Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup 3 21. april 2016

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oskar Baklid

Konnerud IL

14:09

7:54

Hanna Spangberg

Konnerud IL

17:40

9:52

Johanne Storhaug

Konnerud IL

19:52

11:05

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

33:25

18:40

Andreas Melheim

Sturla, IF

31:54

17:49

Isabel Heitmann

Konnerud IL

16:43

9:20

Martin Kristensen

Konnerud IL

15:03

8:24

Sivert Knutheim

Sturla, IF

31:14

17:26

Oskar Knutheim

Sturla, IF

30:53

17:15

Ingar Aarvik-Hansen

Sturla, IF

31:02

17:20

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

23:49

13:18

Alva Alise Herlo

Konnerud IL

23:49

13:18

DSQ

Sigrid Kinck Rannem

Fossum IF

11:54

76 104 79 80 83 91 92 93 94 95 96 97

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

15:17

+0:00

6:09

2.

Helene Eger

Kongsberg OL

15:30

+0:13

6:15

3.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

15:52

+0:35

6:23

4.

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

16:05

+0:48

6:29

5.

Åsne Holo

Fossum IF

16:19

+1:02

6:34

6.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

16:25

+1:08

6:37

7.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

16:41

+1:24

6:43

8.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

17:00

+1:43

6:51

9.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

17:19

+2:02

6:58

10.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

17:54

+2:37

7:13

11.

Mathea Gløersen

OL Tønsberg og omegn

18:03

+2:46

7:16

12.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

18:05

+2:48

7:17

13.

Mille Jægtvik

Konnerud IL

18:56

+3:39

7:38

14.

Thea Land

Konnerud IL

19:08

+3:51

7:42

15.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

19:17

+4:00

7:46

16.

Christine Hoen

Eiker OL

19:52

+4:35

8:00

17.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

20:12

+4:55

8:08

18.

Silje Carlsen

Røyken OL

20:20

+5:03

8:11

19.

Solveig Letmolie

Eiker OL

20:21

+5:04

8:12

20.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

20:43

+5:26

8:21

21.

Malene Instanes

Sturla, IF

21:02

+5:45

8:28

22.

Silje Morlandstø

Eiker OL

21:13

+5:56

8:33

23.

Tessa Verinder

Sturla, IF

22:02

+6:45

8:53

24.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

22:12

+6:55

8:57

25.

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

23:28

+8:11

9:27

26.

Nora Haakstad Ellingsen

Konnerud IL

30:08

+14:51

12:09

27.

Elin Heitmann

Konnerud IL

30:33

+15:16

12:19

DNS

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

DNS

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

DNS

Anniken Ranvik

Konnerud IL

DNS

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

DNS

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

DNS

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker OL

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

13:20

+0:00

5:22

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

13:34

+0:14

5:28

3.

Peter Gisholt

Fossum IF

14:34

+1:14

5:52

4.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

14:54

+1:34

6:00

5.

Sølve Drage

Kongsberg OL

15:03

+1:43

6:04

6.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

15:23

+2:03

6:12

7.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

16:02

+2:42

6:27

8.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

16:23

+3:03

6:36

9.

Mikkel Katla

Fossum IF

16:48

+3:28

6:46

10.

Frerdinand Fremminge

Heming Orientering

16:51

+3:31

6:47

11.

Henrik Reusch

Heming Orientering

17:17

+3:57

6:58

12.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

17:28

+4:08

7:02

13.

Vetle Drage

Kongsberg OL

17:34

+4:14

7:05

14.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

17:43

+4:23

7:08

15.

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

17:52

+4:32

7:12

16.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

18:15

+4:55

7:21

17.

Erlend Børli

Fossum IF

18:24

+5:04

7:25

18.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

20:10

+6:50

8:07

19.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

22:53

+9:33

9:13

20.

Olav Melheim

Sturla, IF

24:15

+10:55

9:46

21.

Daniel Nystuen

Røyken OL

25:56

+12:36

10:27

22.

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

27:31

+14:11

11:05

23.

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

35:11

+21:51

14:11

DNS

Oscar Melheim

Sturla, IF

DNS

Andreas Lerø

Fossum IF

DNS

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

20:39

+0:00

7:11

2.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

20:59

+0:20

7:18

3.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

22:16

+1:37

7:45

4.

Ingrid Tronshaug

Stokke IL

22:36

+1:57

7:52

5.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

22:52

+2:13

7:58

6.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

23:38

+2:59

8:14

7.

Kornelia Lønning Brurberg

Sturla, IF

24:05

+3:26

8:23

8.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

24:06

+3:27

8:23

9.

Hanne Løver Thon

Modum OL

24:17

+3:38

8:27

10.

Siri Moholth

Kongsberg OL

24:37

+3:58

8:34

11.

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

25:57

+5:18

9:02

12.

Sirpa Lilja

Modum OL

26:16

+5:37

9:09

13.

Synnøve Nybø

Konnerud IL

26:41

+6:02

9:17

14.

Tanja Instanes

Sturla, IF

27:06

+6:27

9:26

15.

