Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 7 - Månen 31. mai 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Høydahl

Rockheim

12:22

+0:00

10:18

2.

Ola Aass

Gjest

24:34

+12:12

20:28

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

27:20

+14:58

22:46

4.

Johanne Iversen

Gjest

33:51

+21:29

28:12

5.

Tove Christensen

Statkraft

36:12

+23:50

30:10

6.

Mikal Sveen

Statkraft

36:17

+23:55

30:14

7.

Brage Bø

St. Olavs Hospital

47:39

+35:17

39:42

8.

Hanna Slagsvold

48:07

+35:45

40:05

9.

Rita Marie Sandberg

St Olavs Hospital

49:42

+37:20

41:25

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvard Karlsen

Kantega

17:21

+0:00

10:50

2.

Terje Aunvik

Telenor

18:53

+1:32

11:48

3.

Asta Krattebøl

Statens vegvesen

19:45

+2:24

12:20

4.

Torstein Dahl

DNB

21:42

+4:21

13:33

5.

Heidi Sivertsen

Statoil BIL Trondheim

26:28

+9:07

16:32

6.

Mandana Amiri

Student

28:53

+11:32

18:03

7.

Erik Aglen Alsos

Skoleelev

43:42

+26:21

27:18

Arrangør

Henrik Braathen

Skoleelev

14:50

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

1:02:21

+0:00

24:56

2.

Hanne Seterbø

Det Norske

1:04:10

+1:49

25:40

3.

Kristina Molland Edvardsen

NGI

1:09:52

+7:31

27:56

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

Gjest

31:03

+0:00

8:10

2.

Jenny Persson

Asplan Viak

45:32

+14:29

11:58

3.

Ane Tinmannsvik

Plan Arkitekter

46:06

+15:03

12:07

4.

Kristin Åstebøl

Nordic Semi Conductor

50:44

+19:41

13:21

5.

Ida Berg Hanssen

Skoleelev

57:11

+26:08

15:02

6.

Kjersti Midtbø

Skoleelev

57:54

+26:51

15:14

7.

Julie Nilsen

NTNU

1:05:54

+34:51

17:20

8.

Sunniva Berg

Nordic

1:06:15

+35:12

17:26

9.

Lene Oskal

Sihf

1:08:42

+37:39

18:04

10.

Vilde Fluge

Agran

1:12:28

+41:25

19:04

11.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:12:29

+41:26

19:04

12.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:13:04

+42:01

19:13

13.

Sandrine Pic

Atmel

1:15:11

+44:08

19:47

14.

Ranghild Husom

Student

1:20:56

+49:53

21:17

15.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:26:00

+54:57

22:37

16.

Kristin Opdal

Reinertsen

1:30:07

+59:04

23:42

17.

Eleonora Mondo

Reinertsen

1:43:50

+1:12:47

27:19

18.

Rannveig Nordlie

Gjest

+0:0-3

0:00

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Stenseth Kjøs

St. Olavs Hospital

42:05

+0:00

11:04

2.

Mie Skovholt

St. Olavs Hospital

1:01:03

+18:58

16:03

3.

Ingvild Bostad

Eget

1:09:13

+27:08

18:12

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:37:00

+0:00

16:26

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Lea Lein

NTNU

50:22

+0:00

20:08

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

48:37

+0:00

12:47

2.

Mari Moseid

NGI

52:24

+3:47

13:47

3.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

54:04

+5:27

14:13

4.

Tonje Bostad

Pir2

1:01:09

+12:32

16:05

5.

Kirsti Næss Olsen

Heimdal Eiendomsmegling

1:09:48

+21:11

18:22

6.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:11:23

+22:46

18:47

7.

Monika Haga

NTNU

1:12:18

+23:41

19:01

DSQ

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:00:06

49

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvi Gaut

SVECO

43:38

+0:00

17:27

Arrangør

Marianne Wold

Statoil

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

53:53

+0:00

14:10

2.

Eli Kvingedal

Natura

58:00

+4:07

15:15

3.

Eirin Lodgaard

SINTEF

1:01:11

+7:18

16:06

4.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:02:11

+8:18

16:21

5.

