Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim sprintcup 2016Klubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup finale 4. mai 2016

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Halvorsen

Freidig

20:06

+0:00

16:45

2.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

24:48

+4:42

20:40

3.

Agnes Vatterholm Jernberg

Freidig

28:09

+8:03

23:27

DNS

Anna Bellingmo

OL Gaula

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

8:40

+0:00

7:13

2.

Una Kittilsen

Freidig

9:18

+0:38

7:45

3.

Anna Aurora Nolte

Freidig

11:42

+3:02

9:45

4.

Marita Aske

Freidig

12:29

+3:49

10:24

5.

Solveig Louise Nissen

Freidig

12:37

+3:57

10:30

6.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

13:55

+5:15

11:35

7.

Tora Kittilsen

Freidig

14:48

+6:08

12:20

8.

Juni Pape Skjærvold

Freidig

17:09

+8:29

14:17

9.

Eira Ausen Fossmark

Freidig

21:02

+12:22

17:31

10.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

23:11

+14:31

19:19

DNS

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

13:35

DNS

Stine Gilje Hageler

Byåsen IL

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

19:13

+0:00

5:39

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

19:19

+0:06

5:40

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

23:40

+4:27

6:57

4.

Maren Viken

Byåsen IL

25:51

+6:38

7:36

5.

Silje Marie Nissen

Freidig

27:22

+8:09

8:02

6.

Tuva Grøtte

Wing OK

27:24

+8:11

8:03

7.

Mari Eidsmo

Freidig

27:52

+8:39

8:11

8.

Stine Aune

Nidarøst OK

29:50

+10:37

8:46

9.

Tale Tannvik Skei

Freidig

29:56

+10:43

8:48

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

15:36

+0:00

4:35

2.

Dina Reitan

Freidig

15:38

+0:02

4:35

3.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

19:41

+4:05

5:47

4.

Synne Kvamme

Wing OK

20:26

+4:50

6:00

5.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

30:06

+14:30

8:51

6.

Thea Walseth

Malvik IL

32:31

+16:55

9:33

7.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

32:51

+17:15

9:39

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

16:32

+0:00

4:51

2.

Line Sølberg

OL Trollelg

19:50

+3:18

5:50

3.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

24:39

+8:07

7:15

4.

Andrine Viken

Byåsen IL

29:17

+12:45

8:36

DNS

Malin Sandstad

Freidig

DNS

Vera Melkild

Freidig

DNS

Marie Bakken Sørensen

Freidig

Klasse: D21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

NTNUI

15:07

+0:00

4:26

2.

Mai Elin Watson

NTNUI

16:49

+1:42

4:56

3.

Guro Torpe

Frol IL

17:37

+2:30

5:10

4.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

19:26

+4:19

5:42

5.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

19:42

+4:35

5:47

6.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

19:47

+4:40

5:49

7.

Jenny Persson

Byåsen IL

21:02

+5:55

6:11

8.

Line Hovdenak Lyng

Nidarøst OK

21:25

+6:18

6:17

9.

Marit Schmid

OL Trollelg

23:22

+8:15

6:52

10.

Marta Ulvensøen

NTNUI

24:29

+9:22

7:12

11.

Karen Oline Kolstad

Freidig

24:37

+9:30

7:14

12.

Andrea Vindal

Wing OK

24:49

+9:42

7:17

13.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

25:13

+10:06

7:25

14.

Gry Granstedt

NTNUI

25:55

+10:48

7:37

15.

Johanne Rakner

NTNUI

27:24

+12:17

8:03

16.

Maren Mohagen Hansen

NTNUI

27:27

+12:20

8:04

17.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

27:31

+12:24

8:05

18.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

28:26

+13:19

8:21

19.

Sigrid Bratsberg

NTNUI

29:49

+14:42

8:46

20.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

32:40

+17:33

9:36

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

16:36

+0:00

4:52

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

17:40

+1:04

5:11

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

17:44

+1:08

5:12

4.

Kari Ulseth

Freidig

19:12

+2:36

5:38

5.

Tone Almås

IL Leik

23:12

+6:36

6:49

6.

Mari Hoff

Byåsen IL

23:30

+6:54

6:54

7.

Liv Tennes

Wing OK

24:05

+7:29

7:05

8.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

26:05

+9:29

7:40

9.

Kristin Sølberg

IL Leik

34:06

+17:30

10:01

10.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

34:54

+18:18

10:15

DNS

Sigrid Melkild

Freidig

DNS

Mari Moseid

Freidig

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona J. Mølnvik

Freidig

20:02

+0:00

5:53

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

21:29

+1:27

6:19

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

22:22

+2:20

6:34

4.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

40:00

+19:58

11:45

DNS

Grete Berge Owren

Freidig

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

35:01

+0:00

10:17

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

22:53

+0:00

6:43

2.

