Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2016Klubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup - løp 1 31. mars 2016

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Aas

25:55

+0:00

6:38

2.

Edgar Furuholt

31:18

+5:23

8:01

3.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

32:29

+6:34

8:19

4.

Ingri Moseid Ulven

Freidig

34:39

+8:44

8:53

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

23:17

+0:00

10:35

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

24:29

+0:00

6:16

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

26:39

+2:10

6:50

3.

Frida Haugskott

OL Trollelg

27:45

+3:16

7:06

4.

Mari Eidsmo

Freidig

27:57

+3:28

7:10

5.

Maren Viken

Byåsen IL

30:24

+5:55

7:47

6.

Ane Malene Kolstad

Freidig

31:58

+7:29

8:11

7.

Silje Marie Nissen

Freidig

32:38

+8:09

8:22

8.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

34:36

+10:07

8:52

9.

Stine Aune

Nidarøst OK

39:19

+14:50

10:04

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

20:52

+0:00

5:21

2.

Jostein Rø

Freidig

23:37

+2:45

6:03

3.

Petter Andreas Lona

Wing OK

25:41

+4:49

6:35

4.

Einar Eide

Byåsen IL

25:46

+4:54

6:36

5.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

26:26

+5:34

6:46

6.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

26:44

+5:52

6:51

7.

Vemund Mølnvik

Freidig

27:05

+6:13

6:56

8.

Ole Håvard Singsaas

Freidig

27:42

+6:50

7:06

9.

Brage Asplem

Freidig

28:47

+7:55

7:22

10.

Erlend Aune

Byåsen IL

29:22

+8:30

7:31

11.

Albert Odin Klæbo Drevdal

Wing OK

30:27

+9:35

7:48

12.

Nikolai Renolen

Wing OK

32:39

+11:47

8:22

13.

August Maske

Freidig

32:57

+12:05

8:26

14.

William P Walseth

Malvik IL

34:07

+13:15

8:44

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dina Reitan

Freidig

20:54

+0:00

5:21

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

21:11

+0:17

5:25

3.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

23:08

+2:14

5:55

4.

Synne Kvamme

Wing OK

27:57

+7:03

7:10

5.

Anna Renolen

Wing OK

30:24

+9:30

7:47

6.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

35:01

+14:07

8:58

7.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

37:31

+16:37

9:37

8.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

37:45

+16:51

9:40

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

17:50

+0:00

4:34

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

18:39

+0:49

4:46

3.

Vegard Kittilsen

Freidig

19:06

+1:16

4:53

4.

Hallvard Dahle

Wing OK

21:07

+3:17

5:24

5.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

21:23

+3:33

5:28

6.

Jo Even Kolstad

Freidig

21:38

+3:48

5:32

7.

Are Lodgaard

Byåsen IL

22:32

+4:42

5:46

8.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

23:07

+5:17

5:55

9.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

23:26

+5:36

6:00

10.

Matias Nissen

Freidig

23:34

+5:44

6:02

11.

Jonas Grønli

Freidig

23:40

+5:50

6:04

12.

Sondre Huse

Wing OK

26:27

+8:37

6:46

13.

Martin Selmer

Freidig

28:23

+10:33

7:16

14.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

29:05

+11:15

7:27

15.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

30:43

+12:53

7:52

16.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

31:07

+13:17

7:58

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

20:07

+0:00

5:09

2.

Vera Melkild

Freidig

20:23

+0:16

5:13

3.

Gina Granstedt

Halden SK

20:42

+0:35

5:18

4.

Malin Sandstad

Freidig

20:49

+0:42

5:20

5.

Frida Sæther

Freidig

20:53

+0:46

5:21

6.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

21:32

+1:25

5:31

7.

Helene Omdal

NTNUI

23:08

+3:01

5:55

8.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

23:41

+3:34

6:04

9.

Line Sølberg

OL Trollelg

24:15

+4:08

6:13

10.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

24:50

+4:43

6:22

11.

Synne Fossøy

NTNUI

27:05

+6:58

6:56

12.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

27:23

+7:16

7:01

13.

Andrine Viken

Byåsen IL

30:17

+10:10

7:45

14.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

33:49

+13:42

8:40

15.

Martine Klock Fleten

Wing OK

37:05

+16:58

9:30

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Hermstad

Freidig

17:15

+0:00

4:25

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

17:20

+0:05

4:26

3.

Jonas Unsgård

IL Leik

17:34

+0:19

4:30

4.

Kjetil Mølnvik

Freidig

17:37

+0:22

4:31

5.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

17:41

+0:26

4:32

6.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

18:20

+1:05

4:42

7.

