Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 1 - Lade 12. april 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorid Sunnset

Skaun Kommune

10:58

+0:00

10:58

1.

Torun Stenseth

Hugaasgruppen

10:58

+0:00

10:58

3.

Catalina Barbu

St. Olavs Hospital

12:27

+1:29

12:27

4.

Anna Seither

NGU

12:33

+1:35

12:33

5.

Tone Erland

Telenor

15:17

+4:19

15:17

6.

Marte Figenschou

Student

16:36

+5:38

16:36

7.

Inger Lise Sollie

Norconsult

17:16

+6:18

17:16

8.

Michael Huber

Norconsult

17:19

+6:21

17:19

9.

Marit Ringheim

Statoil BIL Stjørdal

18:50

+7:52

18:50

10.

Sølvi Liabakk-Selli

St. Olavs Hospital BIL

19:52

+8:54

19:52

11.

Kristin Haugan

St. Olavs Hospital

19:56

+8:58

19:56

DSQ

Fredrik Høgaas

NGU

9:09

65 49

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mirko Massaro

NTNU

17:11

61 49 175

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Grepstad

Eget

24:10

+0:00

18:35

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

Skoleelev

17:18

+0:00

8:39

2.

Anna Karine Lunna

BEKK

20:05

+2:47

10:02

3.

Sunniva Berg

Nordic

21:38

+4:20

10:49

4.

Ingrid Grændsen

Agraff

22:24

+5:06

11:12

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

26:31

+9:13

13:15

6.

Mari Pukstad

Student

27:31

+10:13

13:45

7.

Nicole Baeten

NGU

27:51

+10:33

13:55

8.

Line Søreng

Statens vegvesen

28:08

+10:50

14:04

9.

Aleksandra Jerna

NGU

28:32

+11:14

14:16

10.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

28:56

+11:38

14:28

11.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

29:21

+12:03

14:40

12.

Kaja Elisabeth Koppang

Statens vegvesen

29:26

+12:08

14:43

13.

Hanne Seterbø

Det Norske

30:40

+13:22

15:20

14.

Hanne Synnøve Liodden

St. Olavs Hospital

+0:0-18

0:00

DSQ

Asta Krattebøl

Statens vegvesen

25:41

150

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Solberg

Sykehuset Levanger

29:17

+0:00

10:50

2.

Kristin Åstebøl

Nordic Semi Conductor

32:11

+2:54

11:55

DSQ

Paula Hilger

NGU

33:32

36

DSQ

Gro Sandøy

NGU

34:39

36

Arrangør

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

18:15

+0:00

9:07

2.

Ingvild Bostad

Eget

24:30

+6:15

12:15

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Lynum

Statens vegvesen

17:25

+0:00

8:42

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

20:21

+2:56

10:10

3.

Heidi Sivertsen

Statoil BIL Trondheim

21:57

+4:32

10:58

4.

Kari Bostad

Systor as

22:31

+5:06

11:15

5.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

22:39

+5:14

11:19

6.

Monika Haga

NTNU

23:09

+5:44

11:34

7.

Marit Melhuus

Xylem

31:28

+14:03

15:44

DSQ

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

25:14

150

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

17:19

+0:00

13:19

2.

Ragnhild Haugum

Agraff

23:50

+6:31

18:20

3.

Charlotte Bolkan

Statoil BIL Trondheim

+0:0-19

0:00

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Reitan

Sintef

30:32

+0:00

15:16

2.

Marianne Wold

Statoil

33:06

+2:34

16:33

Arrangør

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

18:10

+0:00

13:58

2.

Merete Knain

Enova

28:07

+9:57

21:37

Arrangør

Britt Tvedt

St. Olavs Hospital

Arrangør

Eili Kvenild

St. Olavs Hospital

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

21:15

+0:00

10:37

2.

Ingunn Morset

St. Olavs Hospital

21:40

+0:25

10:50

3.

