Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 6 - Sommerseter 24. mai 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asta Kratteblø

Statens vegvesen

45:23

+0:00

34:54

2.

Anna Slagsvold

St. Olavs Hospital

54:36

+9:13

42:00

3.

Ragnar Gutvik

Fosen vgs

1:25:57

+40:34

1:06:06

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Figenschou

Student

36:00

+0:00

15:00

2.

Edvard Karlsen

Kantega

39:19

+3:19

16:22

3.

Sigurd Braathen

Skoleelev

41:59

+5:59

17:29

4.

Leon Dal Larsen

Skoleelev

48:05

+12:05

20:02

5.

Anne Okstad

Eget

52:13

+16:13

21:45

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Belsby

St Olav

51:36

+0:00

24:34

2.

Hanne Seterbø

Det Norske

54:24

+2:48

25:54

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Svegaard

Byåsen

56:25

+0:00

13:25

2.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

1:12:16

+15:51

17:12

3.

Kari Lien Johnsen

Student

1:26:54

+30:29

20:41

DSQ

Sunniva Berg

Nordic

58:39

35

DSQ

Silje Mordal

MultiConsult

1:21:45

100 35

DSQ

Line Søreng

Statens vegvesen

1:30:36

35

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hedvik Åstebøll

NTNUI

1:08:07

35

DSQ

Kristina Molland Edvardsen

NGI

1:58:07

117 114 121 123 92 44 47 49 95 100 35

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hilde Dyrbeck

Statoil BIL Stjørdal

1:17:41

45 49 95 36 150

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Stenseth Kjøs

St. Olavs Hospital

45:59

+0:00

10:56

2.

Karin Bernsmed

Sintef

57:57

+11:58

13:47

3.

Marit Albinson

Ey

59:38

+13:39

14:11

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Randi Wærnes

Skanska

1:15:23

38

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

49:54

+0:00

11:52

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:04:05

+14:11

15:15

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:12:21

+22:27

17:13

4.

Marit Melhuus

Xylem

1:21:25

+31:31

19:23

5.

Monika Haga

NTNU

1:23:58

+34:04

19:59

6.

Heidi Sivertsen

Statoil BIL Trondheim

1:39:07

+49:13

23:35

DSQ

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:04:12

35

DSQ

Margot Lynum

Statens vegvesen

1:12:21

65 100 35

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

42:01

+0:00

20:00

2.

Marianne Wold

Statoil

45:27

+3:26

21:38

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

57:35

+0:00

13:42

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:00:34

+2:59

14:25

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:04:38

+7:03

15:23

4.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:22:07

+24:32

19:33

Klasse: D 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Gjelsvik

NGI

1:30:45

+0:00

15:07

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Ringheim

Statoil BIL Stjørdal

1:23:18

+0:00

39:40

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Sæther

Trondheim kommune

49:15

+0:00

11:43

2.

Brita Gabrielsen

BDO AS

57:27

+8:12

13:40

3.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:03:12

+13:57

15:02

4.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:05:50

+16:35

15:40

5.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:18:16

+29:01

18:38

6.

Astrid Lehn Wannebo

Politiet

1:20:03

+30:48

19:03

7.

Merete Aarstein

Norconsult

1:24:34

+35:19

20:08

DSQ

Hilde Forbord

Big Bite

1:07:45

117

DSQ

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:24:49

35

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:23:26

114

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

41:17

+0:00

19:39

2.

Inger Sofie Husby

NTNU

1:30:19

+49:02

43:00

DSQ

Ingrid Opedal

Øya vgs

44:07

49

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

52:00

+0:00

12:22

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:02:17

+10:17

14:49

3.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:04:38

+12:38

15:23

4.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

1:05:03

+13:03

15:29

5.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:10:08

+18:08

16:41

6.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:10:10

+18:10

16:42

7.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:12:05

+20:05

17:09

8.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:15:02

+23:02

17:51

9.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:15:42

+23:42

18:01

10.

