Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 8 - Smistad 7. juni 2016

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Wist Våge

Skoleelev

49:54

+0:00

24:57

2.

Anna Slagsvold

Skoleelev

1:06:26

+16:32

33:13

3.

Alma Habberstad

St. Olavs Hospital

1:06:36

+16:42

33:18

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Aas

Ecotone

28:58

+0:00

13:09

2.

Anne Moe

NTNU

54:40

+25:42

24:50

3.

Ida Paxal

Trondheim kommune

54:44

+25:46

24:52

4.

Marte Figenschou

Student

1:02:30

+33:32

28:24

5.

William Kolstad

Skoleelev

1:02:31

+33:33

28:24

6.

Line Breivik

Eget

1:31:42

+1:02:44

41:40

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Berg

Skoleelev

59:22

+0:00

20:28

2.

Hanne Liodden

St. Olavs Hospital

1:00:39

+1:17

20:54

3.

Ragnhild Husom

Skoleelev

1:02:18

+2:56

21:28

4.

Hanne Hammerseth

NTNU

1:03:35

+4:13

21:55

5.

Line Langørgen

Trondheim kommune

1:03:38

+4:16

21:56

6.

Kristina Molland Edvardsen

NGI

1:15:53

+16:31

26:10

DSQ

Mandana Amiri

Student

31 36 38 100 92 95 146 150 175

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Åstebøl

Nordic Semi Conductor

50:29

+0:00

11:28

2.

Marte Lien Johnsen

Student

50:48

+0:19

11:32

3.

Kari Lien Johnsen

Student

1:05:08

+14:39

14:48

4.

Ane Svegaard

Byåsen

1:15:17

+24:48

17:06

5.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:15:29

+25:00

17:09

6.

Vilde Fluge

Agran

1:15:31

+25:02

17:09

7.

Sunniva Berg

Nordic

1:16:36

+26:07

17:24

8.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

1:19:27

+28:58

18:03

9.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:26:02

+35:33

19:33

10.

Line Søreng

Statens vegvesen

1:43:59

+53:30

23:37

Arrangør

Sandrine Pic

Atmel

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Dyrbeck

Statoil BIL Stjørdal

1:07:34

+0:00

23:17

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

1:08:27

+0:00

15:33

2.

Ingvild Bostad

Eget

1:35:38

+27:11

21:44

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hegstad

Trondheim kommune

42:33

+0:00

14:40

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Sykehusbygg

58:49

+0:00

13:22

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:02:05

+3:16

14:06

3.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:09:17

+10:28

15:44

4.

Monika Haga

NTNU

1:12:43

+13:54

16:31

5.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

1:27:31

+28:42

19:53

6.

Marit Melhuus

Xylem

1:32:33

+33:44

21:02

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Lodgaard

SINTEF

58:17

+0:00

13:14

2.

Eli Kvingedal

Natura

58:40

+0:23

13:19

3.

Siw Sellæg

Trondheim Kommune

1:08:17

+10:00

15:31

4.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:18:23

+20:06

17:48

5.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:26:25

+28:08

19:38

6.

Nina Reitan

Sintef

1:40:56

+42:39

22:56

7.

Jane Kristin Norhagen

Trønder Energi

1:53:28

+55:11

25:47

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

34:01

+0:00

11:43

2.

Siri Schive Hjelde

NTNU bil

44:53

+10:52

15:28

3.

Merete Tønnessen Grøtte

Trondheim kommune

56:59

+22:58

19:38

4.

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

1:10:47

+36:46

24:24

5.

Marit Ringheim

Statoil BIL Stjørdal

1:15:51

+41:50

26:09

DSQ

Ellen Hansen

St. Olavs Hospital

1:35:42

146

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Sæther

Trondheim kommune

55:19

+0:00

12:34

2.

Brita Gabrielsen

BDO AS

1:09:57

+14:38

15:53

3.

Merete Aarstein

Norconsult

1:15:44

+20:25

17:12

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:16:55

+21:36

17:28

4.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

1:16:55

+21:36

17:28

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:19:50

+24:31

18:08

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:23:10

+0:00

13:51

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Rypdal

Bluegarden

44:38

+0:00

15:23

2.

Inger Sofie Husby

NTNU

1:23:00

+38:22

28:37

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

58:27

+0:00

13:17

2.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:13:54

+15:27

16:47

3.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:15:29

+17:02

17:09

4.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:19:49

+21:22

18:08

5.

