Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2016Klubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim sprintcup-løp 3 21. april 2016

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

9:40

+0:00

6:54

2.

Marita Aske

Freidig

13:45

+4:05

9:49

3.

Solveig Louise Nissen

Freidig

13:52

+4:12

9:54

4.

Tora Kittilsen

Freidig

15:01

+5:21

10:43

5.

Una Kittilsen

Freidig

15:29

+5:49

11:03

6.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

16:53

+7:13

12:03

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

22:18

+0:00

8:55

2.

Frida Haugskott

OL Trollelg

23:23

+1:05

9:21

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

25:10

+2:52

10:04

4.

Tale Tannvik Skei

Freidig

26:37

+4:19

10:38

5.

Maren Viken

Byåsen IL

29:45

+7:27

11:54

6.

Tuva Grøtte

Wing OK

31:31

+9:13

12:36

7.

Silje Marie Nissen

Freidig

40:15

+17:57

16:06

8.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

41:56

+19:38

16:46

9.

Elise Ye Lunde

Malvik IL

50:24

+28:06

20:09

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

19:45

+0:00

7:54

2.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

20:56

+1:11

8:22

3.

Dina Reitan

Freidig

21:07

+1:22

8:26

4.

Synne Kvamme

Wing OK

23:24

+3:39

9:21

5.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

23:51

+4:06

9:32

6.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

37:41

+17:56

15:04

7.

Thea Walseth

Malvik IL

46:23

+26:38

18:33

DSQ

Anna Renolen

Wing OK

36:39

134

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Freidig

19:38

+0:00

7:51

2.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

19:53

+0:15

7:57

3.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

20:39

+1:01

8:15

4.

Line Sølberg

OL Trollelg

22:37

+2:59

9:02

5.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

25:32

+5:54

10:12

6.

Andrine Viken

Byåsen IL

27:41

+8:03

11:04

7.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

32:46

+13:08

13:06

8.

Martine Klock Fleten

Wing OK

33:29

+13:51

13:23

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Torpe

Frol IL

19:42

+0:00

7:52

2.

Mai Elin Watson

NTNUI

20:20

+0:38

8:08

3.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

21:12

+1:30

8:28

4.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

21:14

+1:32

8:29

5.

Sara Profors

Frol IL

21:18

+1:36

8:31

6.

Rannveig Jørgensen

NTNUI

22:15

+2:33

8:54

7.

Aurora Fossøy

NTNUI

22:41

+2:59

9:04

8.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

23:00

+3:18

9:12

9.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

23:15

+3:33

9:18

10.

Sunniva Morgan

Malvik IL

23:31

+3:49

9:24

11.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

24:09

+4:27

9:39

12.

Jenny Persson

Byåsen IL

24:33

+4:51

9:49

13.

Kristine Fjellanger

NTNUI

24:36

+4:54

9:50

14.

Silje Mordal

Ingen

26:01

+6:19

10:24

15.

Andrea Vindal

Wing OK

26:06

+6:24

10:26

16.

Heidi Jensen

NTNUI

26:26

+6:44

10:34

17.

Johanne de Presno

NTNUI

28:23

+8:41

11:21

18.

Anette Kleppestø

NTNUI

28:24

+8:42

11:21

DSQ

Ane Sandstad

Frol IL

28:20

125

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

21:18

+0:00

8:31

2.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

21:25

+0:07

8:34

3.

Kari Ulseth

Freidig

22:16

+0:58

8:54

4.

Gøril Eide

Byåsen IL

23:20

+2:02

9:20

5.

Kjersti Tannvik

Freidig

28:53

+7:35

11:33

6.

Liv Tennes

Wing OK

29:00

+7:42

11:36

7.

Mari Hoff

Byåsen IL

30:23

+9:05

12:09

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

24:07

+0:00

9:38

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

25:29

+1:22

10:11

3.

Mona J. Mølnvik

Freidig

26:10

+2:03

10:28

4.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

27:06

+2:59

10:50

5.

Grete Berge Owren

Freidig

27:48

+3:41

11:07

6.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

46:34

+22:27

18:37

7.

Borgunn Ytterhus

Byåsen IL

55:01

+30:54

22:00

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

40:36

+0:00

16:14

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

42:06

+0:00

16:50

DSQ

Randi Helland

Wing OK

52:40

134

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

22:45

16:15

150

Alf Petter Lynum

Freidig

15:38

11:10

Sivert Sæther Levin

Freidig

19:17

13:46

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Lereim Storli

Freidig

14:56

+0:00

10:40

2.