Erika Bugten

BErg hansen

1:20:29

+28:29

19:09

11.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

2:04:18

+1:12:18

29:35

DSQ

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

47:18

118 117 114 121 123 65 100 35

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

45:55

+0:00

21:51

2.

Sissel Horghagen

NTNU

50:10

+4:15

23:53

3.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

50:16

+4:21

23:56

4.

Mildrid Ljosland

NTNU

1:07:13

+21:18

32:00

5.

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

1:08:41

+22:46

32:42

Arrangør

Berit Grande

Sticos

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

55:05

+0:00

13:06

2.

Siri Drogset

NTNU

1:22:06

+27:01

19:32

3.

Trine Barstad

NTNU

1:22:08

+27:03

19:33

4.

Bodil Monsen

Sintef

2:19:32

+1:24:27

33:13

Arrangør

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

37:13

+0:00

17:43

2.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

40:25

+3:12

19:14

3.

Oddrun Bollingmo

NTNU

1:02:35

+25:22

29:48

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

46:31

+0:00

22:09

2.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:05:09

+18:38

31:01

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:05:41

+19:10

31:16

4.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:10:12

+23:41

33:25

5.

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:10:18

+23:47

33:28

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Torid Kvaal

Fylket

57:46

35

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

59:37

+0:00

28:23

2.

Kari Stølan

Trondheim kommune

1:17:17

+17:40

36:48

3.

Gerd Sæternes

Trondheim kommune

1:26:23

+26:46

41:08

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:12:19

+0:00

34:26

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Skarpsno

Student

43:25

+0:00

10:51

2.

Anders Rustad

Atmel

51:29

+8:04

12:52

3.

Jonas Ledal

Trondheim Kino

53:04

+9:39

13:16

4.

Even Bye

Byåsen

54:49

+11:24

13:42

5.

David Hagen

Kongsberg Seatex

57:38

+14:13

14:24

6.

Martin Cepelka

NTNU

1:19:13

+35:48

19:48

7.

Thomas Bakken

Svinsås Auto Melhus

1:25:39

+42:14

21:24

DSQ

Svein Henninen

Epson

33:23

115 121 123 65 36 150

DSQ

Knut Erik Sæterbø

Eget

1:02:51

39 51 95 96 115 36 150

DSQ

Martin Selmer

Freidig

1:30:06

95 96 115 121 123 65 36 150

DSQ

Jacob Sturdy

NTNU

2:30:49

123 65 36 150

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Lund

Sintef Energi

1:01:58

+0:00

10:19

2.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:06:45

+4:47

11:07

3.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

1:07:52

+5:54

11:18

4.

Aleksander Pedersen

OL Trollelg

1:11:54

+9:56

11:59

5.

Thomas Scheiber

NGU

1:12:04

+10:06

12:00

6.

Lars Solheim

Danske Bank

1:18:06

+16:08

13:01

7.

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:19:50

+17:52

13:18

8.

Frode Lillevold

Datametrix

1:20:29

+18:31

13:24

9.

Magne Svare

Skanska Aktiv

1:22:18

+20:20

13:43

10.

Jørgen Langeland

NTNUI

1:22:48

+20:50

13:48

11.

Anthony Bossard

Atmel

1:27:08

+25:10

14:31

12.

Erik Aune

Statens vegvesen

1:31:00

+29:02

15:10

13.

Per Didrik Nonstad

Statoil BIL Trondheim

1:34:41

+32:43

15:46

14.

Espen Torgersen

NGU

1:40:32

+38:34

16:45

15.

Eivind Juvik

Statens vegvesen

1:44:03

+42:05

17:20

16.

Håvard Reitan

Statoil BIL Stjørdal

1:45:51

+43:53

17:38

DSQ

Gunnar Skjeflo

St. Olavs Hospital

1:05:16

44

DSQ

Alistar Brunton

SImply Excited

1:10:48

38

DSQ

Bjørn Kristian Bache

NGI

1:21:46

117

DSQ

Jerome Soulard

Atmel

1:24:22

35

DSQ

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

2:12:49

121 123 92 44 47 49 95 35

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Samøli Hallikainen

Nordic Semi Conductor

51:31

+0:00

12:52

2.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

1:03:45

+12:14

15:56

3.