Gro Merete Thjeldflåt Ulstad

Statkraft

1:10:53

+17:00

18:39

6.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:11:37

+17:44

18:50

7.

Nina Reitan

Sintef

1:20:49

+26:56

21:16

8.

Marianne Houbiers

Statoil

1:39:57

+46:04

26:18

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

45:25

+0:00

18:10

2.

Ellen Hansen

St. Olavs Hospital

1:12:07

+26:42

28:50

Arrangør

Marit Ringheim

Statoil BIL Stjørdal

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

55:26

+0:00

14:35

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

56:15

+0:49

14:48

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

56:31

+1:05

14:52

4.

Nina Beate Liabakk

NTNU

57:01

+1:35

15:00

5.

Brita Gabrielsen

BDO AS

58:39

+3:13

15:26

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:05:23

+9:57

17:12

7.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:56:36

+1:01:10

30:41

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:04:37

45 51 44 57 58 60 61 64

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

47:42

+0:00

19:04

2.

Inger Sofie Husby

NTNU

1:30:26

+42:44

36:10

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

51:28

+0:00

13:32

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

54:45

+3:17

14:24

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

58:02

+6:34

15:16

4.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

58:31

+7:03

15:23

5.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

59:51

+8:23

15:45

6.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:02:03

+10:35

16:19

7.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:15:14

+23:46

19:47

8.

Erika Bugten

BErg hansen

1:15:35

+24:07

19:53

9.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:16:03

+24:35

20:00

10.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:29:39

+38:11

23:35

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

45:50

+0:00

18:20

2.

Berit Grande

Sticos

52:52

+7:02

21:08

3.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

59:39

+13:49

23:51

4.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:00:13

+14:23

24:05

5.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:11:29

+25:39

28:35

6.

Mildrid Ljosland

NTNU

1:15:01

+29:11

30:00

7.

Anne Moe

NTNU

1:30:23

+44:33

36:09

Arrangør

Ingrid Venås

Statoil

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

52:46

+0:00

13:53

2.

Trine Barstad

NTNU

1:01:33

+8:47

16:11

3.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:09:20

+16:34

18:14

4.

Siri Drogset

NTNU

1:12:59

+20:13

19:12

5.

Bodil Monsen

Sintef

1:45:15

+52:29

27:41

Klasse: D 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anne Sofie Gjermstad

Evry

2:42:01

57 58 60 61 64 65 92

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

47:45

+0:00

19:06

2.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

49:03

+1:18

19:37

3.

Ebba Bredland

NTNU

52:37

+4:52

21:02

4.

Åse Eng Musum

Trondheim kommune

1:04:26

+16:41

25:46

5.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:25:12

+37:27

34:04

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:03:22

+0:00

25:20

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:04:19

+0:57

25:43

3.

Solveig Scjetne

Statkraft

1:19:29

+16:07

31:47

4.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:24:51

+21:29

33:56

DSQ

Aud Bodil Lund

HVIL

1:02:18

39 65 106 92 95 96 150

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

55:14

+0:00

14:32

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Eget

1:46:07

+0:00

42:26

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jacob Sturdy

NTNU

42:45

+0:00

17:06

2.

Magnus Bolås

Eget

1:27:06

+44:21

34:50

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Aass

Faveo

50:14

+0:00

12:33

2.

Knut Erik Sæterbø

Eget

54:48

+4:34

13:42

3.

Magnus Nelson

Luftkrigsskolen

55:19

+5:05

13:49

4.

HENRIK ENOKSEN

Sintef Energi

1:00:49

+10:35

15:12

5.

David Hagen

Kongsberg Seatex

1:05:02

+14:48

16:15

6.

Erik Storås

Cameron

1:05:16

+15:02

16:19

7.

Thorbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:26:32

+36:18

21:38

8.

