssen | Nesodden IF | 27:09 | +6:08 | 4:22 | |||
30. | Mathias Egeberg | Skedsmo Skiklubb | 27:14 | +6:13 | 4:23 | |||
31. | Callum Gran | Drøbak-Frogn IL | 27:16 | +6:15 | 4:23 | |||
32. | Elias Dybdal | Bærums Skiklub | 28:21 | +7:20 | 4:34 | |||
33. | Lars Ådland | Bærums Skiklub | 28:37 | +7:36 | 4:36 | |||
34. | Sigurd Tveter | Holmen IF | 28:37 | +7:36 | 4:36 | |||
35. | Tobias Odvold Andersen | Skimt | 28:48 | +7:47 | 4:38 | |||
36. | Petter Solberg | Gjelleråsen IF | 31:38 | +10:37 | 5:06 | |||
37. | Sebastian Horn | Skedsmo Skiklubb | 31:58 | +10:57 | 5:09 | |||
Brutt | Tarjei L Nesheim | Bærums Skiklub | ||||||
Brutt | Kasper Engeset | IL Jardar | ||||||
Brutt | Alfred Vestvik Thieme | Rælingen Skiklubb | ||||||
DNS | Brage Buseth Hammerstad | Haslum IL | ||||||
DNS | Simen Aaberg Skar | Dikemark IF | ||||||
DNS | Kristoffer Mogen | Oppegård IL | ||||||
DNS | Jesper Andreas Haakonsen | Strømmen og Lillestrøm SK | ||||||
DNS | Ådne Skjærstein | Bærums Skiklub | ||||||
DNS | Henrik Glomnes | Holmen IF | ||||||
DNS | Eirik Sundli Næss | Gjerdrum IL | ||||||
Klasse: J 14 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Julie Meinicke | IL Jutul | 23:33 | +0:00 | 3:47 | |||
2. | Lisa Bjønnes | Holmen IF | 23:33 | +0:00 | 3:47 | |||
3. | Marie Tømmerberg | Fossum IF | 23:57 | +0:24 | 3:51 | |||
4. | Andrine Bjervig Drivenes | Lommedalens IL | 24:17 | +0:44 | 3:55 | |||
5. | Maria Vestengen | Nittedal IL | 24:48 | +1:15 | 4:00 | |||
6. | Oda Hagen Tyrdal | Gjelleråsen IF | 24:56 | +1:23 | 4:01 | |||
7. | Ina Martini | Asker Skiklubb | 25:04 | +1:31 | 4:02 | |||
8. | Ida Bru-Hemmingby | Strømmen og Lillestrøm SK | 25:23 | +1:50 | 4:05 | |||
9. | Lea G Andenæs | Holmen IF | 25:28 | +1:55 | 4:06 | |||
10. | Sara Børsting Saltnes | Asker Skiklubb | 25:33 | +2:00 | 4:07 | |||
11. | Lea Kajsa Borg Diesen | Bærums Verk og Hauger IF | 26:22 | +2:49 | 4:15 | |||
12. | Ingrid Marie Stubban Hygen | Lørenskog Skiklubb | 26:54 | +3:21 | 4:20 | |||
13. | Rannei Bjørklund | Mogutten IL | 27:01 | +3:28 | 4:21 | |||
14. | Hannah Lervik | Asker Skiklubb | 27:29 | +3:56 | 4:25 | |||
15. | Sunniva Smith Fodstad | Bærums Verk og Hauger IF | 27:45 | +4:12 | 4:28 | |||
16. | Ida Marie Haarstad | Asker Skiklubb | 27:48 | +4:15 | 4:29 | |||
DNS | Helene Sæterdal Semb | Asker Skiklubb | ||||||
DNS | Synnøve Bjervig | Ullensaker Skiklubb | ||||||
Klasse: G 13 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jonas Myhr | Asker Skiklubb | 23:05 | +0:00 | 3:43 | |||
2. | Anders Mørdre Davidsen | Fossum IF | 23:07 | +0:02 | 3:43 | |||
