Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 3 - Gløshaugen 26. april 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Hals Stensrud

Skoleelev

31:30

+0:00

26:15

2.

Fredrik Hals Stensrud

Skoleelev

31:46

+0:16

26:28

DSQ

Anna Slagsvold

St. Olavs Hospital

36:54

49 57

DSQ

Alma Habberstad

St. Olavs Hospital

37:02

49 57

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Figenschou

Student

14:42

+0:00

8:38

2.

Karen Stene

NTNUI

15:32

+0:50

9:08

3.

Øystein Solberg

Eget

16:25

+1:43

9:39

4.

Ingrid Longva

Skoleelev

19:46

+5:04

11:37

5.

Ragnar Gutvik

Fosen vgs

29:52

+15:10

17:34

DSQ

Knut Viken

Knut Vigen Sivilarkitekt

25:01

35 96

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Stødle

NTNU bil

20:31

+0:00

8:55

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Karine Lunna

BEKK

26:39

+0:00

8:35

2.

Sunniva Berg

Nordic

27:28

+0:49

8:51

3.

Ragnhild Habberstad

Agraff

27:45

+1:06

8:57

4.

Oddveig Hovdenak

Agraff

28:08

+1:29

9:04

5.

Sandrine Pic

Atmel

28:34

+1:55

9:12

6.

Maria Belsby

St Olav

29:20

+2:41

9:27

7.

Mari Pukstad

Student

33:04

+6:25

10:40

8.

Nicole Baeten

NGU

34:29

+7:50

11:07

9.

Ingrid Moe Dahl

Statens vegvesen

37:25

+10:46

12:04

DSQ

Katrine Slagsvold

St. Olavs Hospital

33:30

117

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Åstebøl

Nordic Semi Conductor

33:31

+0:00

7:58

2.

Kristina Molland Edvardsen

NGI

37:49

+4:18

9:00

3.

Rannveig Nordlie

Eget

37:55

+4:24

9:01

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingela Reppe

Statoil BIL Trondheim

26:27

+0:00

11:30

2.

Hilde Dyrbeck

Statoil BIL Trondheim

30:08

+3:41

13:06

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

24:44

+0:00

7:58

2.

Karin Bernsmed

Sintef

27:27

+2:43

8:51

3.

Ingvild Bostad

Eget

33:36

+8:52

10:50

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendomsmegling

23:15

+0:00

10:06

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Lynum

Statens vegvesen

23:56

+0:00

7:43

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

24:18

+0:22

7:50

3.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

26:36

+2:40

8:34

4.

Monika Haga

NTNU

28:14

+4:18

9:06

5.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

31:06

+7:10

10:01

6.

Sølvi Liabakk-Selli

St. Olavs Hospital BIL

45:22

+21:26

14:38

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

21:33

+0:00

9:22

2.

Charlotte Bolkan

Statoil BIL Trondheim

26:17

+4:44

11:25

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

24:21

+0:00

7:51

2.

Tone Almås

Leik, IL

25:50

+1:29

8:20

38

3.

Marianne Wold

Statoil

36:29

+12:08

11:46

4.

Ragnhild Haugum

Agraff

38:48

+14:27

12:30

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

21:44

+0:00

9:26

2.

Marit Ringheim

Statoil BIL Stjørdal

30:04

+8:20

13:04

3.

Merete Knain

Enova SF

31:47

+10:03

13:49

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Beate Liabakk

NTNU

26:23

+0:00

8:30

2.

Hilde Forbord

Big Bite

26:44

+0:21

8:37

38

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

27:29

+1:06

8:51

4.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

27:43

+1:20

8:56

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

28:31

+2:08

9:11

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

32:29

+6:06

10:28

7.

Merete Aarstein

Norconsult

33:19

+6:56

10:44

8.

Kristin Haugan

St. Olavs Hospital

45:19

+18:56

14:37

9.

Ragnhild Børmer

Trondheim Kommune

56:35

+30:12

18:15

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

23:34

+0:00

10:14

2.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

29:26

+5:52

12:47

3.

Inger Sofie Husby

NTNU

30:32

+6:58

13:16

Arrangør

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

24:20

+0:00

7:50

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

27:03

+2:43

8:43

3.

