Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 5 - Risvollan 10. mai 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvard Karlsen

Kantega

10:21

+0:00

7:57

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Figenschou

Student

13:04

+0:00

7:15

2.

William Kolstad

Skoleelev

15:20

+2:16

8:31

3.

Leon Dal Larsen

Skoleelev

15:23

+2:19

8:32

DSQ

Sigurd Braathen

Skoleelev

16:20

31

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Line Brevik

Gjest

21:48

31 64 49 115 117 146 118 57 121 35

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Student

25:33

+0:00

7:44

2.

Lene Oskal

Sihf

25:48

+0:15

7:49

3.

Sunniva Berg

Nordic

27:26

+1:53

8:18

4.

Maria Belsby

St Olav

28:21

+2:48

8:35

5.

Hanne Seterbø

Det Norske

31:10

+5:37

9:26

6.

Mari Pukstad

Student

33:05

+7:32

10:01

7.

Inger Lise Solli

IL Solli

33:46

+8:13

10:13

7.

Nicole Baeten

NGU

33:46

+8:13

10:13

9.

Sandrine Pic

Atmel

34:45

+9:12

10:31

DSQ

Mandana Amiri

Student

1:28:22

57 110 121 119 132 175

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvik Åstebøll

NTNUI

34:24

+0:00

6:44

2.

Silje Mordal

MultiConsult

39:37

+5:13

7:46

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Dyrbeck

Statoil BIL Stjørdal

36:00

+0:00

16:21

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Bjørkan

SINTEF

43:05

+0:00

13:03

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

34:17

+0:00

6:43

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Lea Lein

NTNU

22:22

+0:00

10:10

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim kommune

21:42

+0:00

6:34

2.

Margot Lynum

Statens vegvesen

23:06

+1:24

7:00

3.

Monika Haga

NTNU

24:00

+2:18

7:16

4.

Monica Aas Farbu

Trondheim kommune

25:22

+3:40

7:41

5.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

25:49

+4:07

7:49

6.

Heidi Sivertsen

Statoil BIL Trondheim

29:50

+8:08

9:02

7.

Marit Melhuus

Xylem

31:26

+9:44

9:31

8.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

32:32

+10:50

9:51

9.

Sølvi Liabakk-Selli

St Olav

40:41

+18:59

12:19

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

23:58

+0:00

7:15

2.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

29:48

+5:50

9:01

3.

Eivor Stensrud

Raufoss IL

36:00

+12:02

10:54

4.

Marianne Wold

Statoil

41:44

+17:46

12:38

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Reitan

Sintef

49:43

+0:00

9:44

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

22:21

+0:00

10:09

2.

Merete Knain

Enova SF

26:59

+4:38

12:15

3.

Marit Ringheim

Statoil BIL Stjørdal

27:24

+5:03

12:27

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

24:16

+0:00

7:21

2.

Hilde Forbord

Big Bite

25:17

+1:01

7:39

3.

Brita Gabrielsen

BDO AS

27:09

+2:53

8:13

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

28:20

+4:04

8:35

5.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

29:23

+5:07

8:54

6.

Ragnhild Børmer

Trondheim kommune

37:19

+13:03

11:18

7.

Kristin Haugan

St Olavs Hospital

40:41

+16:25

12:19

8.

Ellen Hansen

St. Olavs Hospital

54:32

+30:16

16:31

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Rine Hanssen

Trondheim kommune

36:59

106

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

21:42

+0:00

9:51

2.

Inger Sofie Husby

NTNU

30:59

+9:17

14:04

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

25:03

+0:00

7:35

2.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

27:43

+2:40

8:23

3.

Aashild S. Langseth

NSDTF

28:47

+3:44

8:43

4.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

29:03

+4:00

8:48

5.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

31:17

+6:14

9:28

6.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

31:42

+6:39

9:36

7.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

31:57

+6:54

9:40

8.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

34:25

+9:22

10:25

9.

Eli Ringdalen

SIntef

34:37

+9:34

10:29

10.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

34:45

+9:42

10:31

11.

Erika Bugten

BErg hansen

35:12

+10:09

10:40

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

23:09

+0:00

10:31

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

26:18

+3:09

11:57

3.

Ingrid Venås

Statoil

32:49

+9:40

14:54

4.

Mildrid Ljosland

NTNU

36:42

+13:33

16:40

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

NTNU

33:38

+0:00

10:11

2.