3. | Erik Munch-finne | Asker Skiklubb | 23:10 | +0:05 | 3:44 | |||
4. | Isak Leknes Frey | Bærums Skiklub | 23:46 | +0:41 | 3:50 | |||
5. | Eirik Nordbø | Asker Skiklubb | 23:51 | +0:46 | 3:50 | |||
6. | Erik Ola Jorde | Asker Skiklubb | 23:53 | +0:48 | 3:51 | |||
7. | Ask Grøtan Wang | Haslum IL | 24:24 | +1:19 | 3:56 | |||
8. | Casper Jacobsen Furum | Holmen IF | 24:32 | +1:27 | 3:57 | |||
9. | Eirik Enbusk | Nesodden IF | 24:36 | +1:31 | 3:58 | |||
10. | Thile Andreas Erlandsen | IL Jardar | 25:04 | +1:59 | 4:02 | |||
11. | Bård Brun | Eidsvold Værks Skiklub | 25:08 | +2:03 | 4:03 | |||
12. | Anders Bærheim | Nittedal IL | 25:09 | +2:04 | 4:03 | |||
13. | Erlend Gløgård Stensrud | Nittedal IL | 25:11 | +2:06 | 4:03 | |||
14. | Andreas Lerø | Fossum IF | 25:41 | +2:36 | 4:08 | |||
15. | William Høines Larsen | Skedsmo Skiklubb | 25:42 | +2:37 | 4:08 | |||
16. | Sebastian von Buttlar | Nittedal IL | 25:53 | +2:48 | 4:10 | |||
17. | Casper Dege Simonsen | Fossum IF | 26:16 | +3:11 | 4:14 | |||
18. | Ulrik Tvedt | Gjerdrum IL | 26:28 | +3:23 | 4:16 | |||
19. | Kasper Skotte | Fossum IF | 26:28 | +3:23 | 4:16 | |||
20. | Marcus Thunestveit Andersen | Oppegård IL | 26:30 | +3:25 | 4:16 | |||
21. | Eigil Thørud | Lørenskog Skiklubb | 26:46 | +3:41 | 4:19 | |||
22. | Kasper Kjær Jørgensen | Nesodden IF | 27:08 | +4:03 | 4:22 | |||
23. | Alexander Thoeneie | Asker Skiklubb | 27:11 | +4:06 | 4:23 | |||
24. | Trym Brennsæter | Eidsvold Værks Skiklub | 27:27 | +4:22 | 4:25 | |||
25. | Magnus Five | Skedsmo Skiklubb | 27:27 | +4:22 | 4:25 | |||
26. | Henrik Ness | Oppegård IL | 27:51 | +4:46 | 4:29 | |||
27. | Fabian Berntzen | Holmen IF | 27:54 | +4:49 | 4:30 | |||
28. | Mads Hjort-Larsen | Nesodden IF | 28:57 | +5:52 | 4:40 | |||
DNS | Mathias Myran | Eidsvold Værks Skiklub | ||||||
DNS | Felix Petersen Wiggen | Fossum IF | ||||||
DNS | Johannes Hansen | Skimt | ||||||
Klasse: J 13 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Maja Ellefsrud | Nesodden IF | 24:13 | +0:00 | 3:54 | |||
2. | Merete Sperstad | Bærums Verk og Hauger IF | 24:30 | +0:17 | 3:57 | |||
3. | Mille Martinussen | Fossum IF | 24:45 | +0:32 | 3:59 | |||
4. | Marthe Skram Botterud | Bærums Skiklub | 24:46 | +0:33 | 3:59 | |||
5. | Ingrid Kapstad Østgulen | Skimt | 25:21 | +1:08 | 4:05 | |||
6. | Janne Alseth | Haslum IL | 25:23 | +1:10 | 4:05 | |||
7. | Frida Fodstad | Eidsvold Værks Skiklub | 25:25 | +1:12 | 4:05 | |||
8. | Marianne Haug | Bjerke IL Ski | 25:26 | +1:13 | 4:06 | |||
9. | Selma Lima-Hogsnes | Asker Skiklubb | 25:27 | +1:14 | 4:06 | |||