Aashild S. Langseth

NSDTF

28:56

+4:36

9:20

4.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

30:44

+6:24

9:54

5.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

31:15

+6:55

10:04

6.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

31:51

+7:31

10:16

7.

Erika Bugten

BErg hansen

32:24

+8:04

10:27

8.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

33:48

+9:28

10:54

9.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

33:49

+9:29

10:54

DSQ

Eli Ringdalen

SIntef

23:27

51 61 65 146 147 123 121 118 113 115 117 106 15...

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

24:29

+0:00

10:38

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

24:55

+0:26

10:50

3.

Ingrid Venås

Statoil

31:42

+7:13

13:46

38

4.

Mildrid Ljosland

NTNU Bil

34:15

+9:46

14:53

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Monsen

Sintef

36:52

+0:00

11:53

Klasse: D 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:04:00

+0:00

15:14

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Furuholt

TOBB

28:01

+0:00

12:10

2.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

29:08

+1:07

12:40

3.

Oddrun Bollingmo

NTNU

31:58

+3:57

13:53

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

30:15

+0:00

13:09

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

30:47

+0:32

13:23

3.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

31:38

+1:23

13:45

4.

Kirsti Haarberg

Haarberg

35:47

+5:32

15:33

5.

Marit Bjørgum

Eget

41:39

+11:24

18:06

6.

Solveig Schjetne

Statkraft

52:39

+22:24

22:53

DSQ

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

36:39

57

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Kiste

Sør Trøndelag fylkeskommune

48:22

+0:00

15:36

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim kommune

47:20

+0:00

20:34

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

33:47

+0:00

14:41

2.

Randi Iversen

Eget

46:27

+12:40

20:11

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Henninen

Epson

18:41

+0:00

8:07

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Tårnesvik Dreiås

Statoil BIL Størdal

23:25

+0:00

7:19

2.

Erik Storås

Cameron

24:20

+0:55

7:36

3.

David Hagen

Kongsberg Seatex

24:25

+1:00

7:37

4.

Petter Lona

Skoleelev

26:08

+2:43

8:10

5.

Henrik Grønbech

NTNUI

26:39

+3:14

8:19

6.

Karl Morten Lunna

Sonans

29:40

+6:15

9:16

7.

Martin Selmer

Freidig

30:01

+6:36

9:22

DSQ

Magnus Bolås

Eget

59:24

92

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Trollelg

22:18

+0:00

5:18

2.

Øyind Wiggen

Student

22:35

+0:17

5:22

3.

Eivind Skarpsno

NTNUI

23:26

+1:08

5:34

4.

Johan Riseth Hammer

Skanska Aktiv

25:29

+3:11

6:04

5.

Halvor Lund

Sintef Energi

25:43

+3:25

6:07

6.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

25:51

+3:33

6:09

7.

Alastair Brunton

Simply excited

26:42

+4:24

6:21

8.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

27:08

+4:50

6:27

9.

HeNRIK Langeland

NGI

27:39

+5:21

6:35

10.

Magne Svare

Skanska Aktiv

28:15

+5:57

6:43

11.

Erik Aune

Statens vegvesen

29:01

+6:43

6:54

12.

Lars Solheim

Danske Bank

29:04

+6:46

6:55

13.

Ivar Marthinusen

NTNUI

29:07

+6:49

6:55

14.

Magnus Nygård

NTNUI

29:16

+6:58

6:58

15.

Jørgen Langeland

NTNU

29:28

+7:10

7:00

16.

Tommy Schmid

OL Trollelg

31:25

+9:07

7:28

17.

Frode Lillevold

Datametrix

32:45

+10:27

7:47

18.

Arne Ilseng

NTNU

32:50

+10:32

7:49

19.

HENRIK ENOKSEN

Sintef Energi

33:39

+11:21

8:00

20.

Espen Torgersen

NGU

33:49

+11:31

8:03

21.

Anthony Bossard

Atmel

35:08

+12:50

8:21

22.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

35:15

+12:57

8:23

23.

Eivind Juvik

Statens vegvesen

36:32

+14:14

8:41

24.

Tor Munkeby

widerøe

36:37

+14:19

8:43

25.

Ola Hjulstad

Bravida

37:58

+15:40

9:02

26.

