Startliste eksport iofxml 3.0

ABIK Romerike 2016

Klasse: N-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
Gina BrevikØstmarka102011020
Nov Bar-NathanLillomarka120411204
Kristoffer NomelandØstmarka187828491029
Andreas SandernesØstmarka8411841
Emil HuuseØstmarka8391839
Jakob GilljamØstmarka108711087
Ruben FredriksenØstmarka109211092
Tuva ArnevikSSOK9491949
Vegard EriksenØstmarka108511085
Audun EriksenØstmarka108611086
Erlend OtterleiØstmarka1001100
Nene DialloØstmarka OK159621020576
Tor Arne UlfengØstmarka OK102011020
Martin JystadØstmarka OK100611006
Samuel Aarebrot HeistadØstmarka100211002
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK103611036
Stian LillegårdLillomarka102011020
Ingrid BakkehøiØstmarka OK5001500
Tina BakkehøiØstmarka OK5001500
Miriam RamsgaardØstmarka OK5001500
Amund Kortner VogtØstmarka OK5001500
Jonas Kortner VogtØstmarka OK5001500
Katrine PriceØstmarka OK5001500
Ingrid PriceØstmarka OK5001500
Ada von SimsonØstmarka OK5001500
Regine RøislandØstmarka OK5001500
Klasse: D10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
Pernille Nor-WollØstmarka OK204631001020926
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK2386310012661020
Martine HaugØstmarka OK40174114111571019700
Bertine MjøsterØstmarka OK2855311171020718
Malin MagnussenØstmarka111911119
Regine RøislandØstmarka100711007
Dominika LeszczynskaØstmarka115611156
Klasse: D11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Sigrid NermoenØstmarka OK2060210301030
2Gina BrevikØstmarka OK180331030100673
3Ada von SimsonØstmarka14722500972
4Regine RøislandØstmarka9831983
Klasse: D13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK2060210301030
2Matilde HolenØstmarka OK103011030
Klasse: D13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK412041030103010301030
2Janna Sofie TellesbøØstmarka OK27383928965845
3Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK23713917954500
4Jenny Emilie HerredsvelaØstmarka OK16992858841
5Sigrid NermoenØstmarka OK15482714834
6Eira Wessel LineØstmarka7131713
Klasse: D15-20A
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Anna Cecilie LinløkkenØstmarka103011030
Klasse: D15-20B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Monica BrevikØstmarka2060210301030
2Matilde HolenØstmarka8881888
Klasse: N-MOSJON
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Thomas GrøstadØstmarka103011030
1Stian LillegårdLillomarka103011030
3Vegard EriksenØstmarka8301830
4Audun EriksenØstmarka8191819
5Kristin Stubban HygenØstmarka5261526
Klasse: H10
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
Mathias LinløkkenØstmarka OK427741020121710201020
Erlend OtterleiØstmarka OK184021020820
Marius EsvallØstmarka107911079
Samuel Aarebrot HeistadØstmarka150011500
Klasse: H13-16C
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Henrik GudimØstmarka OK2923386310301030
2Ole Martin NomelandØstmarka OK243135009011030
3Martin JystadØstmarka OK157825601018
4Tor Magnus GrøstadØstmarka103011030
5Henrik HaugumØstmarka OK9281928
6Magnus JystadØstmarka6251625
7Ruben FredriksenØstmarka5291529
8Jakob GilljamØstmarka OK5181518
Klasse: H13-14
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1John OtterleiØstmarka OK3099420103010191030
2Henrik LinløkkenØstmarka OK1816310813993
3Magnus JystadØstmarka OK153021030500
4Bendik MjøsterØstmarka7951795
5Henrik GudimØstmarka OK5001500
6Arthur BrunborgNittedal O-lag1001100
7Henrik HaugumØstmarka30130
Klasse: H15-20A
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Andreas RambergØstmarka2060210301030
Klasse: C-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK2574351410301030
2Tor SimonsenOK Øst22383593815830
3Line Bar-NathanLillomarka2060210301030
4Øyvind EriksenOK Øst9481948
5Kristin Stubban HygenØstmarka OK9051905
