Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim Open 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open KM-mellomdistanse 22. mai 2016

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristine Braathen

Wing OK

35:20

25:14

Ingeborg Kolstad

Wing OK

16:05

11:29

Mathias Leroyer

Freidig

16:37

11:52

Sofus H Lind

Wing OK

14:34

10:24

Jonas Alstad

Frol IL

11:11

7:59

Maia Ruano Strand

Wing OK

20:20

14:31

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

21:14

15:10

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

23:58

17:07

Nora Halvorsen

Freidig

14:37

10:26

Erlend Grønli

Freidig

19:15

13:45

Idun Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

23:10

16:32

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

26:13

18:43

Eystein Aske

Freidig

31:54

22:47

Sondre Stenset

Byåsen IL

29:26

21:01

Elias stenset

Byåsen IL

32:29

23:12

SIndre Mohus

Wing OK

29:15

20:53

Erik Hybertsen

Wing OK

29:11

20:50

Christiane Holte

Strindheim

24:29

17:29

Christoffer Holte

Strindheim

16:15

11:36

Ida Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

20:41

14:46

Peder Kjøs

Byåsen IL

29:48

21:17

Lovise Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

24:16

17:20

Mathilde Munkeby

Frol IL

11:10

7:58

Jonas Fuglem Korsvold

Wing OK

18:10

12:58

DNS

Ole Ulseth Sylte

Freidig

DNS

Torvin Bergh-Hansen

Byåsen IL

DNS

Emil Aleksander Nolte

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

21:10

+0:00

8:49

2.

Tora Kittilsen

Freidig

22:28

+1:18

9:21

3.

Maria Strømdal Wik

Freidig

23:17

+2:07

9:42

4.

Solveig Louise Nissen

Freidig

24:09

+2:59

10:03

5.

Anna Aurora Nolte

Freidig

25:03

+3:53

10:26

6.

Ella Sandstad

Freidig

26:09

+4:59

10:53

7.

Una Kittilsen

Freidig

27:11

+6:01

11:19

8.

Marita Aske

Freidig

29:15

+8:05

12:11

9.

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

34:08

+12:58

14:13

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

24:22

+0:00

8:24

2.

Mari Eidsmo

Freidig

26:59

+2:37

9:18

3.

Frida Haugskott

OL Trollelg

28:49

+4:27

9:56

4.

June Munkeby

Frol IL

31:22

+7:00

10:48

5.

Tuva Grøtte

Wing OK

34:38

+10:16

11:56

6.

Ane Malene Kolstad

Freidig

41:00

+16:38

14:08

7.

Maren Viken

Byåsen IL

41:02

+16:40

14:08

8.

Stine Aune

Nidarøst OK

43:06

+18:44

14:51

9.

Silje Marie Nissen

Freidig

48:59

+24:37

16:53

10.

Mabel Ovedie Herskedal Amundsen

Freidig

1:13:07

+48:45

25:12

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Walseth

Malvik IL

23:13

+0:00

9:40

2.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

24:12

+0:59

10:05

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

30:01

+0:00

10:00

2.

Dina Reitan

Freidig

32:34

+2:33

10:51

3.

Ragne Munkeby

Frol IL

34:23

+4:22

11:27

4.

Ane Ingeborg Kalbækken

Tynset IF

40:15

+10:14

13:25

5.

Ane Marte Vatn

Frol IL

41:30

+11:29

13:50

6.

Sofie Hallem

Verdal OK

45:27

+15:26

15:09

7.

Mari Kilskar Grevskott

Frol IL

52:13

+22:12

17:24

8.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

1:30:00

+59:59

30:00

DSQ

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

33:52

126

DNS

Anna Renolen

Wing OK

DNS

Mona Ulseth Sylte

Freidig

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

46:18

60

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Tennes

Wing OK

26:56

+0:00

11:13

DSQ

Johanne de Presno

NTNUI

20:45

64

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

33:46

+0:00

9:38

2.

