Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 9 - Vårstafetten Tiller 14. juni 2016

Klasse: D < 135 år

1.

Eggen Arkitekter AS 1

 

1:43:15

 

1

Mette Resell Nolte

27:05

2.

27:05

2.

2

Vebjørg Ekseth

38:03

2.

1:05:08

1.

3

Kjersti Tannvik

38:07

1.

1:43:15

1.

2.

Miljødirektoratet BIL 1

 

1:56:15

 

1

Ingunn M. Limstrand

44:57

3.

44:57

3.

2

Elisabeth Sæthre

28:23

1.

1:13:20

2.

3

Hanne Hegseth

42:55

2.

1:56:15

2.

DSQ

NGI 1

 

1:23:12

 

1

Mari Moseid

24:24

1.

24:24

1.

2

Marianne Kvennås

52:56

3.

1:17:20

3.

3

Kristina Molland Edvardsen

5:52

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D 135 - 179 år

1.

Trondheim kommune 1

 

1:16:20

 

1

Siw Sellæg

26:32

2.

26:32

2.

2

Gøril Eide

22:55

1.

49:27

1.

3

Mona H Sæther

26:53

1.

1:16:20

1.

2.

Trondheim kommune 2

 

1:37:48

 

1

Grethe Liatun

31:40

4.

31:40

4.

2

Anne Betty Sødal

33:52

2.

1:05:32

3.

3

Åse Rita Ellingsen

32:16

3.

1:37:48

2.

3.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:43:08

 

1

Sigrid Melkild

27:31

3.

27:31

3.

2

Inger Røhjell

47:23

6.

1:14:54

4.

3

Anne Melkild

28:14

2.

1:43:08

3.

4.

Statoil BIL 1

 

1:43:14

 

1

Åsta Venås Flægstad

22:41

1.

22:41

1.

2

Hege Marit Nordgård Bolås

34:40

3.

57:21

2.

3

Ingrid Venås

45:53

6.

1:43:14

4.

5.

Trondheim kommune 3

 

1:53:39

 

1

Cobien Claringbould

41:33

5.

41:33

5.

2

Ingrid Lien Johnsen

38:27

5.

1:20:00

6.

3

Bodil Ruud

33:39

4.

1:53:39

5.

6.

NTNU BIL 1

 

2:02:31

 

1

Trine Barstad

44:43

6.

44:43

6.

2

Monika Haga

34:42

4.

1:19:25

5.

3

Siri Drogset

43:06

5.

2:02:31

6.

Klasse: D > 179 år

1.

Byåspian

 

2:04:23

 

1

Anne Furuholt

49:20

2.

49:20

2.

2

Kirsti Haarberg

1:02:22

2.

1:51:42

2.

3

Hanne Seterbø

12:41

1.

2:04:23

1.

2.

AsMb 1

 

2:06:50

 

1

May-Britt Bjørnaas

38:31

1.

38:31

1.

2

Anne-Sofie Gjermstad

44:01

1.

1:22:32

1.

3

Berit Grande

44:18

2.

2:06:50

2.

3.

Statkraft 1

 

2:14:09

 

1

Asbjørg Engdal Olsen

1:03:05

3.

1:03:05

3.

2

Solveig Schjetne

1:11:04

3.

2:14:09

3.

Klasse: H < 135 år

1.

Kittarn 1

 

1:14:56

 

1

Vegard Kittilsen

21:46

2.

21:46

2.

2

Geir Arnesen

31:43

10.

53:29

5.

3

Pål Kittilsen

21:27

2.

1:14:56

1.

2.

Multiconsult BIL Trondheim 1

 

1:16:46

 

1

Roar Skulbørstad

23:13

4.

23:13

4.

2

Håvard Vassenden

22:07

2.

45:20

2.

3

Bård Øyvind Solberg

31:26

9.

1:16:46

2.

3.

Natursteinskongens venner 1

 

1:16:49

 

1

Kristian Stensrud

26:25

9.

26:25

9.

2

Thomas Berge Mjølhus

24:09

3.

50:34

4.

3

Vegard Hansen

26:15

4.

1:16:49

3.

4.

SINTEF Energiforskning BIL 1

 

1:17:06

 

1

Halvor Lund

23:48

6.

23:48

6.

2

Jostein Bø Fløystad

24:36

4.

48:24

3.

3

Hans Helmer Sæternes

28:42

6.

1:17:06

4.

5.

ViaNova Trondheim 2

 

1:17:36

 

1

Mattis Myhre

23:44

5.