Torstein Grav Aakre

SINTEF Energi

38:34

+16:16

9:10

27.

Jens Erik Slagsvold

St. Olavs Hospital

39:02

+16:44

9:17

DSQ

Mai Watson

NTNUI

25:02

51

DSQ

Sigurd Stenvik

NTNUI

26:44

35 60 64 65 51 106 147 121 118 110 114 117 9...

DSQ

Bjørn Kristian Bache

NGI

27:37

39

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Hansen

Vegvesenet

22:39

+0:00

7:04

2.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen

25:17

+2:38

7:54

38

3.

Steffen Oppermann

NTNU bil

27:38

+4:59

8:38

4.

Christian Gutvik

NTNU

28:34

+5:55

8:55

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

25:50

+0:00

6:09

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

29:22

+3:32

6:59

3.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

29:57

+4:07

7:07

4.

Robert Nyhus

Tine SA

30:25

+4:35

7:14

5.

Alf Kristian Lund

NGI

31:54

+6:04

7:35

6.

Sindre Hognestad

Rambøll

40:44

+14:54

9:41

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Lona

Eget

22:58

+0:00

7:10

2.

Hallvard Sægrov

Sonans

25:49

+2:51

8:04

38

3.

Kurt Amundsen

Avinor

25:51

+2:53

8:04

4.

Kim Bjerkevoll

Powel

26:33

+3:35

8:17

5.

Øystein Tveit

Kongsberg Seatex BIL

27:58

+5:00

8:44

6.

Frode Sandøy

Powel

28:45

+5:47

8:59

7.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

29:04

+6:06

9:05

8.

Rolf Sigvart Lein

NTNU

30:57

+7:59

9:40

9.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

32:05

+9:07

10:01

10.

Morten Wennevik

Bouvet

34:02

+11:04

10:38

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

24:25

+0:00

5:48

2.

Truls Ryum

NTNU

25:51

+1:26

6:09

3.

Frode Seland

NTNU

27:51

+3:26

6:37

4.

Skjalg Stordal

Eget

31:53

+7:28

7:35

5.

Snorre Gangaune

Statkraft

34:38

+10:13

8:14

6.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

35:58

+11:33

8:33

7.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

36:00

+11:35

8:34

8.

Bjørn Jenssen

Skanska Aktiv

36:56

+12:31

8:47

9.

Øystein Sæther

Luftkrigsskolen

46:20

+21:55

11:01

Arrangør

Petter Andreas Bergh

NTNU

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

21:55

+0:00

6:50

2.

Trond Sletner

Telenor

23:56

+2:01

7:28

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

27:42

+5:47

8:39

4.

Sigurd Stendal

Kantega

28:24

+6:29

8:52

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

28:34

+6:39

8:55

6.

Morten Korsvold

Marintek

29:26

+7:31

9:11

7.

Per Olav Flø

Atmel

29:34

+7:39

9:14

8.

Rune Krogh

TrønderEnergi

31:22

+9:27

9:48

9.

Harald Stendal

Signicat

31:33

+9:38

9:51

10.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

33:30

+11:35

10:28

DSQ

Rune Viken

Gintel

27:50

92

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

27:10

+0:00

6:28

2.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

27:28

+0:18

6:32

3.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

29:35

+2:25

7:02

4.

Terje Drøyvold

Tine

29:53

+2:43

7:06

5.

Jørgen Longva

Fundator

32:20

+5:10

7:41

6.

Geir Arne Kjønstad

Charlottenlund videregående skole

34:10

+7:00

8:08

7.

Vidar Gjelsvik

NGI

36:56

+9:46

8:47

8.

Stein-Erik Fleten

NTNU

37:19

+10:09

8:53

9.

Henning Lysaker

Rainpower

38:57

+11:47

9:16

10.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

40:44

+13:34

9:41

Arrangør

Arild Clausen

NTNU bil

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

24:20

+0:00

7:36

2.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

26:25

+2:05

8:15

3.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

28:07

+3:47

8:47

4.

Håkon Tjelmeland

NTNU

28:31

+4:11

8:54

5.

Ivar Erdal

Ecotone

29:10

+4:50

9:06

6.

Erling Bye

BDO AS

29:26

+5:06

9:11

38

7.