Oscar Lyngen

Frol IL

18:27

+1:12

4:43

8.

Mathias Vindal

Freidig

18:34

+1:19

4:45

9.

Anders Haugskott

OL Trollelg

19:00

+1:45

4:52

10.

Ole Wanvik Haugen

Freidig

19:43

+2:28

5:03

11.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

19:50

+2:35

5:05

12.

Rein Mårdalen

Freidig

19:51

+2:36

5:05

13.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

20:07

+2:52

5:09

14.

Øyvind Berg

NTNUI

20:10

+2:55

5:10

15.

Nils Ola Kvam

Freidig

21:29

+4:14

5:30

16.

Aleksander Skoglund

Freidig

22:36

+5:21

5:47

17.

Birk Gravdahl

Wing OK

23:22

+6:07

5:59

18.

Eirik Lundteigen Aune

Byåsen IL

24:00

+6:45

6:09

19.

Martin Løvås

Nidarøst OK

35:13

+17:58

9:01

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

NTNUI

19:02

+0:00

4:52

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig

19:47

+0:45

5:04

3.

Mai Elin Watson

NTNUI

20:15

+1:13

5:11

4.

Ida Lindkvist

NTNUI

20:22

+1:20

5:13

5.

Guro Torpe

Frol IL

21:11

+2:09

5:25

6.

Gry Granstedt

NTNUI

21:32

+2:30

5:31

7.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

22:11

+3:09

5:41

8.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

22:28

+3:26

5:45

9.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

22:43

+3:41

5:49

10.

Sara Profors

Frol IL

23:28

+4:26

6:01

11.

Aurora Fossøy

NTNUI

23:35

+4:33

6:02

12.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

23:45

+4:43

6:05

13.

Jenny Persson

Byåsen IL

23:51

+4:49

6:06

14.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

23:54

+4:52

6:07

15.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

24:04

+5:02

6:10

16.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

24:18

+5:16

6:13

17.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

24:26

+5:24

6:15

18.

Sigrid Bratsberg

NTNUI

25:06

+6:04

6:26

19.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

25:17

+6:15

6:28

20.

Marit Schmid

OL Trollelg

25:54

+6:52

6:38

21.

Andrea Vindal

Wing OK

26:03

+7:01

6:40

22.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

26:24

+7:22

6:46

23.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

26:30

+7:28

6:47

24.

Tina Strømdal Wik

Freidig

26:58

+7:56

6:54

25.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

27:49

+8:47

7:07

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

15:29

+0:00

3:58

2.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

15:43

+0:14

4:01

2.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

15:43

+0:14

4:01

4.

Sindre Johannessen

Freidig

15:53

+0:24

4:04

5.

Per Melander Often

NTNUI

16:02

+0:33

4:06

6.

Terje Maroni

Byåsen IL

16:04

+0:35

4:07

7.

Gustav Fiskum

NTNUI

16:09

+0:40

4:08

8.

Bjørn Lundanes

NTNUI

16:13

+0:44

4:09

9.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

16:18

+0:49

4:10

10.

Jan Schmid

OL Trollelg

16:20

+0:51

4:11

11.

Sebastian Torgersen

NTNUI

16:45

+1:16

4:17

12.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

16:48

+1:19

4:18

13.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

16:50

+1:21

4:18

14.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

17:06

+1:37

4:23

14.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

17:06

+1:37

4:23

16.

Dag Lofthus

NTNUI

17:17

+1:48

4:25

17.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

17:30

+2:01

4:29

18.

Adrian Opheim

NTNUI

17:44

+2:15

4:32

19.

Christian Hohl

Wing OK

17:49

+2:20

4:34

20.

Kristoffer Nesland

NTNUI

18:01

+2:32

4:37

21.

Sindre Nordhagen

NTNUI

18:03

+2:34

4:37

22.

Håvard Myhre

NTNUI

18:15

+2:46

4:40

23.

Gunnar A Fiskum

NTNUI

18:20

+2:51

4:42

24.

Olav Vestøl

NTNUI

18:37

+3:08

4:46

25.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

18:41

+3:12

4:47

26.

Niklas Profors

NTNUI

18:49

+3:20

4:49

27.

Jørund Vala

NTNUI

18:55

+3:26

4:51

28.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

18:57

+3:28

4:51

29.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

19:06

+3:37

4:53

30.

Eirik Marthinsen

NTNUI

20:11

+4:42

5:10

31.

Sondre Kongsgård

NTNUI

20:33

+5:04

5:16

32.

Magne Jutulstad

NTNUI

20:55

+5:26

5:21

33.