Håvard Reitan

Statoil BIL Stjørdal

1:34:55

+44:41

23:43

9.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:42:44

+52:30

25:41

DSQ

Ivar Melby

Reinertsen

1:01:05

65 106 92 95 96 150

DSQ

John Kjøren

Skanska

1:41:01

92 95 96 150

DSQ

Thomas Svensson Moen

NTNU

1:42:58

49 51 65 106 92 95 96 150

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Skjeflo

St. Olavs Hospital

1:04:27

+0:00

10:55

2.

Frode Lillevold

Datametrix

1:12:30

+8:03

12:17

3.

Lars Solheim

Danske Bank

1:14:25

+9:58

12:36

4.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:22:08

+17:41

13:55

5.

Øystein Østeraas

Politiet

1:29:18

+24:51

15:08

6.

Jerome Soulard

Atmel

1:29:22

+24:55

15:08

7.

Espen Torgersen

NGU

1:36:04

+31:37

16:16

8.

Bjørn Kristian Bache

NGI

1:36:18

+31:51

16:19

9.

Magnus Nygård

NTNUI

1:38:32

+34:05

16:42

10.

Jørgen Langeland

NTNUI

1:41:48

+37:21

17:15

11.

Michele Baravalle

NTNU

1:44:09

+39:42

17:39

12.

Magne Svare

Skanska Aktiv

1:48:12

+43:45

18:20

13.

Thomas Scheiber

NGU

1:48:54

+44:27

18:27

14.

Kjartan Kielland

Politiet

1:57:54

+53:27

19:58

15.

Arne Ilseng

NTNU

2:06:42

+1:02:15

21:28

16.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

2:22:29

+1:18:02

24:08

DSQ

Alistar Brunton

SImply Excited

55:16

51 44 57 58 60 61 64 65 92

DSQ

Ivar Marthinusen

NTNUI

1:05:36

61 64 65 92 95 96 150 175

DSQ

Anthony Bossard

Atmel

1:34:50

45 49 51 44 57 58 60 61

Arrangør

Per Didrik Nonstad

Statoil BIL Trondheim

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Samuli Hallikainen

Nordic Semi Conductor

53:47

+0:00

13:26

2.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen

1:06:42

+12:55

16:40

3.

Christian Andresen

RESMAN

1:12:57

+19:10

18:14

4.

Lauritz Thaulow

Kongsberg Seatex

1:14:46

+20:59

18:41

5.

Henrik Grytbakk

Skanska Aktiv

1:18:55

+25:08

19:43

6.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:34:15

+40:28

23:33

7.

Steffen Oppermann

NTNU

1:36:48

+43:01

24:12

8.

Lars Brækstad

Reinertsen

1:47:19

+53:32

26:49

DSQ

Christian Gutvik

NTNU

1:29:28

51 65 106 92 95 96 150

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

50:26

+0:00

8:32

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

1:02:54

+12:28

10:39

3.

Lars Langdal

Contiga AS

1:21:59

+31:33

13:53

4.

Håvard Skalle

Boa Offshore

2:00:03

+1:09:37

20:20

DSQ

Erik Johnsson

SINTEF

56:16

45

DSQ

Ola Berge

Granåsen Legesenter

59:57

60 61

DSQ

Ole Andreas Alsos

BEKK/NTNU

1:13:28

57 58 60 61 64 65 92

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

49:30

+0:00

12:22

2.

Eivind Lona

Eget

50:04

+0:34

12:31

3.

Frode Seland

NTNU

53:05

+3:35

13:16

4.

Petter Andreas Bergh

NTNU

56:12

+6:42

14:03

5.

Øystein Tveit

Kongsberg Seatex BIL

58:03

+8:33

14:30

6.

Frode Sandøy

Powel

1:04:10

+14:40

16:02

7.

Hallvard Sægrov

Sonans

1:04:39

+15:09

16:09

8.

Kim Bjerkevoll

Powel

1:05:20

+15:50

16:20

9.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:09:47

+20:17

17:26

10.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

1:10:31

+21:01

17:37

11.

Jon Olaf Olaussen

NTNU

1:35:42

+46:12

23:55

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

54:48

+0:00

9:17

2.

Thomas Berge Mjølhus

NAV

1:02:56

+8:08

10:40

3.

Truls Ryum

NTNU

1:21:58

+27:10

13:53

4.

