Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2016Klubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup - løp 4 28. april 2016

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Halvorsen

Freidig

24:57

+0:00

2.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

28:40

+3:43

3.

Anna Bellingmo

OL Gaula

37:02

+12:05

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

12:37

+0:00

2.

Una Kittilsen

Freidig

14:56

+2:19

3.

Anna Aurora Nolte

Freidig

17:28

+4:51

4.

Tora Kittilsen

Freidig

18:15

+5:38

5.

Juni Pape Skjærvold

Freidig

19:47

+7:10

6.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

21:05

+8:28

7.

Solveig Louise Nissen

Freidig

21:23

+8:46

8.

Marita Aske

Freidig

21:47

+9:10

9.

Maria Strømdal Wik

Freidig

22:02

+9:25

10.

Astrid Berge Mjølhus

OL Trollelg

22:21

+9:44

11.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

27:31

+14:54

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

25:59

+0:00

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

26:56

+0:57

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

33:53

+7:54

4.

Tuva Grøtte

Wing OK

33:56

+7:57

5.

Maren Viken

Byåsen IL

34:35

+8:36

6.

Silje Marie Nissen

Freidig

35:18

+9:19

7.

Mari Eidsmo

Freidig

37:11

+11:12

8.

Mabel Amundsen

Freidig

40:36

+14:37

9.

Stine Aune

Nidarøst OK

40:44

+14:45

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dina Reitan

Freidig

24:32

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

26:15

+1:43

3.

Synne Kvamme

Wing OK

27:19

+2:47

4.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

30:47

+6:15

5.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

42:17

+17:45

6.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

43:28

+18:56

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

23:20

+0:00

2.

Malin Sandstad

Freidig

24:03

+0:43

3.

Emma Arnesen

Byåsen IL

24:09

+0:49

4.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

25:10

+1:50

5.

Vera Melkild

Freidig

25:41

+2:21

6.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

25:42

+2:22

7.

Ingvild Torgersen

NTNUI

27:08

+3:48

8.

Anine Ahlsand

Nydalens SK

27:42

+4:22

9.

Line Sølberg

OL Trollelg

27:52

+4:32

10.

Pernille Opheim

Freidig

28:08

+4:48

11.

Malin Opøien

OL Trollelg

30:12

+6:52

12.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

32:45

+9:25

13.

Synne Fossøy

NTNUI

33:00

+9:40

14.

Andrine Viken

Byåsen IL

34:27

+11:07

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Alexandersen

Fossum IF

22:36

+0:00

2.

Kristine Fjellanger

NTNUI

22:39

+0:03

3.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

23:29

+0:53

4.

Kristin Antonsen

NTNUI

23:41

+1:05

5.

Mai Elin Watson

NTNUI

23:58

+1:22

5.

Anna Ulvensøen

NTNUI

23:58

+1:22

7.

Marta Ulvensøen

NTNUI

24:04

+1:28

8.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

25:06

+2:30

9.

Gry Granstedt

NTNUI

25:31

+2:55

10.

Guro Torpe

Frol IL

25:45

+3:09

11.

Ingrid Berge

NTNUI

25:57

+3:21

12.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

26:30

+3:54

13.

Ingvild Maalen-Johansen

NTNUI

26:41

+4:05

14.

Aurora Fossøy

NTNUI

26:42

+4:06

15.

Maja Fjellstad Knutsen

NTNUI

26:56

+4:20

16.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

27:11

+4:35

17.

Johanne Rakner

NTNUI

27:31

+4:55

18.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

27:33

+4:57

19.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

27:42

+5:06

20.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

27:46

+5:10

21.

Jenny Persson

Byåsen IL

28:06

+5:30

22.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

29:00

+6:24

23.

Marit Schmid

OL Trollelg

29:20

+6:44

24.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

29:22

+6:46

24.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

29:22

+6:46

26.

Andrea Vindal

Wing OK

32:39

+10:03

27.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

33:24

+10:48

28.

Karoline Dahl Fosby

NTNUI

33:41

+11:05

29.

Tina Strømdal Wik

Freidig

34:10

+11:34

30.

Ingvild Bostad

Nidarøst OK

38:23

+15:47

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

26:00

+0:00

2.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

26:16

+0:16

3.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

27:38

+1:38

4.

Gøril Eide

Byåsen IL

27:49

+1:49

5.

Mette Resell Nolte

Freidig

27:53

+1:53

6.

Kari Ulseth

Freidig

28:23

+2:23

7.

Sigrid Melkild

Freidig

28:24

+2:24

8.

Randi Lillealtern

Freidig

28:44

+2:44

9.

Mari Hoff

Byåsen IL

31:49

+5:49

10.

Tone Almås

IL Leik

32:55

+6:55

11.

Liv Tennes

Wing OK

33:51

+7:51

12.

Kjersti Tannvik

Freidig

37:24

+11:24

13.

Mai Iren Almås

Leik

38:02

+12:02

14.

Kjersti Selmer

Freidig

44:06

+18:06

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona J. Mølnvik

Freidig

29:17

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

29:59

+0:42

3.