10. | Victoria Nitteberg | Nesodden IF | 25:47 | +1:34 | 4:09 | |||
11. | Thea Johansen | Fet Skiklubb | 25:47 | +1:34 | 4:09 | |||
12. | Charlotte Halseth | Strømmen og Lillestrøm SK | 26:04 | +1:51 | 4:12 | |||
13. | Bertine Haneberg | Haslum IL | 26:19 | +2:06 | 4:14 | |||
14. | Andrea Mohaugen | Bjerke IL Ski | 26:25 | +2:12 | 4:15 | |||
15. | Martine Smedsrud | Eidsvold Værks Skiklub | 26:29 | +2:16 | 4:16 | |||
16. | Emma Moe | IL Jardar | 26:39 | +2:26 | 4:17 | |||
17. | Thelma Olea Gaarder | Nittedal IL | 26:46 | +2:33 | 4:19 | |||
18. | Eline Skjevdal | Ã…s IL | 27:02 | +2:49 | 4:21 | |||
19. | Eva Liheim Alfstad | Fossum IF | 27:05 | +2:52 | 4:22 | |||
20. | Tiril Lilleheier | Ã…s IL | 27:55 | +3:42 | 4:30 | |||
21. | Mia Halvorsen-Røgeberg | Haslum IL | 27:56 | +3:43 | 4:30 | |||
22. | Line Kristiansen | Hakadal IL | 29:01 | +4:48 | 4:40 | |||
23. | Live Johanne Thørud | Lørenskog Skiklubb | 29:24 | +5:11 | 4:44 | |||
24. | Celina Rytterager Aas | Fet Skiklubb | 30:08 | +5:55 | 4:51 | |||
DNS | Emma Axelsson | Oppegård IL | ||||||
DNS | Anette Stadsvik | Fossum IF | ||||||
DNS | Linnea Rustad | Drøbak-Frogn IL | ||||||
Klasse: G 12 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Peter Munch-finne | Asker Skiklubb | 10:19 | +0:00 | 3:58 | |||
2. | Mikkel Sletvold | Ullensaker Skiklubb | 10:39 | +0:20 | 4:05 | |||
3. | Sivert Stene Enger | Øvrevoll Hosle IL | 11:04 | +0:45 | 4:15 | |||
4. | Kristian Storhæsen | Oppegård IL | 11:18 | +0:59 | 4:20 | |||
5. | Mikkel Vaaje-kolstad | Ã…s IL | 12:00 | +1:41 | 4:36 | |||
6. | Peter Schmidt | Drøbak-Frogn IL | 12:09 | +1:50 | 4:40 | |||
7. | Maximilian Wiberg Hermansen | Drøbak-Frogn IL | 12:11 | +1:52 | 4:41 | |||
8. | Anders Skeie Haugene | Drøbak-Frogn IL | 12:13 | +1:54 | 4:41 | |||
9. | Henrik Stene Skoglund | Ã…s IL | 13:29 | +3:10 | 5:11 | |||
10. | Oskar Nordby | Nesodden IF | 14:05 | +3:46 | 5:25 | |||
11. | Even Johansen | Nesodden IF | 14:06 | +3:47 | 5:25 | |||
12. | Oliver Aasgaard | Skimt | 15:30 | +5:11 | 5:57 | |||
13. | Christoffer Brandt-Kjelsen | Nesodden IF | 16:02 | +5:43 | 6:10 | |||
DNS | Philip Unnersaker | Oppegård IL | ||||||
DNS | Marius Lerø | Fossum IF | ||||||
Klasse: G 11 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erlend Tveite | Ã…s IL | 11:45 | +0:00 | 4:31 | |||
2. | Max Petersen Wiggen | Fossum IF | 12:20 | +0:35 | 4:44 | |||
3. | Edvard Roll | Drøbak-Frogn IL | 12:44 | +0:59 | 4:53 | |||
4. | Sander H Mortensen | Drøbak-Frogn IL | 12:47 | +1:02 | 4:55 | |||
5. | Viktor Grøtte Røstad | Gjerdrum IL | 12:57 | +1:12 | 4:58 | |||