Bodil Monsen

Sintef

44:12

+10:34

13:23

DSQ

Trine Barstad

NTNU

32:25

49

Arrangør

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

23:20

+0:00

10:36

2.

Anne Furuholt

TOBB

31:14

+7:54

14:11

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

30:11

+0:00

13:43

2.

Marit Bjørgum

Eget

31:18

+1:07

14:13

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

35:35

+5:24

16:10

4.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

45:30

+15:19

20:40

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

30:15

+0:00

13:44

2.

Kari Stølan

Trondheim kommune

32:31

+2:16

14:46

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

33:21

+0:00

15:09

2.

Randi Iversen

Eget

1:23:07

+49:46

37:46

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Bolås

Eget

34:59

+0:00

15:54

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Ledal

Trondheim Kino

22:59

+0:00

6:34

2.

Ivar Melby

Reinertsen

29:31

+6:32

8:26

3.

Henrik Braathen

Skoleelev

31:06

+8:07

8:53

4.

Martin Selmer

Freidig

31:34

+8:35

9:01

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Skarpsno

Student

25:12

+0:00

4:56

2.

Erik Sælen

Ouroboros

27:36

+2:24

5:24

3.

Bjarte Ims

Safetec

27:58

+2:46

5:29

4.

Anders Haugskott

Skoleelev

29:03

+3:51

5:41

5.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

29:54

+4:42

5:51

6.

Aleksander Hanssen

NorConsult BIL

30:06

+4:54

5:54

7.

Alistar Brunton

SImply Excited

30:47

+5:35

6:02

8.

Tommy Schmid

OL Trollelg

31:34

+6:22

6:11

9.

Erik Aune

Statens vegvesen

31:45

+6:33

6:13

10.

Thomas Scheiber

NGU

32:13

+7:01

6:19

11.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

32:43

+7:31

6:24

12.

Jerome Soulard

Atmel

33:37

+8:25

6:35

13.

Knut Erik Sæterbø

Eget

34:26

+9:14

6:45

14.

Arne Ilseng

NTNU

36:23

+11:11

7:08

15.

Ola Hjulstad

Bravida

36:51

+11:39

7:13

16.

Anthony Bossard

Atmel

36:55

+11:43

7:14

17.

Espen Torgersen

NGU

38:44

+13:32

7:35

18.

Torstein Grav Aakerø

SINTEF Energi

40:56

+15:44

8:01

19.

Martin Cepelka

NTNU

42:04

+16:52

8:14

20.

HENRIK ENOKSEN

Sintef Energi

42:25

+17:13

8:19

DSQ

Kasper Schei

NTNUI

30:29

106

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Hansen

Vegvesenet

22:53

+0:00

6:32

2.

Steffen Oppermann

NTNU

26:03

+3:10

7:26

3.

Øystein Solberg

Eget

32:30

+9:37

9:17

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Aunøien

Malvik kommune

28:08

+0:00

5:30

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

28:44

+0:36

5:38

3.

Mattis Myhre

Vianova

29:54

+1:46

5:51

4.

Robert Nyhus

Tine SA

32:34

+4:26

6:23

5.

Eirik Sigstadstø

Fhf

38:04

+9:56

7:27

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

25:31

+0:00

7:17

2.

Øystein Tveit

Kongsberg Seatex BIL

27:08

+1:37

7:45

176

3.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

28:12

+2:41

8:03

4.

Hallvard Sægrov

Sonans

28:48

+3:17

8:13

5.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

30:00

+4:29

8:34

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

28:22

+0:00

5:33

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

29:17

+0:55

5:44

3.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

30:15

+1:53

5:55

4.

Truls Ryum

NTNU

32:29

+4:07

6:22

5.

Snorre Gangaune

Statkraft

39:05

+10:43

7:39

6.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

41:27

+13:05

8:07

7.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

43:02

+14:40

8:26

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Vågen

NTNU

25:21

+0:00

7:14

2.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

25:28

+0:07

7:16

3.

Arild Heggeset

Eget

26:07

+0:46

7:27

4.

Otto Wittner

UNINETT

26:35

+1:14

7:35

5.

Nils Tesdal

NTNU

28:37

+3:16

8:10

6.

Sigurd Stendal

Kantega

28:47

+3:26

8:13

7.

Harald Stendal

Signicat

29:52

+4:31

8:32

8.

Odd Magne Reitan

Atmel

30:10

+4:49

8:37

9.

