Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Parkløpet 27. april 2016

Klasse: Jenter 0-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Synne Schei Danevad

Ås IL

2:24

Astri Bredal-Knutsen

Matilda Lilleng Steyhert

INA, NMBU

Anna Reisæter Overvoll

Ås IL

2:24

Karen Johnsen

Noteam

Johanne Johnsen

Noteam

Camilla Lundqvist

Ås IL

2:23

Klasse: Gutter 0-8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Eikemo

Ås IL

Vegard Gaustad

Ås IL

2:55

Jakob Klaren Nielsen

Ås IL

2:48

Odin Schei Danevad

Ås IL

Pål Moen

Ås-NMBU Orientering

Johannes Gaustad

Martin Klaren Nielsen

Kristoffer Nessa Brean

Ås IL

2:11

Eivind Aakra Indahl

Ski IL

2:28

Astrid Indahl

Ski IL

Eirik Reisæter Overvoll

Ås IL

Marte Johnsen

Noteam

Henrik Nessa Brean

Ås IL

Jørgen Nessa

Ås IL

Klasse: Jenter 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Camilla Hellum

Bækkelagets SK

4:06

4:06

Astrid Skjevdal

Ås IL

4:26

4:26

Alva Bredal-Andersen

Ås IL

4:12

4:12

Johanne Moen

Ås-NMBU Orientering

5:10

5:10

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt

4:13

4:13

Sunniva Indahl

Ski IL

4:09

4:09

Klasse: Gutter 9-10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Kleven Moe

DFI

4:56

4:56

Håkon Emiil Heir

Ås IL

3:45

3:45

Torjus Olai Heir

Ås IL

4:10

4:10

Birk Lilleheier

Ås IL

4:33

4:33

Jonas Bakkebø Fjellstad

Ås IL

4:21

4:21

Mathias Granhus

Ås IL

7:40

7:40

Sondre Lundqvist

Ås IL

4:23

4:23

Petter Strandrud

Ås IL

4:40

4:40

Klasse: Jenter 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Grande

Ås IL

4:15

+0:00

4:15

2.

Mia Tveite

Ås IL

4:31

+0:16

4:31

3.

Torhild Indahl

Ski IL

5:11

+0:56

5:11

4.

Kanutie Samset

Ås IL

5:58

+1:43

5:58

5.

Lisa Strandrud

Ås IL

7:36

+3:21

7:36

DNS

Andrea Røkenes

Bækkelagets SK

DNS

Emma Børset

Bækkelagets SK

Klasse: Gutter 11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Tveite

Ås IL

3:41

+0:00

3:41

2.

Anders Bredal-Andersen

Ås IL

3:56

+0:15

3:56

3.

Sverre Krogh

4:43

+1:02

4:43

4.

Eirik Eikemo

Ås IL

4:57

+1:16

4:57

Klasse: Jenter 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Glende

Ås IL Håndball

8:42

+0:00

4:21

2.

Guro Tubaas Glende

Ås u.skole - FYSAK

8:42

+0:00

4:21

3.

Eline Skjevdal

Ås IL

9:16

+0:34

4:38

4.

Marie Lucie Hopland

Ås IL

10:12

+1:30

5:06

5.

Julie Anne Nielsen

10:13

+1:31

5:06

6.

Ulrikke Jantzen

10:40

+1:58

5:20

DNS

Tiril Lilleheier

Ås IL

DNS

Thea Glende

Ås IL Håndball

DNS

Anne Mo Krogh

DNS

Emma Koch

Klasse: Gutter 13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås IL

7:14

+0:00

3:37

2.

Vegard Aarstad

Ås IL

7:45

+0:31

3:52

3.

Even Wollebek

Ås IL

8:37

+1:23

4:18

4.

Øystein Thorshov

Ås IL

8:43

+1:29

4:21

5.

Jan Martin Skagset

Ås ungdomsskole

9:14

+2:00

4:37

6.

Trym Gjevestad

Ås u.skole - FYSAK

10:19

+3:05

5:09

DNS

Sondre Røkenes

Bækkelagets SK

Klasse: Jenter 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Lilleheier

Ås IL

7:49

+0:00

3:54

2.

Tora Skog

Ås IL

7:56

+0:07

3:58

3.

Ragnhild Valine Bergsholm

Ås IL

8:19

+0:30

4:09

4.

Hanna Hegstad

Ås IL

9:12

+1:23

4:36

5.

Rikke Gundersen

Ås u.skole - FYSAK

13:00

+5:11

6:30

Klasse: Gutter 15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Shridal Patil

Ås ungdomsskole

8:27

+0:00

4:13

2.

