Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 2 - Øya/Kalvskinnet 19. april 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Figenschou

Student

9:50

+0:00

7:01

2.

Kaja Elisabeth Koppang

Statens vegvesen

14:06

+4:16

10:04

3.

Heidi Sivertsen

Statoil BIL Trondheim

14:16

+4:26

10:11

4.

Anna Slagsvold

St. Olavs Hospital

30:53

+21:03

22:03

5.

Alma Habbestad

St. Olavs Hospital

30:56

+21:06

22:05

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

ANJA rINDSTAD

NTNUI

16:30

+0:00

8:15

DSQ

Ragnar Gutvik

Fosen vgs

1:03:53

106

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Stødle

NTNU bil

26:41

+0:00

8:36

2.

Connie Thorsen

NTNU

32:09

+5:28

10:22

DSQ

Thea Wolden

KLP

19:38

31 35 38 92 100 51 64 61 118 57 58 121 14...

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Solberg

Sykehuset Levanger

35:37

+0:00

8:16

2.

Anna Seither

NGU

38:20

+2:43

8:54

3.

Jorid Sunnset

Skaun Kommune

38:32

+2:55

8:57

4.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

40:09

+4:32

9:20

5.

Anna Karine Lunna

BEKK

41:18

+5:41

9:36

6.

Sunniva Berg

Nordic

41:47

+6:10

9:43

7.

Sandrine Pic

Atmel

43:32

+7:55

10:07

8.

Oddveig Hovdenak

Agraff

44:19

+8:42

10:18

9.

Nicole Baeten

NGU

44:42

+9:05

10:23

10.

Hanne Liodden

St. Olavs Hospital

45:25

+9:48

10:33

11.

Hanne Seterbø

Det Norske

49:20

+13:43

11:28

12.

Mari Pukstad

Student

49:27

+13:50

11:30

13.

Astrind Svarva

Powel

49:28

+13:51

11:30

14.

Line Søreng

Statens vegvesen

50:32

+14:55

11:45

15.

Asta Krattebøl

Statens vegvesen

50:38

+15:01

11:46

16.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

50:40

+15:03

11:46

17.

Ingrid Grændsen

Agraff

54:27

+18:50

12:39

18.

Ingrid Moe Dahl

Statens vegvesen

55:47

+20:10

12:58

19.

Inger Lise Sollie

Norconsult

58:35

+22:58

13:37

20.

Alexandra Jarna

NGU

1:09:04

+33:27

16:03

DSQ

Altzbeta Cepelkova

Trondheim kommune

45:44

118

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Åstebøll

NTNUI

37:22

+0:00

7:19

2.

Hedvik Åstebøll

NTNUI

38:26

+1:04

7:32

3.

Kristin Åstebøl

Nordic Semi Conductor

43:30

+6:08

8:31

4.

Mari Hatlo

Zedge

47:38

+10:16

9:20

5.

Benedikte Menes

Eget

53:34

+16:12

10:30

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Dyrbeck

Statoil BIL Trondheim

40:23

+0:00

13:01

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

38:20

+0:00

8:54

2.

Ingvild Bostad

Eget

45:41

+7:21

10:37

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

38:50

+0:00

7:36

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Lea Lein

NTNU

34:43

+0:00

11:11

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Lynum

Statens vegvesen

34:44

+0:00

8:04

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

37:23

+2:39

8:41

3.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

37:40

+2:56

8:45

4.

Monika Haga

NTNU

39:09

+4:25

9:06

5.

Tove Løberg

Statoil BIL Trondheim

41:51

+7:07

9:43

6.

Tonje Bostad

Tirto

42:59

+8:15

9:59

7.

Marit Melhuus

Xylem

46:45

+12:01

10:52

8.

Tone Helland

Telenor

46:56

+12:12

10:54

9.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

48:56

+14:12

11:22

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

29:42

+0:00

9:34

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

35:31

+0:00

8:15

2.

Tone Almås

Leik, IL

41:50

+6:19

9:43

3.

Ragnhild Haugum

Agraff

51:16

+15:45

11:55

4.

Marianne Wold

Statoil

53:14

+17:43

12:22

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Nina Reitan

Sintef

43:07

157 47 51 57 60 61 64 65 147 92 100 146

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

30:47

+0:00

9:55

2.

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

37:00

+6:13

11:56

3.

Merete Knain

Enova SF

37:51

+7:04

12:12

4.