Turid Arnesen

Byåsen IL

30:02

+0:45

4.

Mona Høiås Sæther

Freidig

30:59

+1:42

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

31:55

+2:38

6.

Grete Berge Owren

Freidig

32:38

+3:21

7.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

36:38

+7:21

8.

Eli Ringdalen

Mo OK

38:56

+9:39

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

42:14

+0:00

2.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

1:00:51

+18:37

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

34:02

+0:00

2.

Randi Helland

Wing OK

49:51

+15:49

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

15:10

+0:00

2.

Erlend Grønli

Freidig

20:11

+5:01

3.

Ole Ulseth Sylte

Freidig

22:50

+7:40

4.

Sivert Sæther Levin

Freidig

25:16

+10:06

5.

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

27:02

+11:52

6.

Johan Skjærvold

Freidig

27:59

+12:49

DSQ

Alf Petter Lynum

Freidig

11:21

112 120 175

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

13:02

+0:00

2.

Emil Grønli

Freidig

13:18

+0:16

3.

Emil Leroyer

Freidig

14:09

+1:07

4.

Erling Austrheim

Freidig

15:23

+2:21

5.

Alfred Gilje Sanne

Freidig

15:39

+2:37

6.

Sverre Hellevik

Freidig

16:27

+3:25

7.

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

19:19

+6:17

8.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

20:48

+7:46

9.

Tristan Halvorsen

Freidig

21:11

+8:09

10.

Aksel Viken

Byåsen IL

23:58

+10:56

11.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

26:10

+13:08

12.

Vegard Lereim Storli

Freidig

27:29

+14:27

13.

Sigurd Krogstad

Malvik IL

56:03

+43:01

14.

Mads Andre Auran

Malvik IL

56:20

+43:18

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

26:41

+0:00

1.

Jostein Rø

Freidig

26:41

+0:00

3.

Vemund Mølnvik

Freidig

27:09

+0:28

4.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

28:15

+1:34

5.

Antonius H. Amundsen

Freidig

29:18

+2:37

6.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

30:03

+3:22

7.

Einar Eide

Byåsen IL

30:07

+3:26

8.

Nikolai Renolen

Wing OK

30:08

+3:27

9.

Håvard Singsaas

Freidig

32:45

+6:04

10.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

33:10

+6:29

11.

Erlend Aune

Byåsen IL

34:53

+8:12

12.

Brage Asplem

Freidig

36:06

+9:25

13.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

40:42

+14:01

14.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

47:16

+20:35

15.

William P Walseth

Malvik IL

47:19

+20:38

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

20:58

+0:00

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

21:59

+1:01

3.

Lars Sandstad

Freidig

22:32

+1:34

4.

Vegard Kittilsen

Freidig

22:36

+1:38

5.

Matias Nissen

Freidig

23:17

+2:19

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

23:24

+2:26

7.

Jonas Grønli

Freidig

23:57

+2:59

8.

Trygve Tegnander

Wing OK

24:15

+3:17

9.

Jo Even Kolstad

Freidig

24:59

+4:01

10.

Jonas Vindal

Wing OK

25:08

+4:10

11.

Isak A Sæternes

Byåsen IL

27:38

+6:40

12.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

28:22

+7:24

13.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

28:52

+7:54

14.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

31:34

+10:36

15.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

31:51

+10:53

16.

Martin Selmer

Freidig

32:58

+12:00

DSQ

Håkon Holstad

Freidig

24:57

101

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

20:14

+0:00

2.

Oscar Lyngen

Frol IL

20:39

+0:25

3.

Mathias Hermstad

Freidig

21:20

+1:06

4.

Øyvind Berg

NTNUI

21:48

+1:34

5.

Anders Haugskott

OL Trollelg

22:32

+2:18

6.

Mathias Vindal

Freidig

22:43

+2:29

7.

Brage Jørum

Byåsen IL

22:55

+2:41

8.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

23:08

+2:54

9.

Eirik Lundteigen Aune

Byåsen IL

25:23

+5:09

10.

Aleksander Skoglund

Freidig

28:55

+8:41

11.

Martin Løvås

Nidarøst OK

41:22

+21:08

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

18:31

+0:00

2.

Per Melander Often

NTNUI

18:46

+0:15

3.

Sindre Johannessen

Freidig

18:47

+0:16

4.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

19:06

+0:35

5.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

19:27

+0:56

6.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

19:48

+1:17

7.

Terje Maroni

Byåsen IL

19:58

+1:27

8.

Bjørn Lundanes

NTNUI

20:04

+1:33

9.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

20:12

+1:41

10.

Ola Berger

Byåsen IL

20:19

+1:48

11.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

20:22

+1:51

12.

Christian Hohl

Wing OK

20:33

+2:02

13.

Johan Riseth Hammer

Børsa IL

20:37

+2:06

14.

Jan Schmid

OL Trollelg

20:54

+2:23

15.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

21:13

+2:42

16.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

21:28

+2:57

17.

Håvard Myhre

NTNUI

22:02

+3:31

18.