23:44

5.

2

Vegard Lynet Grønli

30:03

7.

53:47

7.

3

Bjørnar Lynum

23:49

3.

1:17:36

5.

6.

Team Pez & Snapple 1

 

1:19:24

 

1

Tommy Schmid

30:50

14.

30:50

14.

2

Alex Pedersen

28:00

6.

58:50

8.

3

Jan Schmid

20:34

1.

1:19:24

6.

7.

ViaNova Trondheim 1

 

1:28:17

 

1

Johan Ivarsson

20:04

1.

20:04

1.

2

Martin Vister

18:26

1.

38:30

1.

3

Iver Lande Kvalsvik

49:47

15.

1:28:17

7.

8.

Lindbak BIL 1

 

1:31:43

 

1

Arild Wærnes

29:08

12.

29:08

12.

2

Jonas Ledal

33:21

12.

1:02:29

11.

3

Jan Erik Ledal

29:14

7.

1:31:43

8.

9.

NGU 1

 

1:32:59

 

1

Thomas Scheiber

28:24

11.

28:24

11.

2

Ola Eggen

31:22

9.

59:46

9.

3

Øystein Jæger

33:13

11.

1:32:59

9.

10.

O-lauget 1

 

1:34:19

 

1

Kyrre Auran

27:32

10.

27:32

10.

2

Petter Andreas Bergh

26:04

5.

53:36

6.

3

Christian Gutvik

40:43

13.

1:34:19

10.

11.

NGI 1

 

1:35:12

 

1

Henrik Langeland

29:17

13.

29:17

13.

2

Vidar Gjelsvik

33:19

11.

1:02:36

12.

3

Bjørn Kristian Bache

32:36

10.

1:35:12

11.

12.

Atmel BIL 1

 

1:35:41

 

1

Øyvind Kvennås

25:07

7.

25:07

7.

2

Svenn-Ivar Svendsen

34:42

13.

59:49

10.

3

Odd Magne Reitan

35:52

12.

1:35:41

12.

13.

Sleipner 1

 

1:38:02

 

1

Ola Lædre

36:25

15.

36:25

15.

2

Jardar Lohne

34:58

14.

1:11:23

15.

3

Truls Ryum

26:39

5.

1:38:02

13.

14.

Gauldalsjentene 1

 

1:40:47

 

1

Thomas Bakken

38:47

16.

38:47

16.

2

Frode Lillevold

30:41

8.

1:09:28

13.

3

Lars Solheim

31:19

8.

1:40:47

14.

15.

Ecotone 1

 

1:51:05

 

1

Jørgen Tegdan

21:51

3.

21:51

3.

2

Ivar Erdal

48:29

15.

1:10:20

14.

3

Lars Martin Sandvik Aas

40:45

14.

1:51:05

15.

16.

Tine SA

 

25:07

 

1

Robert Nyhus

25:07

7.

25:07

7.

Klasse: H 135 - 179 år

1.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:30:34

 

1

Johan Helle

32:29

6.

32:29

6.

2

Rune Stræte

29:20

3.

1:01:49

3.

3

Øyvind Schjelderup

28:45

2.

1:30:34

2.

2.

Ad hoc 1

 

1:32:45

 

1

Arild Clausen

26:25

1.

26:25

1.

2

Arild Heggeset

32:41

4.

59:06

2.

3

Kurt Amundsen

33:39

4.

1:32:45

3.

3.

Statnett Trondheim 1

 

1:38:53

 

1

Lars Erik Strømsnes

29:09

4.

29:09

4.

2

Olve Mogstad

33:21

5.

1:02:30

4.

3

Tore Skånøy

36:23

8.

1:38:53

4.

4.

Statoil BIL 1

 

1:40:57

 

1

Bjørn Berger

30:48

5.

30:48

5.

2

Atle Haugan

33:47

6.

1:04:35

5.

3

Svein Olav Dyrhol

36:22

7.

1:40:57

5.

5.

Signicat 1

 

1:48:15

 

1

Nils Tesdal

35:08

7.

35:08

7.

2

Harald Stendal

46:01

11.

1:21:09

11.

3

Ingebrigt Fuglem

27:06

1.

1:48:15

6.

6.

Powel 1

 

1:48:29

 

1

Klaus Livik

36:00

8.

36:00

8.

2

Morten Husom

39:26

9.

1:15:26

8.

3

Kim Bjerkevoll

33:03

3.

1:48:29

7.