Bjørn Munch

Oracle

31:21

+7:01

9:47

8.

Leif Magne Meringdal

Nortura

31:37

+7:17

9:52

9.

Anders Ulvolden

NRK

32:31

+8:11

10:09

10.

Tor Arne Haugen

DNB

34:07

+9:47

10:39

11.

Geir Willumsen

A C Møller

34:37

+10:17

10:49

12.

Ole Hjulstad

Fosenyard

35:42

+11:22

11:09

13.

Birger Nordstrand Wik

Sparebank1 regnskapshuset

35:56

+11:36

11:13

14.

David Jorgensen

NTNU

40:44

+16:24

12:43

DSQ

Erlend Nervik

UNICON

26:44

38 92

DSQ

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

29:05

96

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Kotsbakk

Fengselet

27:16

+0:00

6:29

2.

Jostein Mårdalen

NTNU

28:08

+0:52

6:41

3.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

29:27

+2:11

7:00

4.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

31:31

+4:15

7:30

5.

Terje Berg

Statkraft

32:05

+4:49

7:38

6.

Olve Mogstad

Statnett

33:41

+6:25

8:01

7.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

35:09

+7:53

8:22

8.

Geir Arne Lodgaard

Dovre entreprenør

35:56

+8:40

8:33

DSQ

Stein Ivar Foss

SIT

28:40

118 110 114 117

Arrangør

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

Arrangør

Frode Vassenden

TrønderEnergi

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

26:38

+0:00

8:19

2.

Tor Hammer

Bn Bank

27:58

+1:20

8:44

3.

Per Morten Lefdal

Hemit

30:35

+3:57

9:33

4.

Erik Horghagen

BDO AS

30:47

+4:09

9:37

5.

Tore Fornes

Statoil

31:17

+4:39

9:46

6.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

31:29

+4:51

9:50

7.

Ola Eiken

Quad geometrics

32:52

+6:14

10:16

8.

Frode Stølan

Telenor

35:29

+8:51

11:05

9.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

38:02

+11:24

11:53

10.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

38:34

+11:56

12:03

11.

Håvard Rekstad

NTNU

40:42

+14:04

12:43

12.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

41:20

+14:42

12:55

DSQ

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

23:37

92 58 57 61

DSQ

Rolf Helge Røsand

Rambøll

30:12

92

DSQ

Robert Von Hirsch

Statkraft

33:36

146

DSQ

Petter Mikalsen

Telenor

38:23

61

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

BEKK

31:02

+0:00

7:23

2.

Dag Stenersen

Sintef

31:34

+0:32

7:30

3.

Richard Sanders

Sintef

32:07

+1:05

7:38

4.

Halvor Kjørholt

Statoil BIL Trondheim

33:02

+2:00

7:51

5.

Geir Arnesen

Eget

33:43

+2:41

8:01

5.

Lasse Natvig

NTNU

33:43

+2:41

8:01

7.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

34:07

+3:05

8:07

8.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

34:35

+3:33

8:14

9.

Øystein Nytrø

NTNU

39:34

+8:32

9:25

DSQ

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:06:08

57

Arrangør

Øystein Nytrø

NTNU

Arrangør

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

25:49

+0:00

8:19

2.

Sigurd Skogestad

NTNU

26:48

+0:59

8:38

3.

Tore Heggem

HiNT

30:13

+4:24

9:44

4.

John Sirum

Rambøll

30:14

+4:25

9:45

5.

Roar Sundby

NTNU

31:50

+6:01

10:16

6.

Jan Erik Kofoed

NTNU

32:27

+6:38

10:28

7.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

35:45

+9:56

11:31

8.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

36:06

+10:17

11:38

9.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

38:56

+13:07

12:33

10.

Oddbjørn Harbakk

Skanska Aktiv

39:49

+14:00

12:50

Arrangør

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

30:48

+0:00

7:20

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

34:29

+3:41

8:12

3.

Morten Skoglund

Multiconsult

41:16

+10:28

9:49

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

22:14

+0:00

9:40

2.

Svein Olav HAUG

Bravida

24:34

+2:20

10:40

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

26:42

+0:00

8:36

2.

Terje Hansen

Politiet

26:53

+0:11

8:40

3.

Ole Lutro

NGU

27:33

+0:51

8:53

4.

