Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Lørdagsprint 9. april 2016

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Alm

Dansk Orienterings-Forbund

13:02

+0:00

4:13

2.

Kristine Fjellanger

NTNUI

14:21

+1:19

4:39

3.

Nikoline Ekeberg Schjerve

Bækkelagets SK

14:22

+1:20

4:39

4.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

14:23

+1:21

4:40

5.

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

15:03

+2:01

4:53

6.

Emilie Westli Andersen

Løten o-lag

15:14

+2:12

4:56

7.

Mai Elin Watson

NTNUI

15:26

+2:24

5:00

8.

Karen Oline Kolstad

Freidig

15:37

+2:35

5:04

9.

Julie Størmer

NTNUI

15:44

+2:42

5:06

10.

Sara Profors

Frol IL

16:37

+3:35

5:23

11.

Aurora Fossøy

NTNUI

17:02

+4:00

5:31

12.

Maiki Jäädmaa

OK Võru

17:27

+4:25

5:39

13.

Merill Mägi

OK Kape

18:10

+5:08

5:53

14.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

18:16

+5:14

5:55

15.

Camilla Öhman

NTNUI

18:17

+5:15

5:56

16.

Arntraut Götsch

IL BUL-Tromsø

18:26

+5:24

5:59

17.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

22:46

+9:44

7:23

DSQ

Johanne Rakner

NTNUI

19:14

132

DNS

Gry Granstedt

NTNUI

DNS

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tim Robertson

Fossum IF

13:48

+0:00

3:48

2.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

14:00

+0:12

3:51

3.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

14:08

+0:20

3:53

4.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

14:10

+0:22

3:54

5.

Håkon Jarvis Westergård

Järla Orientering

14:11

+0:23

3:54

5.

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka OL

14:11

+0:23

3:54

7.

Øystein Kvaal Østerbø

IFK Lidingö SOK

14:12

+0:24

3:54

8.

Tue Lassen

OK Pan Århus

14:16

+0:28

3:55

9.

Chris Smithard

Deeside

14:23

+0:35

3:57

10.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

14:33

+0:45

4:00

11.

Sindre Johannessen

Freidig

14:36

+0:48

4:01

12.

Per Melander Often

NTNUI

14:44

+0:56

4:03

13.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

14:50

+1:02

4:05

14.

Terje Maroni

Byåsen IL

14:51

+1:03

4:05

15.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

14:52

+1:04

4:05

16.

Eivind Høydal

NTNUI

14:53

+1:05

4:06

17.

Bjørn Lundanes

NTNUI

15:00

+1:12

4:07

18.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

15:34

+1:46

4:17

18.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

15:34

+1:46

4:17

20.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

15:49

+2:01

4:21

21.

Øystein Haug

Frol IL

16:02

+2:14

4:25

22.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

17:14

+3:26

4:44

23.

Eirik Aal

NTNUI

17:35

+3:47

4:50

24.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

18:11

+4:23

5:00

25.

Lok Hin Ma

Varegg Fleridrett

19:19

+5:31

5:19

26.

Håvard Krey Hansen

OK Silsand

20:15

+6:27

5:34

26.

Bruno Nazário

Kristiansand OK

20:15

+6:27

5:34

28.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

20:29

+6:41

5:38

28.

Tim Uteng

OK Silsand

20:29

+6:41

5:38

30.

Ola Keiserås

IL Leik

21:19

+7:31

5:52

31.

Odd-Ivan Lorentsen

OK Silsand

22:05

+8:17

6:05

32.

Svein Harald Hansen

OK Silsand

26:01

+12:13

7:10

DSQ

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

14:43

134

DSQ

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

15:46

118 126

DSQ

Isak Bergset

NTNUI

15:52

132

DSQ

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

18:57

DNS

Ruben Olsen

OK Silsand

DNS

Paul Sirum

Frol IL

DNS

Yngve Skogstad

Frol IL

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lundanes

Emblem IL

15:07

+0:00

4:54

2.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

15:09

+0:02

4:55

3.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

15:32

+0:25

5:02

4.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

15:44

+0:37

5:06

5.

