Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

AB-1/OBIK P3, Tyrving 10. mai 2016

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

1:06:54

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

59:20

+0:00

2.

Siri Scherdin Sætra

Asker

1:16:00

+16:40

DSQ

Kirsti Berg

Tyrving, IL

41:58

43 45 49 53 36 50 41 100

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Reistad

Thales BIL

1:01:55

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

39:38

+0:00

2.

Aud Spjelkavik

FBI

52:29

+12:51

3.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:01:06

+21:28

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Rogstad

GE Healthcare

50:50

+0:00

DSQ

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

51:28

41

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

42:07

+0:00

2.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

54:14

+12:07

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

54:28

+12:21

4.

Anne Britt Nilsen

HIOA

57:14

+15:07

Klasse: H13-14(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Juell Larsen

Tyrving, IL

27:15

+0:00

2.

Marius Juel Larsen

Tyrving, IL

51:22

+24:07

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Asdøl

Tyrving, IL

1:03:58

+0:00

2.

Knut Gjertsen

Aker Solutions

1:19:32

+15:34

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cristian Grotnes

Tyrving, IL

46:21

+0:00

2.

Pål Skogedal

Asker

57:32

+11:11

3.

Marius Burmo

PRIVAT

1:11:59

+25:38

4.

Arne Klaveness

Aker Solutions

1:19:53

+33:32

5.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

1:20:20

+33:59

6.

Atle Pedersen

Reload

1:23:53

+37:32

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

43:14

+0:00

2.

Odd Arve Lien

Fossum IF

47:19

+4:05

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

38:57

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

42:30

+3:33

3.

Stein Blomseth

Vålerengen

43:06

+4:09

4.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

44:09

+5:12

5.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

45:27

+6:30

6.

OVE Martinsen

Leithe&Christiansen

50:23

+11:26

7.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

55:58

+17:01

8.

Trond Westgaard

Forskningsrådet

1:00:53

+21:56

9.

Pål Therkelsen

PRIVAT

1:01:19

+22:22

10.

Morten Kongsberg

IL Tyrving

1:21:23

+42:26

DSQ

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:15:11

36 50 41 100

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

27:32

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

33:41

+6:09

3.

Bjørn Solhjem

Hægland & Svanberg

36:16

+8:44

4.

Per Kaarby

Overtoppen

37:33

+10:01

5.

Jeppe Hansson

Fossum IF

47:25

+19:53

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

55:34

+28:02

7.

Jan olsen Nytveit

BVA/Kjelsås

58:57

+31:25

8.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

1:01:02

+33:30

DSQ

Donald Skantze

IL Tyrving

1:24:12

51

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

30:06

+0:00

2.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

48:17

+18:11

3.

Kjell Røkke

Tyrving, IL

53:20

+23:14

4.

Per Magnus

FHI

1:23:05

+52:59

DSQ

Bernt Tollefsen

Statens strålevern

1:22:54

51 42 50 100

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

23:52

+0:00

2.

Reidar Kierulf

RKP

31:38

+7:46

3.

Per Nermo

Cowi BIL

33:18

+9:26

4.

Knut G Karlsen

Omega AS

34:05

+10:13

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

Aker Solutions

30:17

+0:00

2.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

31:11

+0:54

3.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

33:35

+3:18

4.

Tore Holtskog

Elkem

34:28

+4:11

5.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

38:20

+8:03

6.

Arne Reistad

Thales BIL

41:57

+11:40

7.

Einar Skåre

Brevpost

43:32

+13:15

8.

Roar Gudding

Vet BIL

45:48

+15:31

9.

Per Haugen

NEDERMAN

51:00

+20:43

10.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

52:19

+22:02

11.

Knut Tore Solheim

Nydalens Skiklub

54:22

+24:05

12.

Tom Ibsen

OUS

58:13

+27:56

DSQ

Tor Sandby

Skattedirektoratet

32:36

42 50 41 100

DSQ

Knut Erik Bjørklund

DnB

1:08:41

49 43 42 50 41

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Hånes

GeoFORM

38:55

+0:00

2.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

39:40

+0:45

3.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

42:26

+3:31

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

53:35

+14:40

5.

Per Meiland

DNB NOR

55:16

+16:21

6.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:00:10

+21:15

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:01:03

+22:08

8.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:02:55

+24:00

9.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:14:29

+35:34

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

41:32

+0:00

2.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

48:06

+6:34

3.

Ingvald Sevaldson

Permakem

59:05

+17:33

4.

Aage Mella

Østmarka OK

1:03:52

+22:20

5.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:13:22

+31:50

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:58:00

+1:16:28

DSQ

Dagfinn Føllesdal

OSI

47:37

50 41 100

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Sk

40:11

+0:00

Klasse: BÅ(B-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Vist

Asker

45:01

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Simen Aure Skogedal

Asker

48:41

42 50 41 100

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:01:03

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

Tyrving, IL

1:15:02

+13:59

DSQ

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

1:08:40

49 50 41

DSQ

Sigurd Haugerud

GeoForm

2:11:59

50 41

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

45:15

+0:00

2.

Knut Bjarne Sætre

Bærum Kommune BIL

1:17:40

+32:25

3.

Hans Ingar Sætra

Asker Skiklubb

1:20:39

+35:24

4.

Adam Millberg

DSV

1:24:10

+38:55

5.

Jarle Nilsen

SIMENS

2:02:06

+1:16:51

DSQ

Hallvard Berg

IL Tyrving

1:08:32

50 41

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Nordin

Brekke & Strand Akustikk

37:22

+0:00

2.

Svein Jacobsen

Tyrving, IL

44:42

+7:20

3.

Espen Messel

IL Koll

57:09

+19:47

4.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:01:30

+24:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2016, 08:20:37

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

102

Antall startet:

102