Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2016Klubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim sprintcup - løp 2 14. april 2016

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anna Bellingmo

OL Gaula

19:08

Karoline Dahl

Freidig

33:31

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

9:21

+0:00

2.

Anna Aurora Nolte

Freidig

11:08

+1:47

3.

Tora Kittilsen

Freidig

12:11

+2:50

4.

Una Kittilsen

Freidig

13:36

+4:15

5.

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

14:32

+5:11

6.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

15:09

+5:48

7.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

16:21

+7:00

8.

Solveig Louise Nissen

Freidig

16:26

+7:05

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

21:45

+0:00

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

22:32

+0:47

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

27:25

+5:40

4.

Stine Aune

Nidarøst OK

30:06

+8:21

5.

Silje Marie Nissen

Freidig

32:29

+10:44

6.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

33:37

+11:52

7.

Tuva Grøtte

Wing OK

37:05

+15:20

8.

Mari Eidsmo

Freidig

44:20

+22:35

DSQ

Maren Viken

Byåsen IL

28:00

119

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dina Reitan

Freidig

20:21

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

20:38

+0:17

3.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

22:22

+2:01

4.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

23:12

+2:51

5.

Synne Kvamme

Wing OK

26:49

+6:28

6.

Anna Renolen

Wing OK

27:34

+7:13

7.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

28:44

+8:23

8.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

33:35

+13:14

9.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

33:48

+13:27

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

19:05

+0:00

2.

Anine Ahlsand

Nydalens SK

19:56

+0:51

3.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

20:03

+0:58

4.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

20:04

+0:59

5.

Emma Arnesen

Byåsen IL

20:37

+1:32

6.

Vera Melkild

Freidig

20:55

+1:50

7.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

20:57

+1:52

8.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

21:10

+2:05

9.

Helene Omdal

NTNUI

22:02

+2:57

10.

Line Sølberg

OL Trollelg

22:47

+3:42

11.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

25:48

+6:43

12.

Synne Fossøy

NTNUI

26:15

+7:10

13.

Pernille Opheim

Freidig

26:20

+7:15

14.

Andrine Viken

Byåsen IL

28:34

+9:29

15.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

30:30

+11:25

DSQ

Randi Marie mohus

Wing OK

13:23

101 102 132 97 123 119 132 130 119 120 107

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

18:18

+0:00

2.

Kristine Fjellanger

NTNUI

18:24

+0:06

3.

Marta Ulvensøen

NTNUI

20:27

+2:09

4.

Guro Torpe

Frol IL

20:28

+2:10

5.

Anna Ulvensøen

NTNUI

20:49

+2:31

6.

Siri Kollerud

Lillomarka OL

20:52

+2:34

7.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

20:56

+2:38

8.

Mai Elin Watson

NTNUI

21:05

+2:47

9.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

21:21

+3:03

10.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

21:27

+3:09

11.

Rannveig Jørgensen

NTNUI

21:40

+3:22

12.

Sara Profors

Frol IL

21:47

+3:29

13.

Aurora Fossøy

NTNUI

21:51

+3:33

14.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

21:54

+3:36

15.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

22:10

+3:52

16.

Johanne Rakner

NTNUI

22:23

+4:05

16.

Kristin Antonsen

NTNUI

22:23

+4:05

18.

Camilla Öhman

NTNUI

22:44

+4:26

19.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

22:47

+4:29

20.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

22:52

+4:34

21.

Kristin Åstebøl

Byåsen IL

23:05

+4:47

22.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

23:19

+5:01

23.

Jenny Persson

Byåsen IL

23:42

+5:24

24.

Sigrid Bratsberg

NTNUI

23:59

+5:41

25.

Anette Kleppestø

NTNUI

25:27

+7:09

26.

Marit Schmid

OL Trollelg

25:44

+7:26

27.

Andrea Vindal

Wing OK

26:01

+7:43

28.