6Line MjøsterØstmarka7702670100
7Trine NomelandØstmarka7241724
8Elise Katrin BergØstmarka5681568
9Sigrid RaunholmØstmarka1001100
Klasse: B-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Kjetil JacobsenHamar OK335149215601030840
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt284738989191030
3Joachim ReitanFFI BIL256737617761030
4Ove HildrumLillomarka2060210301030
5Jartrud SteinsliØstmarka OK18103818100892
6Katrine HolenØstmarka OK15643500564500
7Thomas GrøstadØstmarka OK15562692864
8Knut WinsvoldØstmarka OK15452777768
9Ping OuyangØstmarka OK15003500500500
10Ellen Skjold KvåleØstmarka OK14012776625
11Magne MusliLØRENSKOG KOMMUNE13862736650
12Siv JystadØstmarka OK10632563500
13Tor MundalØstmarka OK9691969
14Eva Næss KarlsenØstmarka OK9451945
15Assaf Bar-NathanLillomarka7751775
16Eliska TellesbøØstmarka7431743
17Erik HaugrosLØRENSKOG KOMMUNE6841684
18Joakim ReitanFFI6251625
19Ellen Skjold KvåleSamlaget6231623
20Karl GustavsenØstmarka6002100500
21Kjell TeiglandØstmarka5001500
22Mariann HaugeFFI BIL1001100
Klasse: A-ÅPEN
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Per Kåre HerredsvelaØstmarka21143659695760
2Petter NæssOppsahl195121006945
3Dag HauglandØstmarka183128011030
4John Thomas PetersenNittedal O-lag18262894932
5Sara Hangell BakkeLillomarka103011030
5Jørn MjøsterØstmarka103011030
5Are SkindloTrauma103011030
8Linda HanssenØstmarka9731973
9Kjell HobølØstmarka9291929
10Truls HangellLillomarka9101910
11Tore MundalØstmarka8481848
12Kai Halvorsen ÅrekolSiemens7921792
13Thomas GrøstadØstmarka OK7361736
14John BrændenØstmarka7172617100
15Magne OsmundsenNRS6821682
16Katrine HolenØstmarka5001500
17Per Arne KarlsenØstmarka OK2002100100
18Svein OtterleiØstmarka1001100
18Ivar StrømstadRaumar1001100
Klasse: A-LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Helge BakkehøiØstmarka OK1839395510874
2Erik NæssØstmarka16903889801
3Håvar BrevikØstmarka14993783716
4Per StedjeØstmarka OK13313708623
5Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI12502563687
6Thomas NipenNydalen103011030
6Gard LindsethNydalen103011030
8Bjørn ChristensenØstmarka9963796100100
9Leiv Terje ArnevikSSOK9901990
10Trond KortnerØstmarka OK9751975
11Knut E. HellandØstmarka OK9391939
12Magnus RambergØstmarka8731873
13Rune TeiglandØstmarka8722872
14Carl Erik WasbergFFI BIL8351835
15Jørn MjøsterØstmarka OK8022802
16Øystein KildahlØstmarka7871787
17Gunnar RustadFFI7831783
18Inge RambergØstmarka7761776
19Svein OtterleiØstmarka7642664100
20Kristin WaageGjøvard OL7452745
21Michael DähnnNydalen7111711
22Wiggen ØysteinLindorff6701670
23Kai Halvorsen ÅrekolSiemens5002500
24Marita HernandezTotentroll1001100
24Andreas BarstadÅrvoll1002100
26Tommy DignesHelwet Packard Enterprise30130
27Mats NorbrødenHalden20120
Klasse: D11-12N
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
Line Hetle WassbergOppsal102011020
Elise Katrin BergØstmarka102011020
Regine RøislandØstmarka8811881
Klasse: H11-12
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Andreas SandernesØstmarka OK2629359810301001
2Emil HuuseØstmarka OK179627661030
3Simen Gløgård StensrudNittedal O-lag103011030
4Kristoffer NomelandØstmarka OK9131913
Klasse: H15-20B
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Tor Magnus GrøstadØstmarka OK30903103010301030
Klasse: A-KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Ingrid NermoenØstmarka180021001799
2Kjell TeiglandØstmarka153021030500
3Erik HaugrosLØRENSKOG KOMMUNE10722972100
4Øyvind EriksenOK Øst103011030
4Odin TellesbøØstmarka OK103011030
6Hans RandenPrivat9901990
7Kirsti M. BlomdalLØRENSKOG KOMMUNE8951895
8Juul Sverre StenerOPIL8741874
9Sigurd HaugerudGeoForm7731773
10Karl GustavsenØstmarka5941594
11Erik AasenDynea BIL5541554
Klasse: D50-54(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Nina Elise JørgensenPromis BIL372049041030978808