Marit Ringheim

Statoil BIL Stjørdal

40:41

+9:54

13:07

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

38:20

+0:00

8:54

2.

Hilde Forbord

Big Bite

38:29

+0:09

8:56

3.

Nina Beate Liabakk

NTNU

39:09

+0:49

9:06

4.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

39:12

+0:52

9:06

5.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

40:56

+2:36

9:31

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

46:43

+8:23

10:51

7.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

47:07

+8:47

10:57

8.

Merete Aarstein

Norconsult

48:52

+10:32

11:21

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

39:16

+0:00

7:41

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

32:46

+0:00

10:34

2.

Inger Sofie Husby

NTNU

56:59

+24:13

18:22

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

37:11

+0:00

8:38

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

40:09

+2:58

9:20

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

42:41

+5:30

9:55

4.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

43:56

+6:45

10:13

5.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

44:01

+6:50

10:14

6.

Aashild S. Langseth

NSDTF

44:02

+6:51

10:14

7.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

44:29

+7:18

10:20

8.

Siri Bø Timestad

Trondheim kommune

45:03

+7:52

10:28

9.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

45:49

+8:38

10:39

10.

Erika Bugten

BErg hansen

49:18

+12:07

11:27

11.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

49:20

+12:09

11:28

12.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

50:05

+12:54

11:38

13.

Eli Ringdalen

SIntef

50:39

+13:28

11:46

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

32:06

+0:00

10:21

2.

Sissel Horghagen

NTNU

32:55

+0:49

10:37

3.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

35:01

+2:55

11:17

4.

Berit Grande

Sticos

41:15

+9:09

13:18

5.

Mildrid Ljosland

NTNUI

45:33

+13:27

14:41

6.

Ingrid Venås

Statoil

46:35

+14:29

15:01

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

48:22

+0:00

11:14

2.

Siri Drogset

NTNU

57:59

+9:37

13:29

3.

Bodil Monsen

Sintef

1:02:43

+14:21

14:35

Arrangør

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

34:17

+0:00

11:03

2.

Kirsti Haarberg

Haarberg

36:33

+2:16

11:47

3.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

38:09

+3:52

12:18

4.

Anne Furuholt

TOBB

39:43

+5:26

12:48

5.

Oddrun Bollingmo

NTNU

42:50

+8:33

13:49

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Bodil Lund

HVIL

40:25

+0:00

13:02

2.

Marit Bjørgum

Eget

44:32

+4:07

14:21

3.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

45:26

+5:01

14:39

4.

Solveig Scjetne

Statkraft

48:20

+7:55

15:35

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim kommune

52:57

+0:00

17:04

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:00:54

+0:00

19:38

DSQ

Randi Iversen

Eget

1:00:54

118

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Henninen

Epson

25:10

+0:00

8:07

DSQ

Martin Selmer

Freidig

27:21

58

DSQ

Kyrre Bratland

BN Bank

30:02

31 35 36 38 92 100 51 64 61 118 57 58 12...

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Hagen

Kongsberg Seatex

34:32

+0:00

8:01

2.

Erik Storås

Cameron

35:19

+0:47

8:12

3.

Jonas Ledal

Trondheim Kino

36:37

+2:05

8:30

4.

Martin Haugland Sundby

NTNUI

37:32

+3:00

8:43

5.

Thomas Ramberg

Skanska Aktiv

40:36

+6:04

9:26

6.

Kristian Tårnesvik Dreiås

Statoil BIL Størdal

40:48

+6:16

9:29

7.

Erling Aune

SMN

53:09

+18:37

12:21

8.

Magnus Bolås

Eget

1:09:23

+34:51

16:08

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

Skoleelev

32:24

+0:00

6:21

2.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

33:25

+1:01

6:33

3.

Alastair Brunton

Simply Exited

33:31

+1:07

6:34

4.

Kasper Schei

NTNUI

34:38

+2:14

6:47

5.

Michele Baravalle

NTNU

35:20

+2:56

6:55

6.

Øystein Østeraas

Politiet

35:32

+3:08

6:58

7.

Torbjørn Aass

Faveo

35:33

+3:09

6:58

8.

Håvard Reitan

Statoil BIL Stjørdal

35:36

+3:12

6:58

9.

Jerome Soulard

Atmel

35:42

+3:18

7:00

10.

Kristian Loftesnes

Norconsult

36:22

+3:58

7:07

11.

Ivar Marthinusen

NTNUI

36:43

+4:19

7:11

12.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

36:51

+4:27

7:13

13.