6. | Mikkel Gjervan | Nesodden IF | 12:59 | +1:14 | 4:59 | |||
7. | Stian Ustvedt Gravdal | Skimt | 13:12 | +1:27 | 5:04 | |||
8. | Lukas Oterholt | Gjerdrum IL | 13:30 | +1:45 | 5:11 | |||
9. | Even Rondeel | Drøbak-Frogn IL | 13:40 | +1:55 | 5:15 | |||
10. | Sigve Snerlebakken-aamodt | Gjerdrum IL | 13:47 | +2:02 | 5:18 | |||
11. | Adrian Aasgaard | Skimt | 14:52 | +3:07 | 5:43 | |||
DNS | Arnt August Strøm | Nesodden IF | ||||||
Klasse: J 12 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vilde Emilia Borg Diesen | Bærums Verk og Hauger IF | 11:53 | +0:00 | 4:34 | |||
2. | Ida Lockert Skjold | Bjerke IL Ski | 12:45 | +0:52 | 4:54 | |||
3. | Anniken Nordstrøm | Drøbak-Frogn IL | 13:01 | +1:08 | 5:00 | |||
4. | Julie Kulsrud Kristensen | Gjerdrum IL | 14:59 | +3:06 | 5:45 | |||
DNS | Signe Aaberg Skar | Dikemark IF | ||||||
Klasse: J 11 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lisa Kristine Jorde | Asker Skiklubb | 11:07 | +0:00 | 4:16 | |||
2. | Louise Petersen Wiggen | Fossum IF | 11:26 | +0:19 | 4:23 | |||
3. | Marie Sveen | Leirsund IL | 12:51 | +1:44 | 4:56 | |||
4. | Henriette Bakken | Drøbak-Frogn IL | 12:58 | +1:51 | 4:59 | |||
5. | Sofie Kjær Jørgensen | Nesodden IF | 13:45 | +2:38 | 5:17 | |||
6. | Amalie Kofoed-Steen | Oppegård IL | 15:02 | +3:55 | 5:46 | |||
7. | Hedda Steine Gulholm | Ã…s IL | 15:37 | +4:30 | 6:00 | |||
8. | Helene Klaveness | Nesodden IF | 18:10 | +7:03 | 6:59 | |||
Klasse: G 10 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Erik Markus Halseth | Strømmen og Lillestrøm SK | 9:32 | 4:46 | |||||
HÃ¥kon Emil Heir | Ã…s IL | 8:54 | 4:27 | |||||
Elias Hardersen | Nesodden IF | 12:39 | 6:19 | |||||
Jonas Bakkebø Fjellstad | Ås IL | 10:33 | 5:16 | |||||
Magnus Stangenes | Nesodden IF | 9:52 | 4:56 | |||||
Tor Even Askautrud | Nesodden IF | 9:51 | 4:55 | |||||
Sebastian Kulsrud Kristensen | Gjerdrum IL | 11:16 | 5:38 | |||||
Alfred Græsby | Nesodden IF | 12:15 | 6:07 | |||||
Benjamin Clewing | Ã…s IL | 12:49 | 6:24 | |||||
Andreas Kure | Ã…s IL | 11:12 | 5:36 | |||||
Sondre Lundqvist | Ã…s IL | 11:13 | 5:36 | |||||
Anders Wæhre | Vollen Ungdomslag | 8:55 | 4:27 | |||||
Magnus Smedsrud | Eidsvold Værks Skiklub | 9:19 | 4:39 | |||||
Marius Vestli | Fet Skiklubb | 9:00 | 4:30 | |||||
Emilian Hagen | Nesodden IF | 10:17 | 5:08 | |||||
Sondre Kopperud | Nesodden IF | 12:26 | 6:13 | |||||
HÃ¥kon Bergseng | Ã…s IL | 12:41 | 6:20 | |||||
DNS | Birk Lilleheier | Ã…s IL | ||||||
DNS | Petter Strandrud | Ã…s IL | ||||||
Klasse: J 10 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Amalie Nitteberg | Nesodden IF | 9:48 | 4:54 | |||||