2Unni STENHAMMERPRIVAT2060210301030
3Linda HansenØstmarka OK103011030
3Christine GjermoØstmarka OK103011030
5Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL6091609
6Maria TorgersenPRivat1001100
Klasse: D60-64(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Eva ReistadThales BIL193431030100804
2Lise HugdalCoop103011030
2Elle MelbyeElle BIL103011030
4Aud GranTYRVING9991999
5DdddNydalens Skiklub1001100
Klasse: D65-69(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Marit VågsnesOUS BIL38924103010301008824
2Nora UrsinBærum kom.2060210301030
3Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM20413853688500
4Aud I SpjelkavikFBI9641964
Klasse: D75-79(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Unni Drage Aker Solutions410441030103010141030
2Anne Lise ØfsthusAsker SK374049968591030855
3Anne Britt NilsenHIOA8471847
Klasse: H45-49(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Svein NygårdNORGES BANK412041030103010301030
2Olav EideOSlo Kommune BIL103011030
3Jon SletvoldPatentstyret9121912
4Stig PedersenFlo Kjeller BIL6421642
5Torstein SchelleArmada5381538
6Joachim ReitanFFI BIL5001500
Klasse: H50-54(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Bjørn SolbergseterBILPOST379949631001929906
2Jan Tore HenriksenNORGES BANK30793103010301019
3Øystein KildahlAHS25793887901791
4Knut E HellandLØRENSKOG KOMM252939991030500
5Helge VatnStatoil Oslo BIL23983823792783
6Lars NordinBrekke og Strand2060210301030
7Per SlungaardTYRVING19492965984
8Gunnar RustadFFI BIL17372857880
9Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN17052824881
10Ove MartinsenLeithe&Christiansen16422807835
11Tore FagervoldJernbaneverket BIL Oslo15702763807
12Kjetil Sverdrup-ThygesonFBI15412806735
13Helge StenerudIFS BIL15032722781
14Bjørn GrindeFolkehelsa9671967
15Tore SagvoldenØsmarka OK9661966
16Rolf Anders SystadLyn9461946
17Per SlungaadKværner9271927
18Lars KrügerGabler Wassum9241924
19Bjørn Are CarlssonFossum IF8661866
20Trond BrevikFossum IF8411841
21Reidar FossumAsker Skiklubb8111811
22Ivar RefslandUniversitetet Oslo7901790
23Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL7531753
24Roger BirkelandTeLENOR7271727
25Trond WestgaardForskningsrådet7031703
26Håkon HalvorsenStatnett6301630
27Håkon JentoftRenovasjonsetaten Oslo6131613
28Kai Halvorsen AarekolSiemens5981598
29Uno HanslienBilpost5841584
30Martin FinstadBodø og Omegn1001100
Klasse: H55-59(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Per Morten LefdalOEC Consulting368648951030825936
2Terje Wiig MathisenOpen iT2979310301030919
3Richard Zeiner-GundersenFossum IF248631030586870
4Martin GranlySiemens19062951955
5Tormod Øvergaard Istone17302915815
6Richard BlomFBI15762794782
7Kjell MarksetKOLL103011030
8Ove MartinsenLeithe&Christiansen8691869
9Knut Anders LøkenFOssum IF8441844
10Jan Olsen NytveitBVA/Kjelsås8101810
11Gunnar HaldenNydalens Skiklub8081808
12Pål Woldstad HanssenBDO BIL7801780
13Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere6901690
14Tov Arne BondalNOtodden o-lag6251625
Klasse: H60-64(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Tom PettersenKPP/Runners3028310301001997
2Jon FredriksenFOBIL2060210301030
2Are EriksenOSI2060210301030
4Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF17383808100830
5Stein MyhreOslo Sporveiers BIL17142913801
6Helge BjaalandELLE BIL15942765829
7Steinar heidStatiol BIL15092811698
8Magne OsmundsenNILU13142500814
9Rune HultgreenOppsal Orientering9601960
10Egil HusethKamp Vestheim9171917
11John Thomas PetersenNIttedal9061906
12Odd Eide-FredriksenKamp Vestheim8501850
13Dag HauglandOslo kommune BIL8301830
14Hallvard BjørgumVeritas BIL7631763
15Reidar VifstadTYRVING7411741
16Jon FossFriskis&Svettis7311731
