Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P4 Isdammen 12. mai 2016

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

59:15

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:20:40

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

51:51

+0:00

2.

Kristin Dale Selvig

Nydalens Skiklub

54:50

+2:59

3.

Torunn Drage Roti

Fossum IF

1:00:34

+8:43

4.

Magnhild T. Mølnvik

Fossum IF

1:03:45

+11:54

5.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:08:45

+16:54

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:02:51

+0:00

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

47:05

+0:00

DSQ

Eva Reistad

Thales BIL

1:49:15

132

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:08:36

+0:00

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:04:39

+0:00

2.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:07:52

+3:13

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

48:48

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

52:51

+4:03

3.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:33:39

+44:51

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Korvald

Nydalen

1:20:29

+0:00

Klasse: H17-34(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Gjertsen

Aker Solutions

47:25

+0:00

2.

Per Magnus Dahl

Varden Entreprenør

52:35

+5:10

3.

Erlend Bjerkestrand

ÅRVOLL IL

55:43

+8:18

DSQ

Thomas Nipen

Nydalens Skiklub

18:13

135 137 91 88 138 139 249

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

38:39

+0:00

2.

Per Øyvind Stene

DNO International

41:42

+3:03

3.

Endre Stokseth

Geodata AS

43:04

+4:25

4.

Johan Svedberg

Wiersholm

43:44

+5:05

5.

Skage Grønneberg

HEMING/NJÅRD

44:58

+6:19

6.

Johs Hjelmestad

Bækkelagets Spkl.

45:45

+7:06

7.

LARS Karelius Noer

NRK

46:10

+7:31

8.

Ola Lesteberg

KONGSBERG

47:32

+8:53

9.

Ivar Seierstad

GeoFORM

49:44

+11:05

10.

Atle Pedersen

Reload

50:52

+12:13

11.

Marius Burmo

PRIVAT

57:57

+19:18

12.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:08:49

+30:10

DSQ

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

40:30

138

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronny Harsvik

Aker Solutions

1:22:41

+0:00

2.

Ola Peter Gjessing

NORGES BANK

1:31:05

+8:24

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

41:35

+0:00

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

43:23

+1:48

3.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

48:10

+6:35

4.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

58:00

+16:25

5.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

58:30

+16:55

6.

Trond Westgaard

Forskningsrådet

59:08

+17:33

7.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

1:00:11

+18:36

8.

Jarle Roti

Fossum IF

1:00:21

+18:46

9.

Håkon Halvorsen

Statnett BIL

1:03:55

+22:20

10.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:05:08

+23:33

11.

Uno Hanslien

Bilpost

1:12:45

+31:10

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

37:55

+0:00

2.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

44:05

+6:10

3.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

44:43

+6:48

4.

Audun Braaten

HSI

48:34

+10:39

5.

Tore Sundtjønn

Lillomarka O-lag

48:51

+10:56

6.

Jan Olsen Nytveit

BVA/Kjelsås IL

49:19

+11:24

7.

Per Schanche

Asker SK

49:56

+12:01

8.

Andreas Erichsen

Erichsen et Horgen

53:18

+15:23

9.

Hans Henrik Fremming

METEOROLOGEN bil

1:00:16

+22:21

10.

Tov Arne Bondal

Notodden O-lag

1:02:01

+24:06

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Fredriksen

FOBIL

51:54

+0:00

2.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

55:27

+3:33

3.

Tom Pettersen

KPP/Runners

58:26

+6:32

4.

Per Magnus

FHI

1:02:09

+10:15

5.

Tore Ringerike

DNB

1:02:49

+10:55

6.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

1:27:03

+35:09

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

31:56

+0:00

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

38:47

+6:51

3.

Knut G Karlsen

Omega AS

41:29

+9:33

4.

Fridulv Sagberg

FBI

41:51

+9:55

5.

Per Nermo

COWI BIL

44:20

+12:24

6.

Reidar Kierulf

RKP

44:49

+12:53

7.

Lars-Evan Pettersson

NVE

46:25

+14:29

8.

Bernt Tollefsen

GEOFORM

1:33:46

+1:01:50

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal O-lag

37:24

+0:00

2.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

41:50

+4:26

3.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

45:07

+7:43

4.

Einar Skåre

Brevpost

45:26

+8:02

5.

Knut Tore Solheim

Nydalens Skiklub

46:19

+8:55

6.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

46:29

+9:05

7.

Knut Møgedal

Aker Solutions

47:08

+9:44

8.

Per Haugen

NEDERMAN

50:12

+12:48

9.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

53:34

+16:10

10.

Torstein Østen

MAESTRO

54:48

+17:24

11.

Roar Gudding

Vet BIL

57:58

+20:34

12.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:04:39

+27:15

13.

Dag Hauge Jensen

Gjensidige

1:11:42

+34:18

DSQ

Arne Reistad

Thales BIL

31:50

132 84 88 137 138 139 249

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

50:13

+0:00

2.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

50:55

+0:42

3.

Arne Øfsthus

Fugro

53:49

+3:36

4.

Eyvind Aas

GEOFORM

57:35

+7:22

5.

Annar Brustad

FOBIL

57:45

+7:32

6.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:05:17

+15:04

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:06:16

+16:03

8.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:10:06

+19:53

9.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:12:30

+22:17

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Sannes

Lillomarka OL

52:10

+0:00

2.

Tor Drage 

Aker Solutions

59:05

+6:55

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

59:52

+7:42

4.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:03:03

+10:53

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:08:08

+15:58

6.

Aage Mella

Østmarka OK

1:16:19

+24:09

7.

Torstein Bjerke

JIL GRORUD

1:30:13

+38:03

8.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:41:31

+49:21

Klasse: D-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kerstin Baetz

Siemens

49:17

+0:00

2.

Ann-Karin Lesteberg

KONGSBERG

50:04

+0:47

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

43:22

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

43:31

+0:09

3.

Vilde Selvig

Nydalens Skiklub

54:30

+11:08

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atgeir Takle

Nydalens Skiklub

43:50

+0:00

2.

Christian Jomaas

FOSSUM

49:02

+5:12

3.

Ivar Strømstad

Raumar

1:01:09

+17:19

4.

Torstein Schjelle

Armada

1:09:19

+25:29

5.

Morten Sørlie

Armada

1:13:23

+29:33

6.

Jarle Nilsen

SIemens

1:19:16

+35:26

7.

Henrik Eimot

Armada

1:40:07

+56:17

8.

Dag Rune Vellene

NVE

1:59:01

+1:15:11

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alain Ferber

FBI

1:19:31

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

1:29:30

+9:59


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2016, 13:47:10

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

118

Antall startet:

118