Astrid Skjevdal | Ã…s IL | 9:54 | 4:57 | |||||
Maja Schmidt | Drøbak-Frogn IL | 12:02 | 6:01 | |||||
Hanna Nordby | Nesodden IF | 10:50 | 5:25 | |||||
Sofi Tisland | Gjerdrum IL | 10:34 | 5:17 | |||||
Julie Five | Skedsmo Skiklubb | 11:42 | 5:51 | |||||
Sanne De Vries Olsby | Nesodden IF | 13:06 | 6:33 | |||||
Emilie Egeberg | Skedsmo Skiklubb | 13:43 | 6:51 | |||||
Manda Nordhus Thuv | Nesodden IF | 12:19 | 6:09 | |||||
Kristine Breivik Hansen | Nesodden IF | 11:16 | 5:38 | |||||
Andrea Paulsen | Oppegård IL | 12:35 | 6:17 | |||||
Iselin Bjervig Drivenes | Lommedalens IL | 9:57 | 4:58 | |||||
Tiril Odvold Andersen | Skimt | 10:40 | 5:20 | |||||
Ella Hole Svenningsen | Oppegård IL | 13:31 | 6:45 | |||||
Brutt | Wilma Høgalmen Stavang | Oppegård IL | ||||||
Klasse: G 9 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Torjus Olai Heir | Ã…s IL | 11:03 | 5:31 | |||||
Brage Snerlebakken-Aamodt | Gjerdrum IL | 13:04 | 6:32 | |||||
Magnus Klaveness | Nesodden IF | 12:27 | 6:13 | |||||
Jarle Kessler-Hansen | Skimt | 11:41 | 5:50 | |||||
Gunnar Bjerva | Ã…s IL | 13:10 | 6:35 | |||||
Fredrik Brandt-Kjelsen | Nesodden IF | 13:40 | 6:50 | |||||
Ludvig Roll | Drøbak-Frogn IL | 11:46 | 5:53 | |||||
Sondre Leknes Frey | Bærums Skiklub | 9:33 | 4:46 | |||||
Jacob Hoel | Skimt | 9:32 | 4:46 | |||||
Kristian Lervik-Mørck | Drøbak-Frogn IL | 13:17 | 6:38 | |||||
Sigurd Storaunet | Ã…s IL | 12:51 | 6:25 | |||||
Klasse: G 8 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Jakob Klaren Nielsen | Ã…s IL | 15:29 | 7:44 | |||||
Vegard Gaustad | Ã…s IL | 17:46 | 8:53 | |||||
Eirik Askautrud | Nesodden IF | 12:00 | 6:00 | |||||
Mathias Melsom-Johansen | Drøbak-Frogn IL | 14:42 | 7:21 | |||||
Albert Kofoed-steen | Oppegård IL | 19:05 | 9:32 | |||||
Marcus Kopperud | Nesodden IF | 14:57 | 7:28 | |||||
Fredrik Gulliksen | Ã…s IL | 15:43 | 7:51 | |||||
Simen D. Gulbrandsen | Skimt | 15:28 | 7:44 | |||||
DNS | Aksel Nordby | Nesodden IF | ||||||
Klasse: J 9 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Kaja Nordhus Thuv | Nesodden IF | 22:12 | 11:06 | |||||
Klasse: J 8 år | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Camilla Lundqvist | Ã…s IL | 13:08 | 6:34 | |||||
Sara Steine Gulholm | Ã…s IL | 15:14 | 7:37 | |||||
Emilie Melsom-Johansen | Drøbak-Frogn IL | 15:31 | 7:45 | |||||
Astrid Bergseng | Ã…s IL | 22:12 | 11:06 | |||||
DNS | Aase Strøm | Nesodden IF |
Sist oppdatert: | 23 januar 2016, 12:52:32 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 267 |
Antall startet: | 231 |