7.

DNB BIL 2

 

1:48:40

 

1

Øystein Wiggen

28:33

3.

28:33

3.

2

Tor Arne Haugen

37:31

8.

1:06:04

6.

3

Even Hofstad

42:36

11.

1:48:40

8.

8.

NTNU BIL 1

 

1:52:29

 

1

Håkon Tjelmeland

41:20

13.

41:20

13.

2

Lasse Natvig

36:11

7.

1:17:31

9.

3

Terje Midtbø

34:58

5.

1:52:29

9.

9.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

1:57:49

 

1

Stein Tore Rekdal

40:29

11.

40:29

11.

2

Trond Sletner

28:46

2.

1:09:15

7.

3

Petter Mikalsen

48:34

12.

1:57:49

10.

10.

Optoplan 1

 

2:00:25

 

1

Stig Forbord

26:55

2.

26:55

2.

2

Erlend Rønnekleiv

52:58

12.

1:19:53

10.

3

Kent Helge Hjelmen

40:32

9.

2:00:25

11.

11.

Skanska Aktiv Trondheim 2

 

2:14:57

 

1

Per Magne Gjersvold

38:41

9.

38:41

9.

2

Viggo Schei

54:41

14.

1:33:22

13.

3

Henrik Grytbakk

41:35

10.

2:14:57

12.

12.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

2:23:48

 

1

Trond Damås

54:49

14.

54:49

14.

2

Svein Nassvik

53:00

13.

1:47:49

14.

3

Jon Vindal

35:59

6.

2:23:48

13.

13.

DNB BIL 1

 

2:44:05

 

1

Vidar Lunda

40:29

11.

40:29

11.

2

Nicholai Sødring Carlsen

41:13

10.

1:21:42

12.

3

Torstein Dahl

1:22:23

14.

2:44:05

14.

14.

Statkraft 1

 

1:27:38

 

1

Robert Von Hirsch

38:44

10.

38:44

10.

3

Nina Reitan

48:54

13.

1:27:38

1.

15.

Vi som digger Maiken og Elias 1

 

0:00

 

2

1.

0:00

1.

Omstart

Klasse: H > 179 år

1.

BRENVIN 1

 

1:18:25

 

1

Leidulv Vinje

27:58

6.

27:58

6.

2

Dag Stenersen

22:24

1.

50:22

1.

3

Leif Engen

28:03

2.

1:18:25

1.

2.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

1:21:08

 

1

Jon Arne Klemetsaune

24:25

2.

24:25

2.

2

Åge Sivertsen

28:14

4.

52:39

2.

3

Svein Hove

28:29

4.

1:21:08

2.

3.

Politiets il, Trondheim 1

 

1:23:26

 

1

Jens Bjørnar Morseth

26:52

4.

26:52

4.

2

Terje Hanssen

28:09

3.

55:01

5.

3

Per Bjørgum

28:25

3.

1:23:26

3.

4.

Siemens 1

 

1:24:03

 

1

Leif Røhjell

28:36

7.

28:36

7.

2

Stenar Aasvang

26:09

2.

54:45

4.

3

Per Laksfors

29:18

5.

1:24:03

4.

5.

Rambøll 1

 

1:38:03

 

1

Odd Arne Rye

38:32

14.

38:32

14.

2

Kåre Eggereide

35:23

10.

1:13:55

10.

3

Rolf Røsand

24:08

1.

1:38:03

5.

6.

Evry 1

 

1:39:55

 

1

Ottar G Kristiansen

33:30

11.

33:30

11.

2

Pål Skyberg

32:41

7.

1:06:11

8.

3

Torleif Stephansen

33:44

6.

1:39:55

6.

7.

Stafetthaterne 1

 

1:45:43

 

1

John Lerli

33:22

10.

33:22

10.

2

Martin Melhuus

34:01

8.

1:07:23

9.

3

Kåre Onsøyen

38:20

7.

1:45:43

7.

8.

NTNU BIL 2

 

1:46:20

 

1

Stein Øvstedal

26:09

3.

26:09

3.

2

Carl Martin Larsen

35:03

9.

1:01:12

7.

3

Edmund Olsen

45:08

9.

1:46:20

8.

9.

Flying wings 1

 

1:51:52

 

1

Jens Kjetil Melhammer

21:11

1.

21:11

1.

2

Tor Gjermstad

32:35

6.

53:46

3.

3

Thor Meland

58:06

12.

1:51:52

9.

10.