Tove Heimdal

Konnerud IL

28:14

+7:35

9:50

16.

Charlotte Skourup

Sturla, IF

28:21

+7:42

9:52

17.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

29:23

+8:44

10:14

18.

Line Nordhaug

Konnerud IL

29:25

+8:46

10:14

19.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

29:44

+9:05

10:21

20.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

30:13

+9:34

10:31

21.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

30:14

+9:35

10:32

22.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

30:41

+10:02

10:41

23.

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

31:02

+10:23

10:48

24.

Anni Saarela

Konnerud IL

31:50

+11:11

11:05

25.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

32:27

+11:48

11:18

26.

Merete Undeland

Sturla, IF

32:43

+12:04

11:23

27.

Mette Spangberg

Konnerud IL

33:18

+12:39

11:36

28.

Marianne Reusch

Heming Orientering

33:45

+13:06

11:45

29.

Lise Hørtvedt

Kongsberg OL

50:41

+30:02

17:39

DSQ

Linda Verde

Sturla, IF

28:33

78

DSQ

Marita Lilja Grønhovd

Modum OL

35:43

80 81 82 95 96 97 101

DSQ

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

DNS

Kristin Eger

Kongsberg OL

DNS

Maren Kopland

Modum OL

DNS

Jane Rødder

Kongsberg OL

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Jarvis Westergård

Järla Orientering

14:56

+0:00

5:12

2.

Mathias Drage

Kongsberg OL

16:31

+1:35

5:45

3.

Audun Heimdal

Konnerud IL

16:42

+1:46

5:49

4.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

16:54

+1:58

5:53

5.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

16:57

+2:01

5:54

6.

Mathias Gløersen

OL Tønsberg og omegn

17:17

+2:21

6:01

7.

Sturla Frydenlund

Sturla, IF

17:33

+2:37

6:06

8.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

18:19

+3:23

6:22

9.

Arild Andresen

Fossum IF

19:28

+4:32

6:46

10.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

19:53

+4:57

6:55

11.

Harald Thon

Sturla, IF

20:00

+5:04

6:58

12.

Knut Aas

Ringerike OL

20:10

+5:14

7:01

13.

Lars Baklid

Konnerud IL

20:26

+5:30

7:07

14.

Jarl Homme

Sturla, IF

20:40

+5:44

7:12

15.

Trond Myhre

Fossum IF

20:45

+5:49

7:13

16.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

20:55

+5:59

7:17

17.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

21:06

+6:10

7:21

18.

Lars Berglund

Ringerike OL

21:11

+6:15

7:22

19.

André Jægtvik

Konnerud IL

21:16

+6:20

7:24

20.

Christian Reusch

Heming Orientering

21:22

+6:26

7:26

21.

Peter Carlsen

Røyken OL

21:25

+6:29

7:27

22.

Geir Thomas Knutheim

Sturla, IF

21:46

+6:50

7:35

23.

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

21:48

+6:52

7:35

24.

Håkon Nergaard Berg

Stokke IL

21:51

+6:55

7:36

25.

Nils Inge Brurberg

Sturla, IF

22:15

+7:19

7:45

26.

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

22:31

+7:35

7:50

27.

Jan Morten Andersen

Sturla, IF

23:00

+8:04

8:00

28.

Jon Erik Kvarme

Røyken OL

23:10

+8:14

8:04

29.

Njål Svingheim

Konnerud IL

23:20

+8:24

8:07

30.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

23:42

+8:46

8:15

31.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

23:59

+9:03

8:21

32.

Ole Johnny Petersen

Eiker OL

24:20

+9:24

8:28

33.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

24:26

+9:30

8:30

34.

Kjell Eiken

Norges Bank BIL

24:56

+10:00

8:41

35.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

25:18

+10:22

8:48

36.

Håkon Børli

Fossum IF

25:37

+10:41

8:55

37.

Rune Sørensen

Sturla, IF

25:45

+10:49

8:58

38.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

25:49

+10:53

8:59

39.

Terje Linløkken

Østmarka OK

25:55

+10:59

9:01

40.

Bjørn Bendiktsen

Konnerud IL

29:45

+14:49

10:21

41.

Tore Deinboll

Sturla, IF

31:23

+16:27

10:56

42.

Pål Espen Nordhaug

Konnerud IL

33:45

+18:49

11:45

43.

Vegard Bendiktsen

Konnerud IL

35:52

+20:56

12:29

DSQ

Kaspar Lilja

Modum OL

18:54

100

DSQ

Ole Myklemyr

Eiker OL

19:37

82

DSQ

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

19:45

79

DSQ

Torbjørn Bogen

Sturla, IF

34:36

92

DSQ

Eirik Brynildsen

Oppsal Orientering

DNS

Christian Jomaas

Fossum IF

DNS

Erik Trøen

Modum OL

DNS

Trond Cato Martinsen

Konnerud IL

DNS

Martin Andresen Skotte

Fossum IF


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 april 2016, 10:04:52

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

159

Antall startet:

143