Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

AB-2 / OBIK P6 Haslum 24. mai 2016

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikoline Asdøl

Tyrving, IL

58:31

+0:00

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Berg

Tyrving, IL

1:09:48

+0:00

2.

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

1:12:25

+2:37

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

44:45

+0:00

2.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

48:51

+4:06

3.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

57:39

+12:54

4.

Edel Sofie Nilsen

Asker

1:02:12

+17:27

5.

Gøril Skyttersæter

HEMING Orientering

1:02:22

+17:37

6.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og Systue

1:14:01

+29:16

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

1:00:31

+0:00

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

54:13

+0:00

2.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

56:45

+2:32

3.

Aud Spjelkavik

FBI

1:07:57

+13:44

4.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:12:55

+18:42

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:09:50

+0:00

2.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:38:10

+28:20

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

57:24

+0:00

2.

Marit Økern Jensen

Bærum Skiklub

1:11:14

+13:50

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

1:14:50

+17:26

4.

Hjørdis Egner

HEMING Orientering

1:38:46

+41:22

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

51:00

+0:00

Klasse: H35-44(Mellom-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Overskeids

Indre Østfold

51:24

+0:00

2.

Marius Burmo

PRIVAT

55:17

+3:53

3.

Ketil Molund

Tyrving, IL

57:15

+5:51

4.

Øivind Aarnes

Veritas BIL

59:38

+8:14

5.

Atle Pedersen

Reload

1:18:20

+26:56

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Hasaas

Fossum IF

57:14

+0:00

2.

Hallvard Koren

OK Moss

1:00:28

+3:14

3.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:03:51

+6:37

4.

Mats Carlin

FBI

1:28:03

+30:49

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

43:17

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

45:04

+1:47

3.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

47:34

+4:17

4.

Odd Arve Lien

Fossum IF

51:08

+7:51

5.

OVE Martinsen

Leithe&Christiansen

55:14

+11:57

6.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

58:06

+14:49

7.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

58:50

+15:33

8.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

58:59

+15:42

9.

Håkon Halvorsen

Statnett

1:00:25

+17:08

10.

Lasse Arnesen

HEMING/NJÅRD

1:02:20

+19:03

11.

Trond Westgaard

Forskningsrådet

1:03:10

+19:53

DSQ

Pål Therkelsen

PRIVAT

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Braaten

HSI Haukland Sykehus

42:06

+0:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC

42:46

+0:40

3.

Trond Hegna

Asker SK

45:58

+3:52

4.

Per Kaarby

Overtoppen

46:32

+4:26

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

46:55

+4:49

6.

Jan olsen Nytveit

BVA/Kjelsås

48:51

+6:45

7.

Jeppe Hansson

Fossum IF

53:08

+11:02

8.

Severin Lindseth

Aker SOLUTIONS

54:52

+12:46

9.

Richard Blom

FBI

1:13:30

+31:24

10.

John Ravlo

ECOHZ

1:15:45

+33:39

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

40:51

+0:00

2.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

43:21

+2:30

3.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

44:52

+4:01

4.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

58:36

+17:45

5.

Axel Damgaard

NORkart

1:01:28

+20:37

6.

Tom Pettersen

KPP/Runners

1:04:20

+23:29

7.

Morten Malm

Akva Group

1:07:01

+26:10

8.

Steinar Heid

STatoil Oslo BIL

1:10:29

+29:38

DSQ

Nipen Olav

Tyrving, IL

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

34:54

+0:00

2.

Per Nermo

Cowi BIL

45:01

+10:07

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

46:19

+11:25

4.

Reidar Kierulf

RKP

57:20

+22:26

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Hem

Lillomarka O-lag

44:30

+0:00

2.

Håvard Lillegård

AB-Alliansen

47:56

+3:26

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

50:05

+5:35

4.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

51:06

+6:36

5.

Roar Gudding

Vet BIL

55:47

+11:17

6.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

56:12

+11:42

7.

Trond Wettergreen

Andvord

56:13

+11:43

8.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

58:10

+13:40

9.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

59:16

+14:46

10.

Tom Ibsen

OUS

1:08:53

+24:23

Brutt

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

44:19

+0:00

2.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

46:22

+2:03

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

53:30

+9:11

4.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:00:05

+15:46

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:08:33

+24:14

6.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:10:57

+26:38

7.

Tom Sletner

Røyken O-lag

1:22:51

+38:32

8.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:28:30

+44:11

9.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:56:49

+1:12:30

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

51:50

+0:00

2.

Aage Mella

Østmarka OK

1:17:13

+25:23

3.

Ingvald Sevaldson

Permakem

1:32:00

+40:10

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker SK

35:10

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicolai Sølvberg

Fossum IF

1:23:07

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Magne Granheim

AMbita

43:02

+0:00

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

43:12

+0:00

2.

Viggo Eriksen

Fossum IF

50:10

+6:58

3.

Ketil Schjetne

Lommedalen

1:07:13

+24:01

4.

Ingar Storfjell

1:09:56

+26:44

DSQ

FREDRIK RAVLO

PRIVAT

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

53:57

+0:00

2.

Signe Astrup Arnesen

HEMING

58:57

+5:00

3.

Hallvard Berg

IL Tyrving

1:09:41

+15:44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2016, 08:20:51

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

100

Antall startet:

100