Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Folloløpet med KM sprint og Trimtex Cup 1. mai 2016

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

31:32

22:12

Malin Michelsen

Fossum IF

27:04

19:03

Helene Scheele

Nydalens SK

16:56

11:55

DNS

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

17:27

+0:00

9:08

2.

Aurora Wilkens Jernberg

Nydalens SK

17:34

+0:07

9:11

3.

Elise Thorseng

Fossum IF

18:21

+0:54

9:36

4.

Eileen Bjanes

IL Tyrving

18:38

+1:11

9:45

5.

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

19:40

+2:13

10:17

6.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

19:52

+2:25

10:24

7.

Ingvild Berner Myhre

Fossum IF

21:29

+4:02

11:14

8.

Signe Holo

Fossum IF

22:19

+4:52

11:41

9.

Marielle Michelsen

Fossum IF

23:22

+5:55

12:14

10.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

24:25

+6:58

12:47

11.

Tuva Høyer

Fossum IF

24:44

+7:17

12:56

12.

Shannon Bruvold Dinneen

Fossum IF

24:58

+7:31

13:04

13.

Maja Weedon Fekjær

Måren OK

25:45

+8:18

13:28

14.

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

26:58

+9:31

14:07

15.

Tia Zelow Bliksmark

Fossum IF

28:25

+10:58

14:52

DNS

Sara Martini

Asker Skiklubb

DNS

Anna Mæhre Torjussen

Fossum IF

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Scheele

Nydalens SK

18:20

+0:00

8:19

2.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

19:10

+0:50

8:42

3.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

19:21

+1:01

8:47

4.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

19:27

+1:07

8:50

5.

Pia Young Vik

Nydalens SK

19:50

+1:30

9:00

6.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

20:22

+2:02

9:15

7.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

21:00

+2:40

9:32

8.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

21:37

+3:17

9:49

9.

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

21:52

+3:32

9:56

10.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

21:57

+3:37

9:58

11.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

22:22

+4:02

10:10

12.

Maya Jones Arnesen

Heming Orientering

22:44

+4:24

10:20

13.

Ea Lunøe

Nydalens SK

24:15

+5:55

11:01

14.

Alva Marika Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

24:46

+6:26

11:15

15.

Mari Brende

Fossum IF

25:05

+6:45

11:24

16.

Ingrid Blindheim

Lillomarka OL

25:35

+7:15

11:37

17.

Hilde Sogn Haug

Fossum IF

25:49

+7:29

11:44

18.

Ina Martini

Asker Skiklubb

27:05

+8:45

12:18

19.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

27:06

+8:46

12:19

20.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

27:32

+9:12

12:30

21.

Frida Solsrud

Nydalens SK

27:49

+9:29

12:38

22.

Luciana Maria Svads

Måren OK

27:53

+9:33

12:40

23.

Live Østvold

Heming Orientering

28:16

+9:56

12:50

24.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

28:39

+10:19

13:01

25.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

28:47

+10:27

13:04

26.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

28:59

+10:39

13:10

27.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

29:07

+10:47

13:14

28.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

29:27

+11:07

13:23

29.

Diane Ninauve-Jutulstad

Bækkelagets SK

30:24

+12:04

13:49

30.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

32:31

+14:11

14:46

31.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

33:10

+14:50

15:04

32.

Noor Dirro-Helu

Måren OK

33:30

+15:10

15:13

33.

Andrea Luna Guanio Risberg

Måren OK

42:50

+24:30

19:28

DSQ

Yngvild Langedal Breivik

Nydalens SK

21:11

132

DSQ

Iris Holst

IL Tyrving

22:20

123

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

18:42

+0:00

8:14

2.

Åsne Holo

Fossum IF

18:52

+0:10

8:18

3.

Marie Liland

Nydalens SK

19:05

+0:23

8:24

4.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

19:15

+0:33

8:28

4.

Jenny Baklid

Konnerud IL

19:15

+0:33

8:28

6.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

19:21

+0:39

8:31

7.

Pernille Katla

Fossum IF

19:22

+0:40

8:31

7.

Maren Norderud

IL Tyrving

19:22

+0:40

8:31

9.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

19:31

+0:49

8:35

10.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

19:54

+1:12

8:45

11.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

20:12

+1:30

8:53

12.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

20:41

+1:59

9:06

13.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

20:49

+2:07

9:10

14.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

21:04

+2:22

9:16

15.