Randi Helland

Wing OK

44:44

+21:51

13:09

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Sæther Levin

Freidig

12:43

+0:00

10:35

2.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

14:13

+1:30

11:50

3.

Sofus H Lind

Wing OK

14:18

+1:35

11:55

4.

Hallvard Hellevik

Freidig

14:38

+1:55

12:11

5.

Ole Ulseth Sylte

Freidig

18:15

+5:32

15:12

6.

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

18:36

+5:53

15:30

7.

Kristoffer Lodgaard

Byåsen IL

21:36

+8:53

18:00

8.

Erlend Grønli

Freidig

25:39

+12:56

21:22

9.

Rune Hinselwood

Freidig

33:42

+20:59

28:05

DSQ

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

14:32

71

DNS

Emil Eidsmo Johansen

Freidig

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Hellevik

Freidig

10:57

+0:00

9:07

2.

Erling Austrheim

Freidig

11:46

+0:49

9:48

2.

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

11:46

+0:49

9:48

4.

Tristan Halvorsen

Freidig

12:47

+1:50

10:39

5.

Emil Leroyer

Freidig

12:56

+1:59

10:46

6.

Mads Andre Auran

Malvik IL

13:19

+2:22

11:05

7.

Sigurd Braathen

Wing OK

13:49

+2:52

11:30

8.

Vegard Lereim Storli

Freidig

14:10

+3:13

11:48

9.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

17:45

+6:48

14:47

10.

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

19:12

+8:15

16:00

11.

Johan Bjørkan

Byåsen IL

19:18

+8:21

16:05

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikkel Holt

Freidig

18:16

+0:00

5:22

2.

Jostein Rø

Freidig

22:28

+4:12

6:36

3.

Vemund Mølnvik

Freidig

22:29

+4:13

6:36

4.

Petter Andreas Lona

Wing OK

23:30

+5:14

6:54

5.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

23:39

+5:23

6:57

6.

Nikolai Renolen

Wing OK

23:47

+5:31

6:59

7.

Brage Asplem

Freidig

28:21

+10:05

8:20

8.

Håkon Høyem Olsen

Freidig

29:16

+11:00

8:36

9.

Erlend Aune

Byåsen IL

31:07

+12:51

9:09

10.

William P Walseth

Malvik IL

31:11

+12:55

9:10

11.

Henrik Braathen

Wing OK

32:14

+13:58

9:28

12.

Oskar Tangvold

Freidig

36:29

+18:13

10:43

13.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

44:01

+25:45

12:56

DNS

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

DNS

Gabriel Callanan

Wing OK

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

14:11

+0:00

4:10

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

14:39

+0:28

4:18

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

14:45

+0:34

4:20

4.

Matias Nissen

Freidig

17:31

+3:20

5:09

5.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

17:38

+3:27

5:11

6.

Trygve Tegnander

Wing OK

22:23

+8:12

6:35

7.

Lars Sandstad

Freidig

23:38

+9:27

6:57

8.

Jonas Vindal

Wing OK

25:46

+11:35

7:34

9.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

26:34

+12:23

7:48

10.

Håkon Holstad

Freidig

27:21

+13:10

8:02

10.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

27:21

+13:10

8:02

12.

Martin Selmer

Freidig

28:14

+14:03

8:18

13.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

32:21

+18:10

9:30

DNS

Jo Even Kolstad

Freidig

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Mølnvik

Freidig

14:40

+0:00

4:18

2.

Oscar Lyngen

Frol IL

15:13

+0:33

4:28

3.

Mathias Hermstad

Freidig

15:55

+1:15

4:40

4.

Anders Haugskott

OL Trollelg

16:44

+2:04

4:55

5.

Jonas Unsgård

IL Leik

16:56

+2:16

4:58

6.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

18:36

+3:56

5:28

7.

Aleksander Skoglund

Freidig

20:11

+5:31

5:56

8.

Nils Ola Kvam

Freidig

22:10

+7:30

6:31

9.

Martin Løvås

Nidarøst OK

37:22

+22:42

10:59

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

DNS

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

Klasse: H21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

11:56

+0:00

3:30

2.

Sindre Johannessen

Freidig

12:00

+0:04

3:31

3.

Terje Maroni

Byåsen IL

12:45

+0:49

3:45

4.

Bjørn Lundanes

NTNUI

12:50

+0:54

3:46

5.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

13:39

+1:43

4:00

6.

Jan Schmid

OL Trollelg

14:04

+2:08

4:08

7.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

14:12

+2:16

4:10

8.

Christian Hohl

Wing OK

15:24

+3:28

4:31

9.