Øystein Braathen

Statoil BIL Trondheim

1:26:40

+31:52

14:41

5.

Fredrik Johannesen

Sweco

1:30:32

+35:44

15:20

6.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:33:03

+38:15

15:46

7.

Jardar Lohne

Sleipner

1:36:14

+41:26

16:18

8.

Snorre Gangaune

Statkraft

1:41:15

+46:27

17:09

9.

Ola Lædre

Sleipner

2:05:06

+1:10:18

21:12

DSQ

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

31 36 45 49 51 44 57 58 60 61 64 65 9...

Arrangør

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

51:05

+0:00

12:46

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

55:26

+4:21

13:51

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

56:12

+5:07

14:03

4.

Morten Korsvold

Marintek

57:09

+6:04

14:17

5.

Arild Heggeset

Eget

1:01:41

+10:36

15:25

6.

Otto Wittner

UNINETT

1:06:47

+15:42

16:41

7.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:10:46

+19:41

17:41

8.

Sigurd Stendal

Kantega

1:17:41

+26:36

19:25

9.

Leif Rune Hellevik

SiemensNTNU

1:22:13

+31:08

20:33

10.

Per Olav Flø

Atmel

1:24:08

+33:03

21:02

11.

Lars Bugge Aarset

Sør Trøndelag fylkeskommune

1:27:13

+36:08

21:48

12.

Anders Håkon Gaut

Evry

1:28:10

+37:05

22:02

13.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

1:29:17

+38:12

22:19

14.

Erlend Rønnekleiv

Optoplan

2:06:44

+1:15:39

31:41

Avlest

Jan Hage

Eget

1:14:50

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

56:19

+0:00

9:32

2.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

1:07:45

+11:26

11:28

3.

Bård Smestad

KDS

1:09:06

+12:47

11:42

4.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

1:10:44

+14:25

11:59

5.

Arild Clausen

NTNU

1:11:49

+15:30

12:10

6.

Olle Malmring

Trondheim kommune

1:18:22

+22:03

13:16

7.

Harald Førdedal

Interwell

1:21:00

+24:41

13:43

8.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St.Olav

1:28:41

+32:22

15:01

9.

Leif Arne Skei

Arkiplan

1:30:24

+34:05

15:19

10.

Vidar Gjelsvik

NGI

2:03:40

+1:07:21

20:57

DSQ

Øystein Husby

Statnett

1:07:56

57 58 60 61 64 65 92 95 96 150

DSQ

Øyvind Kvennås

Atmel

1:29:46

49

DSQ

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

2:17:26

150

Arrangør

Sturla Sæther

Statoil BIL Trondheim

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Lindorff

50:30

+0:00

12:37

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

50:41

+0:11

12:40

3.

Håkon Tjelmeland

NTNU

55:35

+5:05

13:53

4.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

55:42

+5:12

13:55

5.

Tor Arne Haugen

DNB

1:03:49

+13:19

15:57

6.

Leif Magne Meringdal

Nortura

1:05:59

+15:29

16:29

7.

Geir Paulsen

Siemens

1:07:33

+17:03

16:53

8.

Anders Ulvolden

NRK

1:14:19

+23:49

18:34

9.

Bobo Nordahl

NGU

1:15:57

+25:27

18:59

10.

Ivar Erdal

Ecotone

1:18:14

+27:44

19:33

11.

Geir Willumsen

A C Møller

1:27:53

+37:23

21:58

12.

Vidar Lunda

DNB Sport

2:08:46

+1:18:16

32:11

DSQ

Ole Hjulstad

Fosenyard

39:21

39 44 45 49 51 65 106 92 95 96 150

Avlest

Erling Bye

BDO AS

59:59

Arrangør

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

58:38

+0:00

9:56

2.

Reidar Selmer

Politiet

1:08:55

+10:17

11:40

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:09:25

+10:47

11:45

4.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:11:38

+13:00

12:08

5.

Stig Forbord

Optoplan

1:26:23

+27:45

14:38

6.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

1:33:10

+34:32

15:47

7.

