Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 4 - Moholt 3. mai 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Emilie Lona

Skoleelev

26:56

+0:00

16:56

2.

Anna Slagsvold

St. Olavs Hospital

36:51

+9:55

23:10

3.

Alma Habberstad

Gjest

36:56

+10:00

23:13

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Kolstad

Skoleelev

17:40

+0:00

10:09

2.

Marte Figenschou

Student

18:07

+0:27

10:24

3.

Leon Dal Larsen

Skoleelev

19:31

+1:51

11:12

4.

Mandana amiri

Student

45:40

+28:00

26:14

5.

Rita Sandberge

St Olavs Hospital

1:02:28

+44:48

35:54

DSQ

Sigurd Braathen

Skoleelev

24:07

51

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Longva

Skoleelev

27:38

+0:00

13:40

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Mohus

St. Olavs Hospital

26:34

+0:00

8:56

2.

Lene Oskal

Sihf

30:25

+3:51

10:14

3.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

31:50

+5:16

10:43

4.

Oddveig Hovdenak

Agraff

31:52

+5:18

10:43

5.

Ingrid Grændsen

Agraff

32:16

+5:42

10:51

6.

Hanne Seterbø

Det Norske

34:14

+7:40

11:31

7.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

40:21

+13:47

13:35

7.

Anna Karine Lunna

BEKK

40:21

+13:47

13:35

9.

Ingrid Moe Dahl

Statens vegvesen

46:16

+19:42

15:34

10.

Hanne Liodden

St. Olavs Hospital

48:04

+21:30

16:11

11.

Jennifer MacGregor

Norconsult

55:05

+28:31

18:32

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristina Molland Edvardsen

NGI

32:58

+0:00

8:39

2.

Mai Watson

NTNUI

36:15

+3:17

9:30

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sirild Betten

Norconsult

22:53

+0:00

11:19

2.

Hilde Dyrbeck

Statoil BIL Stjørdal

29:39

+6:46

14:40

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

27:41

+0:00

7:15

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siv Anita Thyve

Statoil BIL Trondheim

22:58

+0:00

11:22

2.

Heidi Sivertsen

Statoil BIL Trondheim

41:50

+18:52

20:42

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

25:59

+0:00

8:44

2.

Monika Haga

NTNU

27:16

+1:17

9:10

3.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

28:05

+2:06

9:27

4.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

35:07

+9:08

11:49

5.

Tone Erland

Telenor

38:44

+12:45

13:02

6.

Sølvi Liabakk-Selli

St Olav

53:45

+27:46

18:05

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

20:42

+0:00

10:14

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

26:39

+0:00

8:58

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

28:11

+1:32

9:29

3.

Ragnhild Haugum

Agraff

45:38

+18:59

15:21

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Nina Reitan

Sintef

37:00

115

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brita Gabrielsen

BDO AS

20:39

+0:00

10:13

2.

Merete Knain

Enova SF

30:07

+9:28

14:54

3.

Marit Ringheim

Statoil BIL Stjørdal

38:35

+17:56

19:06

DSQ

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

2:57

100 58 95 60 44 45 49 114 96 139 55 150 17...

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

27:18

+0:00

9:11

2.

Nina Beate Liabakk

NTNU

28:58

+1:40

9:45

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

29:07

+1:49

9:48

4.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

32:36

+5:18

10:58

5.

Ingunn Morset

St Olavs Hospital

34:56

+7:38

11:45

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

38:50

+11:32

13:04

7.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

40:30

+13:12

13:38

8.

Ragnhild Børmer

Trondheim kommune

44:35

+17:17

15:00

9.

Ellen Hansen

St. Olavs Hospital

52:23

+25:05

17:38

10.

Kristin Haugan

St Olavs Hospital

53:42

+26:24

18:04

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

22:28

+0:00

11:07

2.

Inger Sofie Husby

NTNU

38:39

+16:11

19:08

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

25:37

+0:00

8:37

2.

Aashild S. Langseth

NSDTF

31:42

+6:05

10:40

3.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

32:48

+7:11

11:02

4.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

33:33

+7:56

11:17

5.

Eli Ringdalen

SIntef

34:04

+8:27

11:28

6.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

35:23

+9:46

11:54

7.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

35:52

+10:15

12:04

8.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

41:10

+15:33

13:51

9.

Erika Bugten

BErg hansen

44:12

+18:35

14:52

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

24:06

+0:00

11:55

2.

Sissel Horghagen

NTNU

27:04

+2:58

13:23

3.

Ingrid Venås

Statoil

32:46

+8:40

16:13

4.

Mildrid Ljosland

NTNU

34:26

+10:20

17:02

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

34:40

+0:00

11:40

2.

Bodil Monsen

Sintef

53:28

+18:48

18:00

3.