Kristoffer Nesland

NTNUI

16:28

+4:32

4:50

10.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

16:30

+4:34

4:51

11.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

18:01

+6:05

5:17

31

12.

Øivind Aunøien

OK Fjell

18:25

+6:29

5:25

13.

Ola Keiserås

IL Leik

18:42

+6:46

5:30

14.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

18:54

+6:58

5:33

15.

Eirik Marthinsen

NTNUI

20:06

+8:10

5:54

16.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

22:16

+10:20

6:32

17.

Mattis Holt

Freidig

22:20

+10:24

6:34

18.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

23:08

+11:12

6:48

19.

Tommy Schmid

OL Trollelg

25:53

+13:57

7:36

31

20.

Per-Martin Grønli

Flosta IL

29:11

+17:15

8:35

DSQ

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

15:16

162

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Freidig

15:13

+0:00

4:28

2.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

15:48

+0:35

4:38

3.

Jon Røstum

OL Gaula

17:43

+2:30

5:12

4.

Torgeir Aune

Byåsen IL

17:59

+2:46

5:17

5.

Arild H Clausen

Freidig

19:05

+3:52

5:36

6.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

20:29

+5:16

6:01

7.

Vegard Hansen

OL Trollelg

21:04

+5:51

6:11

8.

Eivind Lona

Wing OK

22:34

+7:21

6:38

9.

Kyrre Auran

Malvik IL

22:52

+7:39

6:43

10.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

25:32

+10:19

7:30

11.

Jan Hage

IL Leik

25:33

+10:20

7:30

12.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

25:34

+10:21

7:31

13.

Øystein Braathen

Wing OK

25:36

+10:23

7:31

14.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

25:41

+10:28

7:33

15.

Arild Heggeset

Freidig

25:42

+10:29

7:33

16.

Are Rogstad

Nidarøst OK

26:46

+11:33

7:52

17.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

27:22

+12:09

8:02

18.

Harald Storrønning

Byåsen IL

30:14

+15:01

8:53

19.

Gjermund Rø

Freidig

31:31

+16:18

9:16

20.

Marius Walseth

Malvik IL

33:55

+18:42

9:58

DSQ

Finn Bjørgum

Nidarøst OK

36:15

162

DNS

Jon Holstad

Freidig

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

17:03

+0:00

5:00

2.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

20:14

+3:11

5:57

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

21:06

+4:03

6:12

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

21:16

+4:13

6:15

5.

Dag Erik Helland

Wing OK

22:40

+5:37

6:40

6.

Terje Midtbø

Wing OK

22:48

+5:45

6:42

7.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

23:10

+6:07

6:48

8.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

26:19

+9:16

7:44

9.

Jon Vindal

Wing OK

28:01

+10:58

8:14

10.

Geir Willumsen

Freidig

32:10

+15:07

9:27

DNS

Per Erik Kvam

Freidig

DNS

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

DNS

Bernt Rognes

Freidig

DNS

Rolf Helge Røsand

Nidarøst OK

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Rustad

Freidig

27:17

+0:00

8:01

2.

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

33:59

+6:42

9:59

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

26:44

+0:00

7:51

2.

Tor Gjermstad

Wing OK

27:20

+0:36

8:02

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

31:54

+5:10

9:22

4.

Steinar Aasvang

Wing OK

34:24

+7:40

10:07

DSQ

Svein Endre Hove

Byåsen IL

28:33

162

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

27:58

+0:00

8:13

2.

Magnus Landstad

Freidig

29:24

+1:26

8:38

3.

Rolf Karset

Steinkjer OK

31:43

+3:45

9:19

4.

Roar Forbord

Malvik IL

42:47

+14:49

12:35

DNS

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

Klasse: H75

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

Nidarøst OK

29:25

+0:00

8:39

2.

Eigil Sørli

Malvik IL

33:51

+4:26

9:57

3.

Robert Strøm

Wing OK

34:51

+5:26

10:15

4.

Tore Brurok

Nidarøst OK

35:13

+5:48

10:21

5.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

39:35

+10:10

11:38

Klasse: Åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Oskal

Hamar OK

30:51

+0:00

25:42

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

Byåsen IL

39:00

+0:00

11:28

2.

Arne Kjell Foldvik

Nidarøst OK

39:16

+0:16

11:32

Klasse: Åpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Hegbom

18:19

+0:00

5:23

2.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

19:18

+0:59

5:40

3.

Silje Mordal

Ingen

19:58

+1:39

5:52

4.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

28:13

+9:54

8:17

5.

Rune Stræte

Wing OK

31:59

+13:40

9:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 mai 2016, 20:38:20

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

223

Antall startet:

202