NTNU BIL 1

 

2:05:28

 

1

Arne Kjell Foldvik

35:51

13.

35:51

13.

2

Arnfinn Langeland

41:12

11.

1:17:03

11.

3

Kåre Aflekt

48:25

10.

2:05:28

10.

11.

ROFRAS 1

 

2:21:06

 

1

Rolf Bye

43:17

15.

43:17

15.

2

Frode Knudsen

52:52

13.

1:36:09

15.

3

Asbjørn Rønning

44:57

8.

2:21:06

11.

12.

ROTORO 1

 

2:26:33

 

1

Robert Strøm

34:51

12.

34:51

12.

2

Rolf Hellan

56:04

14.

1:30:55

14.

3

Torger Elseth

55:38

11.

2:26:33

12.

DSQ

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:35:47

 

1

Anders Waage

30:44

.

0:00

.

DSQ

2

Kristian Fougner

30:29

.

0:00

.

3

Roar Stenseth

34:34

.

0:00

.

DSQ

Dro til skogs 1

 

2:10:34

 

1

Reidar Ottem

32:27

9.

32:27

9.

2

Reidar Skogseth

46:24

12.

1:18:51

12.

3

Erling Rise

51:43

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Slips & Bom 1

 

2:14:09

 

1

Leif Gunnar Smistad

27:02

5.

27:02

5.

2

Magne Gjønnes

56:39

15.

1:23:41

13.

3

Gunnar Smistad

50:28

.

0:00

.

DSQ

Arrangør

Eget 1

 

1:31:51

 

1

Nils Olav Vennevik

31:28

8.

31:28

8.

2

Frode Stensrud

28:38

5.

1:00:06

6.

3

Øistein Åsmul

31:45

.

0:00

.

Arrangør

Klasse: Mixed lang

1.

Multiconsult BIL Trondheim 3

 

1:37:26

 

1

Guro Torpe

28:34

4.

28:34

4.

2

Kari Elisabeth Lien Johnsen

32:52

1.

1:01:26

1.

3

Solveig Vassenden

36:00

4.

1:37:26

1.

2.

Leik, IL 1

 

1:38:17

 

1

Ola Keiserås

23:44

2.

23:44

2.

2

Mai Iren Almås

42:18

6.

1:06:02

3.

3

Tone Almås

32:15

1.

1:38:17

2.

3.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

1:48:26

 

1

Bård Nonstad

20:00

1.

20:00

1.

2

Eivind Juvik

43:22

7.

1:03:22

2.

3

Rikke Bryntesen

45:04

9.

1:48:26

3.

4.

Kongsberg Seatex BIL 1

 

1:49:21

 

1

Bjørkan Ingmund

35:41

7.

35:41

7.

2

Inger Lill Bratbergsengen

35:29

4.

1:11:10

5.

3

Øystein Tveit

38:11

5.

1:49:21

4.

5.

TrønderEnergi 1

 

1:58:16

 

1

Frode Vassenden

27:04

3.

27:04

3.

2

Cecilie Sundsbø Arnemo

50:34

10.

1:17:38

6.

3

Svein Olav Åmot

40:38

6.

1:58:16

5.

6.

Svare strev 1

 

2:00:53

 

1

Anna Karine Svare

44:17

9.

44:17

9.

2

Magne Svare

35:02

2.

1:19:19

7.

3

Karl Morten Lunna

41:34

7.

2:00:53

6.

7.

NGU 1

 

2:08:26

 

1

Bjørn Rindstad

48:40

11.

48:40

11.

2

Nicole Baeten

44:28

8.

1:33:08

8.

3

Bobo Nordahl

35:18

3.

2:08:26

7.

8.

Stifinnerene 1

 

2:16:09

 

1

Christian Andresen

38:46

8.

38:46

8.

2

Mari Hatlo

55:46

11.

1:34:32

9.

3

Magnus Lilledal

41:37

8.

2:16:09

8.

9.

Multiconsult BIL Trondheim 1

 

2:19:17

 

1

Kari Charlotte Sellgren

1:04:08

14.

1:04:08

14.

2

Silje Mordal

39:55

5.

1:44:03

11.

3

Morten Skoglund

35:14

2.

2:19:17

9.

10.

TrønderEnergi 2

 

2:33:18

 

1

Rune Krogh

47:18

10.

47:18

10.

2

Per Olav Johansen

57:46

12.

1:45:04

12.

3

Jane Kristin Nordhagen

48:14

10.

2:33:18

10.

11.

