Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P1 Open iT 21. april 2016

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Jomaas

FOssum IF

54:28

+0:00

10:53

2.

Sidsel Graff-Iversen

FOssum IF

1:16:56

+22:28

15:23

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

39:25

+0:00

9:51

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

54:25

+0:00

13:36

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Gjermo

Østmarka OK

37:18

+0:00

9:19

2.

Aleidis Løken

Heming Orientering

38:12

+0:54

9:33

106

3.

Kjersti Hov

FOssum IF

40:41

+3:23

10:10

4.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

49:06

+11:48

12:16

5.

Magnhild Mølnvik

Aker Solutions

1:02:14

+24:56

15:33

DSQ

Sigrun Nygård

Jernbaneverket BIL Oslo

47:10

115

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

39:00

+0:00

13:00

2.

Anne Regine Bakstad

Friskis&Svettis

39:48

+0:48

13:16

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elle Melbye

Elle BIL

30:17

+0:00

10:05

DSQ

Eva Reistad

Thales BIL

35:38

103

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

29:43

+0:00

9:54

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

33:15

+3:32

11:05

3.

Aud I Spjelkavik

FBI

42:11

+12:28

14:03

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

29:00

+0:00

9:40

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

32:20

+3:20

10:46

3.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

39:50

+10:50

13:16

4.

Astri Rogstad

GE Healthcare

44:35

+15:35

14:51

5.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

55:02

+26:02

18:20

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

31:03

+0:00

10:21

2.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

37:03

+6:00

12:21

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

51:01

+19:58

17:00

Klasse: D-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Tørresen

PRIVAT

30:47

+0:00

10:15

Klasse: H17-34(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Gjertsen

Aker Solutions

37:47

+0:00

7:33

2.

Per Magnus Dahl

Varden Entreprenør

40:42

+2:55

8:08

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

30:19

+0:00

6:03

2.

Charles Halaas

FOssum IF

32:16

+1:57

6:27

3.

Audun Bjerknes

UIO

34:31

+4:12

6:54

4.

Atle Pedersen

Reload

49:01

+18:42

9:48

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

32:49

+0:00

6:33

2.

Trond Lund

TYRVING

36:09

+3:20

7:13

101 108 106 109 110 108 103 107

3.

Ivar Mølnvik

FOssum IF

48:08

+15:19

9:37

4.

Christian Jomaas

FOssum IF

54:29

+21:40

10:53

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

34:10

+0:00

6:50

101 108 106 109 110 108 103 107

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

35:37

+1:27

7:07

3.

Stein Hagen

FOssum IF

35:48

+1:38

7:09

4.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

39:20

+5:10

7:52

5.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

39:35

+5:25

7:55

6.

Terje Næss

Atkins

42:30

+8:20

8:30

7.

Stein Mella

Yara Praxair

43:56

+9:46

8:47

8.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

45:07

+10:57

9:01

9.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

48:08

+13:58

9:37

10.

Uno Hanslien

Bilpost

51:07

+16:57

10:13

11.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

51:13

+17:03

10:14

12.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

53:56

+19:46

10:47

DSQ

Jon Fixdal

Justisdepartementet

22:47

108 103 107 111 112 113 114 115 116 117 118 100

DSQ

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

34:42

116

DSQ

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

40:10

102

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Granly

SIemens

30:52

+0:00

7:43

106

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

32:12

+1:20

8:03

3.

Jeppe Hansson

FOssum IF

35:37

+4:45

8:54

4.

Knut Anders Løken

FOssum IF

35:57

+5:05

8:59

5.

Bjørn Solhjem

Hægland og Svanberg

37:40

+6:48

9:25

6.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

39:28

+8:36

9:52

7.

Richard Blom

FBI

42:56

+12:04

10:44

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Open iT

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Statens kartverk

29:42

+0:00

7:25

2.

Are Eriksen

OSI

34:39

+4:57

8:39

3.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

37:10

+7:28

9:17

4.

Tore Ringerike

DNB

38:48

+9:06

9:42

5.

Morten Malm

AKVA

40:10

+10:28

10:02

6.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

43:39

+13:57

10:54

7.

Per Magnus

FHI

46:08

+16:26

11:32

8.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

46:22

+16:40

11:35

9.

Tom Andreassen

DNB

47:17

+17:35

11:49

10.

Tom Pettersen

KPP/Runners

47:36

+17:54

11:54

11.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

58:09

+28:27

14:32

DSQ

Hallvard Bjørgum

Veritas BIL

51:38

107

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

20:31

+0:00

6:50

2.

Øyvind Stene

Asker SK

25:34

+5:03

8:31

3.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

26:45

+6:14

8:55

4.

Knut G Karlsen

Omega AS

26:56

+6:25

8:58

5.

Pål Benjaminsen

Kamp Vestheim

33:18

+12:47

11:06

6.

Bernt Tollefsen

GEOFORM

38:59

+18:28

12:59

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal

22:23

+0:00

7:27

2.

Roar Gudding

Vet BIL

26:37

+4:14

8:52

3.

Knut Tore Solheim

Nydalens Skiklub

26:47

+4:24

8:55

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

27:15

+4:52

9:05

5.

Einar Skåre

Brevpost

29:14

+6:51

9:44

6.

Per Haugen

NEDERMAN

29:33

+7:10

9:51

7.

Knut Erik Bjørklund

DNB

32:08

+9:45

10:42

8.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

36:40

+14:17

12:13

9.

Knut Møgedal

Aker Solutions

38:00

+15:37

12:40

10.

Trond Wettergreen

Andvord

38:10

+15:47

12:43

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

30:32

+0:00

10:10

2.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

30:40

+0:08

10:13

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

30:51

+0:19

10:17

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

31:24

+0:52

10:28

5.

Annar Brustad

FOBIL

33:02

+2:30

11:00

6.

Svein F Kvalheim

Oppegård

33:37

+3:05

11:12

7.

Svein Lie

FOssum IF

35:51

+5:19

11:57

8.

Bjørn Egner

Heming Orientering

35:59

+5:27

11:59

9.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

51:54

+21:22

17:18

10.

Per Meiland

DNB

52:07

+21:35

17:22

11.

Terje Christiansen

Alcatel-Lucent BIL

57:32

+27:00

19:10

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

45:21

117

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

30:09

+0:00

10:03

2.

Hans Larsen

Raumar O-Lag

35:27

+5:18

11:49

3.

Kjell Teigland

PRIVAT

41:12

+11:03

13:44

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

42:22

+12:13

14:07

5.

Ole Sannes

Lillomarka OL

45:39

+15:30

15:13

6.

Aage Mella

Østmarka OK

48:41

+18:32

16:13

7.

Arnfinn Skjønnesen

NIttedal

57:32

+27:23

19:10

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

57:46

+27:37

19:15

9.

Svein Forthun

KOLBOTN &SKIMT

1:01:21

+31:12

20:27

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

39:58

106 105 104 103 101 114 117 118 100

Brutt

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

Klasse: H-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

45:52

+0:00

15:17

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Almestrand Skallerud

Heming Orientering

28:55

+0:00

12:02

2.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

31:51

+2:56

13:16

3.

Jonas Thorsen Loe

Ullern Speidergruppe

32:55

+4:00

13:42

DSQ

Jørgen Grythe

Squarehead

27:03

115

DSQ

Karianne Ask

PRIVAT

27:10

115

DSQ

Diego Rojas

PRIVAT

27:11

115

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

35:07

+0:00

11:42

DSQ

Per Ongstad

PRIVAT

28:14

117

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

53:25

+0:00

10:41


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2016, 10:07:03

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

120

Antall startet:

120