Terje Berg

Statkraft

1:40:46

+42:08

17:04

DSQ

Rune Hjeldnes

Adressavisen

1:09:07

49

DSQ

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:50:54

51

DSQ

Tore Skånøy

Statnett SF

2:32:40

45 60 61 64 65 92 95 96 150

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

50:02

+0:00

12:30

2.

Øystein Nytrø

NTNU Bil

55:16

+5:14

13:49

3.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

56:17

+6:15

14:04

4.

Tor Hammer

Bn Bank

58:27

+8:25

14:36

5.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

1:01:28

+11:26

15:22

6.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:05:53

+15:51

16:28

7.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:06:00

+15:58

16:30

8.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:09:39

+19:37

17:24

9.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:14:55

+24:53

18:43

10.

Petter Mikalsen

Telenor

1:18:32

+28:30

19:38

11.

Frode Stølan

Telenor

1:25:24

+35:22

21:21

12.

Jon Annar Fordal

NRK

2:01:05

+1:11:03

30:16

Avlest

Erik Horghagen

BDO AS

1:02:29

Arrangør

Tore Fornes

Statoil

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

Powel

1:12:29

+0:00

12:17

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:15:02

+2:33

12:43

3.

Geir Arnesen

Eget

1:21:35

+9:06

13:49

4.

Dag Stenersen

Sintef

1:34:37

+22:08

16:02

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:46:00

+33:31

17:57

6.

Morten Husom

Powel

2:17:31

+1:05:02

23:18

Avlest

Brynjulf Owren

NTNU

1:23:57

Arrangør

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Eriksen

Eget

54:55

+0:00

14:27

2.

Stein Arne Sæther

Adressavisen

58:21

+3:26

15:21

3.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

58:52

+3:57

15:29

4.

Roar Sundby

NTNU

1:00:16

+5:21

15:51

5.

Øystein Jæger

NGU

1:01:10

+6:15

16:05

6.

Helge Rustad

SINTEF

1:03:45

+8:50

16:46

7.

Kjell Arne Henninen

Eget

1:06:24

+11:29

17:28

8.

Olav Kvittem

Uninett

1:07:14

+12:19

17:41

9.

Tore Heggem

HiNT

1:12:51

+17:56

19:10

10.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:13:47

+18:52

19:25

11.

Arne Wist

Skanska Aktiv

1:18:47

+23:52

20:43

12.

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

1:30:36

+35:41

23:50

13.

John Sirum

Rambøll

1:49:17

+54:22

28:45

DSQ

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:22:17

49 92

Arrangør

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:20:39

+0:00

13:40

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:20:47

+0:08

13:41

3.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:29:35

+8:56

15:11

4.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:36:13

+15:34

16:18

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

37:32

+0:00

15:00

2.

Stein Fanavoll

EMGS

39:29

+1:57

15:47

3.

Steinar Kulsås

Heimdal Bilservice

41:41

+4:09

16:40

4.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

42:34

+5:02

17:01

5.

Svein Olav Haug

Bravida

56:47

+19:15

22:42

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

44:12

+0:00

11:37

2.

Ole Lutro

NGU

48:04

+3:52

12:38

3.

Ottar G Kristiansen

Evry

49:44

+5:32

13:05

4.

Knut Lillealtern

Eget

50:11

+5:59

13:12

5.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

50:34

+6:22

13:18

6.

Terje Hansen

Politiet

54:41

+10:29

14:23

7.

Edgar Furuholt

Det Norske

58:26

+14:14

15:22

8.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:02:42

+18:30

16:30

9.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:03:02

+18:50

16:35

10.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:04:59

+20:47

17:06

11.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:08:07

+23:55

17:55

12.

Geir Dolmen

KVT

1:13:48

+29:36

19:25

13.

Ole Nervik

Eget

1:16:17

+32:05

20:04

14.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:22:37

+38:25

21:44

15.

Pål Skalle

NTNU

1:23:21

+39:09

21:56

16.

Terje Norddal

Rambøll

1:26:39

+42:27

22:48

17.

Jostein Grepstad

NTNU

1:26:53

+42:41

22:51

18.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:27:55

+43:43

23:08

19.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:42:16

+58:04

26:54

20.