Klasse: H65-69(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Vidar BerteigEasyPetro5150510301030103010301030
2Per NermoCOWI BIL37975505927756831778
3Reidar KierulfRKP31244615851814844
4Juul Sverre StenerOPIL25583848861849
5Øyvin A. BrøymerIntertrade Shipping23634500541592730
6Egil HusethKamp Vestheim22893905732652
7Fridulv SagbergFBI20853500979606
8Magne MusliLØRENSKOG KOMM12943100694500
9Karl GustavsenØstmarka OK10662566500
10Knut G KarlsenOmega AS7631763
11Tor Arne UlfengNRVA5001500
11Bernt TollefsenGEOFORM5001500
Klasse: H70-74(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Kjell StenstadvoldHydro Oslo3866488692010301030
2Knut Erik ØstengenThales BIL3665468993210141030
3Per HaugenNEDERMAN32474758766799924
4Roar GuddingVet BIL29704753640613964
5Einar SkåreBrevpost293239811002949
6Knut Tore SolheimNydalens SK28104100914827969
6Bjørn SandelienVegdirektoratets IF281039518531006
8Knut MøgedalAker Solutions27813926921934
9Tor SandbySkattedirektoratet21953735745715
10John Thomas PetersenNIttedal O-lag2060210301030
11Arne ReistadThales BIL18933500651742
12Klaus EngenInnovasjon Norge17072836871
13Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM12162716500
14Trond WettergreenAndvord10622962100
15Hasse BergstrømSki VG Skole100711007
16Tom IbsenOUS10002500500
16Sigurd HaugerudMETEOROLOGEN10002500500
18Ivar StrømstadRaumar9931993
19Bjørn SpjelkavikTyrving, IL9511951
20Magnus LandstadFreidig, SPK8731873
21Tormod HegdahlHEMING orientering8611861
22Jon FærdenKolbotn & Skimt OL8071807
22Einar HemLillomarka O-lag8071807
Klasse: H75-79(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Bjørn GunnerødAsker Skiklubb32924906908576902
2Arne ØfsthusFugro32114684948691888
3Øystein MadsenGE Healthcare2876310301030816
4Jon C. FougnerFUGRO278338759071001
5Annar BrustadFOBIL27663994889883
6Per Eric StåhlbrandOUS21534100798749506
7Erling TidemannLommedalens IL2060210301030
8Bjørn EgnerHEMING Orientering200829781030
9Sigfred FagervikThales BIL11863986100100
10Ronald InglingstadOppsal IF10672100967
11Sigfrid FagervikThales9881988
12Sturle HånesGeoFORM9861986
13Svein F KvalheimOppegård9651965
14Tor HenriksenÅRVOLL IL9121912
15Hans RandenPRIVAT8881888
16Per MeilandLommedalen IL8471847
17Terje ThrondsenNIttedal Oljalyn1001100
17Terje ChristiansenAlcatel Lucent BIL1001100
Klasse: H80-(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Aage MellaØstmarka OK273531030985720
2Kjell TeiglandPRIVAT25343948738848
3Ingvald SevaldsonPERMAKEM25133825932756
4Tor E. HenriksenLillomarka OL24904620694676500
5Tor DrageAker Solutions2060210301030
6Tor Drage Aker Solutions200229721030
7Hans LarsenRaumar187421030844
8Arne Chr ScheiePRIVAT18592912947
9Ole SannesLillomarka OL17562926830
10Kjell H EriksenNORGES BANK8791879
11Dagfinn FøllesdalOSI7481748
12Torstein BjerkeJIL Grorud5671567
13Svein ForthunKolbotn & Skimt OL5001500
14Per GjermoAsker Skiklubb1001100
14Kjell H. EriksenNorges Bank1001100
Klasse: H-TRIM(TRIM-C)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Tor Arne UlfengNRVA103011030
1Erik AasenDYNEA103011030
3Tor SimonsenOK ØST5861586
4Stian LILLEGÅRDLIllomarka1001100
Klasse: D-TRIM(TRIM-C)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Viviane JodalenFFI197329431030
2ROSA RudbergPRIVAT196121030931
3Helene FjellstadKLUBBLØS9191919
4Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM7711771
Klasse: ÅE(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Øyvind GrandumFFI BIL103011030
1Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL103011030
1John BrendenØstmarka OK103011030
1Joakim KildalHEMING Orientering103011030
1Erik AasenDYNEA103011030
6Nicolai GranlyLILLOMARKA9391939
7Jostein RønsenFossum IF8261826
8Siri SpjelkavikMeteorologen7911791
9Elise Katrin BergØstmarka OK5711571
10Torhild JørgensenFORSVARSBYGG5281528