Turid Røsand

Trondheim Kommune

1:20:13

+21:46

18:13

6.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:22:32

+24:05

18:45

7.

Bodil Ruud

Trondheim kommune

1:25:48

+27:21

19:30

8.

Aashild S. Langseth

NSDTF

1:25:57

+27:30

19:32

9.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:30:04

+31:37

20:28

10.

Eli Ringdalen

SIntef

1:36:42

+38:15

21:58

11.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:47:59

+49:32

24:32

12.

Erika Bugten

BErg hansen

1:55:58

+57:31

26:21

DSQ

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

55:57

45 61 64 100 51 96 110 121 146 139

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

48:45

+0:00

16:48

2.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

55:08

+6:23

19:00

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:11:33

+22:48

24:40

4.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:13:39

+24:54

25:23

DSQ

Sissel Horghagen

NTNU

40:15

92

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

1:16:31

+0:00

17:23

2.

Siri Drogset

NTNU

1:40:54

+24:23

22:55

3.

Bodil Monsen

Sintef

1:43:07

+26:36

23:26

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

48:00

+0:00

16:33

2.

Anne Furuholt

TOBB

1:13:56

+25:56

25:29

3.

Oddrun Bollingmo

NTNU

1:26:16

+38:16

29:44

4.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

1:34:47

+46:47

32:41

Brutt

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

54:46

+0:00

18:53

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

59:44

+4:58

20:35

3.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:09:44

+14:58

24:02

4.

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:12:15

+17:29

24:54

5.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:12:22

+17:36

24:57

6.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:17:44

+22:58

26:48

7.

Marit Bjørgum

Eget

2:14:56

+1:20:10

46:31

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:12:24

+0:00

16:27

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

1:02:30

+0:00

21:33

2.

Gerd Sæternes

Trondheim kommune

1:49:42

+47:12

37:49

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:23:02

+0:00

28:37

DSQ

Randi Iversen

Eget

47:42

38 100 92 95 146 150 175

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Aunvik

Telenor

55:14

+0:00

19:02

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

52:00

+0:00

11:49

2.

Svein Henninen

Epson

58:18

+6:18

13:14

3.

Even Bye

Byåsen

1:00:47

+8:47

13:48

4.

Knut Erik Sæterbø

Eget

1:01:09

+9:09

13:53

5.

John Kjøren

Skanska

1:13:12

+21:12

16:38

6.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:29:26

+37:26

20:19

7.

Thorbjørn Andersen Ve

SINTEF Energi

1:38:12

+46:12

22:19

DSQ

Edvard Karlsen

Kantega

1:03:32

39 64 100 95 146 150 175

DSQ

Tobials Slørdahl

St. Olavs Hospital

1:15:30

64 100 146

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Einum

Eget

43:37

+0:00

7:16

2.

Erik Sælen

Ouroboros

53:07

+9:30

8:51

3.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

57:35

+13:58

9:35

4.

Magne Svare

Skanska Aktiv

1:01:25

+17:48

10:14

5.

Gunnar Skjeflo

St. Olavs Hospital

1:02:20

+18:43

10:23

6.

Alistar Brunton

SImply Excited

1:02:58

+19:21

10:29

7.

Henrik Langeland

NGI

1:03:35

+19:58

10:35

8.

Martin Uglem

Student

1:03:37

+20:00

10:36

9.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

1:06:30

+22:53

11:05

10.

Helge Venås Flægstad

Entro

1:07:20

+23:43

11:13

11.

Erik Frøseth

Oracle

1:08:14

+24:37

11:22

12.

Lars Solheim

Danske Bank

1:09:19

+25:42

11:33

13.

Thomas Scheiber

NGU

1:11:43

+28:06

11:57

14.

Mikkel Holt

Skoleelev

1:25:34

+41:57

14:15

15.

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

1:32:26

+48:49

15:24

16.

Mathias Melby

NTNU

1:33:25

+49:48

15:34

17.

Jørgen Langeland

NTNUI

1:45:24

+1:01:47

17:34

DSQ

Joe Schultz

Eget

32:35

49 55 57 60 61 38 100 96 51 95 121 123 14...

DSQ

Tore Munkeby

Widerøe

1:29:50

96 51 95 121 123 146

Arrangør

Jerome Soulard

Atmel

Arrangør

Anthony Bossard

Atmel

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Samuli Hallikainen

Nordic Semi Conductor

46:40

+0:00

10:36

2.

Henrik Grytbakk

Skanska Aktiv

1:07:04

+20:24

15:14

3.