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

21:19

+2:37

9:23

16.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

21:21

+2:39

9:24

17.

Ragne Norrud

Fossum IF

21:27

+2:45

9:26

18.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

21:34

+2:52

9:30

19.

Tale Strand

Kongsberg OL

21:51

+3:09

9:37

20.

Inger Marie Rødnes

Oppsal Orientering

21:52

+3:10

9:37

21.

Karianne Olsvik Dengerud

Nydalens SK

21:54

+3:12

9:38

22.

Tuva Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

22:24

+3:42

9:52

23.

Carmen Dirro

Måren OK

23:01

+4:19

10:08

24.

Frida Bakken Ulseth

Nydalens SK

23:08

+4:26

10:11

25.

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

23:12

+4:30

10:13

26.

Linn Mei Waaler

Måren OK

24:36

+5:54

10:50

27.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

24:48

+6:06

10:55

28.

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

26:24

+7:42

11:37

29.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

27:31

+8:49

12:07

30.

Thea Land

Konnerud IL

28:04

+9:22

12:21

31.

Matilde Holen

Østmarka OK

29:22

+10:40

12:56

DNS

Ingrid Hasaas

Fossum IF

DNS

Ingrid Madslien

Nydalens SK

DNS

Ingvild Høydal

Nydalens SK

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

18:45

+0:00

7:35

2.

Synne Strand

Asker Skiklubb

19:15

+0:30

7:47

3.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

19:30

+0:45

7:53

4.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

19:46

+1:01

8:00

5.

Ingvil Ahlsand

Nydalens SK

20:33

+1:48

8:19

6.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

20:43

+1:58

8:23

7.

Anniken Eriksrud Karlsen

Bækkelagets SK

21:07

+2:22

8:32

8.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

21:14

+2:29

8:35

9.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

21:45

+3:00

8:48

10.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

22:02

+3:17

8:55

11.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

22:12

+3:27

8:59

12.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

22:25

+3:40

9:04

13.

Anine Hallén

Nydalens SK

23:18

+4:33

9:25

14.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

24:14

+5:29

9:48

15.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

24:17

+5:32

9:49

16.

Ellen Marie Ariansen

Lillomarka OL

25:47

+7:02

10:26

17.

Johanne Øderud Vatne

Bækkelagets SK

26:41

+7:56

10:48

18.

Marie Ullevålseter

Nydalens SK

26:43

+7:58

10:48

DSQ

Synne Eikeland Røstadsand

Nydalens SK

24:41

143

DSQ

Ronja Heller

Bækkelagets SK

48:08

143

DNS

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

DNS

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

DNS

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

DNS

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

20:53

+0:00

8:13

2.

Kristin Helland-Hansen

IL Tyrving

21:08

+0:15

8:19

3.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

21:20

+0:27

8:23

4.

Kristin Brekke

Lillomarka OL

25:21

+4:28

9:58

DNS

Arianna Taufer

Nydalens SK

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne M Hausken Nordberg

Nydalens SK

18:08

+0:00

6:49

2.

Anne Johanne Lind

Nydalens SK

18:44

+0:36

7:02

3.

Ina Westerlund

Nydalens SK

20:03

+1:55

7:32

4.

Malin Eijsink

Ås-NMBU Orientering

23:33

+5:25

8:51

5.

Cristina Luis

Nydalens SK

23:52

+5:44

8:58

6.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

24:02

+5:54

9:02

7.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

26:05

+7:57

9:48

8.

Ingrid Disch Løset

Ås-NMBU Orientering

29:21

+11:13

11:02

DSQ

Kine Gulliksen

Bækkelagets SK

20:49

DNS

Kristine Berglia

Eiker OL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

21:17

+0:00

9:22

2.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

21:25

+0:08

9:26

3.

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

21:31

+0:14

9:28

4.

Karianne Katla

Fossum IF

21:58

+0:41

9:40

5.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

23:32

+2:15

10:22

6.

Nora Skauen

IL Tyrving

24:17

+3:00

10:41

7.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

25:59

+4:42

11:26

8.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

26:43

+5:26

11:46

9.