Steffen Oppermann

NTNU

1:18:04

+26:33

19:31

4.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen

1:20:53

+29:22

20:13

5.

Christian Gutvik

NTNU

1:35:08

+43:37

23:47

DSQ

Even Holte

SINTEF

1:10:59

65 36 150

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

49:52

+0:00

8:18

2.

Alf Kristian Lund

NGI

1:05:31

+15:39

10:55

3.

Lars Langdal

Contiga AS

1:08:00

+18:08

11:20

4.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:11:48

+21:56

11:58

5.

Magnar Nedland

Telenor digital

1:17:44

+27:52

12:57

6.

Per Ole M. Gundersen

St. Olavs Hospital

1:23:26

+33:34

13:54

DSQ

Ola Eggen

NGU

1:38:37

35

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Kristian Skjærvold

St. Olavs Hospital

54:33

+0:00

13:38

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

57:45

+3:12

14:26

3.

Øystein Tveit

Kongsberg Seatex BIL

1:04:21

+9:48

16:05

4.

Kurt Amundsen

Avinor

1:07:01

+12:28

16:45

5.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

1:07:48

+13:15

16:57

6.

Hallvard Sægrov

Sonans

1:25:16

+30:43

21:19

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

44:31

+0:00

7:25

2.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:04:04

+19:33

10:40

3.

Truls Ryum

NTNU

1:13:13

+28:42

12:12

4.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:20:43

+36:12

13:27

5.

Jardar Lohne

Sleipner

1:22:38

+38:07

13:46

6.

Ola Lædra

Sleipner

1:25:24

+40:53

14:14

7.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

1:51:12

+1:06:41

18:32

8.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:52:00

+1:07:29

18:40

DSQ

Skjalg Stordal

Eget

1:01:49

38

DSQ

Vegard Hansen

Prima

1:04:42

92

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

49:43

+0:00

12:25

2.

Frode Vågen

NTNU

53:40

+3:57

13:25

3.

Arild Heggeset

Eget

54:30

+4:47

13:37

4.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

1:01:33

+11:50

15:23

5.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:02:36

+12:53

15:39

6.

Nils Tesdal

NTNU

1:08:00

+18:17

17:00

7.

Lars Bugge Aarset

Sør Trøndelag fylkeskommune

1:13:50

+24:07

18:27

8.

Sigurd Stendal

Kantega

1:14:12

+24:29

18:33

9.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:17:48

+28:05

19:27

10.

Odd Magne Reitan

Atmel

1:18:42

+28:59

19:40

11.

Kent Hjelmen

Trollelg

2:14:32

+1:24:49

33:38

Arrangør

Otto Wittner

UNINETT

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

52:52

+0:00

8:48

2.

Bård Smestad

KDS

55:29

+2:37

9:14

3.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

55:47

+2:55

9:17

4.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

1:04:22

+11:30

10:43

5.

Harald Førdedal

Interwell

1:09:47

+16:55

11:37

6.

Robert Otterlei

Sweco

1:17:02

+24:10

12:50

7.

Henning Lysaker

Rainpower

1:23:39

+30:47

13:56

8.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

1:26:14

+33:22

14:22

9.

Roy Seland

Jernbanen

1:34:57

+42:05

15:49

DSQ

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

1:20:33

35

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

44:05

+0:00

11:01

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

47:17

+3:12

11:49

3.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

51:41

+7:36

12:55

4.

Erling Bye

BDO AS

52:56

+8:51

13:14

5.

Leif Magne Meringdal

Nortura

55:03

+10:58

13:45

6.

Geir Paulsen

Siemens

56:36

+12:31

14:09

7.