Siri Drogset

NTNU

1:10:32

+35:52

23:44

DSQ

Gunnhild Oftedal

NTNU

33:38

152

Klasse: D 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:09:40

+0:00

18:17

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

26:08

+0:00

12:56

2.

Oddrun Bollingmo

NTNU

31:26

+5:18

15:33

3.

Anne Furuholt

TOBB

36:11

+10:03

17:54

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

28:15

+0:00

13:59

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

29:05

+0:50

14:23

3.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

31:46

+3:31

15:43

4.

Marit Bjørgum

Eget

32:00

+3:45

15:50

5.

Kirsti Haarberg

Haarberg

32:24

+4:09

16:02

6.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

33:00

+4:45

16:20

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim kommune

38:50

+0:00

19:13

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

39:00

+0:00

19:18

2.

Randi Iversen

Eget

45:03

+6:03

22:18

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Bolås

Eget

28:59

+0:00

14:20

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Scheiber

NGU

25:59

+0:00

8:14

2.

Jonas Ledal

Trondheim Kino

26:20

+0:21

8:21

3.

Karl Morten Lunna

Sonans

28:45

+2:46

9:07

4.

Fredrik Haugås

NGU

31:04

+5:05

9:51

5.

David Hagen

Kongsberg Seatex

32:14

+6:15

10:13

6.

Henrik Braathen

Skoleelev

33:31

+7:32

10:38

7.

Thomas Bakken

Svinsås Auto Melhus

35:42

+9:43

11:20

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

Skoleelev

23:17

+0:00

6:06

2.

Øystein Østeraas

Politiet

24:24

+1:07

6:24

3.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

24:36

+1:19

6:27

4.

Marcus Nordahl

IKM Ocean Design

24:39

+1:22

6:28

5.

Jørgen Langeland

NTNUI

25:09

+1:52

6:36

6.

Henrik Langeland

NGI

25:23

+2:06

6:39

7.

Magne Svare

Skanska Aktiv

25:31

+2:14

6:41

8.

Simen Oskal

St. Olavs Hospital

26:07

+2:50

6:51

9.

Tommy Schmid

OL Trollelg

27:36

+4:19

7:14

10.

Espen Torgersen

NGU

29:07

+5:50

7:38

11.

Tobials Slørdahl

St. Olavs Hospital

29:19

+6:02

7:41

12.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

30:04

+6:47

7:53

13.

Lars Solheim

Danske Bank

30:36

+7:19

8:01

14.

Ola Hjulstad

Bravida

30:48

+7:31

8:05

15.

Anthony Bossard

Atmel

32:04

+8:47

8:24

16.

Torbjørn Andersen Ve

Sintef Energi

35:31

+12:14

9:19

17.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

35:47

+12:30

9:23

DSQ

Erik Sælen

Ouroboros

21:07

47

DSQ

Bjørn Kristian Bache

NGI

27:27

106

DSQ

Tore Munkeby

Widerøe

34:11

47 106

DSQ

Erik Oskal

Brøset Barnehage

51:03

123 57 61 121 64 146 35 152 34 151 65 118 6...

Arrangør

Halvor Lund

Sintef Energi

Arrangør

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steffen Oppermann

NTNU

26:11

+0:00

8:18

2.

Jo Espen Nakstad

Statoil BIL Trondheim

26:42

+0:31

8:28

3.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

28:16

+2:05

8:58

4.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen

29:10

+2:59

9:15

5.

Christian Gutvik

NTNU

29:50

+3:39

9:28

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

23:51

+0:00

6:15

2.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

26:47

+2:56

7:01

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

27:22

+3:31

7:10

4.

Per Ole M. Gundersen

St. Olavs Hospital

28:26

+4:35

7:27

5.

Christian Andresen

RESMAN

32:36

+8:45

8:33

DSQ

Lars Langdal

Contiga AS

25:15

57

DSQ

Finn Faye Knudsen

NTNU

29:13

106

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

24:38

+0:00

7:49

2.

Øystein Tveit

Kongsberg Seetex BIL

28:10

+3:32

8:56

3.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

29:00

+4:22

9:12

4.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

30:03

+5:25

9:32

5.

Rolf Sigvart Lein

NTNU

32:47

+8:09

10:24

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

22:39

+0:00

5:56

2.

Jørgen Tegdan

Ecotone

22:48

+0:09

5:59

3.

Øystein Braathen

Statoil BIL Trondheim

26:45

+4:06

7:01

4.

Vegard Hansen

Prima

27:21

+4:42

7:10

5.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

31:46

+9:07

8:20

DSQ

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

123 57 100 58 95 60 61 121 64 146 35 152 3...

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

22:38

+0:00

7:11

2.

Morten Korsvold

Marintek

25:37

+2:59

8:07

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

26:04

+3:26

8:16

4.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

27:08

+4:30

8:36

5.