Nina Beate Liabakk

NTNU

21:45

+0:30

10:52

4.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

23:08

+1:53

11:34

5.

Brita Gabrielsen

BDO AS

24:30

+3:15

12:15

6.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

25:13

+3:58

12:36

7.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

25:23

+4:08

12:41

8.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

25:32

+4:17

12:46

9.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

26:13

+4:58

13:06

10.

Merete Aarstein

Norconsult

26:44

+5:29

13:22

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

25:17

+0:00

9:21

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

19:54

+0:00

15:18

2.

Inger Sofie Husby

NTNU

31:38

+11:44

24:20

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

21:22

+0:00

10:41

2.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

23:25

+2:03

11:42

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

23:26

+2:04

11:43

4.

Aashild S. Langseth

NSDTF

24:16

+2:54

12:08

5.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

24:34

+3:12

12:17

6.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

24:50

+3:28

12:25

7.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

26:14

+4:52

13:07

8.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

26:15

+4:53

13:07

9.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

26:54

+5:32

13:27

10.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

31:17

+9:55

15:38

11.

Erika Bugten

BErg hansen

34:52

+13:30

17:26

Arrangør

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

20:17

+0:00

15:36

2.

Berit Grande

Sticos

24:12

+3:55

18:36

3.

Mildrid Ljosland

NTNUI

25:22

+5:05

19:30

4.

Ingrid Venås

Statoil

27:09

+6:52

20:53

DSQ

Reidun Fallan Smaavik

NAV

20:47

150

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

21:22

+0:00

10:41

2.

Siri Drogset

NTNU

25:43

+4:21

12:51

3.

Trine Barstad

NTNU

26:12

+4:50

13:06

4.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

29:22

+8:00

14:41

5.

Bodil Monsen

Sintef

32:08

+10:46

16:04

6.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

+0:0-22

0:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

25:45

+0:00

19:48

2.

Oddrun Bollingmo

NTNU

42:29

+16:44

32:40

Arrangør

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

31:07

+0:00

15:33

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

24:14

+0:00

18:38

2.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

26:28

+2:14

20:21

3.

Marit Bjørgum

Eget

32:37

+8:23

25:05

4.

Aud Bodil Lund

VIL

35:41

+11:27

27:26

5.

Solveig Scjetne

Statkraft

39:35

+15:21

30:26

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim kommune

38:58

+0:00

29:58

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

33:55

+0:00

26:05

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Storås

Cameron

13:26

+0:00

10:20

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Hagen

Kongsberg Seatex

19:43

+0:00

10:22

2.

Thomas Bakken

Svinsås Auto Melhus

27:28

+7:45

14:27

3.

Karl Morten Lunna

Sonans

28:32

+8:49

15:01

4.

Magnus Bolås

Eget

39:01

+19:18

20:32

DSQ

Erling Aune

SMN

21:38

150

DSQ

Bror Erlend Brikchfeld

Eget

24:44

44 45 60 47

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Scmid

Trollegg

18:53

+0:00

6:59

2.

Øyvind Wiggen

Student

20:26

+1:33

7:34

3.

Halvor Lund

Sintef Energi

20:33

+1:40

7:36

4.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

20:49

+1:56

7:42

5.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

21:24

+2:31

7:55

6.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

21:36

+2:43

7:59

7.

Håvard Reitan

Statoil BIL Stjørdal

22:22

+3:29

8:17

7.

Erik Frøseth

Oracle

22:22

+3:29

8:17

9.

Michele Baravalle

NTNU

23:00

+4:07

8:31

10.

Tommy Schmid

OL Trollelg

23:17

+4:24

8:37

11.

Lars Solheim

Danske Bank

23:56

+5:03

8:51

12.

Ivar Marthinusen

NTNUI

24:10

+5:17

8:57

13.

Jerome Soulard

Atmel

24:39

+5:46

9:07

14.

Magne Svare

Skanska Aktiv

25:21

+6:28

9:23

15.