Magne Svare

Skanska Aktiv

37:19

+4:55

7:19

14.

Martin Cepelka

NTNU

37:27

+5:03

7:20

15.

Espen Torgersen

NGU

37:47

+5:23

7:24

16.

Tobials Slørdahl

St. Olavs Hospital

37:55

+5:31

7:26

17.

Arild Henden

Sintef

38:05

+5:41

7:28

18.

Bjørn Kristian Bache

NGI

38:38

+6:14

7:34

19.

Bjørnar Fjelldal

Powel

39:22

+6:58

7:43

19.

Simen Braaten

Powel

39:22

+6:58

7:43

21.

Mads Fornes

Student

39:24

+7:00

7:43

22.

Eivind Juvik

Statens vegvesen

40:14

+7:50

7:53

23.

Morten Andreas Nome

NTNU

40:18

+7:54

7:54

24.

Kjartan Kielland

Politiet

41:23

+8:59

8:06

25.

Arne Ilseng

NTNU

42:13

+9:49

8:16

26.

EIVIND LINDSETH

Statens vegvesen

45:31

+13:07

8:55

27.

Javier Ros

DNV

45:51

+13:27

8:59

28.

Anthony Bossard

Atmel

46:55

+14:31

9:11

29.

HENRIK ENOKSEN

Sintef Energi

47:25

+15:01

9:17

DSQ

Halvor Lund

Sintef Energi

34:25

152

DSQ

Erik Slagsvold

St. Olavs Hospital

38:32

150

DSQ

Tommy Schmid

OL Trollelg

41:07

150

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Espen Nakstad

Statoil BIL Trondheim

37:40

+0:00

8:45

2.

Christian Gutvik

NTNU

39:01

+1:21

9:04

DSQ

Øyvind Aunøien

Malvik kommune

30:52

44

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

32:58

+0:00

6:27

2.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

36:12

+3:14

7:05

3.

Frode Seland

NTNU

36:32

+3:34

7:09

4.

Per Ole M. Gundersen

St. Olavs Hospital

37:12

+4:14

7:17

5.

Christian Tørriseng

TrønderEnergi

38:43

+5:45

7:35

6.

Ola Eggen

NGU

39:02

+6:04

7:39

7.

Christian Andresen

RESMAN

44:42

+11:44

8:45

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

38:17

+0:00

8:54

2.

Kurt Amundsen

Avinor

39:06

+0:49

9:05

3.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

39:54

+1:37

9:16

4.

Øystein Tveit

Kongsberg Seatex

40:31

+2:14

9:25

5.

Hallvard Sægrov

Sonans

42:02

+3:45

9:46

6.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

43:42

+5:25

10:09

7.

Morten Vennevik

Bouvet

47:11

+8:54

10:58

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

29:55

+0:00

5:51

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

31:24

+1:29

6:09

3.

Truls Ryum

NTNU

33:22

+3:27

6:32

4.

Vegard Hansen

Prima

37:09

+7:14

7:17

5.

Skjalg Stordal

Eget

37:55

+8:00

7:26

6.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

41:23

+11:28

8:06

DSQ

Christian Hohl

Statens vegvesen

28:46

121

DSQ

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

36:42

38

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

32:09

+0:00

7:28

2.

Trond Sletner

Telenor

34:21

+2:12

7:59

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

35:19

+3:10

8:12

4.

Ole Petter Holmvassdal

Det Norske

38:09

+6:00

8:52

5.

Nils Tesdal

NTNU

38:24

+6:15

8:55

6.

Morten Korsvold

Marintek

38:27

+6:18

8:56

7.

Arne Inge Kolstad

Sweco

38:48

+6:39

9:01

8.

Arild Heggeset

Eget

39:08

+6:59

9:06

9.

Otto Wittner

UNINETT

39:11

+7:02

9:06

10.

Odd Magne Reitan

Atmel

40:27

+8:18

9:24

11.

Per Olav Flø

Atmel

43:11

+11:02

10:02

12.

Sigurd Stendal

Kantega

43:56

+11:47

10:13

13.

Harald Stendal

Signicat

43:57

+11:48

10:13

14.

Rune Krogh

TrønderEnergi

44:24

+12:15

10:19

15.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

45:32

+13:23

10:35

16.

Morten Løberg

Statens vegvesen

47:42

+15:33

11:05

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Clausen

NTNUI

33:01

+0:00

6:28

2.

