Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
ABIK Romerike 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Øskmarkakarusellen 2 24. mai 2016

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nene Diallo

Østmarka

31:32

Kristoffer Nomeland

Østmarka

30:59

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Pernille Nor-Woll

Østmarka

1:21:57

Martine Haug

Østmarka

59:34

Dominika Leszczynska

Østmarka

59:41

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka

38:23

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Line Hetle Wassberg

Oppsal

56:40

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gina Brevik

Østmarka

1:21:58

+0:00

2.

Regine Røisland

Østmarka

1:28:03

+6:05

3.

Ada von Simson

Østmarka

1:28:07

+6:09

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka

55:34

+0:00

2.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka

1:01:39

+6:05

3.

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka

1:01:50

+6:16

4.

Jenny Emilie Herredsvela

Østmarka

1:11:18

+15:44

5.

Sigrid Nermoen

Østmarka

1:27:21

+31:47

6.

Eira Wessel Line

Østmarka

1:27:31

+31:57

Klasse: D15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Brevik

Østmarka

54:54

+0:00

Klasse: N-Mosjon

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka

52:11

+0:00

2.

Vegard Eriksen

Østmarka

1:12:02

+19:51

3.

Audun Eriksen

Østmarka

1:12:07

+19:56

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Otterlei

Østmarka

57:36

Mathias Linløkken

Østmarka

34:54

Marius Esvall

Østmarka

50:50

Samuel Aarebrot Heistad

Østmarka

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal O-lag

28:46

+0:00

2.

Emil Huuse

Østmarka

43:23

+14:37

3.

Andreas Sandernes

Østmarka

52:29

+23:43

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Gudim

Østmarka

35:59

+0:00

2.

Ole Martin Nomeland

Østmarka

44:32

+8:33

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Otterlei

Østmarka

56:01

+0:00

2.

Henrik Linløkken

Østmarka

1:19:15

+23:14

3.

Bendik Mjøster

Østmarka

1:20:04

+24:03

DSQ

Arthur Brunborg

Nittedal O-lag

46:30

133 107 167 133 47 91

Klasse: H15-20A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Ramberg

Østmarka

44:44

+0:00

Klasse: H15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka

1:07:14

+0:00

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Bar-Nathan

Lillomarka

29:11

+0:00

2.

Trine Nomeland

Østmarka

46:26

+17:15

3.

Elise Katrin Berg

Østmarka

55:00

+25:49

4.

Eldrid Odden Otterlei

Østmarka

57:34

+28:23

DSQ

Line Mjøster

Østmarka

40:45

109

DSQ

Sigrid Raunholm

Østmarka

1:01:53

110

Klasse: B-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Hildrum

Lillomarka

37:22

+0:00

2.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt

44:56

+7:34

3.

Knut Winsvold

Østmarka

54:49

+17:27

4.

Thomas Grøstad

Østmarka

1:00:25

+23:03

5.

Ellen Skjold Kvåle

Samlaget

1:05:31

+28:09

6.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:10:14

+32:52

7.

Karl Gustavsen

Østmarka

1:27:59

+50:37

8.

Ping Ouyang

Østmarka OK

1:30:33

+53:11

9.

Katrine Holen

Østmarka

2:07:32

+1:30:10

DSQ

Jartrud Steinsli

Østmarka

31:33

108 133 107 167 133 47 91 100 110

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Teigland

Østmarka

51:39

+0:00

2.

Ingrid Nermoen

Østmarka

53:38

+1:59

3.

Hans Randen

Privat

53:42

+2:03

4.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMMUNE

54:31

+2:52

5.

Sigurd Haugerud

GeoForm

1:15:07

+23:28

Klasse: A-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Haugland

Østmarka

59:32

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nittedal O-lag

1:10:01

+10:29

3.

Tore Mundal

Østmarka

1:18:51

+19:19

4.

Per Kåre Herredsvela

Østmarka

1:35:51

+36:19

Klasse: A-LAng

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Norbrøden

Halden

42:46

+0:00

2.

Helge Bakkehøi

Østmarka

50:45

+7:59

3.

Rune Teigland

Østmarka

56:00

+13:14

4.

Håvar Brevik

Østmarka

59:38

+16:52

5.

Kristin Waage

Gjøvard OL

1:01:27

+18:41

6.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka

1:06:10

+23:24

7.

Jørn Mjøster

Østmarka

1:06:13

+23:27

8.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

1:06:56

+24:10

9.

Erik Næss

Østmarka

1:24:15

+41:29

10.

Per Stedje

Østmarka

1:29:02

+46:16

11.

Kai Halvorsen Årekol

Siemens

1:49:36

+1:06:50

12.

Andreas Barstad

Årvoll

2:13:35

+1:30:49

13.

Tommy Dignes

Helwet Packard Enterprise

+0:0-46

DSQ

Bjørn Christensen

Østmarka

34:21

165 171 159 105 107 91 100 110

DSQ

Marita Hernandez

Totentroll

55:48

165 171 159 105

DSQ

Svein Otterlei

Østmarka

1:16:13

171 159


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 oktober 2016, 14:01:24

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

76

Antall startet:

76