Karine Hagesæther Foss

NTNUI

27:19

+9:01

29.

Ingvild Bostad

Nidarøst OK

30:28

+12:10

30.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

30:34

+12:16

DSQ

Karen Oline Kolstad

Freidig

10:06

101 102 132 97 123 119 132 130 119 120 107

DSQ

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

20:12

119 130 119

DSQ

Johanne de Presno

NTNUI

38:16

101 102

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alf Petter Lynum

Freidig

12:49

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

18:39

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

18:32

Benjamin Callanan

Wing OK

15:41

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

21:37

Ole Ulseth Sylte

Freidig

16:33

Sivert Sæther Levin

Freidig

15:28

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

9:29

+0:00

2.

Emil Grønli

Freidig

9:31

+0:02

3.

Vegard Lereim Storli

Freidig

11:33

+2:04

4.

Emil Leroyer

Freidig

15:18

+5:49

5.

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

16:52

+7:23

6.

Sigurd Braathen

Wing OK

16:53

+7:24

7.

Anders Tørum

Selbu OK

18:59

+9:30

8.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

33:33

+24:04

DSQ

Magne Guttvik

Wing OK

30:56

134

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

21:09

+0:00

2.

Jostein Rø

Freidig

23:48

+2:39

3.

Petter Andreas Lona

Wing OK

27:16

+6:07

3.

Nikolai Renolen

Wing OK

27:16

+6:07

5.

Håvard Singsaas

Freidig

27:27

+6:18

6.

Gabriel Callanan

Wing OK

30:01

+8:52

7.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

30:46

+9:37

8.

Einar Eide

Byåsen IL

31:01

+9:52

9.

William P Walseth

Malvik IL

31:50

+10:41

10.

Brage Asplem

Freidig

32:14

+11:05

Avlest

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

17:44

+0:00

2.

Matias Nissen

Freidig

18:09

+0:25

3.

Vegard Kittilsen

Freidig

18:26

+0:42

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

18:46

+1:02

5.

Lars Sandstad

Freidig

19:07

+1:23

6.

Trygve Tegnander

Wing OK

21:05

+3:21

7.

Jo Even Kolstad

Freidig

21:06

+3:22

8.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

21:20

+3:36

9.

Håkon Holstad

Freidig

21:33

+3:49

10.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

21:50

+4:06

11.

Sondre Huse

Wing OK

23:53

+6:09

12.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

24:01

+6:17

13.

Martin Selmer

Freidig

28:00

+10:16

14.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

30:22

+12:38

DSQ

Jonas Vindal

Wing OK

20:51

106

DSQ

Erik Hagen Berg

Wing OK

24:50

132 130 119

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

17:08

+0:00

2.

Kjetil Mølnvik

Freidig

17:36

+0:28

3.

Jonas Unsgård

IL Leik

17:40

+0:32

4.

Øyvind Berg

NTNUI

17:53

+0:45

5.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

18:17

+1:09

6.

Mathias Vindal

Freidig

18:28

+1:20

7.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

18:30

+1:22

8.

Aleksander Skoglund

Freidig

18:31

+1:23

9.

Oscar Lyngen

Frol IL

18:36

+1:28

10.

Anders Haugskott

OL Trollelg

18:40

+1:32

11.

Ole Wanvik Haugen

Freidig

18:50

+1:42

12.

Mathias Hermstad

Freidig

18:58

+1:50

13.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

19:42

+2:34

14.

Adrian Opheim

Freidig

20:50

+3:42

15.

Nils Ola Kvam

Freidig

21:12

+4:04

16.

Martin Løvås

Nidarøst OK

38:13

+21:05

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Freidig

15:26

+0:00

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

15:26

+0:00

3.

Bjørn Lundanes

NTNUI

15:35

+0:09

4.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

15:39

+0:13

5.

Terje Maroni

Byåsen IL

15:55

+0:29

6.

