Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P11 Østmarksetra 9. juni 2016

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Marita Eliassen Young

Folkehelseinstituttet

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI

52:02

+0:00

Arrang

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Maria Torgersen

PRivat

1:13:01

53

Arrang

Berit Sofie Wiklund

Folkehelseinstituttet

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

KOLL

1:03:58

+0:00

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:05:41

+1:43

Arrang

Gunn Stabbetorp

Folkehelseinstituttet

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

1:07:18

+0:00

2.

Sharon Broadwell

Folkehelseinstituttet

1:38:14

+30:56

Arrang

Unni Rye

Folkehelseinstituttet

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Lise Hugdal

Coop

16:42

34 40 53 36 37 54 55 100

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

55:40

+0:00

2.

Inger Finstad

PRIVAT

59:27

+3:47

3.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:08:54

+13:14

DSQ

Aud I Spjelkavik

FBI

1:03:13

33

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:21:08

+0:00

2.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:40:00

+18:52

DSQ

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:53:45

53

Arrang

Elisabeth Eriksen

Folkehelseinstituttet

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

55:32

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:00:25

+4:53

Klasse: H17-34(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Stordal

Asker Skiklubb

1:03:08

+0:00

2.

Per Magnus Dahl

Varden Entreprenør

1:07:49

+4:41

3.

Øystein Bjerga

PRIVAT

1:15:58

+12:50

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Pettersen

Nydalens Skiklub

40:48

+0:00

2.

Andreas Medalen

PRIVAT

52:33

+11:45

3.

Erik Rosenvold

EBY

52:53

+12:05

4.

Karl Arne Kjølberg

PRIVAT

1:01:07

+20:19

5.

Knut Bårtveit

Bø OL

1:08:31

+27:43

6.

Atle Pedersen

Reload

1:14:01

+33:13

7.

Marius Burmo

PRIVAT

1:26:41

+45:53

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Eide

OSlo Kommune BIL

43:15

+0:00

2.

Pär Johansson

Folkehelseinstituttet

1:05:35

+22:20

3.

Arnt Ove Takvam

Fearnsport

1:05:46

+22:31

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

46:22

+0:00

2.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

55:48

+9:26

3.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

58:37

+12:15

4.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

1:04:56

+18:34

5.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:13:17

+26:55

Arrang

Uno Hanslien

Bilpost

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Open iT

38:21

+0:00

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

44:47

+6:26

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

44:47

+6:26

4.

Per Schanche

Asker SK

49:03

+10:42

5.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

49:39

+11:18

DSQ

Anders Grendahl

AAS-JAKOBSEN

35:44

40 36 45 54 55 100

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Jensen

Statens kartverk

39:47

+0:00

2.

Are Eriksen

OSI

45:07

+5:20

3.

Roar Bjordal

OPSAL

55:35

+15:48

4.

Tom Pettersen

KPP/Runners

56:46

+16:59

5.

Per Magnus

FHI

58:49

+19:02

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:02:46

+22:59

DSQ

Tore Ringerike

DNB

1:11:15

43

Arrang

Bjørn Grinde

Folkehelsa

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

30:13

+0:00

2.

Fridulv Sagberg

FBI

43:27

+13:14

3.

Juul Sverre Stener

OPIL

46:49

+16:36

4.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

47:40

+17:27

5.

Per Nermo

COWI BIL

55:22

+25:09

6.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

1:06:02

+35:49

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal O-lag

38:35

+0:00

2.

Jon Færden

Kolbotn & Skimt OL

40:56

+2:21

3.

Geir Trøan

TELENOR

41:10

+2:35

4.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

46:44

+8:09

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

48:27

+9:52

6.

Trond Wettergreen

Andvord

49:14

+10:39

7.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

53:11

+14:36

8.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

54:54

+16:19

9.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

56:00

+17:25

10.

Roar Gudding

Vet BIL

59:23

+20:48

11.

Hans Petter Jensen

Bygdøy Idretslag

1:08:00

+29:25

12.

Dag Hauge Jensen

Gjensidige

1:08:14

+29:39

13.

Per Haugen

NEDERMAN

1:10:36

+32:01

DSQ

Tom Ibsen

OUS

31:39

32 33 34 40 53 36 37 54 55

DSQ

Terje Throndsen

NIttedal Oljalyn

31:44

40 53 36 37 54 55 100

Arrang

Terje Eriksen

PRIVAT

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annar Brustad

FOBIL

54:59

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:00:35

+5:36

3.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:02:08

+7:09

4.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

1:08:19

+13:20

5.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:09:01

+14:02

6.

Kåre Knudsen

GeoForm

1:11:22

+16:23

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:29:26

+34:27

8.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:42:16

+47:17

9.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

1:59:22

+1:04:23

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

49:28

+0:00

2.

Ole Sannes

Lillomarka OL

1:03:56

+14:28

3.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:10:03

+20:35

4.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:25:12

+35:44

5.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

1:27:17

+37:49

6.

Aage Mella

Østmarka OK

1:38:09

+48:41

7.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

2:26:03

+1:36:35

DSQ

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

50:45

36 37 54 55 100

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Tonås

Esso Sport

1:06:41

+0:00

Klasse: H-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

34:42

+0:00

2.

Harald Aulie

KOLL

45:54

+11:12

Brutt

Bjørn Eckstrøm

NVE

Klasse: D-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Helene Onsnes

Folkehelseinstituttet

1:35:42

+0:00

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

44:51

+0:00

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

46:55

+2:04

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

1:02:53

+18:02

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Benestad

Grane

53:42

+0:00

2.

Rannveig Aas Hansen

PRIVAT

1:01:39

+7:57

3.

Ivar Strømstad

Raumar

1:03:42

+10:00

4.

Adam Millberg

DSV

1:07:45

+14:03

5.

Jarle Nilsen

SIemens

1:17:08

+23:26

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrang

Tomas Johansson

Folkehelseinstituttet


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juni 2016, 09:30:00

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

108

Antall startet:

108