Espen Torgersen

NGU

25:28

+6:35

9:25

16.

Frode Lillevold

Datametrix

25:49

+6:56

9:33

17.

Aleksander Pedersen

OL Trollelg

26:16

+7:23

9:43

18.

Anthony Bossard

Atmel

27:16

+8:23

10:05

19.

Martin Cepelka

NTNU

28:42

+9:49

10:37

20.

Henrik Enoksen

Sintef Energi

31:56

+13:03

11:49

21.

Martin Selmer

Freidig

35:29

+16:36

13:08

22.

Øystein Østeraas

Politiet

+0:0-53

0:00

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen

22:03

+0:00

11:36

2.

Christian Gutvik

NTNU

24:31

+2:28

12:54

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

21:27

+0:00

7:56

2.

Robert Nyhus

Tine SA

22:46

+1:19

8:25

3.

Christian Tørriseng

TrønderEnergi

25:59

+4:32

9:37

4.

Ola Eggen

NGU

29:31

+8:04

10:55

Arrangør

Per Ole M. Gundersen

St. Olavs Hospital

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Lona

Eget

19:52

+0:00

10:27

2.

Nils Kristian Skjærvold

St. Olavs Hospital

20:18

+0:26

10:41

3.

Kurt Amundsen

Avinor

20:51

+0:59

10:58

4.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

22:56

+3:04

12:04

DSQ

Morten Wennevik

Bouvet

24:49

150

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Hohl

Statens vegvesen

18:41

+0:00

6:55

2.

Jørgen Tegdan

Ecotone

19:16

+0:35

7:08

3.

Petter Andreas Bergh

NTNU

21:03

+2:22

7:47

4.

Truls Ryum

NTNU

21:50

+3:09

8:05

5.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

24:38

+5:57

9:07

6.

Vegard Hansen

Prima

25:34

+6:53

9:28

7.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

27:21

+8:40

10:07

8.

Frode Sandøy

Powel

28:54

+10:13

10:42

Arrangør

Per Einar Uggen

St. Olavs Hospital

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Telenor

18:41

+0:00

9:50

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

19:32

+0:51

10:16

3.

Frode Vågen

NTNU

20:21

+1:40

10:42

4.

Arild Heggeset

Eget

20:36

+1:55

10:50

5.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

20:46

+2:05

10:55

6.

Nils Tesdal

NTNU

20:59

+2:18

11:02

7.

Jan Hage

Eget

21:12

+2:31

11:09

8.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

23:27

+4:46

12:20

9.

Sigurd Stendal

Kantega

23:38

+4:57

12:26

10.

Morten Belsvik

Powel

24:17

+5:36

12:46

11.

Odd Magne Reitan

Atmel

24:22

+5:41

12:49

12.

Per Olav Flø

Atmel

25:11

+6:30

13:15

13.

Harald Stendal

Signicat

25:45

+7:04

13:33

14.

Rune Krogh

TrønderEnergi

26:13

+7:32

13:47

15.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

27:26

+8:45

14:26

DSQ

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

16:36

150

DSQ

Morten Korsvold

Marintek

30:56

60 47 49 150

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

21:07

+0:00

7:49

2.

Arild Clausen

NTNUI

21:33

+0:26

7:58

3.

Harald Førdedal

Interwell

24:17

+3:10

8:59

4.

Roy Seland

Jernbanen

25:51

+4:44

9:34

5.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

27:19

+6:12

10:07

6.

Øystein Husby

Statnett

27:57

+6:50

10:21

7.

Ove Bremseth

Consto

28:08

+7:01

10:25

DSQ

Hans Kotsbakk

Fengselet

20:11

150

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

19:52

+0:00

10:27

2.

Øystein Wiggen

Lindorff

20:29

+0:37

10:46

3.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

22:16

+2:24

11:43

4.

Bjørn Munch

Oracle

22:30

+2:38

11:50

5.