Tonje Vassend

Fossum IF

15:55

+0:48

5:10

6.

Malin Sandstad

Freidig

16:06

+0:59

5:13

7.

Åshild Kolstad

Freidig

16:09

+1:02

5:14

8.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

16:15

+1:08

5:16

9.

Hannah Malmei

Sandnes IL (Rogaland)

16:16

+1:09

5:16

10.

Marie Line Furland

Sandnes IL (Rogaland)

16:35

+1:28

5:23

11.

Vera Melkild

Freidig

16:40

+1:33

5:24

12.

Heidi Therese Wiest

Vang OL

17:00

+1:53

5:31

13.

Julie Hjortland

Larvik OK

17:03

+1:56

5:32

14.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

17:05

+1:58

5:32

15.

Martha Kalvig Skogan

Bodø og Omegn IF Orientering

17:19

+2:12

5:37

16.

Maren Grande

Frol IL

17:24

+2:17

5:38

17.

Helene Omdal

NTNUI

17:36

+2:29

5:42

18.

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

17:51

+2:44

5:47

19.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

18:05

+2:58

5:52

20.

Marthe Svihus

Sandnes IL (Rogaland)

18:09

+3:02

5:53

21.

Sunniva Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

18:33

+3:26

6:01

22.

Ingvild Torgersen

NTNUI

19:26

+4:19

6:18

23.

Kristine Ausen

NTNUI

20:01

+4:54

6:29

24.

Camilla Kalenius

Mo OK

20:14

+5:07

6:34

25.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

20:21

+5:14

6:36

26.

Ingvild C. Fleisje

Lillomarka OL

20:27

+5:20

6:38

27.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

20:30

+5:23

6:39

28.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

20:55

+5:48

6:47

29.

Idun Bækken

Os IL

20:58

+5:51

6:48

30.

Oda Furuholmen

Bodø og Omegn IF Orientering

21:57

+6:50

7:07

31.

Andrine Viken

Byåsen IL

22:04

+6:57

7:09

32.

Pernille Opheim

Freidig

22:35

+7:28

7:19

33.

Silje Arntzen

NTNUI

27:50

+12:43

9:02

34.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

30:30

+15:23

9:54

DSQ

Ingvild Wang

Lillomarka OL

27:03

124 126 176 133 135 136 138 177

DNS

Kaja Bråten Løvald

Asker Skiklubb

DNS

Nina Asheim Birkeland

Halden SK

DNS

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

DNS

Marie Bakken Sørensen

Freidig

DNS

Marie Dale

Steinkjer OK

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Størmer

Fossum IF

14:52

+0:00

4:05

2.

Håvard Eidsmo

Freidig

14:54

+0:02

4:06

3.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

15:00

+0:08

4:07

4.

Kasper Fosser

Heming Orientering

15:04

+0:12

4:09

5.

Markus Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

15:16

+0:24

4:12

6.

Oskar Spets Storhov

Freidig

15:21

+0:29

4:13

7.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

15:22

+0:30

4:13

8.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

15:24

+0:32

4:14

9.

Oscar Lyngen

Frol IL

15:32

+0:40

4:16

10.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

15:46

+0:54

4:20

11.

Sebastian Daland

Kristiansand OK

15:54

+1:02

4:22

11.

Einar Melsom

Fossum IF

15:54

+1:02

4:22

13.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

15:55

+1:03

4:23

14.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

16:02

+1:10

4:25

15.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

16:08

+1:16

4:26

16.

Even-Johan Kaspersen

Mo OK

16:20

+1:28

4:29

17.

Kjetil Mølnvik

Freidig

16:25

+1:33

4:31

18.

Mathias Hermstad

Freidig

16:27

+1:35

4:31

19.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Fossum IF

16:29

+1:37

4:32

20.