Magne Guttvik

Wing OK

17:26

+2:30

12:27

3.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

22:38

+7:42

16:10

4.

Mads Andre Auran

Malvik IL

26:23

+11:27

18:50

5.

Sigurd Braathen

Wing OK

29:57

+15:01

21:23

6.

Sverre Hellevik

Freidig

+0:0-56

0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

17:13

+0:00

6:53

2.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

18:12

+0:59

7:16

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

18:15

+1:02

7:18

4.

Jonas Vindal

Wing OK

19:17

+2:04

7:42

5.

Vegard Kittilsen

Freidig

20:58

+3:45

8:23

6.

Jonas Grønli

Freidig

21:42

+4:29

8:40

7.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

21:58

+4:45

8:47

8.

Jo Even Kolstad

Freidig

22:30

+5:17

9:00

9.

Are Lodgaard

Byåsen IL

24:48

+7:35

9:55

10.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

25:34

+8:21

10:13

11.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

25:46

+8:33

10:18

12.

Håkon Holstad

Freidig

25:49

+8:36

10:19

13.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

26:25

+9:12

10:34

14.

Trygve Tegnander

Wing OK

31:09

+13:56

12:27

15.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

32:57

+15:44

13:10

16.

Sondre Huse

Wing OK

43:06

+25:53

17:14

DSQ

Erik Hagen Berg

Wing OK

14:13

123 125 123 128 127 126 123 130 131 132 133 134 13...

DSQ

Matias Nissen

Freidig

22:48

134

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Mølnvik

Freidig

15:15

+0:00

6:06

2.

Jonas Unsgård

IL Leik

16:44

+1:29

6:41

3.

Ole Wanvik Haugen

Freidig

17:48

+2:33

7:07

4.

Øyvind Berg

NTNUI

17:55

+2:40

7:10

5.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

17:57

+2:42

7:10

6.

Aleksander Skoglund

Freidig

18:00

+2:45

7:12

7.

Anders Haugskott

OL Trollelg

18:01

+2:46

7:12

8.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

19:48

+4:33

7:55

9.

Nils Ola Kvam

Freidig

20:43

+5:28

8:17

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

15:25

+0:00

6:10

2.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

16:28

+1:03

6:35

3.

Øystein Haug

Frol IL

16:29

+1:04

6:35

4.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

16:33

+1:08

6:37

5.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

16:41

+1:16

6:40

6.

Ola Berger

Byåsen IL

16:51

+1:26

6:44

7.

Olav Vestøl

NTNUI

17:08

+1:43

6:51

8.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

17:28

+2:03

6:59

9.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

18:12

+2:47

7:16

10.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

18:49

+3:24

7:31

11.

Ola Keiserås

IL Leik

19:56

+4:31

7:58

12.

Pierre Husebø Chambenoit

NTNUI

20:07

+4:42

8:02

13.

Eirik Marthinsen

NTNUI

23:14

+7:49

9:17

14.

Bjørn Johannessen Field

NTNUI

23:59

+8:34

9:35

15.

Miguel Castroviejo

NTNUI

30:07

+14:42

12:02

16.

Hugo Smets

NTNUI

30:15

+14:50

12:06

17.

Eric chambenoit

NTNUI

31:15

+15:50

12:30

18.

Espen Stornes

NTNUI

32:40

+17:15

13:04

19.

Vidar Tronsaune

OK Fjell

36:41

+21:16

14:40

DSQ

Per Harald Skogstad

OL Gaula

18:18

126

DSQ

Kristoffer Nesland

NTNUI

20:08

134

DSQ

Tommy Schmid

OL Trollelg

20:33

130

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

15:27

+0:00

6:10

2.

Bård Nonstad

OL Trollelg

16:17

+0:50

6:30

3.

Pål Kittilsen

Freidig

17:01

+1:34

6:48

4.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

17:10

+1:43

6:52

5.

Jon Røstum

OL Gaula

18:39

+3:12

7:27

6.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

19:34

+4:07

7:49

7.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

19:36

+4:09

7:50

8.

Vegard Hansen

OL Trollelg

20:00

+4:33

8:00

9.

Øystein Braathen

Wing OK

20:20

+4:53

8:08

10.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

20:55

+5:28

8:22

11.