Arild Heggeset

Eget

27:35

+4:57

8:45

6.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

27:46

+5:08

8:48

7.

Rune Viken

Gintel

28:50

+6:12

9:09

8.

Sigurd Stendal

Kantega

29:26

+6:48

9:20

9.

Harald Stendal

Signicat

29:27

+6:49

9:20

10.

Per Olav Flø

Atmel

30:17

+7:39

9:36

11.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

32:16

+9:38

10:14

12.

Rune Krogh

TrønderEnergi

33:37

+10:59

10:40

DSQ

Jan Hage

Eget

23:44

146 35 47

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Rustum

Powel

23:52

+0:00

6:15

2.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

23:57

+0:05

6:17

3.

Arild Clausen

NTNUI

24:40

+0:48

6:28

4.

Jørgen Longva

Fundator

28:44

+4:52

7:32

5.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

31:57

+8:05

8:23

DSQ

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

24:24

47

DSQ

Terje Drøyvold

Tine

25:51

152

DSQ

Ole Malmlyng

Trondheim kommune

28:19

57

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

24:12

+0:00

7:40

2.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

24:23

+0:11

7:44

3.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

25:00

+0:48

7:56

4.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

25:33

+1:21

8:06

5.

Erlend Nervik

UNICON

26:52

+2:40

8:31

6.

Erling Bye

BDO AS

27:23

+3:11

8:41

7.

Bjørn Munch

Oracle

27:25

+3:13

8:42

8.

Håkon Tjelmeland

NTNU

28:01

+3:49

8:53

9.

Bobo Nordahl

NGU

28:07

+3:55

8:55

10.

Tor Arne Haugen

DNB

29:09

+4:57

9:15

11.

Are Bruaset

SINTEF Energi

31:07

+6:55

9:52

12.

Geir Willumsen

A C Møller

35:59

+11:47

11:25

13.

Birger Nordstrand Wik

SMN Regnskapshuset

36:06

+11:54

11:27

14.

Ole Hjulstad

Fosenyard

36:24

+12:12

11:33

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Berg

Statkraft

28:18

+0:00

7:25

2.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

29:26

+1:08

7:43

3.

Olve Mogstad

Statnett

31:02

+2:44

8:08

4.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

34:51

+6:33

9:08

DSQ

Stein Ivar Foss

SIT

26:02

35

DSQ

Frode Vassenden

TrønderEnergi

28:07

35

DSQ

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

31:22

44

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

24:19

+0:00

7:43

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

28:26

+4:07

9:01

3.

Erik Horghagen

BDO AS

29:13

+4:54

9:16

4.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

30:10

+5:51

9:34

5.

Petter Mikalsen

Telenor

30:43

+6:24

9:45

5.

Thor Nielsen

Paparazzi

30:43

+6:24

9:45

7.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

31:33

+7:14

10:00

8.

John Lerli

Trønderbladet

32:43

+8:24

10:23

9.

Ola Eiken

Quad geometrics

34:02

+9:43

10:48

10.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

35:30

+11:11

11:16

11.

Frode Stølan

Telenor

36:37

+12:18

11:37

12.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

37:35

+13:16

11:55

DSQ

Terje Midtbø

NTNU

25:22

154 51 35

DSQ

Tore Fornes

Statoil

27:23

44

DSQ

Robert Von Hirsch

Statkraft

44:53

146

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

Powel

26:35

+0:00

6:58

2.

Geir Arnesen

Eget

29:54

+3:19

7:50

3.

Richard Sanders

Sintef

29:55

+3:20

7:51

4.

Lasse Natvig

NTNU

32:15

+5:40

8:27

5.

Halvor Skjørholt

Statoil BIL Trondheim

35:13

+8:38

9:14

6.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

47:26

+20:51

12:26

DSQ

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

25:47

57

DSQ

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

28:42

152

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

29:21

+0:00

9:52

2.

Sigurd Skogestad

NTNU

31:11

+1:50

10:29

3.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

31:17

+1:56

10:31

4.

Kjell Arne Henninen

Eget

32:47

+3:26

11:02

5.

Jan Erik Kofoed

NTNU

33:17

+3:56

11:12

6.

Jan Kåre Vatne

Mo o-klubb

33:47

+4:26

11:22

7.

Arne Wrist

Skanska Aktiv

42:29

+13:08

14:18

8.

Rolf Bye

Trondheim kommune

43:27

+14:06

14:37

9.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

43:45

+14:24

14:43

DSQ

Klaus Livik

Powel

28:28

36

DSQ

John Sirum

Rambøll

38:55

139 113

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

26:05

+0:00

6:50

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

32:47

+6:42

8:36

3.

Morten Skoglund

Multiconsult

34:28

+8:23

9:02

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

21:16

+0:00

10:31

2.