Sigrid Melander Vie

Fossum IF

27:31

+6:14

12:07

10.

Cecilie Wærp Hauge

Nydalens SK

28:10

+6:53

12:24

11.

Marianne Reusch

Heming Orientering

29:14

+7:57

12:52

12.

Cecilie Christin Kverme

Fossum IF

30:07

+8:50

13:16

13.

Ingunn Schei

Ås-NMBU Orientering

30:17

+9:00

13:20

14.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

31:07

+9:50

13:42

15.

Anne Karin Thorstensen

Oppsal Orientering

34:09

+12:52

15:02

DSQ

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

28:06

140

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Madslien

Nydalens SK

18:16

+0:00

8:57

2.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

18:46

+0:30

9:11

3.

Alix Young Vik

Nydalens SK

20:28

+2:12

10:01

4.

Pamela Åsten

Kolbotn og Skimt OL

20:38

+2:22

10:06

5.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

21:05

+2:49

10:20

6.

Tove Heimdal

Konnerud IL

21:21

+3:05

10:27

7.

Eldri Holo

Fossum IF

21:29

+3:13

10:31

8.

Nina Elise Jørgensen

Nittedal OL

21:51

+3:35

10:42

9.

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

22:05

+3:49

10:49

10.

Torun Dyrkorn

Eiker OL

23:15

+4:59

11:23

11.

Helena Stubberud

Nydalens SK

24:28

+6:12

11:59

12.

Mette Hallén

Nydalens SK

25:11

+6:55

12:20

13.

Anne-Elise Edstrøm

Oppsal Orientering

27:05

+8:49

13:16

14.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

30:00

+11:44

14:42

DNS

Marianne Hjermstad

Fossum IF

DNS

Anne Madslien

Nydalens SK

DNS

Kari Elisabeth Natvig

Nittedal OL

DNS

Line Telje Høydal

Nydalens SK

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

24:24

+0:00

12:42

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

31:20

+0:00

16:19

2.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

33:19

+1:59

17:21

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lauritz Brunborg

Nittedal OL

19:29

13:43

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

22:04

15:32

Erlend Otterlei

Østmarka OK

13:33

9:32

DNS

Mathias Linløkken

Østmarka OK

19:27

DNS

Håvard Endresen

Måren OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ladim

OK Moss

14:48

+0:00

7:44

2.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

15:30

+0:42

8:06

3.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

16:43

+1:55

8:45

4.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

17:16

+2:28

9:02

5.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

17:34

+2:46

9:11

6.

Lars Sigurd Baugstø Rødnes

Oppsal Orientering

18:13

+3:25

9:32

7.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

18:29

+3:41

9:40

8.

Oliver Nilsen

Fossum IF

21:43

+6:55

11:22

9.

Knut Kolltveit Sørlie

Fossum IF

28:34

+13:46

14:57

DNS

Nils Anders Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

16:19

+0:00

7:24

2.

Christopher Ladim

OK Moss

17:19

+1:00

7:52

2.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

17:19

+1:00

7:52

4.

Tobias Mikael Espedal

Nydalens SK

18:05

+1:46

8:13

5.

Mikkel Katla

Fossum IF

18:31

+2:12

8:24

6.

Henrik Reusch

Heming Orientering

19:14

+2:55

8:44

7.

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

19:27

+3:08

8:50

8.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

19:30

+3:11

8:51

9.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

19:53

+3:34

9:02

10.

Erlend Børli

Fossum IF

20:16

+3:57

9:12

11.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

20:29

+4:10

9:18

12.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

20:35

+4:16

9:21

13.

Joakim Wilkens Jernberg

Nydalens SK

20:46

+4:27

9:26

14.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

21:32

+5:13

9:47

15.

Eilev Kvaale

Asker Skiklubb

21:39

+5:20

9:50

16.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

21:43

+5:24

9:52

17.

Andreas Gjetanger

Måren OK

21:51

+5:32

9:55

18.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

22:37

+6:18

10:16

19.

Kasper Kjær Jørgensen

Måren OK

22:53

+6:34

10:24

20.

Kristian Østermann

Heming Orientering

23:08

+6:49

10:30

21.

Simen Fritzner

Nittedal OL

23:28

+7:09

10:40

22.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

24:51

+8:32

11:17

23.