Per Melander Often

NTNUI

15:57

+0:31

7.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

16:13

+0:47

8.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

16:37

+1:11

Innsendt korrigert navn

9.

Dag Lofthus

NTNUI

16:43

+1:17

10.

Sebastian Torgersen

NTNUI

16:46

+1:20

11.

Jan Schmid

OL Trollelg

16:47

+1:21

12.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

17:07

+1:41

13.

Øystein Haug

Frol IL

17:15

+1:49

14.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

17:18

+1:52

14.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

17:18

+1:52

16.

Per Harald Skogstad

OL Gaula

17:22

+1:56

17.

Christian Hohl

Wing OK

17:41

+2:15

18.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

17:49

+2:23

19.

Øivind Aunøien

OK Fjell

17:50

+2:24

20.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

18:01

+2:35

21.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

18:16

+2:50

22.

Kristoffer Nesland

NTNUI

18:18

+2:52

23.

Jørund Vala

NTNUI

18:26

+3:00

24.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

19:02

+3:36

25.

Sondre Kongsgård

NTNUI

19:11

+3:45

26.

Bjørn Johannessen Field

NTNUI

19:31

+4:05

27.

Ola Keiserås

IL Leik

19:55

+4:29

28.

Bjarte Ims

Freidig

19:56

+4:30

29.

Andreas Alvem

NTNUI

20:03

+4:37

30.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

20:19

+4:53

31.

Tommy Schmid

OL Trollelg

20:30

+5:04

32.

Erik Frøseth

Verdal OK

20:42

+5:16

33.

Alex Pedersen

OL Trollelg

22:33

+7:07

34.

Simen Oskal

Hamar OK

24:04

+8:38

35.

Petter Lyng

Nidarøst OK

25:02

+9:36

36.

Espen Stornes

NTNUI

27:35

+12:09

37.

Vidar Tronsaune

OK Fjell

29:56

+14:30

DSQ

Sindre Nordhagen

NTNUI

18:17

119 130 119

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

18:33

+0:00

2.

Jon Røstum

OL Gaula

19:11

+0:38

3.

Torgeir Aune

Byåsen IL

19:31

+0:58

4.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

20:05

+1:32

5.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

20:18

+1:45

6.

Arild H Clausen

Freidig

20:49

+2:16

7.

Vegard Hansen

OL Trollelg

20:59

+2:26

8.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

21:59

+3:26

9.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

22:41

+4:08

10.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

22:59

+4:26

11.

Harald Førdedal

Wing OK

23:15

+4:42

12.

Kyrre Auran

Malvik IL

23:29

+4:56

13.

Eivind Lona

Wing OK

23:58

+5:25

14.

Jon Holstad

Freidig

24:19

+5:46

15.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

24:49

+6:16

16.

Arild Heggeset

Freidig

26:28

+7:55

17.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

27:38

+9:05

18.

Marius Walseth

Malvik IL

34:37

+16:04

DSQ

Bjørnar Lynum

Freidig

18:58

119

DSQ

Øystein Husby

Malvik

24:11

119

DSQ

Arne Inge Kolstad

Wing OK

24:53

132 130 119

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

18:57

+0:00

2.

Svein Olav Åmot

IL Leik

21:33

+2:36

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

22:04

+3:07

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

22:13

+3:16

5.

Geir Owren

Freidig

22:18

+3:21

6.

Per Erik Kvam

Freidig

22:23

+3:26

7.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

22:24

+3:27

8.

Bernt Rognes

Freidig

22:30

+3:33

9.

Reidar Selmer

Freidig

22:46

+3:49

9.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

22:46

+3:49

11.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

22:50

+3:53

12.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

23:16

+4:19

13.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

23:39

+4:42

14.

Dag Erik Helland

Wing OK

23:43

+4:46

15.

Terje Midtbø

Wing OK

23:45

+4:48

16.

Jon Vindal

Wing OK

25:03

+6:06

17.