11Trond KildalADEB1001100
11Alfred FidjePRIVAT1001100
Klasse: ÅK(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Ivar StrømstadRaumar200229721030
2Kai Halvorsen AarekolSiemens19052982923
3Petter NæssOppsal IF103011030
3Per FosserIndre Østfold103011030
3John BrendenØstmarka OK103011030
6Uno HanslienBilpost9611961
7Atgeir TakleNydalens Skiklub8861886
8Jarle NilsenSIemens8842100784
9Morgan GilbertssonAker SOLUTIONS8741874
10Arne MichelsenLillomarka8501850
11Anil DardaganPRIVAT7881788
12Odd KletteliBSK1001100
Klasse: ÅM(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Øivind GlendrangeÅRVOLL IL2060210301030
2Erik NæssØstmarka OK103011030
3Erik HolterLarvik OK101011010
4Ane KjensethNIttedal9811981
5Olav OmtveitTelenor BIL9661966
6Alain FerberFBI9371937
7Lise HorntvedtLarvik OK8701870
8Morten KongsbergIL Tyrving8121812
9Stig Hultgreen KarlsenOppsal IF7951795
10Jarle NilsenSIMENS7791779
11Ellen Skjold KvåleSamlaget5001500
12Terje MartynsenLørenSKOG KOMM1001100
Klasse: LANG LETT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Kristin Stubban HygenØstmarka OK103011030
2Vegard EriksenØstmarka9771977
3Audun EriksenØstmarka9651965
Klasse: D55-59(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Mari Birkeland LeholtMaris interiørhjelp og systue412041030103010301030
2Torhild JørgensenFoRSVARSBYGG8461846
Klasse: D70-74(EKORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Kjersti ThoStabæk IF30673103010301007
2Sidsel SandelienVegdirektoratets IF198931030859100
3Brynhild FanuelsenFossum IF190128711030
4Astri RogstadGE Healthcare17532840913
5Anne SjønnesenNITTEDAL 8671867
6Eva NilsenSKIFORENINGEN7551755
Klasse: H17-34(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Aleksander Urnes JohnsonFFI BIL2060210301030
2Dorothea SchulzeNILU5001500
3Knut GjertsenAker Solutions1001100
Klasse: H35-44(MELLOM-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Lasse NederhoedTeddyTV24593700790969
2Christian VogelsangNIVA200421030974
3Lars Karelius NoerNRK193629061030
4Tomas Lunde JensenFFI BIL174627161030
5Atle PedersenReload15042578926
6Magne OmestadSYkehuspartner103011030
7Skage GrønnebergHEMING/NJÅRD9691969
8Adam MillbergDsv8882100788
9Morten MoeAHUS BIL8631863
10Johannes SkaarNittedal 8601860
11Marius BurmoPRIVAT7701770
12Egil Reidar OsnesPRIVAT7171717
13Daniel GreenSiemens6031603
13Andreas BarstadFFI BIL6031603
15Helge WeydahlFFI5001500
15Frode LillevoldFFI5001500
15Carl Erik WasbergFFI5001500
Klasse: H15-16
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Andreas RambergØstmarka OK103011030
Klasse: H75
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Arne Chr SkeieØstmarka OK103011030
Klasse: H65
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Tor Arne UlfengØstmarka OK103011030
2Karl GustavsenØstmarka OK8711871
3Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK8411841
4Jacob HygenFreidig7681768
Klasse: H55
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Leif ThingsrudØstmarka OK103011030
2Rune TeiglandØstmarka OK9801980
3Bjørn ChristensenØstmarka OK9531953
Klasse: H45
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Knut E. HellandØstmarka OK103011030
2Terje LinløkkenØstmarka OK8231823
3Jørn MjøsterØstmarka OK7291729
4Hans Olav HygenØstmarka OK7061706
5Per StedjeØstmarka OK1001100
Klasse: H17-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Matthew SpeakeLillomarka103011030
2Trond KortnerØstmarka OK9621962
3Helge BakkehøiØstmarka OK8251825
4Håvar BrevikØstmarka OK6561656
5Bendik EksethFet O-lag6011601
6Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK5591559
7Frode BakkehøiØstmarka OK5431543
Klasse: D65
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Gunn Kari HygenFreidig103011030
Klasse: D45