Christian Gutvik

NTNU

1:08:43

+22:03

15:37

4.

Lauritz Thaulow

Kongsberg Seatex

1:10:15

+23:35

15:57

5.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen

1:12:44

+26:04

16:31

6.

Bjørn Hegerberg

Skanska Aktiv

1:18:15

+31:35

17:47

7.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:29:45

+43:05

20:23

8.

Per Krangnes

Norgeshus

1:33:54

+47:14

21:20

DSQ

Nicholas Thompsen

Statoil BIL Trondheim

35:36

47 49 58 60 61 64 100 95 146 150 175

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Johnsson

SINTEF

45:11

+0:00

7:31

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

48:12

+3:01

8:02

3.

Robert Nyhus

Tine SA

53:56

+8:45

8:59

4.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig

57:25

+12:14

9:34

5.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:02:37

+17:26

10:26

6.

Lars Langdal

Contiga AS

1:10:13

+25:02

11:42

7.

Ola Eggen

NGU

1:28:45

+43:34

14:47

8.

Håvard Skalle

Boa Offshore

1:34:19

+49:08

15:43

Arrangør

Carl Petter Levy

Atmel

Arrangør

Jan Egil Ruud

Atmel

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

52:00

+0:00

11:49

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter AS

54:53

+2:53

12:28

3.

Eivind Lona

Eget

56:30

+4:30

12:50

4.

Øystein Tveit

Kongsberg Seatex BIL

58:48

+6:48

13:21

5.

Frode Sandøy

Powel

1:01:11

+9:11

13:54

6.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:15:11

+23:11

17:05

7.

Steinar Line

Kantega

2:03:06

+1:11:06

27:58

DSQ

Hallvard Sægrov

Sonans

1:15:54

64 100 95 146

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

47:22

+0:00

7:53

2.

Harald Musum

Yahoo

56:51

+9:29

9:28

3.

Truls Ryum

NTNU

1:05:56

+18:34

10:59

4.

Skjalg Stordal

Eget

1:09:40

+22:18

11:36

5.

Jardar Lohne

Sleipner

1:17:39

+30:17

12:56

6.

Harald Svendsen

SINTEF Energi

1:20:12

+32:50

13:22

Arrangør

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

48:00

+0:00

10:54

2.

Trond Sletner

Telenor

49:48

+1:48

11:19

3.

Morten Korsvold

Marintek

54:40

+6:40

12:25

4.

Dag Vidar Jensen

Byåsen

1:05:09

+17:09

14:48

5.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:05:34

+17:34

14:54

6.

Jan Hage

Eget

1:06:50

+18:50

15:11

7.

Frode Vågen

NTNU

1:10:45

+22:45

16:04

8.

Sigurd Stendal

Kantega

1:12:09

+24:09

16:23

9.

Erlend Rønnekleiv

Optoplan

1:28:54

+40:54

20:12

10.

Kent Hjelmen

Trollelg

1:38:19

+50:19

22:20

DSQ

Leif Rune Hellevik

SiemensNTNU

1:38:45

49 146

Arrangør

Per Olav Flø

Atmel

Arrangør

Odd Magne Reitan

Atmel

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

KDS

49:53

+0:00

8:18

2.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

52:44

+2:51

8:47

3.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

53:10

+3:17

8:51

4.

Ingebrigt Fuglem

Signicat

58:44

+8:51

9:47

5.

Terje Drøyvold

Tine

1:02:18

+12:25

10:23

6.

Robert Otterlei

Sweco

1:06:35

+16:42

11:05

7.

Hans Helmer Sæternes

SINTEF Energi

1:09:07

+19:14

11:31

8.

Harald Førdedal

Interwell

1:10:00

+20:07

11:40

9.

Øystein Husby

Statnett

1:17:11

+27:18

12:51

10.

Leif Arne Skei

Arkiplan

1:21:02

+31:09

13:30

11.

Vidar Gjelsvik

NGI

1:24:20

+34:27

14:03

12.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:54:39

+1:04:46

19:06

13.

Trygve Reitan

Statoil BIL Trondheim

2:23:04

+1:33:11

23:50

Arrangør

Øyvind Kvennås

Atmel

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

SIT

45:04

+0:00

10:14

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

45:46

+0:42

10:24

3.

Erling Bye

BDO AS

52:39

+7:35

11:57

4.

Håkon Tjelmeland

NTNU

54:09

+9:05

12:18

5.