Bobo Nordahl

NGU

57:12

+13:07

14:18

8.

Bjørn Munch

Oracle

1:00:42

+16:37

15:10

9.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

1:00:54

+16:49

15:13

10.

Tor Arne Haugen

DNB

1:04:19

+20:14

16:04

11.

Geir Willumsen

A C Møller

1:11:46

+27:41

17:56

12.

Ivar Erdal

Ecotone

1:11:51

+27:46

17:57

13.

Ole Hjulstad

Fosenyard

1:13:58

+29:53

18:29

14.

Birger Nordstrand Wik

SMN Regnskapshuset

1:20:49

+36:44

20:12

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Selmer

Politiet

59:26

+0:00

9:54

2.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:13:32

+14:06

12:15

3.

Olve Mogstad

Statnett

1:16:05

+16:39

12:40

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:16:14

+16:48

12:42

5.

Erlend Nervik

UNICON

1:20:17

+20:51

13:22

DSQ

Terje Berg

Statkraft

1:24:00

118 117 114 121 123 92 44 47 49 95 100 35

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

53:28

+0:00

13:22

2.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

54:58

+1:30

13:44

3.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

55:52

+2:24

13:58

4.

Per Morten Lefdal

Hemit

57:40

+4:12

14:25

5.

Tore Fornes

Statoil

59:55

+6:27

14:58

6.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:03:46

+10:18

15:56

7.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:05:09

+11:41

16:17

8.

Arnt Liaøy

BUFetat

1:08:24

+14:56

17:06

9.

John Lerli

Trønderbladet

1:12:53

+19:25

18:13

10.

Jan Petter Opeda

Klæbu kommune

1:14:22

+20:54

18:35

11.

Petter Mikalsen

Telenor

1:19:25

+25:57

19:51

12.

Frode Stølan

Telenor

1:22:28

+29:00

20:37

DSQ

Rolf Helge Røsand

Rambøll

52:59

51

DSQ

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

55:44

51

DSQ

Erik Horghagen

BDO AS

59:21

123

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:04:57

+0:00

10:49

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:11:15

+6:18

11:52

3.

Bernt Rognes

Powel

1:12:59

+8:02

12:09

4.

Dag Stenersen

Sintef

1:17:15

+12:18

12:52

5.

Geir Arnesen

Eget

1:19:20

+14:23

13:13

6.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

2:14:50

+1:09:53

22:28

DSQ

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:23:55

44

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

47:12

+0:00

11:14

2.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

55:21

+8:09

13:10

3.

Helge Rustad

SINTEF

57:33

+10:21

13:42

4.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

1:00:27

+13:15

14:23

5.

Even Hofstad

DnB Sport

1:04:55

+17:43

15:27

6.

Øystein Jæger

NGU

1:07:24

+20:12

16:02

7.

Oddbjørn Harbakk

Skanska Aktiv

1:10:03

+22:51

16:40

8.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:13:39

+26:27

17:32

9.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:22:43

+35:31

19:41

10.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:23:10

+35:58

19:48

11.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:52:31

+1:05:19

26:47

DSQ

Klaus Livik

Powel

59:56

35

DSQ

Stein Arne Sæther

Adressavisen

1:05:15

35

DSQ

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:08:00

65 100 35

DSQ

Kjell Arne Henninen

Eget

1:18:36

35

Arrangør

Olav Kvittem

Uninett

Arrangør

Tore Heggem

HiNT

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:15:50

+0:00

12:38

2.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:15:54

+0:04

12:39

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:18:01

+2:11

13:00

4.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:29:50

+14:00

14:58

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

30:48

+0:00

14:40

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

32:07

+1:19

15:17

3.

Steinar Kulsås

Heimdal Bilservice

36:00

+5:12

17:08

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

50:39

+0:00

12:03

2.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

55:54

+5:15

13:18

3.

Ole Lutro

NGU

1:00:32

+9:53

14:24

4.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:03:09

+12:30

15:02

5.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:03:12

+12:33

15:02

6.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:05:47

+15:08

15:39

7.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:06:14

+15:35

15:46

8.