NTNU 2

 

2:35:16

 

1

Oddmar Iversen

51:00

12.

51:00

12.

2

Maj-Lisbet Rønning

50:08

9.

1:41:08

10.

3

Sissel Horghagen

54:08

11.

2:35:16

11.

12.

Svipop 1

 

51:20

 

1

Aashild S. Langseth

51:20

13.

51:20

13.

DSQ

Luftkrigsskolen 1

 

1:43:18

 

1

Magnus Nelson

32:30

5.

32:30

5.

2

Thomas Gundersen

34:34

.

0:00

.

DSQ

3

Knut Erik Hassel

36:14

.

0:00

.

DSQ

Atmel BIL 1

 

2:08:40

 

1

Jerome Soulard

32:43

6.

32:43

6.

2

Anthony Bossard

35:15

3.

1:07:58

4.

3

Sandrine Pic

1:00:42

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Mixed kort

1.

Ai-Ai

 

1:19:16

 

1

Ingrid Grændsen

26:32

4.

26:32

4.

2

Øystein Hoffart

28:34

2.

55:06

1.

3

Eivind Lona

24:10

5.

1:19:16

2.

2.

A. C. Møller 1

 

1:23:59

 

1

Geir Willumsen

35:51

7.

35:51

7.

2

Kjell Maroni

25:09

1.

1:01:00

5.

3

Geir Paulsen

22:59

3.

1:23:59

3.

3.

Malvik IL 1

 

1:24:56

 

1

Hilde Forbord

24:37

3.

24:37

3.

2

Eigil Sørli

35:00

5.

59:37

4.

3

Roar Forbord

25:19

6.

1:24:56

4.

4.

Ai-Ai 1

 

1:29:13

 

1

Erik Sælen

17:37

1.

17:37

1.

2

Oddveig Hovdenak

39:47

9.

57:24

3.

3

Rannveig Nordlie

31:49

7.

1:29:13

5.

5.

Devlesvingen 1

 

1:29:33

 

1

Petter Liabakk Eriksen

23:29

2.

23:29

2.

2

Nina-Beate Liabakk

33:19

4.

56:48

2.

3

Helge Eriksen

32:45

8.

1:29:33

6.

6.

Eggen Arkitekter AS 1

 

1:31:37

 

1

Bård Sverre Solem

33:31

6.

33:31

6.

2

Bente Skorge

35:25

6.

1:08:56

6.

3

Sverre Andreassen

22:41

2.

1:31:37

7.

7.

Rypinen 1

 

1:37:25

 

1

Gro Rypdal

41:13

10.

41:13

10.

2

Kjell-Arne Henninen

32:03

3.

1:13:16

8.

3

Svein Henninen

24:09

4.

1:37:25

8.

8.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

1:47:26

 

1

Frode Stølan

33:25

5.

33:25

5.

2

Terje Aunvik

36:11

7.

1:09:36

7.

3

Hilde Nestvold

37:50

9.

1:47:26

9.

9.

Jordskifteretten 1

 

1:54:03

 

1

Oda Buhaug

36:33

8.

36:33

8.

2

Gunnar Børset

37:40

8.

1:14:13

9.

3

Arne Gaustad

39:50

10.

1:54:03

10.

10.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

59:30

 

1

Line Søreng

38:01

9.

38:01

9.

3

Eivind Lindseth

21:29

1.

59:30

1.

Klasse: Arrangør

Arrangør

Ukjent

 

0:00

 

Anders Lauglo

.

0:00

.

Arrangør

Jarle Nestvold

.

0:00

.

Arrangør

Erik Lund

.

0:00

.

Arrangør

Finn Faye Knudsen

.

0:00

.

Arrangør

Odd Musum

.

0:00

.

Arrangør

Harald Musum

.

0:00

.

Arrangør

Torgeir Iversen

.

0:00

.

Arrangør

Stig Arild Haugskott

.

0:00

.

Arrangør

Henry Sundsetvik

.

0:00

.

Arrangør

Thore Sundsetvik

.

0:00

.

Arrangør

Geir Paulsen

.

0:00

.

Arrangør

Harald Lauglo

.

0:00

.

Arrangør

Edgar Furuholt

.

0:00

.

Arrangør

Per Løvås

.

0:00

.

Arrangør

Egil Repvik

.

0:00

.

Arrangør

Oddvar Fallin

.

0:00

.

Arrangør


Sist oppdatert:

8 august 2016, 09:36:20

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

256

Antall startet:

256