Rune Krogh

TrønderEnergi

30:54

+5:33

8:49

10.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

33:32

+8:11

9:34

DSQ

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

23:08

106

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

29:40

+0:00

5:49

2.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

31:06

+1:26

6:05

3.

Arild Clausen

NTNU

31:45

+2:05

6:13

4.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

34:09

+4:29

6:41

5.

Harald Førdedal

Interwell

36:01

+6:21

7:03

6.

KJell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

36:55

+7:15

7:14

7.

Henning Lysaker

Rainpower

36:56

+7:16

7:14

8.

Øystein Husby

Statnett

38:18

+8:38

7:30

9.

Olle Malmring

Trondheim kommune

39:50

+10:10

7:48

10.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

39:52

+10:12

7:49

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

24:40

+0:00

7:02

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

24:47

+0:07

7:04

2.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

24:47

+0:07

7:04

4.

Erlend Nervik

UNICON

24:53

+0:13

7:06

5.

Erling Bye

BDO AS

26:42

+2:02

7:37

6.

Bobo Nordahl

NGU

27:45

+3:05

7:55

7.

Håkon Tjelmeland

NTNU

28:28

+3:48

8:08

8.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

28:29

+3:49

8:08

9.

Leif Magne Meringdal

Nortura

29:10

+4:30

8:20

10.

Ivar Erdal

Ecotone

31:45

+7:05

9:04

11.

Ole Hjulstad

Fosenyard

32:37

+7:57

9:19

12.

Geir Willumsen

A C Møller

34:57

+10:17

9:59

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Kotsbakk

Fengselet

28:56

+0:00

5:40

2.

Reidar Selmer

Politiet

35:41

+6:45

6:59

3.

Olve Mogstad

Statnett

37:21

+8:25

7:19

4.

Terje Berg

Statkraft

37:24

+8:28

7:20

5.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

37:38

+8:42

7:22

6.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

47:53

+18:57

9:23

DSQ

Stein Ivar Foss

SIT

35:01

175

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

24:47

+0:00

7:04

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

26:06

+1:19

7:27

3.

John Lerli

Trønderbladet

27:50

+3:03

7:57

4.

Ola Eiken

Quad geometrics

29:27

+4:40

8:24

5.

Thor Nielsen

Paparazzi

29:38

+4:51

8:28

6.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

30:13

+5:26

8:38

7.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

31:08

+6:21

8:53

8.

Petter Mikalsen

Telenor

33:33

+8:46

9:35

9.

Frode Stølan

Telenor

35:04

+10:17

10:01

DSQ

Tor Hammer

Bn Bank

24:29

106

DSQ

Terje Midtbø

NTNU

25:11

106

DSQ

Tore Fornes

Statoil

28:46

106

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

31:49

+0:00

6:14

2.

Dag Stenersen

Sintef

34:35

+2:46

6:46

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

35:25

+3:36

6:56

4.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

36:19

+4:30

7:07

5.

Håvard Eidnes

Uninett

37:03

+5:14

7:15

6.

Geir Arnesen

Eget

38:36

+6:47

7:34

7.

Morten Husom

Powel

38:57

+7:08

7:38

8.

Halvor Skjørholt

Statoil BIL Trondheim

43:43

+11:54

8:34

9.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:15:55

+44:06

14:53

Arrangør

Svein Solvik

Evry

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

24:27

+0:00

7:24

2.

Jan Kåre Vatne

Mo o-klubb

26:51

+2:24

8:08

3.

Tore Heggem

HiNT

28:51

+4:24

8:44

4.

Kjell Arne Henninen

Eget

29:33

+5:06

8:57

5.

Jan Erik Kofoed

NTNU

29:37

+5:10

8:58

6.

John Sirum

Rambøll

34:32

+10:05

10:27

7.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

36:11

+11:44

10:57

8.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

38:37

+14:10

11:42

DSQ

Arne Wist

Skanska Aktiv

38:33

49

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

36:49

+0:00

7:13

2.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

42:32

+5:43

8:20

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Fanavoll

EMGS

19:49

+0:00

9:00

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

20:16

+0:27

9:12

3.

Svein Olav HAUG

Bravida

34:25

+14:36

15:38

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

23:55

+0:00

7:14

2.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

24:09

+0:14

7:19

3.

Ole Lutro

NGU

24:56

+1:01

7:33

4.

Bjørn Berger

Statoil

24:59

+1:04

7:34

5.

