Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar O-karusell løp 5 1. juni 2016

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Rynning

Eidsvoll OL

30:17

Marius Andreassen

Ullensaker OL

31:12

Selma Elisabeth Nordseth

Ullensaker OL

32:49

Michael Alexander Boyle

Ullensaker OL

27:05

Oline Soma Slåstad

Ullensaker OL

39:07

Jenny Soma Slåstad

Ullensaker OL

39:35

Leah Larsson-Wiik

Ullensaker OL

47:36

Jenny Larsson

Ullensaker OL

47:36

DSQ

Jenny Johansen

Gjerdrum OL

44:35

127

DSQ

Eline Andersen

Gjerdrum OL

45:31

127

Klasse: Damer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Brith Valen

Ullensaker OL

37:03

+0:00

2.

Tina Økern

Frogner IL

40:17

+3:14

3.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

43:11

+6:08

4.

Bente Aarhus

Nes OL

51:13

+14:10

5.

Solvor Bjørge

Ullensaker OL

53:36

+16:33

6.

Aniken Rynning

Eidsvoll OL

1:00:13

+23:10

7.

Mina Sofie Øveraas

Ullensaker OL

1:07:28

+30:25

8.

Embla Sørgård

Ullensaker OL

1:07:49

+30:46

9.

Nadia Victoria Rhodes

Ullensaker OL

1:08:34

+31:31

DSQ

Emilie Stenslet Hals

Ullensaker OL

1:15:04

50

Klasse: Herrer kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

32:55

+0:00

2.

Andreas W. Lund

Ullensaker OL

37:02

+4:07

3.

Yngve Odlo

Ullensaker OL

37:13

+4:18

4.

Filip Aleksander Nordseth

Ullensaker OL

46:30

+13:35

5.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

48:30

+15:35

6.

Erlend Bjørge Bogstad

Ullensaker OL

49:52

+16:57

6.

Alexander Smestad

Ullensaker OL

49:52

+16:57

8.

Ivar Monsrud

Nes OL

50:58

+18:03

9.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

56:40

+23:45

10.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

56:43

+23:48

11.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

1:02:36

+29:41

11.

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

1:02:36

+29:41

DSQ

Jan Løvli

Hurdal OL

1:12:03

120 122 123

DSQ

Sivert Gran Sandvik

Frogner IL

1:17:47

117

Klasse: Damer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

43:17

+0:00

2.

Hanne Stenslet

Ullensaker OL

59:25

+16:08

3.

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

1:17:13

+33:56

4.

Milla Breen

Ullensaker OL

1:22:58

+39:41

DSQ

Maren Røse Snerlebakken

Gjerdrum OL

55:41

114 115 118 48 49 119 123 50 127

Klasse: Herrer mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Steinbekken

Odal OL

38:27

+0:00

2.

Geir Johan Andersen

Eidsvoll OL

38:45

+0:18

3.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

41:32

+3:05

4.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

44:31

+6:04

5.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum OL

45:03

+6:36

6.

Tom Eidseter

Eidsvoll OL

47:24

+8:57

7.

Ivar Strømstad

Ullensaker OL

51:03

+12:36

8.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

52:16

+13:49

9.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

52:59

+14:32

10.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

1:02:10

+23:43

11.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

1:03:25

+24:58

12.

Kim Breen

Ullensaker OL

1:22:57

+44:30

DSQ

Per Sørberg

Frogner IL

24:07

115 118 48 49 119 123 50 127 107

DSQ

Jan Sveen

Ullensaker OL

49:41

118 48 49 119 123 50 127

DSQ

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

53:02

114 115 118 48 49 119 123 50 127

DSQ

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

55:26

114 115 118 48 49 119 123 50 127

Klasse: Damer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne K Hovind

Ullensaker OL

1:00:52

+0:00

2.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

1:02:11

+1:19

3.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

1:19:11

+18:19

4.

Kristine Eide Rapp

Gjerdrum OL

1:19:44

+18:52

5.

Hanne Rapp

Gjerdrum OL

1:19:48

+18:56

Klasse: Herrer lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

56:44

+0:00

2.

Dag Økern

Frogner IL

58:19

+1:35

3.

Robin Larsson

Ullensaker OL

1:08:27

+11:43

4.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

1:11:15

+14:31

5.

Terje Bråten

Ullensaker OL

1:15:12

+18:28

6.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

1:17:15

+20:31

7.

Tor Strand

Eidsvoll OL

1:24:07

+27:23

DSQ

Andreas Sedin

Ullensaker OL

41:44

43 44 46 47 119 121 123 125 127 107

DSQ

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

1:31:59

127

DSQ

Joakim Ryen

Ullensaker OL

1:56:55

44 46 47 121 123

DSQ

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:58:53

44 46 47 121 123

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

Arrangør

Asle Jahren

Ullensaker OL

Arrangør

Anne Catherine Ekroll

Ullensaker OL

Arrangør

Trine Ruud Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 juni 2016, 20:24:14

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

76

Antall startet:

76