Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

P10 OBIK / AB løp 3 7. juni 2016

Klasse: D50-54 (KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Trine Marit Justad Raaen

Kongsberg OL

1:50:02

218 216

Klasse: D60-64 (EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

Tyrving, IL

47:51

+0:00

Klasse: D65-69 (EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

57:12

+0:00

2.

Marit Vågsnes

OUS BIL

59:04

+1:52

3.

Aud Spjelkavik

FBI

1:11:27

+14:15

Klasse: D75-79 (EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

1:08:15

+0:00

2.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:14:27

+6:12

Klasse: H17-34 (LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Stordal

Asker SKiklubb

1:15:04

+0:00

2.

Per Magnus Dahl

Varden Entreprenør

1:19:39

+4:35

Klasse: H35-44 (LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

58:04

+0:00

2.

Lars Karelius Noer

NRK

1:03:40

+5:36

3.

Atle Pedersen

Reload

1:19:56

+21:52

4.

Marius Burmo

PRIVAT

1:31:30

+33:26

Klasse: H45-49 (MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

50:41

+0:00

2.

Ketil Risvoll

Telenor BIL

1:18:36

+27:55

DSQ

Olav Hasaas

Fossum IF

1:10:10

218 216 214

Klasse: H50-54 (MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Asdøl

Tyrving, IL

49:54

+0:00

2.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

55:50

+5:56

3.

OVE Martinsen

Leithe&Christiansen

1:02:14

+12:20

4.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:05:55

+16:01

5.

Trond Westgaard

Forskningsrådet

1:15:48

+25:54

Klasse: H55-59 (KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

43:03

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

53:43

+10:40

3.

Pål Therkelsen

PRIVAT

57:47

+14:44

4.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

1:04:41

+21:38

Klasse: H60-64 (KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

47:00

+0:00

Klasse: H65-69 (EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

39:14

+0:00

2.

Knut G Karlsen

Omega AS

47:32

+8:18

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

48:23

+9:09

4.

Per Nermo

Cowi BIL

1:01:12

+21:58

5.

Reidar Kierulf

RKP

1:02:33

+23:19

6.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:03:00

+23:46

7.

Bernt Tollefsen

GEOFORM

1:27:59

+48:45

Klasse: H70-74 (EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hasse Bergstrøm

Ski VG Skole

44:12

+0:00

2.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

48:41

+4:29

3.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

49:40

+5:28

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

55:09

+10:57

5.

Knut Møgedal

Aker Solutions

55:22

+11:10

6.

Arne Reistad

Thales BIL

58:19

+14:07

7.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

58:24

+14:12

8.

Roar Gudding

Vet BIL

1:06:25

+22:13

9.

Tom Ibsen

OUS

1:14:26

+30:14

10.

Karl A Langerød

Lovisenberg

1:34:43

+50:31

Klasse: H75-79 (EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

52:52

+0:00

2.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

55:04

+2:12

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:07:16

+14:24

4.

Arild Andenæs

Asker Skiklubb

1:10:37

+17:45

5.

Arne Øfsthus

FUGRO

1:13:21

+20:29

6.

Per Meiland

DNB NOR

1:21:11

+28:19

DSQ

Tor Ommundsen

Veritas

1:17:22

184 187 203 221 214

Klasse: H80- (EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

55:26

+0:00

2.

Einar Hoff

NORCONSULT

1:11:38

+16:12

3.

Aage Mella

Østmarka OK

1:16:53

+21:27

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:31:17

+35:51

5.

Per Gjermo

Asker Skiklubb

1:33:50

+38:24

Klasse: ÅE (EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Vifstad

Tyrving, IL

1:02:57

+0:00

2.

Jostein Rønsen

Fossum IF

1:10:03

+7:06

3.

Siri Spjelkavik

Tyrving, IL

1:13:37

+10:40

Klasse: ÅM (MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Talleiv Omtveit

Telenor

1:48:29

+0:00

2.

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:48:36

+0:07

DSQ

Jacob Dybwad

HEMING Orientering

1:06:49

215 218 216 214

Klasse: ÅL (LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Plaian

Asker

1:10:25

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2016, 08:06:27

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

62

Antall startet:

62