Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
ABIK Romerike 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarkakarusellen 1 10. mai 2016

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gina Brevik

Østmarka

25:40

15:05

Nov Bar-Nathan

Lillomarka

16:13

9:32

Kristoffer Nomeland

Østmarka

34:27

20:15

Andreas Sandernes

Østmarka

33:50

19:54

Emil Huuse

Østmarka

33:55

19:57

Jakob Gilljam

Østmarka

21:13

12:28

Ruben Fredriksen

Østmarka

20:56

12:18

Tuva Arnevik

SSOK

28:16

16:37

Vegard Eriksen

Østmarka

21:17

12:31

Audun Eriksen

Østmarka

21:16

12:30

DSQ

Erlend Otterlei

Østmarka

52:00

101 102 110 111

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martine Haug

Østmarka

43:43

18:12

Bertine Mjøster

Østmarka

44:13

18:25

Malin Magnussen

Østmarka

43:58

18:19

Regine Røisland

Østmarka

56:54

23:42

DSQ

Pernille Nor-Woll

Østmarka

57:41

103 116 117 114

DSQ

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka

57:42

103 116 117 114

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Nermoen

Østmarka

23:32

+0:00

9:48

2.

Ada von Simson

Østmarka

56:53

+33:21

23:42

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Emilie Herredsvela

Østmarka

23:41

+0:00

9:52

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka

50:01

+0:00

15:09

2.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka

59:11

+9:10

17:56

3.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka

59:19

+9:18

17:58

Klasse: D15-20A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka

1:01:51

+0:00

15:51

Klasse: D15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Brevik

Østmarka

52:43

+0:00

15:58

2.

Matilde Holen

Østmarka

1:06:36

+13:53

20:10

Klasse: N-Mosjon

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Grøstad

Østmarka

29:24

+0:00

9:29

2.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka

58:26

+29:02

18:50

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathias Linløkken

Østmarka

38:39

16:06

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka

21:27

+0:00

8:56

2.

Henrik Gudim

Østmarka

28:12

+6:45

11:45

3.

Magnus Jystad

Østmarka

37:58

+16:31

15:49

4.

Martin Jystad

Østmarka

40:19

+18:52

16:47

5.

Ole Martin Nomeland

Østmarka

44:03

+22:36

18:21

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Otterlei

Østmarka

45:53

+0:00

13:54

2.

Henrik Linløkken

Østmarka

1:06:46

+20:53

20:13

3.

Henrik Haugum

Østmarka

+0:0-53

0:00

Klasse: H15-20A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ramberg

Østmarka

52:51

+0:00

13:33

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Bar-Nathan

Lillomarka

26:11

+0:00

10:54

2.

Øyvind Eriksen

OK Øst

29:58

+3:47

12:29

3.

Line Mjøster

Østmarka

43:58

+17:47

18:19

4.

Tor Simonsen

OK Øst

47:31

+21:20

19:47

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Hildrum

Lillomarka

39:58

+0:00

12:06

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

47:54

+7:56

14:30

3.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt

48:53

+8:55

14:48

4.

Jartrud Steinsli

Østmarka

54:33

+14:35

16:31

5.

Assaf Bar-Nathan

Lillomarka

57:55

+17:57

17:33

6.

Joachim Reitan

FFI

59:06

+19:08

17:54

7.

Eliska Tellesbø

Østmarka

1:00:32

+20:34

18:20

8.

Magne Musli

LØRENSKOG KOMMUNE

1:01:05

+21:07

18:30

9.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMMUNE

1:05:14

+25:16

19:46

10.

Kjell Teigland

Østmarka

1:22:07

+42:09

24:53

DSQ

Karl Gustavsen

Østmarka

1:01:01

249

Klasse: A-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Mjøster

Østmarka

49:01

+0:00

12:34

2.

Petter Næss

Oppsahl

50:26

+1:25

12:55

3.

Linda Hanssen

Østmarka

52:36

+3:35

13:29

4.

Kjell Hobøl

Østmarka

55:56

+6:55

14:20

5.

John Thomas Petersen

Nittedal O-lag

59:27

+10:26

15:14

108

6.

Dag Haugland

Østmarka

1:08:34

+19:33

17:34

7.

Magne Osmundsen

NRS

1:20:10

+31:09

20:33

108

8.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka

1:22:27

+33:26

21:08

9.

John Brænden

Østmarka

1:26:33

+37:32

22:11

108

10.

Katrine Holen

Østmarka

1:54:47

+1:05:46

29:25

DSQ

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

51:41

172

Klasse: A-LAng

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Nipen

Nydalen

45:31

+0:00

8:55

2.

Leiv Terje Arnevik

SSOK

48:13

+2:42

9:27

3.

Helge Bakkehøi

Østmarka

50:31

+5:00

9:54

4.

Erik Næss

Østmarka

55:39

+10:08

10:54

5.

Magnus Ramberg

Østmarka

57:03

+11:32

11:11

6.

Rune Teigland

Østmarka

57:11

+11:40

11:12

7.

Bjørn Christensen

Østmarka

1:04:03

+18:32

12:33

8.

Øystein Kildahl

Østmarka

1:04:54

+19:23

12:43

9.

Gunnar Rustad

FFI

1:05:15

+19:44

12:47

10.

Håvar Brevik

Østmarka

1:05:17

+19:46

12:48

11.

Inge Ramberg

Østmarka

1:05:56

+20:25

12:55

12.

Per Stedje

Østmarka

1:12:06

+26:35

14:08

13.

Svein Otterlei

Østmarka

1:16:06

+30:35

14:55

14.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

NGI

1:25:17

+39:46

16:43

15.

Kai Halvorsen Årekol

Siemens

1:38:30

+52:59

19:18


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 oktober 2016, 13:58:36

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

79

Antall startet:

79