Terje Drøyvold

Tine

35:58

+2:57

7:03

3.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

36:11

+3:10

7:05

4.

Harald Førdedal

Interwell

37:02

+4:01

7:15

5.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

38:40

+5:39

7:34

6.

Ole Malmlyng

Trondheim kommune

40:51

+7:50

8:00

7.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

41:12

+8:11

8:04

Arrangør

John Tore Vik

Fylkeskommunen

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

35:14

+0:00

8:11

2.

Anders Ulvolden

NRK

35:37

+0:23

8:16

3.

Øystein Wiggen

Lindorff

36:59

+1:45

8:36

4.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

37:03

+1:49

8:36

5.

Bobo Nordahl

NGU

37:44

+2:30

8:46

6.

Erlend Nervik

UNICON

38:40

+3:26

8:59

7.

Ivar Erdal

Ecotone

41:51

+6:37

9:43

8.

Erling Bye

BDO AS

42:25

+7:11

9:51

9.

Bjørn Munch

Oracle

42:29

+7:15

9:52

9.

Håkon Tjelmeland

NTNU

42:29

+7:15

9:52

11.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

43:05

+7:51

10:01

12.

Tor Arne Haugen

DNB

43:55

+8:41

10:12

13.

Ole Hjulstad

Fosenyard

46:34

+11:20

10:49

14.

Geir Willumsen

A C Møller

47:54

+12:40

11:08

15.

David Jorgensen

NTNU

1:01:42

+26:28

14:20

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun Kommune

36:14

+0:00

7:06

2.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

37:31

+1:17

7:21

3.

Jostein Mårdalen

NTNU

37:33

+1:19

7:21

4.

Terje Berg

Statkraft

38:48

+2:34

7:36

5.

Dag Erik Helland

VInje transport

40:41

+4:27

7:58

6.

Stein Ivar Foss

SIT

42:59

+6:45

8:25

7.

Olve Mogstad

Statnett

43:38

+7:24

8:33

8.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:15:28

+39:14

14:47

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

33:52

+0:00

7:52

2.

Terje Midtbø

NTNU

35:48

+1:56

8:19

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

36:20

+2:28

8:26

4.

Tor Hammer

Bn Bank

38:25

+4:33

8:56

5.

Tore Fornes

Statoil

39:00

+5:08

9:04

6.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

39:45

+5:53

9:14

7.

Øystein Nytrø

NTNU

41:17

+7:25

9:36

8.

Per Morten Lefdal

Hemit

42:23

+8:31

9:51

9.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

44:29

+10:37

10:20

10.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

46:09

+12:17

10:43

11.

Petter Mikalsen

Telenor

47:34

+13:42

11:03

12.

Robert Von Hirsch

Statkraft

49:37

+15:45

11:32

13.

Ola Eiken

Quad geometrics

51:45

+17:53

12:02

DSQ

Erik Horghagen

BDO AS

38:42

117 49 61

DSQ

Frode Stølan

Telenor

50:33

31

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

33:48

+0:00

6:37

2.

Bernt Rognes

BEKK

36:18

+2:30

7:07

3.

Geir Owren

Statoil BIL Trondheim

40:00

+6:12

7:50

4.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

40:08

+6:20

7:52

5.

Geir Arnesen

Eget

40:24

+6:36

7:55

6.

Per Einar Pedersli

Statens vegvesen

41:09

+7:21

8:04

7.

Richard Sanders

Sintef

41:44

+7:56

8:10

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

37:36

+0:00

8:44

2.

Tore Heggem

HiNT

41:35

+3:59

9:40

3.

Jan Erik Kofoed

NTNU

41:41

+4:05

9:41

4.

Kjell Arne Henninen

Eget

42:18

+4:42

9:50

5.

John Sirum

Rambøll

42:29

+4:53

9:52

6.

Øystein Hoffart

Jsta

42:54

+5:18

9:58

7.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

43:45

+6:09

10:10

8.

Roar Sundby

NTNU

44:54

+7:18

10:26

9.

Oddbjørn Harbakk

Skanska Aktiv

52:38

+15:02

12:14

10.

Rolf Bye

Trondheim kommune

54:03

+16:27

12:34

11.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

54:52

+17:16

12:45

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

36:13

+0:00

7:06

2.

Frank Bjarkø

NRK

45:52

+9:39

8:59

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

46:35

+10:22

9:08

4.