John Otterlei

Østmarka OK

25:21

+9:02

11:31

24.

Arthur Brunborg

Nittedal OL

25:59

+9:40

11:48

25.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

26:07

+9:48

11:52

26.

Henrik Linløkken

Østmarka OK

26:42

+10:23

12:08

27.

Elias Stubberud

Nydalens SK

27:50

+11:31

12:39

28.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

28:18

+11:59

12:51

29.

Bendik Mjøster

Østmarka OK

28:19

+12:00

12:52

30.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

28:27

+12:08

12:55

31.

Magnus Endresen

Måren OK

31:42

+15:23

14:24

32.

Eivind Lahnstein

Fossum IF

33:12

+16:53

15:05

DSQ

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

18:41

123

DSQ

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

19:25

123 140

DSQ

August Syrdal Øen

Heming Orientering

21:14

123

DSQ

Stian Måseide Sørlie

Raumar Orientering

33:19

123

DNS

Magnus Jystad

Østmarka OK

DNS

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

DNS

Isak Kråkevik Åberg

Måren OK

DNS

Ole Jakob Frankrig

Nydalens SK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

18:20

+0:00

6:58

2.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

18:28

+0:08

7:01

3.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

18:31

+0:11

7:02

4.

Niels Christian Hellerud

Halden SK

18:37

+0:17

7:04

5.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

18:45

+0:25

7:07

6.

Isak Jonsson

Nydalens SK

19:02

+0:42

7:14

7.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

19:32

+1:12

7:25

8.

Håkon Sturød

Nydalens SK

19:35

+1:15

7:26

9.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

20:41

+2:21

7:51

10.

Sivert Sande Kverme

Fossum IF

20:50

+2:30

7:55

11.

Herman Brunborg

Nittedal OL

20:55

+2:35

7:57

12.

Peter Gisholt

Fossum IF

21:14

+2:54

8:04

13.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

21:50

+3:30

8:18

14.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

21:51

+3:31

8:18

15.

Even Nygaard Østreng

Raumar Orientering

21:52

+3:32

8:18

16.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

22:08

+3:48

8:24

17.

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

22:12

+3:52

8:26

18.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

22:20

+4:00

8:29

19.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

23:28

+5:08

8:55

20.

Anders Horvei

Raumar Orientering

23:51

+5:31

9:04

21.

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

24:25

+6:05

9:17

22.

Oliver Wallin Higgins

IL Tyrving

28:03

+9:43

10:39

23.

Markus Månum Moen

Måren OK

28:31

+10:11

10:50

DSQ

Lars Young Vik

Nydalens SK

17:03

136 138 141 143

DNS

Sølve Drage

Kongsberg OL

DNS

Emil Størmer

Fossum IF

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Fosser

Heming Orientering

16:12

+0:00

6:05

2.

Lukas Liland

Nydalens SK

16:46

+0:34

6:18

3.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

17:15

+1:03

6:29

4.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

17:54

+1:42

6:43

5.

Martin Borge Heir

Fossum IF

18:23

+2:11

6:54

6.

Sam Lunøe

Nydalens SK

18:25

+2:13

6:55

7.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

18:34

+2:22

6:58

8.

Erling Hjermstad

Fossum IF

18:40

+2:28

7:01

9.

Jostein Tandberg

Nydalens SK

18:41

+2:29

7:01

10.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

19:02

+2:50

7:09

11.

Tord Strand

Kongsberg OL

19:13

+3:01

7:13

12.

Tarjei Holo

Fossum IF

19:38

+3:26

7:22

13.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

19:43

+3:31

7:24

14.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

19:44

+3:32

7:25

15.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

19:48

+3:36

7:26

16.

Håkon Lund

Kongsberg OL

20:06

+3:54

7:33

17.

Erlend Brendstuen

Halden SK

20:14

+4:02

7:36

18.

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

20:29

+4:17

7:42

19.

Sander Hildebrand Rogndokken

Fet OL

20:38

+4:26

7:45

20.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

20:39

+4:27

7:45

116

21.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

20:54

+4:42

7:51

22.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

21:44

+5:32

8:10

23.

Audun Rognerud Bøe

Fossum IF

22:00

+5:48

8:16

24.