Jørgen Longva

Byåsen IL

21:03

+5:36

8:25

12.

Arild H Clausen

Freidig

22:04

+6:37

8:49

13.

Eivind Lona

Wing OK

22:48

+7:21

9:07

14.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

22:56

+7:29

9:10

15.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

23:28

+8:01

9:23

16.

Jan Hage

IL Leik

23:52

+8:25

9:32

17.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

24:18

+8:51

9:43

18.

Olle Malmring

Freidig

24:29

+9:02

9:47

19.

Arne Inge Kolstad

Wing OK

25:05

+9:38

10:02

20.

Arild Heggeset

Freidig

26:13

+10:46

10:29

21.

Øystein Husby

Malvik IL

27:32

+12:05

11:00

22.

Are Rogstad

Nidarøst OK

30:44

+15:17

12:17

23.

Marius Walseth

Malvik IL

35:34

+20:07

14:13

DSQ

Stein-Erik Fleten

Wing OK

22:24

125

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

17:18

+0:00

6:55

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

19:00

+1:42

7:36

3.

Øyvind Schjelderup

Freidig

21:30

+4:12

8:36

4.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

22:48

+5:30

9:07

5.

Terje Midtbø

Wing OK

23:01

+5:43

9:12

6.

Geir Owren

Freidig

23:08

+5:50

9:15

7.

Bernt Rognes

Freidig

23:20

+6:02

9:20

8.

Svein Olav Åmot

IL Leik

23:32

+6:14

9:24

9.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

24:01

+6:43

9:36

10.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

24:30

+7:12

9:48

11.

Per Erik Kvam

Freidig

25:15

+7:57

10:06

12.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

29:25

+12:07

11:46

13.

Rune Stræte

Wing OK

33:15

+15:57

13:18

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

22:36

+0:00

9:02

2.

Kjell Maroni

Byåsen IL

25:25

+2:49

10:10

3.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

25:44

+3:08

10:17

4.

Helge Rustad

Freidig

27:17

+4:41

10:54

5.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

32:21

+9:45

12:56

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

24:24

+0:00

9:45

2.

Tom Bugge

Byåsen IL

28:03

+3:39

11:13

3.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

30:58

+6:34

12:23

DSQ

Knut Lillealtern

Freidig

27:52

125

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

OL Trollelg

29:44

+0:00

11:53

2.

Tore Kiste

Nidarøst OK

31:14

+1:30

12:29

3.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

31:40

+1:56

12:40

4.

Magnus Landstad

Freidig

35:45

+6:01

14:18

5.

Rolf Karset

Steinkjer OK

36:45

+7:01

14:42

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eigil Sørli

Malvik IL

28:43

+0:00

11:29

2.

Leif Engen

Nidarøst OK

33:46

+5:03

13:30

3.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

34:48

+6:05

13:55

4.

Tore Brurok

Nidarøst OK

37:24

+8:41

14:57

5.

Anders Lauglo

OL Trollelg

37:28

+8:45

14:59

6.

Finn Bjørgum

Nidarøst OK

42:32

+13:49

17:00

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

38:43

+0:00

15:29

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Nergaard Berg

Stokke IL

11:25

+0:00

8:09

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Joakim Iversen Rønning

Ingen

33:34

126

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Rø

Freidig

20:13

+0:00

8:05

2.

Mikkel Holt

Freidig

22:26

+2:13

8:58

3.

Einar Eide

Byåsen IL

24:05

+3:52

9:38

4.

Vemund Mølnvik

Freidig

26:22

+6:09

10:32

5.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

27:31

+7:18

11:00

6.

Petter Andreas Lona

Wing OK

28:21

+8:08

11:20

7.

Nikolai Renolen

Wing OK

28:53

+8:40

11:33

8.

Brage Asplem

Freidig

30:53

+10:40

12:21

9.

Håvard Singsaas

Freidig

31:01

+10:48

12:24

10.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

32:43

+12:30

13:05

11.

William P Walseth

Malvik IL

32:52

+12:39

13:08

12.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

35:28

+15:15

14:11

13.

Jens Husby

Malvik IL

36:32

+16:19

14:36

14.

Tomas Ellefsen

Freidig

46:53

+26:40

18:45

15.

Henrik Braathen

Wing OK

+0:0-13

0:00

DSQ

Eskil Ellefsen

Freidig

49:44

125


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 april 2016, 23:00:21

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

201

Antall startet:

201