Håkon Tjelmeland

NTNU

22:33

+2:41

11:52

6.

Tor Arne Haugen

DNB

24:12

+4:20

12:44

7.

Bobo Nordahl

NGU

24:15

+4:23

12:45

8.

Geir Paulsen

Siemens

24:36

+4:44

12:56

9.

Ivar Erdal

Ecotone

27:27

+7:35

14:26

10.

Geir Willumsen

A C Møller

29:27

+9:35

15:30

11.

Ole Hjulstad

Fosenyard

32:47

+12:55

17:15

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

SIT

21:56

+0:00

8:07

2.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

22:40

+0:44

8:23

3.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

24:25

+2:29

9:02

4.

Olve Mogstad

Statnett

27:23

+5:27

10:08

5.

Terje Berg

Statkraft

27:28

+5:32

10:10

6.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

29:26

+7:30

10:54

Arrangør

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

Arrangør

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

17:54

+0:00

9:25

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

18:17

+0:23

9:37

3.

Tor Hammer

Bn Bank

20:05

+2:11

10:34

4.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

20:06

+2:12

10:34

5.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

22:56

+5:02

12:04

6.

Erik Horghagen

BDO AS

23:04

+5:10

12:08

7.

Tore Fornes

Statoil

23:49

+5:55

12:32

8.

Robert Von Hirsch

Statkraft

24:37

+6:43

12:57

9.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

24:55

+7:01

13:06

10.

Ola Eiken

Quad geometrics

25:36

+7:42

13:28

11.

Petter Mikalsen

Telenor

28:42

+10:48

15:06

12.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

30:05

+12:11

15:50

13.

John Lerli

Trønderbladet

30:20

+12:26

15:57

14.

Frode Stølan

Telenor

31:12

+13:18

16:25

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

22:04

+0:00

8:10

2.

Bernt Rognes

BEKK

23:47

+1:43

8:48

3.

Dag Stenersen

Sintef

25:00

+2:56

9:15

4.

Håvard Eidnes

Uninett

25:16

+3:12

9:21

5.

Geir Arnesen

Eget

26:28

+4:24

9:48

6.

Richard Sanders

Sintef

26:43

+4:39

9:53

7.

Lasse Natvig

NTNU

27:00

+4:56

10:00

8.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

39:34

+17:30

14:39

Arrangør

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

20:30

+0:00

10:15

49

2.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

22:25

+1:55

11:12

3.

Kjell Arne Henninen

Eget

23:24

+2:54

11:42

4.

Øystein Hoffart

Jsta

26:16

+5:46

13:08

5.

John Sirum

Rambøll

26:58

+6:28

13:29

6.

Jan Erik Kofoed

NTNU

27:46

+7:16

13:53

7.

Rolf Bye

Trondheim kommune

33:08

+12:38

16:34

49

8.

Roar Sundby

NTNU

+0:0-30

0:00

DSQ

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

23:05

150

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

28:07

+0:00

10:24

2.

Frank Bjarkø

NRK

28:08

+0:01

10:25

3.

Arne Mikkelsen

NTNUI

29:13

+1:06

10:49

4.

Tormod Maske

Rekvisitt

+0:0-7

0:00

Arrangør

Kristian Fougner

St. Olavs Hospital

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

18:02

+0:00

13:52

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

20:05

+0:00

10:02

2.

Knut Lillealtern

Eget

21:04

+0:59

10:32

3.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

21:06

+1:01

10:33

4.

Bjørn Rindstad

NGU

23:08

+3:03

11:34

5.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

24:05

+4:00

12:02

6.

Oddmar Iversen

NTNU

25:31

+5:26

12:45

7.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

25:59

+5:54

12:59

8.

Tor Gjermstad

Hemit

27:02

+6:57

13:31

9.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

28:55

+8:50

14:27

10.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

29:51

+9:46

14:55

11.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

30:05

+10:00

15:02

12.