Martin Andresen Skotte

Fossum IF

22:55

+6:43

8:36

25.

Alexander Skaug Ytterbøl

Halden SK

23:58

+7:46

9:00

26.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

24:06

+7:54

9:03

27.

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

29:35

+13:23

11:07

DSQ

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

DNS

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

DNS

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

DNS

August Asheim Birkeland

Halden SK

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

18:14

+0:00

6:17

2.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

19:03

+0:49

6:34

3.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

19:52

+1:38

6:51

DSQ

Audun Heimdal

Konnerud IL

18:45

DNS

Oskar Størmer

Fossum IF

DNS

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

DNS

Dag Blandkjenn

Kristiansand OK

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rickard Ohlsson

Södertälje-Nykvarn Orientering

17:26

+0:00

6:00

2.

Anders Vister

Nydalens SK

17:27

+0:01

6:01

3.

Sverre Waaler Kaas

Nydalens SK

18:11

+0:45

6:16

4.

Håvard Haga

Nydalens SK

18:19

+0:53

6:18

5.

Torben Christian Wendler

Fredrikstad SK

19:51

+2:25

6:50

6.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

20:17

+2:51

6:59

7.

Magnus Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

20:49

+3:23

7:10

8.

Thomas Schive

Bækkelagets SK

21:31

+4:05

7:25

9.

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

21:54

+4:28

7:33

10.

Kyongsa Ri

Nydalens SK

21:57

+4:31

7:34

11.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

24:35

+7:09

8:28

DSQ

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

18:35

127

DSQ

Donatas Kontautas

OK Moss

27:41

144

DNS

Are Kristiansen

IL Tyrving

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Michelsen

Fossum IF

17:50

+0:00

7:01

2.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

18:33

+0:43

7:18

3.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

18:41

+0:51

7:21

4.

Jan Erik Isaksen

Nydalens SK

18:50

+1:00

7:24

5.

Odd Strand

Kongsberg OL

19:14

+1:24

7:34

6.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

19:20

+1:30

7:36

7.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

19:45

+1:55

7:46

8.

Einar Gisholt

Fossum IF

19:59

+2:09

7:52

9.

Trond Myhre

Fossum IF

20:11

+2:21

7:56

10.

Christian Jomaas

Fossum IF

20:47

+2:57

8:10

11.

Øystein Rapp

Raumar Orientering

21:26

+3:36

8:26

12.

Christian Reusch

Heming Orientering

21:40

+3:50

8:31

13.

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

21:49

+3:59

8:35

14.

Bjørn Hauge

Nydalens SK

21:58

+4:08

8:38

15.

Jørn Mjøster

Østmarka OK

22:03

+4:13

8:40

16.

Runar Thorstensen

Oppsal Orientering

22:31

+4:41

8:51

17.

Espen Jernberg

Nydalens SK

23:05

+5:15

9:05

18.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

23:06

+5:16

9:05

19.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

23:37

+5:47

9:17

20.

Jon Solsrud

Nydalens SK

23:43

+5:53

9:20

21.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

24:02

+6:12

9:27

22.

Torstein Kvaale

Asker Skiklubb

24:03

+6:13

9:28

23.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

24:25

+6:35

9:36

24.

Morten Vilbo Sørum

Raumar Orientering

25:53

+8:03

10:11

25.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

25:59

+8:09

10:13

26.

Jens Christian Holst

IL Tyrving

27:24

+9:34

10:47

27.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

27:37

+9:47

10:52

28.

Geir Linløkken

Østmarka OK

28:32

+10:42

11:14

DSQ

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

18:46

Arrangør

DSQ

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

30:41

102 111 116 121 122 124 125 123 131 132 133 140 13...

DNS

Stig Melling

Ringerike OL

DNS

Leif Størmer

Fossum IF

DNS

Frode Strisland

Fossum IF

DNS

Jens Kjær Jørgensen

Måren OK

DNS

Sven Arne Gylterud

Fossum IF

DNS

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

18:42

+0:00

7:34

2.

Øystein Holo

Fossum IF

19:05

+0:23

7:43

3.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

19:15

+0:33

7:47

4.

Arild Andresen

Fossum IF

19:18

+0:36

7:48

5.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

19:56

+1:14

8:04

6.