Geir Dolmen

KVT

1:09:38

+18:59

16:34

9.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:11:29

+20:50

17:01

10.

Terje Hansen

Politiet

1:11:49

+21:10

17:05

11.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:14:17

+23:38

17:41

12.

Bjørn Rindstad

NGU

1:14:51

+24:12

17:49

13.

Ole Nervik

Eget

1:20:27

+29:48

19:09

14.

Oddmar Iversen

NTNU

1:22:17

+31:38

19:35

15.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:28:03

+37:24

20:57

16.

Terje Norddal

Rambøll

1:35:14

+44:35

22:40

17.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:35:25

+44:46

22:43

18.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:50:15

+59:36

26:15

DSQ

Bjørn Berger

Statoil

50:47

38

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:23:40

+0:00

13:56

2.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:49:16

+25:36

18:12

3.

Stein Øvstedal

NTNU

1:58:37

+34:57

19:46

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

36:35

+0:00

17:25

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

36:35

+0:00

17:25

3.

Odd Arne Rye

Rambøll

40:22

+3:47

19:13

4.

Bjørn Norberg

Veritas

44:16

+7:41

21:04

5.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

53:32

+16:57

25:29

6.

Olaf Eggen

Jernia

1:05:43

+29:08

31:17

7.

Bjørn Flor

Eget

2:21:39

+1:45:04

1:07:27

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Siemens

55:08

+0:00

13:07

2.

Per Bjørgum

Politiet

57:22

+2:14

13:39

3.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

59:21

+4:13

14:07

4.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:00:21

+5:13

14:22

5.

Frode Stensrud

Eget

1:03:31

+8:23

15:07

6.

Tore Kiste

Fylket

1:04:50

+9:42

15:26

7.

Martin Melhuus

Veritas

1:05:40

+10:32

15:38

8.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:07:33

+12:25

16:05

9.

Jens Morseth

Politiet

1:08:13

+13:05

16:14

10.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:15:43

+20:35

18:01

11.

Torgeir Iversen

Evry

1:23:09

+28:01

19:47

12.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:30:38

+35:30

21:34

DSQ

Torger Haarberg

Eget

2:12:10

65 100 35

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

1:46:32

+0:00

17:45

DSQ

Carl Martin Larsen

NTNU

1:31:13

114

Arrangør

Torleif Stephansen

Evry

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edmund Olsen

NTNU

54:22

+0:00

25:53

2.

Magne Sæternes

Justervesenet

54:37

+0:15

26:00

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

48:00

+0:00

11:25

2.

Leif Engen

SiT BIL

1:00:18

+12:18

14:21

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:02:21

+14:21

14:50

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:07:19

+19:19

16:01

5.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:07:51

+19:51

16:09

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:09:33

+21:33

16:33

7.

Per Løvås

Vegvesenet

1:11:30

+23:30

17:01

8.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:23:10

+35:10

19:48

9.

FINN bJØRGUM

Eget

1:23:44

+35:44

19:56

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

1:29:00

118 117 114 121 123 65 100 35

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:20:18

+0:00

23:23

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

54:02

+0:00

25:43

2.

Kåre Aflekt

NTNU bil

1:23:11

+29:09

39:36

3.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:38:54

+44:52

47:05

DSQ

Rolf Hellan

Eget

1:02:54

49

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:16:42

+0:00

18:15

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:17:17

+0:35

18:24

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:13:31

+0:00

35:00

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

32:25

+0:00

15:26

DSQ

Rune M Holt

NTNU

1:14:38

45 49 95 36 150

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maxime Leclaire

Student

1:42:19

+0:00

25:34

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

48:41

+0:00

11:35

2.

Sigurd Helle Opedal

Student

1:06:37

+17:56

15:51


Sist oppdatert:

2 oktober 2016, 11:25:39

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

307

Antall startet:

307