Kristoffer Nesland

NTNUI

22:12

+3:41

19.

Markus Glad

Nydalens SK

22:20

+3:49

20.

Adrian Opheim

NTNUI

22:59

+4:28

21.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

23:06

+4:35

22.

Øivind Aunøien

OK Fjell

23:18

+4:47

23.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

23:32

+5:01

24.

Per Harald Skogstad

OL Gaula

23:53

+5:22

25.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

24:14

+5:43

25.

Bjørn Johannessen Field

NTNUI

24:14

+5:43

27.

Jørgen Gråbakk

Byåsen IL

24:30

+5:59

28.

Eirik Marthinsen

NTNUI

24:57

+6:26

29.

Ola Keiserås

IL Leik

24:59

+6:28

30.

Hugo Smets

NTNUI

25:11

+6:40

31.

Miguel Castroviejo

NTNUI

25:24

+6:53

32.

Pierre Husebø Chambenoit

NTNUI

25:44

+7:13

33.

Ossian Kaghad

NTNUI

26:09

+7:38

34.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

27:03

+8:32

35.

Petter Lyng

Nidarøst OK

29:56

+11:25

36.

Mari Brenne Dreier

Frol IL

31:13

+12:42

37.

Vidar Tronsaune

OK Fjell

32:35

+14:04

DSQ

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

17:52

117

DSQ

Alex Pedersen

OL Trollelg

21:31

104 112 100

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

20:09

+0:00

2.

Pål Kittilsen

Freidig

21:37

+1:28

3.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

22:08

+1:59

4.

Jon Røstum

OL Gaula

23:03

+2:54

5.

Arild H Clausen

Freidig

23:58

+3:49

6.

Torgeir Aune

Byåsen IL

24:01

+3:52

7.

Thomas Berge Mjølhus

OL Trollelg

24:23

+4:14

8.

Trond Sletner

Byåsen IL

25:57

+5:48

9.

Vegard Hansen

OL Trollelg

26:39

+6:30

10.

Morten Korsvold

Bedrift

26:56

+6:47

11.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

27:34

+7:25

12.

Jon Holstad

Freidig

29:12

+9:03

13.

Olle Malmring

Freidig

29:13

+9:04

14.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

30:08

+9:59

15.

Are Rogstad

Nidarøst OK

31:43

+11:34

16.

Jan Hage

IL Leik

31:55

+11:46

17.

Kyrre Auran

Malvik IL

32:17

+12:08

18.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

33:37

+13:28

19.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

35:56

+15:47

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

22:29

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

24:42

+2:13

3.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

25:25

+2:56

4.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

26:11

+3:42

5.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

26:37

+4:08

6.

Svein Olav Åmot

IL Leik

26:42

+4:13

7.

Geir Owren

Freidig

27:14

+4:45

8.

Reidar Selmer

Freidig

27:35

+5:06

9.

Dag Erik Helland

Wing OK

27:39

+5:10

10.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

28:06

+5:37

11.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

28:15

+5:46

12.

Øyvind Schjelderup

Freidig

28:25

+5:56

13.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

28:41

+6:12

14.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

32:58

+10:29

15.

Geir Willumsen

Freidig

35:50

+13:21

16.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

36:53

+14:24

17.

Rune Stræte

Wing OK

47:56

+25:27

DSQ

Øystein Nytrø

Byåsen IL

42:13

100 104 112 117 100 120

DSQ

Rolf Helge Røsand

Nidarøst OK

53:18

102 103 104 112 117 100

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

33:50

+0:00

2.

Helge Rustad

Freidig

34:33

+0:43

3.

Jan Kåre Vatne

Mo OK

37:38

+3:48

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

29:33

+0:00

2.

Knut Lillealtern

Freidig

32:08

+2:35

3.

Per Laksfors

Wing OK

32:39

+3:06

4.

Tor Gjermstad

Wing OK

34:22

+4:49

5.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

35:08

+5:35

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

37:57

+8:24

7.

Edgar Furuholt

OL Trollelg

38:04

+8:31

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

32:28

+0:00

2.

Rolf Karset

Steinkjer OK

34:07

+1:39

3.

Leif Røhjell

Byåsen IL

34:42

+2:14

4.

Tore Kiste

Nidarøst OK

36:41

+4:13

5.

Magnus Landstad

Freidig

37:32

+5:04

5.

Frode Stensrud

OL Trollelg

37:32

+5:04

7.

Egil Repvik

OL Trollelg

39:27

+6:59

8.

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

50:56

+18:28

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

Nidarøst OK

34:50

+0:00

2.

Eigil Sørli

Malvik IL

34:52

+0:02

3.

Robert Strøm

Wing OK

36:36

+1:46

4.

Anders Lauglo

OL Trollelg

38:47

+3:57

5.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

39:54

+5:04

6.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

43:31

+8:41

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

43:10

+0:00

2.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

46:22

+3:12

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun V. Nytrø

Byåsen IL

15:31

+0:00

2.

Anne Furuholt

26:28

+10:57

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Viken

28:16

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 april 2016, 20:03:09

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

269

Antall startet:

269