Terje Hansen

Politiet

27:09

+3:14

8:13

6.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

27:10

+3:15

8:13

7.

Bjørn Rindstad

NGU

27:35

+3:40

8:21

8.

Edgar Furuholt

Det Norske

30:05

+6:10

9:06

176

9.

Tor Gjermstad

Hemit

30:26

+6:31

9:13

10.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

31:19

+7:24

9:29

11.

Trond Damås

Skanska Aktiv

32:06

+8:11

9:43

12.

Harald Lauglo

HiST

34:57

+11:02

10:35

13.

Kåre Eggereide

Rambøll

36:01

+12:06

10:54

14.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

38:10

+14:15

11:33

DSQ

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

6:00

31 64 49 123 44 150 114 113 57 110 121 119 13...

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

27:35

64

Arrangør

Ottar G Kristiansen

Evry

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

45:55

+0:00

9:00

2.

Stein Øvstedal

NTNU

50:11

+4:16

9:50

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Kommunen

20:13

+0:00

9:11

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

22:40

+2:27

10:18

3.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

29:00

+8:47

13:10

4.

Olaf Eggen

Jernia

30:41

+10:28

13:56

5.

Harald Krogstad

NTNUI

33:42

+13:29

15:19

6.

TORE HEIMDAL

EGET

36:17

+16:04

16:29

DSQ

Bjørn Norberg

Veritas

25:57

49

DSQ

Bjørn Flor

Eget

49:57

115

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørgum

Politiet

26:45

+0:00

8:06

2.

Leif Røhjell

Siemens

27:08

+0:23

8:13

3.

Leidulv Vinje

Spenncon

27:48

+1:03

8:25

4.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

28:25

+1:40

8:36

5.

Finn Faye Knudsen

NTNU

31:29

+4:44

9:32

6.

Martin Melhuus

Veritas

32:28

+5:43

9:50

7.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

32:47

+6:02

9:56

8.

Egil Repvik

NETTseksjonering

34:50

+8:05

10:33

9.

Jens Morseth

Politiet

39:02

+12:17

11:49

10.

Magne Måge

Skanska Aktiv

40:41

+13:56

12:19

11.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:05:56

+39:11

19:58

DSQ

Tore Kiste

Fylket

28:15

110

Arrangør

Pål Skyberg

Evry

Arrangør

Torgeir Iversen

Evry

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

42:54

+0:00

8:24

2.

Torleif Stephansen

Evry

46:26

+3:32

9:06

3.

Frode Stensrud

Eget

47:40

+4:46

9:20

Arrangør

Torleif Stephansen

Evry

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

24:09

+0:00

10:58

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

29:07

+0:00

8:49

2.

Tore Brurok

Eget

30:19

+1:12

9:11

3.

Arne Sæterhaug

Eget

30:21

+1:14

9:11

4.

Leif Engen

SiT BIL

31:01

+1:54

9:23

5.

Per Løvås

Vegvesenet

31:51

+2:44

9:39

6.

Stig Arild Haugskott

Posten

33:33

+4:26

10:10

7.

Jarle Nestvold

Rambøll

36:19

+7:12

11:00

8.

Eigil Sørli

Q-Free

37:49

+8:42

11:27

9.

Torfinn Knotten

DNB

38:00

+8:53

11:30

10.

FINN bJØRGUM

Eget

41:50

+12:43

12:40

11.

Henry Sundsetvik

OTEK

43:39

+14:32

13:13

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

55:56

+0:00

10:58

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Aflekt

NTNU bil

24:24

+0:00

11:05

2.

Rolf Hellan

Eget

31:30

+7:06

14:19

3.

Thor Meland

Statoil

34:15

+9:51

15:34

4.

Oddgeir Øfsti

NTNU

50:22

+25:58

22:53

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

32:14

+0:00

9:46

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

32:45

+0:31

9:55

3.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

36:03

+3:49

10:55

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jacob Sturdy

NTNU

26:04

+0:00

7:26

2.

Nicholas Thompsen

Statoil BIL Trondheim

28:05

+2:01

8:01

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lien Johnsen

Student

20:50

+0:00

6:18

2.

Kristine Gjersvold Haug

Skoleelev

23:09

+2:19

7:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

29:53

+0:00

5:51

2.

Lene Berg Hanssen

Skoleelev

33:11

+3:18

6:30


Sist oppdatert:

2 oktober 2016, 11:32:59

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

272

Antall startet:

272