Malin Sandstad

Freidig

35:00

+1:14

10:00

3.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

38:23

+4:37

10:58

4.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

38:31

+4:45

11:00

5.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

40:20

+6:34

11:31

6.

Vera Melkild

Freidig

40:33

+6:47

11:35

7.

Andrine Viken

Byåsen IL

46:26

+12:40

13:16

8.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

53:48

+20:02

15:22

DNS

Maria Ulseth Sylte

Freidig

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

34:13

+0:00

8:33

2.

Anine Ahlsand

Nydalens SK

35:34

+1:21

8:53

3.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

37:23

+3:10

9:20

4.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

49:10

+14:57

12:17

DSQ

Synne Fossøy

NTNUI

1:04:30

140

DNS

Emma Arnesen

Byåsen IL

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

34:06

+0:00

8:31

2.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

37:16

+3:10

9:19

3.

Kristine Fjellanger

NTNUI

37:58

+3:52

9:29

4.

Ingrid Berge

NTNUI

38:02

+3:56

9:30

5.

Martine Åstebøl

NTNUI

39:48

+5:42

9:57

6.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

40:04

+5:58

10:01

7.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

41:43

+7:37

10:25

8.

Ingeborg Ellegaard Melby

NTNUI

42:31

+8:25

10:37

9.

Marie Styrvold

NTNUI

43:54

+9:48

10:58

10.

Solveig Blindheim

NTNUI

44:24

+10:18

11:06

11.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

44:42

+10:36

11:10

12.

Kajsa Stina Sandstad

NTNUI

45:37

+11:31

11:24

13.

Hedvig Åstebøl

NTNUI

45:49

+11:43

11:27

14.

Aurora Fossøy

NTNUI

46:18

+12:12

11:34

15.

Marte Mestvedthagen

Hemsedal IL

46:33

+12:27

11:38

16.

Gry Granstedt

NTNUI

46:48

+12:42

11:42

17.

Katharina Rogstad

NTNUI

47:44

+13:38

11:56

18.

Sara Profors

Frol IL

48:19

+14:13

12:04

19.

Kristin Antonsen

NTNUI

52:48

+18:42

13:12

20.

Marit Schmid

OL Trollelg

53:08

+19:02

13:17

21.

Norunn Kvistad Dengerud

NTNUI

56:00

+21:54

14:00

22.

Vibeke Falck Holte

Freidig

56:21

+22:15

14:05

23.

Johanne Rakner

NTNUI

59:56

+25:50

14:59

24.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:05:06

+31:00

16:16

DNS

Heidi Jensen

NTNUI

DNS

Hanne Sandstad

Freidig

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

36:09

+0:00

9:46

2.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

37:23

+1:14

10:06

3.

Randi Marie Mohus

Wing OK

40:38

+4:29

10:58

4.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

46:35

+10:26

12:35

5.

Mette Resell Nolte

Freidig

1:11:17

+35:08

19:15

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

36:08

+0:00

9:45

2.

Gro Eidsmo

Freidig

41:02

+4:54

11:05

3.

Sigrid Melkild

Freidig

42:20

+6:12

11:26

4.

Heidi Arnesen

Freidig

42:43

+6:35

11:32

5.

Tone Almås

IL Leik

43:26

+7:18

11:44

6.

Mona J. Mølnvik

Freidig

45:14

+9:06

12:13

7.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

49:16

+13:08

13:18

8.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

53:18

+17:10

14:24

9.

Gøril Eide

Byåsen IL

53:21

+17:13

14:25

10.

Mai Iren Almås

IL Leik

59:20

+23:12

16:02

DNS

Kari Ulseth

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Arnesen

Byåsen IL

37:13

+0:00

12:24

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

38:03

+0:50

12:41

3.

Elisabeth Sæthre

Freidig

41:20

+4:07

13:46

DSQ

Rine Hanssen

Byåsen IL

30:50

126 128 136 141 132 133 60 142 120

DNS

Hilde Forbord

Malvik IL

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

38:03

+0:00

12:41

2.

Anne Melkild

Freidig

39:59

+1:56

13:19

3.