Lasse Natvig

Byåsen IL

26:32

+7:35

18.

Rolf Helge Rødsand

Nidarøst OK

28:04

+9:07

19.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

28:40

+9:43

20.

Geir Willumsen

Freidig

30:24

+11:27

21.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

33:12

+14:15

22.

Rune Stræte

Wing OK

43:17

+24:20

DSQ

John Svergja

Nord-Østerdal OK

20:42

119

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

22:02

+0:00

2.

Kjell Maroni

Byåsen IL

25:03

+3:01

3.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

26:01

+3:59

4.

Frank Bjarkø

Wing OK

27:18

+5:16

5.

Helge Rustad

Freidig

28:47

+6:45

6.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

29:54

+7:52

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

25:04

+0:00

2.

Anders Waage

Freidig

28:14

+3:10

3.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

28:46

+3:42

4.

Edgar Furuholt

OL Trollelg

29:03

+3:59

5.

Tom Bugge

Byåsen IL

29:09

+4:05

6.

Tor Gjermstad

Wing OK

29:12

+4:08

7.

Nils Olav Vennevik

Freidig

33:01

+7:57

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

27:01

+0:00

2.

Rolf Karset

Steinkjer OK

28:53

+1:52

3.

Frode Stensrud

OL Trollelg

30:25

+3:24

4.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

31:44

+4:43

5.

Knut Skjesol

Wing OK

32:48

+5:47

6.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

33:11

+6:10

7.

Egil Repvik

OL Trollelg

33:26

+6:25

8.

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

39:42

+12:41

DSQ

Finn Faye Knudsen

OL Trollelg

35:02

107

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

29:53

+0:00

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

33:45

+3:52

3.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

34:05

+4:12

4.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

38:38

+8:45

DSQ

Robert Strøm

Wing OK

37:15

140

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

35:18

+0:00

2.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

36:27

+1:09

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

21:50

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

22:18

+0:28

3.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

22:25

+0:35

4.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

22:29

+0:39

5.

Mari Angell-Petersen

Freidig

22:48

+0:58

6.

Kari Ulseth

Freidig

23:02

+1:12

7.

Sigrid Melkild

Freidig

24:45

+2:55

8.

Mari Moseid

Freidig

25:05

+3:15

9.

Tone Almås

IL Leik

25:23

+3:33

10.

Mari Hoff

Byåsen IL

25:53

+4:03

11.

Mette Resell Nolte

Freidig

27:13

+5:23

12.

Kjersti Tannvik

Freidig

28:16

+6:26

13.

Liv Tennes

Wing OK

29:51

+8:01

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

22:53

+0:00

2.

Mona J. Mølnvik

Freidig

23:12

+0:19

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

25:49

+2:56

4.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

25:59

+3:06

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

26:28

+3:35

6.

Grete Berge Owren

Freidig

27:39

+4:46

7.

Ingunn Morset

Wing OK

27:51

+4:58

8.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

29:31

+6:38

9.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

30:26

+7:33

10.

Karin Galaaen

Selbu OK

33:22

+10:29

11.

Borgunn Ytterhus

Byåsen IL

36:40

+13:47

12.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

38:19

+15:26

DSQ

Hilde Bellingmo

OL Gaula

31:03

97

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

33:55

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

28:25

+0:00

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

17:12

+0:00

2.

Edmund Olsen

18:22

+1:10

3.

Asbjørg Engdal Olsen

20:17

+3:05

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Aas

18:59

+0:00

2.

Aleksander Hanssen

19:02

+0:03

3.

Erik Hegbom

22:28

+3:29

4.

Silje Mordal

25:42

+6:43

5.

Miguel Castroviejo

NTNUI

30:26

+11:27

6.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

33:22

+14:23

DSQ

Fredrik Steinsvik

NTNUI

19:38

119 130 119


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 april 2016, 21:32:30

Arrangør:

Nidarøst, OK

Antall deltagere:

285

Antall startet:

285