Edgar Furuholt

Det Norske

30:12

+10:07

15:06

13.

Asbjørn Rønning

Fylket

30:52

+10:47

15:26

14.

Harald Lauglo

HiST

31:12

+11:07

15:36

15.

Atle Mjønsund

Sparebank 1 smn

42:04

+21:59

21:02

16.

Ole Lutro

NGU

+0:0-5

0:00

DSQ

Terje Hansen

Politiet

23:23

151 150

DSQ

Per Laksfors

Siemens

36:28

64

DNS

Magne Rø

St. Olavs Hospital

Arrangør

Anders Waage

St. Olavs Hospital

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

27:43

+0:00

10:15

2.

Erik Lund

NTNU

34:10

+6:27

12:39

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

35:32

+7:49

13:09

4.

Stein Øvstedal

NTNU

36:46

+9:03

13:37

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

19:41

+0:00

15:08

2.

Bjørn Norberg

Veritas

21:45

+2:04

16:43

3.

Einar Stephansen

Sparebank 1

23:19

+3:38

17:56

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

22:20

+0:00

11:10

2.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

23:40

+1:20

11:50

3.

Leif Røhjell

Siemens

23:47

+1:27

11:53

4.

Øistein Åsmul

Kommunen

24:19

+1:59

12:09

5.

Torgeir Iversen

Evry

24:58

+2:38

12:29

6.

Tore Kiste

Fylket

25:07

+2:47

12:33

7.

Finn Faye Knudsen

NTNU

25:15

+2:55

12:37

49

8.

Egil Repvik

NETTseksjonering

25:46

+3:26

12:53

9.

Martin Melhuus

Veritas

29:30

+7:10

14:45

10.

Jens Morseth

Politiet

37:07

+14:47

18:33

DSQ

Per Bjørgum

Politiet

20:38

150

DSQ

Thore Sundsetvik

Smiths

58:19

154 64 49 150

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

31:47

+0:00

11:46

2.

Torleif Stephansen

Evry

33:09

+1:22

12:16

3.

Magnus Landstad

NTNU

33:57

+2:10

12:34

4.

Frode Stensrud

Eget

34:07

+2:20

12:38

DSQ

Carl Martin Larsen

NTNU

30:43

44

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Aalde

Reinertsen

21:04

+0:00

16:12

2.

Edmund Olsen

NTNU

23:07

+2:03

17:46

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SiT BIL

23:41

+0:00

11:50

2.

Stig Arild Haugskott

Posten

25:54

+2:13

12:57

3.

Henry Sundsetvik

OTEK

30:07

+6:26

15:03

4.

Eigil Sørli

Q-Free

31:14

+7:33

15:37

DSQ

Arnfinn Langeland

NTNU

25:00

150

DSQ

Tore Brurok

Eget

26:32

150

DSQ

Anders Lauglo

Lauglo Gård

27:16

150

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

45:07

+0:00

16:42

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

28:22

+0:00

21:49

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

29:36

+0:00

14:48

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

37:09

+7:33

18:34

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Gjersvold Haug

Skoleelev

13:54

+0:00

10:41

2.

Astrid Berge Mjølhus

Skoleelev

28:44

+14:50

22:06

3.

Kåre Aflekt

NTNUI

32:36

+18:42

25:04

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elisabeth Cepelkova

Trondheim kommune

28:19

+0:00

14:54

2.

Jens Husby

Skoleelev

37:09

+8:50

19:33

DSQ

Kari Lien Johnsen

Student

29:06

44 45 60 47

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

20:15

+0:00

10:07

2.

Randi Kiste

Sør Trøndelag fylkeskommune

30:24

+10:09

15:12

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Skoleelev

23:07

+0:00

8:33

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

23:54

+0:47

8:51

DSQ

Erik Hegbom

Eget

28:31

150


Sist oppdatert:

2 oktober 2016, 11:23:11

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

301

Antall startet:

300