Marius Pytten

Kristiansand OK

16:31

+1:39

4:33

20.

Erling Hjermstad

Fossum IF

16:31

+1:39

4:33

20.

Steinar Kollerud

Lillomarka OL

16:31

+1:39

4:33

23.

Øystein Fruseth Christiansen

OL Tønsberg og omegn

16:47

+1:55

4:37

24.

Olivier Meyer

OLG Murten

17:04

+2:12

4:42

25.

Anders Haugskott

OL Trollelg

17:36

+2:44

4:50

26.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

18:00

+3:08

4:57

27.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

18:46

+3:54

5:10

28.

Brage Jørum

Byåsen IL

19:06

+4:14

5:15

29.

Vegard Vaeng Bernhardsen

IL BUL-Tromsø

19:10

+4:18

5:16

30.

Espen Samuelsen Skiri

Bodø og Omegn IF Orientering

19:22

+4:30

5:20

31.

John Runde

Kristiansand OK

19:27

+4:35

5:21

32.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

19:46

+4:54

5:26

33.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

20:05

+5:13

5:31

34.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

21:49

+6:57

6:00

35.

Martin Borge Heir

Fossum IF

22:01

+7:09

6:03

36.

Thomas Kort

Nord-Østerdal OK

22:04

+7:12

6:04

DSQ

Einar Ekeland

Oddersjaa SSK

16:50

118

DSQ

Mathias Vindal

Freidig

17:23

134

DSQ

Henrik Upsal

NTNUI

30:18

117 118 134 136 137 177 50 60

DNS

Ole Kostøl

Kristiansand OK

DNS

Håkon Grande

Verdal OK

DNS

Trygve Lægran

Steinkjer OK

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

15:44

+0:00

5:06

2.

Dina Reitan

Freidig

17:14

+1:30

5:35

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

17:29

+1:45

5:40

4.

Frida Haugskott

OL Trollelg

17:31

+1:47

5:41

5.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

17:50

+2:06

5:47

6.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

17:54

+2:10

5:48

7.

Ingrid Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

18:39

+2:55

6:03

8.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

18:54

+3:10

6:08

9.

Jorun Bækken

Os IL

19:19

+3:35

6:16

10.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

19:30

+3:46

6:19

11.

Tale Tannvik Skei

Freidig

20:05

+4:21

6:31

12.

Vilde Lereim Storli

Freidig

20:23

+4:39

6:37

13.

Eli Kolstad

Mo OK

20:54

+5:10

6:47

14.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

21:02

+5:18

6:49

15.

Ane Malene Kolstad

Freidig

21:42

+5:58

7:02

16.

Maren Viken

Byåsen IL

22:46

+7:02

7:23

17.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

24:59

+9:15

8:06

18.

Anna Renolen

Wing OK

25:47

+10:03

8:22

19.

Thea Land

Konnerud IL

31:58

+16:14

10:22

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Aurebekk

Kristiansand OK

16:28

+0:00

4:32

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

16:56

+0:28

4:39

3.

Even Lindaas

Vang OL

17:25

+0:57

4:47

4.

Vegard Kittilsen

Freidig

17:26

+0:58

4:48

5.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

18:34

+2:06

5:06

6.

Kristian Pytten

Kristiansand OK

18:41

+2:13

5:08

7.

Jostein Svaland Dale

OL Vallset/Stange

18:47

+2:19

5:10

8.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

18:55

+2:27

5:12

8.

Tobias Alstad

Frol IL

18:55

+2:27

5:12

10.

Mats Eidsmo

Freidig

19:03

+2:35

5:14

10.

David Runde

Kristiansand OK

19:03

+2:35

5:14

12.

Elias Bergset

IL Veten

19:48

+3:20

5:27

13.

Jonas Grønli

Freidig

20:22

+3:54

5:36

14.

Are Lodgaard

Byåsen IL

20:30

+4:02

5:38

15.