Ola Keiserås

IL Leik

21:07

+5:38

5:24

34.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

21:13

+5:44

5:26

34.

Øivind Aunøien

OK Fjell

21:13

+5:44

5:26

36.

Andreas Alvem

NTNUI

21:34

+6:05

5:31

37.

Alex Pedersen

OL Trollelg

22:35

+7:06

5:47

38.

Tommy Schmid

OL Trollelg

23:06

+7:37

5:55

39.

Hugo Smets

NTNUI

23:25

+7:56

6:00

40.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

23:48

+8:19

6:06

41.

Espen Stornes

NTNUI

25:03

+9:34

6:25

42.

Petter Lyng

Nidarøst OK

28:16

+12:47

7:14

DSQ

Lars Owren

Freidig

17:03

62

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

22:08

+0:00

5:40

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

22:57

+0:49

5:53

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

24:13

+2:05

6:12

4.

Kari Ulseth

Freidig

24:19

+2:11

6:14

5.

Mette Resell Nolte

Freidig

25:07

+2:59

6:26

6.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

25:29

+3:21

6:32

7.

Mari Moseid

Freidig

25:45

+3:37

6:36

8.

Tone Almås

IL Leik

27:33

+5:25

7:03

9.

Liv Tennes

Wing OK

27:53

+5:45

7:08

10.

Mari Hoff

Byåsen IL

28:25

+6:17

7:17

11.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

30:18

+8:10

7:46

12.

Kjersti Tannvik

Freidig

30:20

+8:12

7:46

13.

Kristin Sølberg

IL Leik

32:49

+10:41

8:24

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

16:49

+0:00

4:18

2.

Pål Kittilsen

Freidig

17:56

+1:07

4:35

3.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

18:34

+1:45

4:45

4.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

19:05

+2:16

4:53

5.

Torgeir Aune

Byåsen IL

19:48

+2:59

5:04

6.

Bjørnar Lynum

Freidig

19:50

+3:01

5:05

7.

Arild H Clausen

Freidig

21:14

+4:25

5:26

8.

Jon Røstum

OL Gaula

21:21

+4:32

5:28

9.

Per Arne Troset

Wing OK

21:29

+4:40

5:30

10.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

21:39

+4:50

5:33

11.

Kyrre Auran

Malvik IL

21:48

+4:59

5:35

12.

Kristian Dahl

Freidig

21:53

+5:04

5:36

13.

Vegard Grønli

Freidig

22:00

+5:11

5:38

14.

Jan Hage

IL Leik

22:25

+5:36

5:44

15.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

22:46

+5:57

5:50

16.

Roy Seland

Nidarøst OK

23:51

+7:02

6:06

17.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

24:13

+7:24

6:12

18.

Trond Sletner

Byåsen IL

24:16

+7:27

6:13

19.

Øystein Husby

Malvik IL

25:25

+8:36

6:31

20.

Eivind Lona

Wing OK

25:27

+8:38

6:31

21.

Harald Førdedal

Wing OK

26:24

+9:35

6:46

22.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

27:04

+10:15

6:56

23.

Arild Heggeset

Freidig

28:07

+11:18

7:12

24.

Are Rogstad

Nidarøst OK

32:47

+15:58

8:24

25.

Marius Walseth

Malvik IL

36:07

+19:18

9:15

DSQ

Jørgen Longva

Byåsen IL

22:06

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

23:50

+0:00

6:06

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

25:42

+1:52

6:35

3.

Grete Berge Owren

Freidig

26:02

+2:12

6:40

4.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

26:26

+2:36

6:46

5.

Mona Høiås Sæther

Freidig

27:02

+3:12

6:55

6.

Mona J. Mølnvik

Freidig

27:05

+3:15

6:56

7.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

27:12

+3:22

6:58

8.

Hilde Forbord

Malvik IL

27:43

+3:53

7:06

9.

Borgunn Ytterhus

Byåsen IL

30:53

+7:03

7:55

10.

Hilde Bellingmo

OL Gaula

32:06

+8:16

8:13

11.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

32:41

+8:51

8:22

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

18:16

+0:00

4:41

2.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

21:12

+2:56

5:26

3.

Jostein Mårdalen

Freidig

22:03

+3:47

5:39

4.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

22:23

+4:07

5:44

5.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

22:33

+4:17

5:46

6.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

23:16

+5:00

5:57

7.

Øyvind Schjelderup

Freidig

23:25

+5:09

6:00

8.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

24:07

+5:51

6:11

9.

Dag Erik Helland

Wing OK

24:22

+6:06

6:14

10.

Svein Olav Åmot

IL Leik

24:23

+6:07

6:15

11.