Jørgen Hoelstad

Ås u.skole - FYSAK

9:28

+1:01

4:44

DNS

Emil Bakke

Ås u.skole - FYSAK

DNS

Ole Didrik Krogh

Klasse: 2 km uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Solberg

Ås IL

Kristoffer Utne Hagen

Ås u.skole - FYSAK

Audun A. R. Alhassan

Ås u.skole - FYSAK

William Grønsten

Ås u.skole - FYSAK

Benjamin FjellerSchultz

Ås u.skole - FYSAK

Jostein Lind Aanby

Ås u.skole - FYSAK

Marcus Abrahamsen

Ås u.skole - FYSAK

Thalia Bischof

Ås ungdomsskole

Christian Magnus Løken

Ås ungdomsskole

Charlotte Schei Grande

Ås ungdomsskole

Siri Lovise Frantzen Nestegard

Ås ungdomsskole

Leon Lorang Moe

Ås ungdomsskole

Jonas Basteson

Ås ungdomsskole

Klasse: Menn jr 17-19 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yonas Tesfamichael Teklemariam

Ås IL

10:29

+0:00

3:29

2.

Herman Andreas Andersen

Ås IL

10:36

+0:07

3:32

3.

Axel Holth-Siegel

Ås IL Friidrett

10:47

+0:18

3:35

4.

Rasmus Vatne

11:48

+1:19

3:56

5.

Thomas Sawe

INA, NMBU

16:08

+5:39

5:22

Klasse: Kvinner 20-99 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Nymoen Paulsen

Ås IL

12:18

+0:00

4:06

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

12:25

+0:07

4:08

3.

Vilde Ryen

Ås IL

12:25

+0:07

4:08

4.

Maria Sibbern

Ås IL

13:36

+1:18

4:32

5.

Sylvi Thorstenson

14:34

+2:16

4:51

6.

Ågot Aakra

INA/Ski IL

15:31

+3:13

5:10

7.

E Neslin

15:41

+3:23

5:13

8.

Anna Waage Rasmussen

Raumar Orientering

16:01

+3:43

5:20

9.

Lauren Guido

NMBU- Noragric student

16:13

+3:55

5:24

10.

Maria Støle

16:23

+4:05

5:27

11.

Mari Jensen Aas

NMBUI

17:14

+4:56

5:44

12.

Yennie Bredin

INA, NMBU

17:14

+4:56

5:44

13.

Solrun Karlsen Lie

INA, NMBU

18:43

+6:25

6:14

14.

Live Høgelid

18:44

+6:26

6:14

15.

Lene Halfdansen

Nesodden IF

18:53

+6:35

6:17

DNS

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

Klasse: Menn 20-99 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Løchting

IK Tjalve

9:25

+0:00

3:08

2.

Erik Rullestad

Haugesund IL

10:07

+0:42

3:22

3.

Stian Stensland

Ås IL/INA NMBU

10:38

+1:13

3:32

4.

Vetle Brekmo

Lillehammer IF

10:48

+1:23

3:36

5.

Anders Oxlund Enoksen

Mannskoret Over Rævne

10:54

+1:29

3:38

6.

Eirik Farstad

Burfjord IL - Indøk NMBU

11:00

+1:35

3:40

7.

Nils Berg

Rustad IL

11:19

+1:54

3:46

8.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

11:25

+2:00

3:48

9.

Erlend Isachsen

NMBUI

11:39

+2:14

3:53

10.

Tord Reinaas

Spona IL

11:44

+2:19

3:54

11.

Magnus Thøgersen

11:45

+2:20

3:55

12.

Ole Martin Bollandsås

INA, NMBU

12:15

+2:50

4:05

13.

Janis Vetter

12:17

+2:52

4:05

14.

Halvor Steinsholt

Ås IL

12:18

+2:53

4:06

15.

Kenneth Aschehoug

JIL Oslo

12:23

+2:58

4:07

16.

Eivind Myrvold

Ås battlers NMBUI

12:31

+3:06

4:10

17.

Jon-Vidar Gaustad

12:32

+3:07

4:10

18.

Jon Fredrik Strandrud

Ås IL

12:35

+3:10

4:11

19.

Kåre Storbråten

Rustad IL

13:06

+3:41

4:22

20.

Rafal Chudy

INA, NMBU

13:15

+3:50

4:25

21.

Jarle Andre Johansen

Kilehagen 16

13:17

+3:52

4:25

22.

Øyvind W. Selboe

HH

13:44

+4:19

4:34

23.

Eirik Nordhagen

Ås IL

13:54

+4:29

4:38

24.

Tobias Bjerkomp

14:23

+4:58

4:47

25.

Kristian Olsen

Mannskoret Over Rævne

14:56

+5:31

4:58

26.

Dawit

INA, NMBU

15:02

+5:37

5:00

27.

Vegard Holmefjord

15:05

+5:40

5:01

28.

Daniel Mania

Ås-NMBU orientering

16:33

+7:08

5:31

29.

Reidar Borgstrøm

INA, NMBU

26:59

+17:34

8:59

Brutt

Greyson Nyamoga

INA, NMBU

Løp 1 runde

DNS

Svein Sandvik

Ås IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 april 2016, 19:31:44

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

137

Antall startet:

126