Morten Skoglund

Multiconsult

47:21

+11:08

9:17

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

SVEIN OLAV HAUG

Bravida

39:21

+0:00

12:41

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

37:46

+0:00

8:46

2.

Ole Lutro

NGU

40:05

+2:19

9:19

3.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

40:15

+2:29

9:21

4.

Bjørn Rindstad

NGU

41:18

+3:32

9:36

5.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

42:04

+4:18

9:46

6.

Tor Gjermstad

Hemit

42:06

+4:20

9:47

7.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

43:37

+5:51

10:08

8.

Trond Damås

Skanska Aktiv

46:57

+9:11

10:55

9.

Oddmar Iversen

NTNU

47:54

+10:08

11:08

10.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

48:20

+10:34

11:14

11.

Edgar Furuholt

Det Norske

49:25

+11:39

11:29

12.

Atle Mjønsund

Sparebank 1 smn

51:27

+13:41

11:57

13.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

52:20

+14:34

12:10

14.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

53:28

+15:42

12:26

15.

Harald Lauglo

HiST

56:34

+18:48

13:09

DSQ

Terje Hansen

Politiet

40:26

146

DSQ

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

45:18

114

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Fougner

St. Olavs Hospital

47:55

+0:00

9:23

2.

Erik Lund

NTNU

52:12

+4:17

10:14

3.

Stein Øvstedal

NTNU

53:06

+5:11

10:24

Arrangør

Nils Olav Vennevik

Eget

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

31:48

+0:00

10:15

2.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

34:46

+2:58

11:12

3.

Bjørn Norberg

Veritas

41:10

+9:22

13:16

4.

Einar Stephansen

Sparebank 1

42:07

+10:19

13:35

5.

TORE HEIMDAL

EGET

45:01

+13:13

14:31

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

37:16

+0:00

8:40

2.

Leif Røhjell

Siemens

39:30

+2:14

9:11

3.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

42:53

+5:37

9:58

4.

Pål Skyberg

Evry

43:16

+6:00

10:03

5.

Torgeir Iversen

Evry

45:50

+8:34

10:39

6.

Egil Repvik

NETTseksjonering

45:59

+8:43

10:41

7.

Leidulv Vinje

Spenncon

46:20

+9:04

10:46

8.

Øistein Åsmul

Kommunen

47:08

+9:52

10:57

9.

Knut Skjesol

Statkraft

47:39

+10:23

11:04

10.

Finn Faye Knudsen

NTNU

50:48

+13:32

11:48

11.

Jens Morseth

Politiet

51:48

+14:32

12:02

12.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

52:27

+15:11

12:11

13.

Magne Måge

Skanska Aktiv

55:28

+18:12

12:53

14.

Torger Haarberg

Eget

1:06:14

+28:58

15:24

15.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:12:19

+35:03

16:49

DSQ

Martin Melhus

Veritas

48:27

39

Arrangør

Tore Kiste

Fylket

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

48:47

+0:00

9:33

2.

Magnus Landstad

NTNU

51:09

+2:22

10:01

3.

Torleif Stephansen

Evry

52:23

+3:36

10:16

Arrangør

Frode Stensrud

Eget

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eigil Sørli

Q-Free

43:41

+0:00

10:09

2.

Arne Sæterhaug

Eget

45:51

+2:10

10:39

3.

Tore Brurok

Eget

46:34

+2:53

10:49

4.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

50:48

+7:07

11:48

5.

Stig Arild Haugskott

Posten

53:47

+10:06

12:30

6.

Jarle Nestvold

Rambøll

58:10

+14:29

13:31

7.

Henry Sundsetvik

OTEK

59:03

+15:22

13:43

8.

FINN bJØRGUM

NTNU

1:03:17

+19:36

14:43

DSQ

Leif Engen

SiT BIL

44:31

152

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

56:15

+0:00

11:01

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

42:35

+0:00

13:44

2.

Kåre Aflekt

NTNU bil

45:07

+2:32

14:33

DSQ

Thor Meland

Statoil

1:01:13

61 118 57 58

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

57:37

+0:00

13:23

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:07:09

+9:32

15:36

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Gjersvold Haug

Skoleelev

23:30

+0:00

7:34

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Randi Kiste

Sør Trøndelag fylkeskommune

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Hermstad

Freidig

31:09

+0:00

6:06

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

34:46

+3:37

6:49

3.

Erik Hegbom

Eget

37:48

+6:39

7:24


Sist oppdatert:

2 oktober 2016, 11:32:17

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

326

Antall startet:

326