Grete Berge Owren

Freidig

41:24

+3:21

13:48

4.

Eldbjørg G. Kalbækken

Tynset IF

54:29

+16:26

18:09

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

36:36

+0:00

12:12

2.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

55:16

+18:40

18:25

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

41:54

+0:00

13:58

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

41:54

+0:00

13:58

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alf Petter Lynum

Freidig

12:52

8:34

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

12:20

8:13

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

15:03

+0:00

6:16

2.

Emil Grønli

Freidig

18:27

+3:24

7:41

3.

Emil Leroyer

Freidig

19:51

+4:48

8:16

4.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

20:50

+5:47

8:40

5.

Vegard Lereim Storli

Freidig

23:15

+8:12

9:41

6.

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

26:00

+10:57

10:50

7.

Sverre Hellevik

Freidig

26:17

+11:14

10:57

8.

Tristan Halvorsen

Freidig

27:19

+12:16

11:22

9.

Sigurd Braathen

Wing OK

28:07

+13:04

11:42

10.

Erling Austrheim

Freidig

28:34

+13:31

11:54

11.

Magnus Alstad

Frol IL

29:28

+14:25

12:16

12.

Andreas Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

30:11

+15:08

12:34

13.

Magne Guttvik

Wing OK

36:47

+21:44

15:19

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wilhelm Hatlem

Freidig

32:13

+0:00

21:28

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

23:28

+0:00

8:05

2.

Mikkel Holt

Freidig

24:49

+1:21

8:33

3.

Einar Eide

Byåsen IL

28:19

+4:51

9:45

4.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

29:39

+6:11

10:13

5.

Petter Andreas Lona

Wing OK

30:38

+7:10

10:33

6.

Jostein Rø

Freidig

34:50

+11:22

12:00

7.

Nikolai Renolen

Wing OK

49:19

+25:51

17:00

8.

Henrik Braathen

Wing OK

50:01

+26:33

17:14

DSQ

Vemund Mølnvik

Freidig

32:57

60

DSQ

William P Walseth

Malvik IL

40:01

61 141 132 133 60 67 142 120

DSQ

Antonius Herskedal Amundsen

Freidig

1:52:49

61 141

DNS

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

25:41

+0:00

7:20

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

26:03

+0:22

7:26

3.

Mats Eidsmo

Freidig

26:37

+0:56

7:36

4.

Lars Sandstad

Freidig

30:00

+4:19

8:34

5.

Matias Nissen

Freidig

31:12

+5:31

8:54

6.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

31:28

+5:47

8:59

7.

Jo Even Kolstad

Freidig

31:48

+6:07

9:05

8.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

31:52

+6:11

9:06

9.

Jonas Grønli

Freidig

32:55

+7:14

9:24

10.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

33:52

+8:11

9:40

11.

Øystein Vidarsson Haukaas

Stjørdals-Blink Orientering

34:25

+8:44

9:50

12.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

35:04

+9:23

10:01

13.

Are Lodgaard

Byåsen IL

39:27

+13:46

11:16

14.

Håkon Holstad

Freidig

39:56

+14:15

11:24

15.

Henrik Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

40:20

+14:39

11:31

16.

Martin Grøntvedt Pedersen

Wing OK

1:11:31

+45:50

20:26

DSQ

Jonas Vindal

Wing OK

35:33

133

DNS

Yngve Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

28:24

+0:00

7:06

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

30:58

+2:34

7:44

3.

Kjetil Mølnvik

Freidig

31:52

+3:28

7:58

4.

Anders Haugskott

OL Trollelg

32:12

+3:48

8:03

5.

Ole Wanvik Haugen

Freidig

33:46

+5:22

8:26

6.

Mathias Hermstad

Freidig

34:26

+6:02

8:36

7.

Mathias Vindal

Freidig

40:43

+12:19

10:10

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Sundsvik

Frol IL

35:37

+0:00

7:16

2.

Håkon Fruseth Christiansen

NTNUI

40:02

+4:25

8:10

3.