Tor Gjermstad

Hemit

27:48

+1:06

8:58

5.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

28:05

+1:23

9:03

6.

Bjørn Rindstad

NGU

29:47

+3:05

9:36

7.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

30:01

+3:19

9:40

8.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

30:57

+4:15

9:59

38

9.

Bjørn Berger

Statoil

31:14

+4:32

10:04

10.

Oddmar Iversen

NTNU

34:08

+7:26

11:00

11.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

36:57

+10:15

11:55

12.

Edgar Furuholt

Det Norske

37:09

+10:27

11:59

13.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

37:37

+10:55

12:08

14.

Asbjørn Rønning

Fylket

39:22

+12:40

12:41

15.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

39:41

+12:59

12:48

16.

Harald Lauglo

NTNU

52:17

+25:35

16:51

DSQ

Trond Damås

Skanska Aktiv

30:22

113

DSQ

Atle Mjønsund

Sparebank 1 smn

38:19

65

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

39:26

+0:00

9:23

2.

Stein Øvstedal

NTNU

44:08

+4:42

10:30

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

44:27

+5:01

10:35

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

21:40

+0:00

9:25

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

25:14

+3:34

10:58

3.

Bjørn Norberg

Veritas

31:20

+9:40

13:37

DSQ

Magne Rø

St. Olavs Hospital

24:14

114

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

27:07

+0:00

8:44

2.

Leif Røhjell

Siemens

28:15

+1:08

9:06

3.

Egil Repvik

NETTseksjonering

31:08

+4:01

10:02

4.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

31:47

+4:40

10:15

5.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

32:30

+5:23

10:29

6.

Tore Kiste

Fylket

32:44

+5:37

10:33

7.

Martin Melhuus

Veritas

34:02

+6:55

10:58

8.

Jens Morseth

Politiet

34:03

+6:56

10:59

9.

Torgeir Iversen

Evry

34:07

+7:00

11:00

10.

Finn Faye Knudsen

NTNU

36:31

+9:24

11:46

38

11.

Thore Sundsetvik

Smiths

46:24

+19:17

14:58

DSQ

Knut Skjesol

Statkraft

30:27

147

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

38:57

+0:00

9:16

2.

Frode Stensrud

Eget

40:07

+1:10

9:33

3.

Magnus Landstad

NTNU

42:51

+3:54

10:12

4.

Torleif Stephansen

Evry

43:40

+4:43

10:23

Arrangør

Magnus Landstad

NTNU

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Aalde

Reinertsen

25:32

+0:00

11:06

2.

Edmund Olsen

NTNU

26:32

+1:00

11:32

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Brurok

Eget

30:56

+0:00

9:58

2.

Leif Engen

SiT BIL

31:22

+0:26

10:07

3.

Arne Sæterhaug

Eget

31:30

+0:34

10:09

4.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

34:38

+3:42

11:10

5.

Eigil Sørli

Q-Free

34:47

+3:51

11:13

6.

Jarle Nestvold

Rambøll

38:49

+7:53

12:31

6.

Jarle Nestvold

Rambøll

38:49

+7:53

12:31

8.

FINN BJØRGUM

NTNU

41:06

+10:10

13:15

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

44:32

+0:00

10:36

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Aflekt

NTNU bil

30:16

+0:00

13:09

2.

Rolf Hellan

Eget

30:38

+0:22

13:19

3.

Thor Meland

Statoil

40:33

+10:17

17:37

DSQ

Oddgeir Øfsti

NTNU

56:01

175

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU Bil

38:55

+0:00

12:33

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

40:21

+1:26

13:00

DSQ

Paul Forseth

Trondheim Kommune

40:14

118

Arrangør

Arnfinn Langeland

NTNU

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Gjersvold Haug

Skoleelev

15:55

+0:00

6:55

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Sivertsen

Statoil BIL Trondheim

28:36

+0:00

8:56

2.

Audun Vigdissønn Nytrø

Byåsen

+0:0-36

0:00

2.

Jan Kåre Vatne

Mo o-klubb

+0:0-36

0:00

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

26:39

+0:00

8:35

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

28:02

+0:00

6:40


Sist oppdatert:

29 juni 2016, 09:30:13

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

317

Antall startet:

317