Leif Magne Meringdal

Nortura

55:45

+10:41

12:40

6.

Tor Arne Haugen

DNB

56:35

+11:31

12:51

7.

Jan Gunnar Jensås

Natura

1:06:43

+21:39

15:09

8.

Jon Vindal

Skanska Aktiv

1:10:12

+25:08

15:57

9.

Bjørn Munch

Oracle

1:11:23

+26:19

16:13

10.

Geir Willumsen

A C Møller

1:14:20

+29:16

16:53

11.

Vidar Lunda

DNB Sport

1:20:52

+35:48

18:22

12.

Ivar Erdal

Ecotone

1:32:45

+47:41

21:04

Brutt

Øystein Grøvlen

Oracle

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

58:35

+0:00

9:45

2.

Hans Kotsbakk

Fengselet

1:00:20

+1:45

10:03

3.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:04:33

+5:58

10:45

4.

Geir Arne Lodgaard

Dovre Entreprenør

1:06:41

+8:06

11:06

5.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:06:55

+8:20

11:09

6.

Stig Forbord

Optoplan

1:07:01

+8:26

11:10

7.

Terje Berg

Statkraft

1:14:18

+15:43

12:23

DSQ

Rune Hjeldnes

Adressavisen

51:39

123

DSQ

Jostein Mårdalen

NTNU

59:18

57

DSQ

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

1:45:09

123

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

50:12

+0:00

11:24

2.

John Lerli

Trønderbladet

53:27

+3:15

12:08

3.

Per Morten Lefdal

Hemit

57:43

+7:31

13:07

4.

Tore Fornes

Statoil

58:12

+8:00

13:13

5.

Tor Hammer

Bn Bank

59:56

+9:44

13:37

6.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:00:22

+10:10

13:43

7.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:04:53

+14:41

14:44

8.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:05:09

+14:57

14:48

9.

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

1:12:05

+21:53

16:22

10.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:14:40

+24:28

16:58

11.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:14:54

+24:42

17:01

12.

Frode Stølan

Telenor

1:16:56

+26:44

17:29

DSQ

Håvard Rekstad

NTNU

1:27:40

95 146 150

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

59:10

+0:00

9:51

2.

Bernt Rognes

Powel

1:00:25

+1:15

10:04

3.

Geir Arnesen

Eget

1:08:01

+8:51

11:20

4.

Lasse Natvig

NTNU

1:08:29

+9:19

11:24

5.

Helge Løseth

Statoil BIL Trondheim

1:10:05

+10:55

11:40

6.

Håvard Eidnes

Uninett

1:14:18

+15:08

12:23

7.

Dag Stenersen

Sintef

1:14:30

+15:20

12:25

DSQ

Morten Husom

Powel

1:40:09

49

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

53:38

+0:00

12:11

2.

Olav Kvittem

Uninett

1:00:15

+6:37

13:41

3.

Øystein Jæger

NGU

1:00:39

+7:01

13:47

4.

Klaus Livik

Powel

1:02:23

+8:45

14:10

5.

Tore Heggem

HiNT

1:03:56

+10:18

14:31

6.

Helge Rustad

SINTEF

1:06:06

+12:28

15:01

7.

Stein Arne Sæther

Adressavisen

1:09:47

+16:09

15:51

8.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:12:33

+18:55

16:29

9.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet BIL

1:12:36

+18:58

16:29

10.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:15:09

+21:31

17:04

11.

John Sirum

Rambøll

1:17:27

+23:49

17:36

12.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

1:49:27

+55:49

24:52

13.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:54:28

+1:00:50

26:00

Brutt

Arne Wist

Skanska Aktiv

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:05:43

+0:00

10:57

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:17:01

+11:18

12:50

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:19:27

+13:44

13:14

4.

Frank Bjarkø

NRK

1:20:16

+14:33

13:22

5.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:21:41

+15:58

13:36

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

35:28

+0:00

12:13

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

42:04

+6:36

14:30

3.

Atle Mjønsund

Sparebank 1 smn

53:47

+18:19

18:32

DSQ

Harald Lauglo

HiST

1:09:51

38

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

49:49

+0:00

11:19

2.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

51:59

+2:10

11:48

3.

Ottar G Kristiansen

Evry

59:05

+9:16

13:25

4.

Knut Lillealtern

Eget

59:41

+9:52

13:33

5.

Terje Hansen

Politiet

1:00:17

+10:28

13:42

6.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:04:54

+15:05

14:44

7.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:07:14

+17:25

15:16

8.