Hallvard Seim Grøvlen

OL Trollelg

40:18

+4:41

8:13

4.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

41:33

+5:56

8:28

5.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

42:14

+6:37

8:37

6.

Brage Jørum

Byåsen IL

46:48

+11:11

9:33

7.

Arvid Lyngstad

Wing OK

52:49

+17:12

10:46

DNS

Nils Ola Kvam

Freidig

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

33:38

+0:00

6:51

2.

Martin Vister

Frol IL

34:09

+0:31

6:58

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

34:49

+1:11

7:06

4.

Jonas Madslien Bakken

NTNUI

37:05

+3:27

7:34

5.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

38:14

+4:36

7:48

6.

Jonas Klausen Espedal

NTNUI

38:33

+4:55

7:52

7.

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

39:07

+5:29

7:58

8.

Jørgen Madslien

NTNUI

39:15

+5:37

8:00

9.

Magne Jutulstad

NTNUI

39:32

+5:54

8:04

10.

Øystein Haug

Frol IL

39:43

+6:05

8:06

11.

Wolfgang Kampel

NTNUI

40:04

+6:26

8:10

12.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

40:55

+7:17

8:21

13.

Simen Eid Nielsen

NTNUI

43:04

+9:26

8:47

14.

Paul Sirum

Frol IL

43:23

+9:45

8:51

15.

Sindre Nordhagen

NTNUI

44:32

+10:54

9:05

16.

Niklas Profors

NTNUI

44:34

+10:56

9:05

17.

Anders Opsahl Bredesen

NTNUI

45:18

+11:40

9:14

18.

Øystein Jaren Samuelsen

Freidig

45:21

+11:43

9:15

19.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

45:36

+11:58

9:18

20.

Erik Olsvik Dengerud

NTNUI

46:19

+12:41

9:27

21.

Kristoffer Nesland

NTNUI

46:55

+13:17

9:34

22.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

47:00

+13:22

9:35

23.

Jørgen Fiskum

Frol IL

47:12

+13:34

9:37

24.

Pierre Husebø Chambenoit

NTNUI

50:17

+16:39

10:15

25.

Ola Keiserås

IL Leik

51:59

+18:21

10:36

26.

Bjørn Johannessen Field

NTNUI

53:43

+20:05

10:57

27.

Joakim Blix Prestmo

Wing OK

55:02

+21:24

11:13

28.

Gustav Fiskum

NTNUI

55:06

+21:28

11:14

29.

Espen Stornes

NTNUI

57:28

+23:50

11:43

30.

Arne Johannes Løkken

NTNUI

58:52

+25:14

12:00

DSQ

Håkon Nergaard Berg

Stokke IL

35:47

127 128 138 129 61 136 131 132 133 60 91 120 5...

DSQ

Truls Hestengen

NTNUI

40:19

125 126 127 128 138 129 61 136 131 132 133 60 9...

DSQ

Harald Undheim

NTNUI

1:26:53

123

DNS

Tommy Schmid

OL Trollelg

DNS

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

DNS

Anders Bjergaard

NTNUI

DNS

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

29:57

+0:00

7:29

2.

Vegard Grønli

Freidig

36:59

+7:02

9:14

3.

Vegard Hansen

OL Trollelg

44:00

+14:03

11:00

4.

Øystein Braathen

Wing OK

44:20

+14:23

11:05

5.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:07:46

+37:49

16:56

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittilsen

Freidig

29:22

+0:00

7:56

2.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

33:17

+3:55

8:59

3.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

35:10

+5:48

9:30

4.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

36:16

+6:54

9:48

5.

Bjørnar Lynum

Freidig

37:33

+8:11

10:08

6.

Jørgen Longva

Byåsen IL

40:07

+10:45

10:50

7.

Jon Holstad

Freidig

41:19

+11:57

11:10

8.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

43:12

+13:50

11:40

DNS

Andreas Sylte

Freidig

DNS

Johan Ivarsson

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

31:51

+0:00

8:36

2.

Svein Terje Kolstad

Freidig

36:14

+4:23

9:47

3.

