Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell løp1 4. mai 2016

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sindre Økern

Frogner IL

21:37

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

27:07

Brage Snerlebakken-Aamodt

Gjerdrum OL

25:00

Bente Aarhus

Nes OL

29:25

DSQ

Jonas Teksum

Gjerdrum OL

16:37

79

DSQ

Ragnhild Fagerli Næss

Gjerdrum OL

23:32

48

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

41:22

+0:00

2.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

41:59

+0:37

3.

Nanna Bergan

Frogner IL

43:23

+2:01

4.

Thea Sørberg

Frogner IL

49:23

+8:01

5.

Emilie Stenslet Hals

Ullensaker OL

1:08:02

+26:40

6.

Nora Sørberg

Frogner IL

1:12:17

+30:55

DSQ

Nina Sørberg

Frogner IL

1:13:04

162

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Morgan Langøy

Frogner IL

31:43

+0:00

2.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

33:25

+1:42

3.

Kyrre Finskud

Hurdal OL

37:42

+5:59

4.

Ivar Monsrud

Nes OL

38:09

+6:26

5.

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

47:47

+16:04

6.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

54:44

+23:01

Klasse: Damer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

45:08

+0:00

2.

Hanne Sørensen

Gjerdrum OL

50:56

+5:48

3.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

55:26

+10:18

4.

Thea Fagerhaug

Gjerdrum OL

1:00:22

+15:14

Klasse: Herrer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

40:17

+0:00

2.

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

41:59

+1:42

3.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

46:00

+5:43

4.

Tommy Skårbø

Ullensaker OL

46:23

+6:06

5.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

46:32

+6:15

6.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

48:57

+8:40

7.

Per Sørberg

Frogner IL

52:18

+12:01

8.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

57:41

+17:24

9.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

1:06:04

+25:47

10.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

1:25:22

+45:05

DSQ

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:03:07

39 32 36

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Kinneberg

Gjerdrum OL

1:01:59

+0:00

Brutt

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

1:22:32

38 36 50 79

Brutt

Hanne Rapp

Gjerdrum OL

Brutt

Kristine Eide Rapp

Gjerdrum OL

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matthew Speake

Lillomarka OL

36:53

+0:00

2.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

51:04

+14:11

3.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

51:11

+14:18

4.

Terje Bråten

Ullensaker OL

54:24

+17:31

5.

Per Østereng

Gjerdrum OL

55:21

+18:28

6.

Anders Horvei

Frogner IL

56:47

+19:54

7.

Dag Økern

Frogner IL

1:01:22

+24:29

8.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

1:01:29

+24:36

9.

Even Nygaard Østreng

Gjerdrum OL

1:03:58

+27:05

10.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

1:40:32

+1:03:39

11.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

1:44:24

+1:07:31

12.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:44:29

+1:07:36

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Ingrid Eide Rapp

Gjerdrum OL

Arrangør

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

Arrangør

Anne Arntsen

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 mai 2016, 20:26:00

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

53

Antall startet:

53