Svein Olav HAUG

Bravida

24:45

+3:29

12:15

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

28:24

+0:00

9:33

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

29:00

+0:36

9:45

3.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

29:19

+0:55

9:52

4.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

30:17

+1:53

10:11

5.

Tor Gjermstad

Hemit

31:11

+2:47

10:29

6.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

31:42

+3:18

10:40

7.

Ottar G Kristiansen

Evry

31:44

+3:20

10:41

8.

Edgar Furuholt

Det Norske

33:08

+4:44

11:09

9.

Ole Lutro

NGU

33:27

+5:03

11:15

10.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

33:47

+5:23

11:22

11.

Terje Hansen

Politiet

35:45

+7:21

12:02

12.

Asbjørn Rønning

Fylket

36:33

+8:09

12:18

13.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

36:44

+8:20

12:22

14.

Oddmar Iversen

NTNU

37:14

+8:50

12:32

15.

Kåre Eggereide

Rambøll

43:23

+14:59

14:36

DSQ

Bjørn Rindstad

NGU

30:43

106

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

35:59

57

DSQ

Trond Damås

Skanska Aktiv

39:34

150

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Øvstedal

NTNU

39:05

+0:00

10:15

DSQ

Erik Lund

NTNU

33:59

175

DSQ

Nils Olav Vennevik

Eget

39:19

58 47

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

22:51

+0:00

11:18

2.

TORE HEIMDAL

EGET

50:22

+27:31

24:56

3.

Bjørn Flor

Eget

58:13

+35:22

28:49

DSQ

Magne Rø

St. Olavs Hospital

25:40

154 55

DSQ

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

27:50

95

DSQ

Bjørn Norberg

Veritas

28:27

95

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

30:23

+0:00

10:13

2.

Leif Røhjell

Siemens

31:07

+0:44

10:28

3.

Leidulv Vinje

Spenncon

31:23

+1:00

10:34

4.

Pål Skyberg

Evry

32:52

+2:29

11:03

5.

Egil Repvik

NETTseksjonering

35:56

+5:33

12:05

6.

Tore Kiste

Fylket

35:58

+5:35

12:06

7.

Jens Morseth

Politiet

37:31

+7:08

12:37

8.

Martin Melhuus

Veritas

41:18

+10:55

13:54

9.

Torgeir Iversen

Evry

42:10

+11:47

14:11

10.

Magne Måge

Skanska Aktiv

44:11

+13:48

14:52

11.

Thore Sundsetvik

Smiths

53:30

+23:07

18:00

12.

Torger Haarberg

Eget

1:13:57

+43:34

24:53

DSQ

Knut Skjesol

Statkraft

24:42

61 35 152 34 151 36 38 157 39 31 44 45 4...

DSQ

Halvor Flatberg

NTNU BIL

41:29

152 147 139 113 110 106 150

DSQ

Finn Faye Knudsen

NTNU

43:20

61

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

33:10

+0:00

8:42

2.

Magnus Landstad

NTNU

37:28

+4:18

9:50

3.

Torleif Stephansen

Evry

38:00

+4:50

9:58

4.

Frode Stensrud

Eget

38:20

+5:10

10:03

DSQ

Roar Forbord

Terratec

40:01

115

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Aalde

Reinertsen

26:41

+0:00

13:12

2.

Edmund Olsen

NTNU

28:10

+1:29

13:56

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Brurok

Eget

35:17

+0:00

11:52

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

35:22

+0:05

11:54

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

39:36

+4:19

13:20

4.

Per Løvås

Vegvesenet

39:42

+4:25

13:22

5.

Henry Sundsetvik

OTEK

41:39

+6:22

14:01

DSQ

Leif Engen

SiT BIL

35:55

45 106

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

42:39

31 106

DSQ

FINN bJØRGUM

Eget

43:58

155 35

DSQ

Eigil Sørli

Q-Free

44:42

31

DSQ

Jarle Nestvold

Rambøll

54:32

35

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

44:24

+0:00

11:39

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Hellan

Eget

28:22

+0:00

14:02

DSQ

Kåre Aflekt

NTNU bil

31:36

95

DSQ

Thor Meland

Statoil

51:05

58 175

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

39:56

+0:00

13:26

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

48:43

+8:47

16:24

DSQ

Arnfinn Langeland

NTNU

41:27

31

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Gjersvold Haug

Skoleelev

27:17

+0:00

9:11

1.

Kristine Gjersvold Haug

Skoleelev

27:17

+0:00

9:11

3.

Nicholas Thompsen

Statoil BIL Trondheim

36:15

+8:58

12:12

4.

Maxime Leclaire

Student

37:10

+9:53

12:30

Arrangør

HENRIK ENOKSEN

Sintef Energi

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

24:59

+0:00

6:33

DSQ

Erik Hegbom

Eget

28:41

117


Sist oppdatert:

2 oktober 2016, 11:24:47

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

293

Antall startet:

293