Einar Lunøe

Nydalens SK

20:01

+1:19

8:06

7.

Stein H. Hagen

Fossum IF

20:02

+1:20

8:06

8.

Terje Dengerud

Nydalens SK

20:07

+1:25

8:08

9.

Sören Jonsson

Nydalens SK

20:08

+1:26

8:09

10.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

20:10

+1:28

8:09

11.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

20:11

+1:29

8:10

12.

Nils Hæstad

Fossum IF

20:18

+1:36

8:13

13.

Sigmund Vister

Indre Østfold OK

20:22

+1:40

8:14

14.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

20:29

+1:47

8:17

15.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

21:47

+3:05

8:49

16.

Børge Pedersen

Nydalens SK

22:02

+3:20

8:55

17.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

22:38

+3:56

9:09

18.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

23:36

+4:54

9:33

19.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

24:01

+5:19

9:43

20.

Pål Kogstad Næss

Raumar Orientering

25:08

+6:26

10:10

21.

Jan Arild Johnsen

Fossum IF

29:07

+10:25

11:47

22.

Roy Gjerding

OK Moss

31:07

+12:25

12:35

23.

Per-Arne Røstadsand

Nydalens SK

31:51

+13:09

12:53

24.

Pål Hellerud

Halden SK

34:15

+15:33

13:51

25.

Petter Fure

Oppsal Orientering

41:20

+22:38

16:44

DSQ

Bengt Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

20:20

122 143 144 150

DNS

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

DNS

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

DNS

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

18:07

+0:00

8:52

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

18:37

+0:30

9:07

3.

Bård Natvig

Nittedal OL

19:45

+1:38

9:40

4.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

21:04

+2:57

10:19

5.

Bernt O. Myrvold

Sarpsborg OL

24:21

+6:14

11:56

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Løvaas

OL Trollelg

30:14

+0:00

15:44

DNS

Thor Palmgren

Halden SK

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Otter Johansen

Asker Skiklubb

23:21

+0:00

10:36

2.

Assaf Bar-Nathan

Lillomarka OL

27:50

+4:29

12:39

3.

Hanne Marthe Østvold

Heming Orientering

28:07

+4:46

12:46

4.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

29:05

+5:44

13:13

5.

Roger Østvold

Heming Orientering

29:30

+6:09

13:24

6.

Knut Johan Winsvold

Østmarka OK

40:46

+17:25

18:31

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Gjetanger

Måren OK

13:58

12:41

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

18:16

16:36

Odin Vie Strisland

Fossum IF

35:10

31:58

Astrid Reusch

Heming Orientering

14:21

13:02

Martin Jystad

Østmarka OK

12:49

11:39

Tuva Wilkens Jernberg

Nydalens SK

25:31

23:11

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

33:13

30:11

Aud Irene Nygård

Nesodden IF

13:04

11:52

Einar Østvold

Heming Orientering

15:30

14:05

Anne Østvold

Heming Orientering

11:51

10:46

Ingrid Weider Egner

Heming Orientering

20:23

18:31

Henriette Fjeldstad

Fossum IF

14:18

12:59

Magnus Friedhelm Klaveness

Måren OK

17:27

15:51

Erika A. Gjedebo

Oppsal Orientering

11:41

10:37

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

13:01

11:49

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

18:09

16:29

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

14:09

12:51

Liv Møklebust

Måren OK

12:48

11:38

Jonas Flåtteng

Måren OK

12:33

11:24

Leonora Flåtteng

Måren OK

13:26

12:12

Anna Løvig Halvorsen

Måren OK

12:35

11:26

Maja Sofie Weedon-Fekjær

Måren OK

9:55

9:00

Magnus Erik Weedon-Fekjær

Måren OK

9:37

8:44

Lilja Celina Kjær Jørgensen

Måren OK

20:56

19:01

Josefine C Kjær Jørgensen

Måren OK

27:15

24:46

Alexander Nygård

Måren OK

11:01

10:00

Anne Irene Nygård

Nesodden IF

16:00

14:32

Kåre Nygård

Nesodden IF

13:05

11:53

William Nygård

Nesodden IF

15:55

14:28

Olaf Blom Hagen

Fossum

18:41

16:59


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 mai 2016, 13:03:40

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

407

Antall startet:

365