Frode Sjøvold

Røros IL

37:15

+5:24

10:04

4.

Frode Haugskott

OL Trollelg

37:26

+5:35

10:07

5.

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

37:57

+6:06

10:15

6.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

38:45

+6:54

10:28

7.

Øyvind Schjelderup

Freidig

40:13

+8:22

10:52

8.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

42:42

+10:51

11:32

9.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

44:27

+12:36

12:00

10.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

47:22

+15:31

12:48

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

34:20

+0:00

9:16

2.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

38:11

+3:51

10:19

3.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

46:36

+12:16

12:35

4.

Petter Gullikstad

Røros IL

46:55

+12:35

12:40

5.

Terje Schjølberg

Røros IL

47:45

+13:25

12:54

DNS

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

51:30

+0:00

13:55

2.

Frank Bjarkø

Wing OK

1:01:41

+10:11

16:40

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Wing OK

35:44

+0:00

10:12

2.

Tore Angell-Petersen

Freidig

38:01

+2:17

10:51

3.

Knut Lillealtern

Freidig

39:11

+3:27

11:11

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

47:55

+12:11

13:41

5.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

49:34

+13:50

14:09

6.

Anders Waage

Freidig

49:44

+14:00

14:12

7.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

58:07

+22:23

16:36

DNS

Tom Bugge

Byåsen IL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Berge

Freidig

42:44

+0:00

14:14

2.

Tore Kiste

Nidarøst OK

43:18

+0:34

14:26

3.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

47:34

+4:50

15:51

DNS

Pål Skyberg

Nidarøst OK

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

Nidarøst OK

40:33

+0:00

13:31

2.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

43:40

+3:07

14:33

3.

Anders Lauglo

OL Trollelg

45:32

+4:59

15:10

4.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

46:44

+6:11

15:34

5.

Robert Strøm

Wing OK

52:30

+11:57

17:30

6.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

55:01

+14:28

18:20

7.

Jardar Sandstad

Selbu OK

59:48

+19:15

19:56

8.

Gunnar Østerbø

Freidig

1:01:37

+21:04

20:32

9.

Finn Bjørgum

Nidarøst OK

1:07:45

+27:12

22:35

DSQ

Per Løvaas

OL Trollelg

59:06

141 142 120

DNS

Tore Brurok

Nidarøst OK

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Grevskott

Frol IL

38:36

+0:00

10:25

2.

Simen Oskal

Hamar OK

42:18

+3:42

11:25

3.

Arild Heggeset

Freidig

47:22

+8:46

12:48

4.

Morten Korsvold

Wing OK

50:28

+11:52

13:38

5.

Tina Strømdal Wik

Freidig

53:23

+14:47

14:25

6.

Frank Sandberg

Flyfemkamp

54:36

+16:00

14:45

7.

Glenn Müller

Luftkrigsskolen

59:04

+20:28

15:57

8.

Svein Hove

Byåsen IL

1:01:00

+22:24

16:29

9.

Daniel Knutsen

Luftkrigsskolen

1:01:39

+23:03

16:39

10.

Anna Karine Svare

Freidig

1:08:27

+29:51

18:30

11.

Martin Syvertsen Mykland

1:12:30

+33:54

19:35

12.

Even Holte

Sintef BIL

1:14:26

+35:50

20:07

DSQ

Bård Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

2:04

126 123 137 127 128 143 130 131 132 133 60 142 12...

DSQ

Guri Stenset Kjøs

Lillehammer OK

41:23

126 123 137

Avlest

Hans Olav Kjøs

Lillehammer OK

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Freidig

49:49

+0:00

17:10

2.

Berit Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

53:52

+4:03

18:34

3.

Rune M Holt

Freidig

1:10:39

+20:50

24:21

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amund Stenset

Byåsen IL

25:44

+0:00

10:43

2.

Liv Gystad

Freidig

29:37

+3:53

12:20

3.

Anne Stenset

Byåsen IL

46:12

+20:28

19:15


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 juni 2016, 15:03:48

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

307

Antall startet:

283