Mikkel Holt

Freidig

20:38

+4:10

5:41

16.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

20:39

+4:11

5:41

17.

Jonas Vindal

Wing OK

20:40

+4:12

5:41

18.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

21:47

+5:19

6:00

19.

Håkon Holstad

Freidig

22:09

+5:41

6:06

20.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

23:02

+6:34

6:20

21.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

25:03

+8:35

6:54

22.

Jostein Rø

Freidig

25:37

+9:09

7:03

23.

Petter Andreas Lona

Wing OK

27:11

+10:43

7:29

24.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

27:36

+11:08

7:36

25.

Nicolai Harvik

Konnerud IL

27:55

+11:27

7:41

26.

Kasper Ramlo

Os IL

29:34

+13:06

8:08

27.

Mats Lindaas

Elverum OK

31:33

+15:05

8:41

28.

William P Walseth

Malvik IL

35:12

+18:44

9:41

DSQ

Matias Nissen

Freidig

17:47

117

DSQ

Nikolai Renolen

Wing OK

29:10

123

DNS

Alexander Repstad Storemyr

IL Hauken

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

DNS

August Maske

Freidig

DNS

Vemund Mølnvik

Freidig

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

17:58

+0:00

5:50

2.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

18:11

+0:13

5:54

3.

Rine Hanssen

Byåsen IL

18:32

+0:34

6:01

4.

Isa Heggedal

Konnerud IL

18:52

+0:54

6:07

5.

Marit Haavardsholm

Sandnes IL (Rogaland)

19:20

+1:22

6:16

6.

Marita Hernandez

OL Toten-Troll

19:55

+1:57

6:27

6.

Tone Almås

IL Leik

19:55

+1:57

6:27

8.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

20:16

+2:18

6:34

9.

Hilde Forbord

Malvik IL

20:40

+2:42

6:42

10.

Doris Stien Kaspersen

Mo OK

22:48

+4:50

7:24

11.

Heidi Østli

Raumar Orientering

24:43

+6:45

8:01

12.

Liv Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

27:59

+10:01

9:05

13.

Gro Ellegaard

Vang OL

33:46

+15:48

10:57

DSQ

Susanna Brynhildsen

Wing OK

27:57

132

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

16:06

+0:00

4:26

2.

Jens Even Storhov

Freidig

18:14

+2:08

5:01

3.

Øyvind Schjelderup

Freidig

20:40

+4:34

5:41

4.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

21:34

+5:28

5:56

5.

Eivind Lona

Wing OK

21:41

+5:35

5:58

6.

Terje Midtbø

Wing OK

22:08

+6:02

6:05

7.

Kjell Maroni

Byåsen IL

22:42

+6:36

6:15

8.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

22:44

+6:38

6:15

9.

Tor Ivar Christiansen

OL Tønsberg og omegn

23:29

+7:23

6:28

10.

Arild Heggeset

Freidig

24:26

+8:20

6:43

11.

Sturle Omdal

Sandnes IL (Rogaland)

24:51

+8:45

6:50

12.

Stig Wiest

Vang OL

30:26

+14:20

8:23

13.

Morten Engebretsen

Raumar Orientering

37:58

+21:52

10:27

DSQ

Lauri Lahtmäe

OK Kape

18:01

177

DSQ

Tore Kolstad

Mo OK

22:49

125

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

26:54

+0:00

7:24

2.

Arnulf Villmo

Korgen IL

27:01

+0:07

7:26

3.

Magnus Landstad

Freidig

28:16

+1:22

7:47

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

30:50

+3:56

8:29

5.

Nils Olav Vennevik

Freidig

31:29

+4:35

8:40

6.

Robert Strøm

Wing OK

32:20

+5:26

8:54

7.

Roar Forbord

Malvik IL

36:43

+9:49

10:06

DNS

Bjørn Berger

Byåsen IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 april 2016, 10:55:03

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

232

Antall startet:

213