Tom Bugge

Bjørndalslaget

1:08:50

+19:01

15:38

9.

Bjørn Rindstad

NGU

1:09:27

+19:38

15:47

10.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:11:07

+21:18

16:09

11.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:12:55

+23:06

16:34

12.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:14:22

+24:33

16:54

13.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:20:20

+30:31

18:15

14.

Ole Nervik

Eget

1:29:22

+39:33

20:18

15.

Oddmar Iversen

NTNU

1:53:23

+1:03:34

25:46

16.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:56:09

+1:06:20

26:23

17.

Magne Gjønnes

Jernbanen

1:59:57

+1:10:08

27:15

DSQ

Geir Dolmen

KVT

1:04:46

51 110 121 146 139

Brutt

Åge Sivertsen

Vegvesenet

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:20:01

+0:00

13:20

2.

Stein Øvstedal

NTNU

2:07:39

+47:38

21:16

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

39:10

+0:00

13:30

2.

Odd Arne Rye

Rambøll

41:33

+2:23

14:19

3.

Bjørn Norberg

Veritas

50:01

+10:51

17:14

4.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

52:55

+13:45

18:14

5.

Olaf Eggen

Jernia

54:20

+15:10

18:44

6.

Harald Krogstad

NTNUI

1:07:29

+28:19

23:16

7.

Bjørn Flor

Eget

2:06:29

+1:27:19

43:36

DSQ

Per Skaaraas

Eget

1:22:30

146

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:00:32

+0:00

13:45

2.

Roar Stenset

St Olav

1:06:05

+5:33

15:01

3.

Per Bjørgum

Politiet

1:08:14

+7:42

15:30

4.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:08:41

+8:09

15:36

5.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:09:59

+9:27

15:54

6.

Knut Skjesol

Statkraft

1:10:45

+10:13

16:04

7.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:11:44

+11:12

16:18

8.

Pål Skyberg

Evry

1:17:17

+16:45

17:33

9.

Martin Melhuus

Veritas

1:18:02

+17:30

17:44

10.

Torleif Stephansen

Evry

1:28:19

+27:47

20:04

11.

Tore Kiste

Fylket

1:36:52

+36:20

22:00

12.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:50:04

+49:32

25:00

13.

Jens Morseth

Politiet

1:50:31

+49:59

25:07

DSQ

Håkon Leira

Eget

1:10:21

35 36 51 96 110 121 146 139

DSQ

Torger Haarberg

Eget

1:18:41

44 45 61 64 100 51 96 110 121 146 139

DSQ

Halvor Flatberg

NTNU BIL

1:27:16

121 146 150

Avlest

Torgeir Iversen

Evry

1:30:25

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Aalde

Reinertsen

49:00

+0:00

16:53

2.

Edmund Olsen

NTNU

57:32

+8:32

19:50

DSQ

Magne Sæternes

Justervesenet

1:04:48

95

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SiT BIL

1:09:17

+0:00

15:44

2.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:20:30

+11:13

18:17

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:20:56

+11:39

18:23

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:22:56

+13:39

18:50

5.

Eigil Sørli

Q-Free

1:27:11

+17:54

19:48

6.

Per Løvås

Vegvesenet

1:28:00

+18:43

20:00

7.

FINN BJØRGUM

Eget

1:28:04

+18:47

20:00

8.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:28:34

+19:17

20:07

9.

Arne Sæterhaug

Eget

1:36:23

+27:06

21:54

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Strøm

Eget

1:58:26

+0:00

19:44

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Aflekt

NTNU bil

59:33

+0:00

20:32

2.

Rolf Hellan

Eget

1:02:55

+3:22

21:41

3.

Thor Meland

Statoil

1:22:14

+22:41

28:21

4.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:33:13

+33:40

32:08

DSQ

Gunnar Smistad

Brannkorpset

55:49

38 100 92 95

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:31:41

+0:00

20:50

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:24:02

+0:00

28:58

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

30:51

+0:00

10:38

2.

Rune M Holt

NTNU

58:20

+27:29

20:06

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

54:36

+0:00

12:24

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Stenvik

Gjest

52:30

+0:00

8:45

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

1:00:30

+8:00

10:05

3.

Hedvik Åstebøll

NTNUI

1:07:12

+14:42

11:12

4.

Lene Berg Hanssen

Skoleelev

1:12:28

+19:58

12:04


Sist oppdatert:

30 juni 2016, 09:08:48

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

329

Antall startet:

329