Steinar Aasvang

Siemens

+0:0-12

0:00

DSQ

Bjørn Rindstad

NGU

1:04:50

47

DSQ

Tor Gjermstad

Hemit

1:14:09

49

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:48:09

+0:00

18:19

2.

Stein Øvstedal

NTNU

2:43:55

+55:46

27:46

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

45:22

+0:00

18:08

2.

Odd Musum

Rambøll

55:34

+10:12

22:13

3.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

57:10

+11:48

22:52

4.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:02:07

+16:45

24:50

5.

Olaf Eggen

Jernia

1:05:00

+19:38

26:00

6.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:30:00

+44:38

36:00

DSQ

Bjørn Flor

Eget

2:11:10

92

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Rogndalen

Veivesnet

51:55

+0:00

13:39

2.

Frode Stensrud

Eget

56:36

+4:41

14:53

3.

Knut Skjesol

Statkraft

57:58

+6:03

15:15

4.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

58:00

+6:05

15:15

5.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:02:38

+10:43

16:28

6.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:04:58

+13:03

17:05

7.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:08:13

+16:18

17:57

8.

Leif Røhjell

Siemens

1:08:55

+17:00

18:08

9.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:09:20

+17:25

18:14

10.

Jens Morseth

Politiet

1:10:22

+18:27

18:31

11.

Roar Stenset

St Olav

1:11:50

+19:55

18:54

12.

Håkon Leira

Eget

1:12:53

+20:58

19:10

13.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:18:33

+26:38

20:40

14.

Pål Skyberg

Evry

1:20:43

+28:48

21:14

15.

Torgeir Iversen

Evry

1:46:02

+54:07

27:54

16.

Torger Haarberg

Eget

1:46:49

+54:54

28:06

17.

Torleif Bjørvik

Gildevangen Hotell

1:55:08

+1:03:13

30:17

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

2:15:36

+0:00

22:58

DSQ

Helge Revhaug

Eget

50:10

51 44 57 58 60 61 64 65 92 95 96 150 17...

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Aalde

Reinertsen

46:42

+0:00

18:40

2.

Edmund Olsen

NTNU

50:14

+3:32

20:05

DSQ

Torger Elseth

Eget

1:48:51

96

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

48:45

+0:00

12:49

2.

Leif Engen

SiT BIL

58:54

+10:09

15:30

3.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:00:56

+12:11

16:02

4.

Eigil Sørli

Q-Free

1:01:02

+12:17

16:03

5.

Per Løvås

Vegvesenet

1:08:02

+19:17

17:54

6.

Arne Sæterhaug

Eget

1:22:21

+33:36

21:40

7.

FINN BJØRGUM

Eget

1:23:14

+34:29

21:54

8.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:24:20

+35:35

22:11

Avlest

Torfinn Knotten

DNB

1:26:06

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

2:24:40

+0:00

24:31

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Aflekt

NTNU bil

53:29

+0:00

21:23

2.

Thor Meland

Statoil

1:07:14

+13:45

26:53

3.

Rolf Hellan

Eget

1:08:24

+14:55

27:21

Avlest

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:13:43

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:20:20

+0:00

21:08

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:22:00

+1:40

21:34

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:41:42

+0:00

40:40

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

43:13

+0:00

17:17

2.

Martin Selmer

Freidig

47:33

+4:20

19:01

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

1:15:26

+0:00

18:51

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Haug

Skoleelev

55:04

+0:00

14:29

2.

Kristine Gjersvold Haug

Skoleelev

56:27

+1:23

14:51

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

1:00:20

+0:00

10:13

2.

Sigurd Stenvik

Gjest

1:10:32

+10:12

11:57

3.

Erik Hegbom

Eget

1:15:51

+15:31

12:51

4.

Hedvik Åstebøll

NTNUI

1:18:33

+18:13

13:18

5.

Lene Berg Hanssen

Skoleelev

1:20:13

+19:53

13:35


Sist oppdatert:

9 april 2018, 18:10:44

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

362

Antall startet:

362