Terje Midtbø

Wing OK

24:47

+6:31

6:21

12.

Lasse Natvig

Byåsen IL

25:36

+7:20

6:33

13.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

26:18

+8:02

6:44

14.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

26:25

+8:09

6:46

15.

Per Erik Kvam

Freidig

26:52

+8:36

6:53

16.

Rolf Helge Røsand

Nidarøst OK

26:56

+8:40

6:54

17.

Geir Willumsen

Freidig

31:39

+13:23

8:06

DSQ

John Svergja

Nord-Østerdal OK

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

33:44

+0:00

8:38

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

23:17

+0:00

5:58

2.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

25:41

+2:24

6:35

3.

Magne Lysberg

Freidig

26:17

+3:00

6:44

4.

Frank Bjarkø

Wing OK

27:32

+4:15

7:03

5.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

29:07

+5:50

7:27

6.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

29:25

+6:08

7:32

7.

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

29:42

+6:25

7:36

8.

Helge Rustad

Freidig

30:03

+6:46

7:42

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

27:00

+0:00

6:55

2.

Torid Kvaal

Freidig

29:17

+2:17

7:30

3.

Randi Helland

Wing OK

41:08

+14:08

10:32

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

27:41

+0:00

7:05

2.

Magnus Landstad

Freidig

28:33

+0:52

7:19

3.

Tore Kiste

Nidarøst OK

30:41

+3:00

7:52

4.

Egil Repvik

OL Trollelg

31:38

+3:57

8:06

5.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

32:17

+4:36

8:16

6.

Finn Faye Knudsen

OL Trollelg

33:02

+5:21

8:28

7.

Leif Røhjell

Byåsen IL

33:48

+6:07

8:40

8.

Finn Bjørgum

OK Nidarøst

41:42

+14:01

10:41

DSQ

Øistein Åsmul

OL Trollelg

31:40

77

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

13:06

+0:00

5:57

2.

Una Kittilsen

Freidig

14:22

+1:16

6:31

3.

Marita Aske

Freidig

15:25

+2:19

7:00

4.

Maria Strømdal Wik

Freidig

15:33

+2:27

7:04

5.

Tora Kittilsen

Freidig

15:58

+2:52

7:15

6.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

16:06

+3:00

7:19

7.

Solveig Louise Nissen

Freidig

17:22

+4:16

7:53

8.

Anna Aurora Nolte

Freidig

19:23

+6:17

8:48

9.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

20:42

+7:36

9:24

10.

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

21:21

+8:15

9:42

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

11:55

+0:00

5:25

2.

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

14:33

+2:38

6:36

3.

Emil Grønli

Freidig

15:13

+3:18

6:54

4.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

15:40

+3:45

7:07

5.

Vegard Lereim Storli

Freidig

16:01

+4:06

7:16

6.

Tristan Halvorsen

Freidig

18:10

+6:15

8:15

7.

Magne Guttvik

Wing OK

20:17

+8:22

9:13

8.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

20:38

+8:43

9:22

9.

Martin Moseid Ulven

Freidig

21:15

+9:20

9:39

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

24:52

+0:00

6:22

2.

Steinar Aasvang

Wing OK

28:04

+3:12

7:11

3.

Tor Gjermstad

Wing OK

28:36

+3:44

7:20

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

32:33

+7:41

8:20

DSQ

Anders Waage

Freidig

18:15

91 124 77 122 125 120 50

DSQ

Per Laksfors

Wing OK

25:40

77

Klasse: H75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

26:27

+0:00

6:46

2.

Leif Engen

Nidarøst OK

29:41

+3:14

7:36

3.

Robert Strøm

Wing OK

34:26

+7:59

8:49

4.

Tore Brurok

Nidarøst OK

34:34

+8:07

8:51

5.

Jardar Sandstad

Selbu OK

35:02

+8:35

8:58

DSQ

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

36:57

77

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

38:11

+0:00

9:47

2.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

41:31

+3:20

10:38

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nora Halvorsen

Freidig

24:25

11:05

Anna Bellingmo

OL Gaula

26:20

11:58

Linnea Skaufel Simensen

Freidig

40:12

18:16

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alf Petter Lynum

Freidig

17:25

7:54

Erlend Grønli

Freidig

29:31

13:24

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

14:13

6:27

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

21:28

9:45

Sofus H Lind

Wing OK

25:05

11:24

Sven Sigurd Klæbo Drevdal

Wing OK

31:11

14:10

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

14:40

6:39

Ole Ulseth Sylte

Freidig

24:24

11:05

Sivert Sæther Levin

Freidig

21:15

9:39


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 mai 2016, 21:02:11

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

288

Antall startet:

288