Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P13 Ammerud 16. juni 2016

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

1:02:05

+0:00

14:26

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

1:19:40

+0:00

18:31

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

KOLL

57:21

+0:00

13:20

2.

Anne Danielsen

Nydalens Skiklub

59:00

+1:39

13:43

3.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

1:02:11

+4:50

14:27

4.

Unni STENHAMMER

PRIVAT

1:03:29

+6:08

14:45

5.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

1:09:29

+12:08

16:09

6.

Maria Torgersen

PRivat

1:26:11

+28:50

20:02

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland Leholt

Maris interiørhjelp og systue

49:38

+0:00

14:35

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Klakegg

NORGES BANK

1:04:56

+0:00

19:05

DSQ

Eva Reistad

Thales BIL

48:14

130 137 139 141 249

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

56:27

+0:00

16:36

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:03:46

+7:19

18:45

3.

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

1:09:30

+13:03

20:26

4.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:18:16

+21:49

23:01

5.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

1:21:20

+24:53

23:55

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

58:03

+0:00

17:04

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

1:01:18

+3:15

18:01

Klasse: H17-34(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Magnus Dahl

Varden Entreprenør

1:04:54

+0:00

12:14

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øyvind Stene

DNO International

39:45

+0:00

7:30

2.

Christian Vogelsang

NIVA

43:41

+3:56

8:14

3.

Peder Natvig

NORGES BANK

48:48

+9:03

9:12

4.

Ola Nakken

AHus BIL

55:24

+15:39

10:27

5.

Lasse Nederhoed

Teddy TV

1:08:02

+28:17

12:50

6.

Egil Reidar Osnes

PRIVAT

1:23:14

+43:29

15:42

7.

Marius Burmo

PRIVAT

1:37:59

+58:14

18:29

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hallvard Koren

OK Moss

55:50

175

Arrang

Svein Nygård

NORGES BANK

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka O-lag

43:06

+0:00

8:07

2.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

48:23

+5:17

9:07

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

48:33

+5:27

9:09

4.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

53:34

+10:28

10:06

5.

Lars Krüger

Gabler Wassum

55:15

+12:09

10:25

137

6.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

58:18

+15:12

11:00

7.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

1:03:17

+20:11

11:56

8.

Arne M. Torgersen

Oslo kommune BIL

1:05:11

+22:05

12:17

9.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

1:09:25

+26:19

13:05

10.

Harald Østgaard Lund

Nasjonalbiblioteket

1:11:25

+28:19

13:28

11.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:20:00

+36:54

15:05

12.

Uno Hanslien

Bilpost

1:28:31

+45:25

16:42

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

45:47

+0:00

10:38

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

47:28

+1:41

11:02

3.

Kjetil Stenhammer

Alcatel-Lucent BIL

49:16

+3:29

11:27

4.

Tormod Øvergaard 

Istone

49:47

+4:00

11:34

5.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

50:00

+4:13

11:37

6.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

50:58

+5:11

11:51

7.

Per Schanche

Asker SK

54:39

+8:52

12:42

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Fredriksen

FOBIL

47:02

+0:00

10:56

2.

Are Eriksen

OSI

48:32

+1:30

11:17

3.

Helge Bjaaland

ELLE BIL

1:02:02

+15:00

14:25

4.

Jon Foss

Friskis&Svettis

1:03:31

+16:29

14:46

5.

Per Magnus

FHI

1:18:38

+31:36

18:17

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

31:39

+0:00

9:18

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

41:02

+9:23

12:04

3.

Reidar Kierulf

RKP

44:07

+12:28

12:58

4.

Juul Sverre Stener

OPIL

44:44

+13:05

13:09

5.

Per Nermo

COWI BIL

54:50

+23:11

16:07

6.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

59:53

+28:14

17:36

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

NIttedal O-lag

36:19

+0:00

10:40

2.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

43:50

+7:31

12:53

3.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

44:15

+7:56

13:00

4.

Einar Skåre

Brevpost

47:13

+10:54

13:53

5.

Trond Wettergreen

Andvord

49:19

+13:00

14:30

6.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

50:57

+14:38

14:59

7.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

51:14

+14:55

15:04

8.

Roar Gudding

Vet BIL

51:51

+15:32

15:15

9.

Hans Petter Jensen

Bygdøy Idretslag

55:07

+18:48

16:12

10.

Knut Møgedal

Aker Solutions

58:34

+22:15

17:13

11.

Arne Reistad

Thales BIL

1:00:43

+24:24

17:51

12.

Tormod Hegdahl

HEMING orientering

1:00:50

+24:31

17:53

13.

Tom Ibsen

OUS

1:02:53

+26:34

18:29

14.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

1:06:20

+30:01

19:30

15.

Per Aagaard

Heming Njård

1:09:31

+33:12

20:26

16.

Dag Hauge Jensen

Gjensidige

1:25:47

+49:28

25:13

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

45:06

+0:00

13:15

2.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

49:02

+3:56

14:25

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

52:00

+6:54

15:17

4.

Sturle Hånes

GeoFORM

55:05

+9:59

16:12

5.

Svein F Kvalheim

Oppegård

56:26

+11:20

16:35

6.

Arne Øfsthus

Fugro

1:00:58

+15:52

17:55

7.

Annar Brustad

FOBIL

1:02:26

+17:20

18:21

8.

Sigfrid Fagervik

Thales

1:06:28

+21:22

19:32

9.

Knut Hangeraas

GeoForm

1:09:15

+24:09

20:22

10.

Terje Throndsen

NIttedal Oljalyn

1:09:40

+24:34

20:29

11.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

1:09:51

+24:45

20:32

12.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:11:54

+26:48

21:08

13.

Ronald Inglingstad

Oppsal IF

1:26:59

+41:53

25:35

139

14.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

2:18:34

+1:33:28

40:45

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

50:25

+0:00

14:49

2.

Aage Mella

Østmarka OK

1:19:16

+28:51

23:18

3.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:23:09

+32:44

24:27

4.

Per Gjermo

Asker SK

1:32:26

+42:01

27:11

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:32:52

+42:27

27:18

Klasse: H-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Aulie

KOLL

48:17

+0:00

16:38

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

38:31

+0:00

11:19

2.

Per Ongstad

PRIVAT

46:17

+7:46

13:36

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Solsrud

Prodeco

51:37

+0:00

12:00

2.

Ivar Strømstad

Raumar

1:04:57

+13:20

15:06

3.

Andre Rø

GeoFORM

1:20:29

+28:52

18:43

4.

Jørgen Stenhammer

PRIVAT

1:21:48

+30:11

19:01

5.

Torstein Schelle

Armada

1:27:25

+35:48

20:19

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

1:08:04

+0:00

12:50

DSQ

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:12:02

141


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2016, 21:09:00

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

103

Antall startet:

103