Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell løp 4 25. mai 2016

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jenny Johansen

Gjerdrum OL

32:02

Brage Snerlebakken-Aamodt

Gjerdrum OL

30:08

Therese Landen

Gjerdrum OL

33:26

Erik Schjøtt Bakken

Gjerdrum OL

1:04:20

Wilma Bekkemoen Torbjørnsson

Ullensaker OL

45:05

DSQ

Marie Finkenhavn

Nittedal OL

25:41

172

DSQ

Eline Andersen

Gjerdrum OL

22:24

172

DSQ

Jonas Teksum

Gjerdrum OL

30:52

161 172

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner IL

39:36

+0:00

2.

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

45:11

+5:35

3.

Tina Økern

Frogner IL

56:32

+16:56

4.

Ella Sofie Gudim Haug

Gjerdrum OL

1:06:51

+27:15

DSQ

Nina Sørberg

Frogner IL

39:58

36 166

DSQ

Thea Flatås

Gjerdrum OL

41:55

41 92 166 64 172

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Sørberg

Frogner IL

27:17

+0:00

2.

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

32:17

+5:00

3.

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

39:36

+12:19

4.

Ivar Monsrud

Nes OL

40:08

+12:51

5.

Sindre Moe Landen

Gjerdrum OL

51:36

+24:19

6.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

1:04:23

+37:06

Klasse: Damer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

40:53

+0:00

2.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

43:00

+2:07

3.

Linda Engen

Nes OL

47:13

+6:20

4.

Lene Teksum

Gjerdrum OL

1:07:25

+26:32

Klasse: Herrer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Engen

Nes OL

36:35

+0:00

2.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

39:13

+2:38

3.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

43:06

+6:31

4.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

43:22

+6:47

5.

Simen Elvehaug

Gjerdrum OL

43:52

+7:17

6.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

45:05

+8:30

7.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

46:13

+9:38

8.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

47:12

+10:37

9.

Simen Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

47:55

+11:20

10.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

47:59

+11:24

11.

Yngve Finkenhavn

Nittedal OL

53:39

+17:04

12.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

54:54

+18:19

13.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

1:01:45

+25:10

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Sønsterudbråten

Lillomarka OL

45:38

+0:00

2.

Kristine Eide Rapp

Gjerdrum OL

55:48

+10:10

3.

Anne K Hovind

Ullensaker OL

56:28

+10:50

DSQ

Hanne Rapp

Gjerdrum OL

58:38

172

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

47:08

+0:00

2.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

49:28

+2:20

3.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

50:55

+3:47

4.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

54:08

+7:00

5.

Terje Bråten

Ullensaker OL

54:32

+7:24

6.

Even Nygaard Østreng

Gjerdrum OL

1:02:10

+15:02

7.

Per Østereng

Gjerdrum OL

1:02:18

+15:10

8.

Sindre Økern

Frogner IL

1:09:45

+22:37

9.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

1:17:50

+30:42

DSQ

Robin Larsson

Ullensaker OL

48:55

34

DSQ

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

1:12:37

172

Bekreftet tid

Dag Økern

Frogner IL

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

Arrangør

Lene Kinneberg

Gjerdrum OL

Arrangør

Monica Moer

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 mai 2016, 22:14:18

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56