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Ingrid NermoenØstmarka OK103011030
2Ingrid HernesØstmarka OK100011000
3Jartrud SteinsliØstmarka OK1001100
Klasse: D17-
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Heidi VogtØstmarka OK103011030
2Linda HanssenØstmarka OK100611006
Klasse: D35-44(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Liv PaltielFolkehelseinstituttet2060210301030
Klasse: NÅ(ÅPEN-N)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Silje SlungaardTyrving, IL103011030
Klasse: D45-49(KORT-A)
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Hilde StåhlbrandKJELSÅS2060210301030
Klasse: TRIM D
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Silje SlungaardTyrving, IL103011030
2Anne Sverdrup TygesonPRIVAT1001100
Klasse: TRIM H
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Per OngstadPRIVAT103011030
2Tor SimonsenOK ØST5001500
Klasse: MELLOM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Ivar StrømstadRaumar2643310001019624
2Magne OsmundsenNILU103011030
2Knut E HellandLØRENSKOG KOMM103011030
2Jens-henrik SimonsenOK ØST103011030
5Magne MusliLØRENSKOG KOMM9242924
6Rune TeiglandAAS-JAKOBSEN8861886
7Amund HerrebrødenOK Øst8131813
8Joachim ReitanFFI BIL7141714
9Ellen Skjold KvåleSamlaget7031703
10Øyvind GrandumFFI BIL6621662
11Mariann HaugeFFI5381538
12Dorothea SchulzeNILU5001500
13UnNi HerrebrødenOK Øst1001100
13Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM1001100
13Eva Marie GranOK Øst1001100
Klasse: NYBEGYNNER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Liv SimonsenOK Øst2060210301030
2Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM103011030
3Tor SimonsenOK ØST8521852
4Ping OuyangØstmarka OK1001100
Klasse: LANG
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Magne OsmundsenNILU12432743500
2Trond SyversenOK Øst103011030
2Tomas Lunde JensenFFI BIL103021030
2Svein NygårdNORGES BANK103011030
5Jan-Ove BråthenOK Øst9981998
6Carl Erik WasbergFFI9702970
7Øistein HagenOK Øst9591959
8Øystein KildahlAHS9371937
9Are EriksenOSI8381838
10Audrun UtskarpenOSI7761776
11Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere6791679
12Knud Bjørne-LarsenRiksteatret6701670
13Tormod Øvergaard Istone6591659
14Egil HusethKamp Vestheim6251625
Klasse: KORT
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Øivind EriksenOK Øst2050310201030
2Magne MusliLØRENSKOG KOMM19162979937
3Kjell TeiglandPRIVAT17983962836
4Tor Arne UlfengNRVA14482948500
5Erik HaugrosLØRENSKOG KOMM14413629812
6Kirsti BlomdalLØRENSKOG KOMM12343571563100
7Øyvind GrandumFFI BIL103011030
7Vidar BerteigEasyPetro103011030
9Arne Chr ScheiePRIVAT8632863
10Karl GustavsenØstmarka OK6701670
11Tor SimonsenOK ØST5001500
12Juul Sverre StenerOPIL1001100
Klasse: KULIADEN HERRER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Gunnar RustadFFI BIL103011030
2Magnus HaakestadFFI BIL101811018
3Carl Erik WasbergFFI9631963
4Helge WeydahlFFI8461846
5Gaute SvenningsenIFE8441844
6Bjørn FjeldstadJustervesenet7591759
7Kjetil ÅstebølNORSAR7181718
8Tomas Lunde JensenFFI BIL7011701
9Gjermund HolmFFI BIL6731673
10Finn NyhammerKjeller Vindteknikk6561656
11Lenny EnstrømIFE5751575
12Øyvind GrandumFFI BIL5491549
13Tor SveineNOEN5001500
13Frank OlsenNOEN5001500
15Rune SørlieHIOA1001100
Klasse: KULIADEN DAMER
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Guro Marie WyllerIFE103011030
2Viviane JodalenFFI9671967
3Silje MelnesDYNEA8821882
4Synne LarsenThermo Fisher8711871
5Maren Teresa JohansenThermo Fisher8701870
6Nina AspelundLILLestrøm banken5001500
6Kine LundLILLestrøm banken5001500
6Anne WoodLillestrøm banken5001500
Klasse: TRIM
Plass                  Navn                     KlubbSumLøpR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11R12R13
1Tor SimonsenOK ØST103011030


Antall tellende løp: 13

Poengregel: