Klasse: D 0 - 49 år - Trolløpet mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mari Angell-Petersen | Gjest | 1:22:29 | +0:00 | 10:03 | |||
2. | Lene Berg Hanssen | Skoleelev | 1:26:27 | +3:58 | 10:32 | |||
3. | Julie Arnesen | NTNU | 1:33:38 | +11:09 | 11:25 | |||
4. | Tone Almås | Leik, IL | 1:33:41 | +11:12 | 11:25 | |||
5. | Karin Bernsmed | Sintef | 1:36:06 | +13:37 | 11:43 | |||
6. | Sigrid Melkild | St. Olavs Hospital BIL | 1:45:02 | +22:33 | 12:48 | |||
7. | Ragnhild Husum | Skoleelev | 1:46:25 | +23:56 | 12:58 | |||
8. | Mette Nolte | Eggen Arkitekter | 1:50:10 | +27:41 | 13:26 | |||
9. | Hanne Hegseth | Miljødirektoratet BIL | 3:14:09 | +1:51:40 | 23:40 | |||
Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rine Hanssen | Trondheim kommune | 1:25:42 | +0:00 | 10:27 | |||
2. | Mona Sæther | Trondheim kommune | 1:35:26 | +9:44 | 11:38 | |||
3. | Hege Solhjem Melhuus | Byneset Barnehager | 1:37:45 | +12:03 | 11:55 | |||
4. | Nina Beate Liabakk | NTNU | 1:46:09 | +20:27 | 12:56 | |||
5. | Hilde Forbord | Big Bite | 1:53:56 | +28:14 | 13:53 | |||
6. | Gunnhild Oftedal | NTNU | 2:02:51 | +37:09 | 14:58 | |||
7. | Trine Barstad | NTNU | 2:02:56 | +37:14 | 14:59 | |||
8. | Siri Drogset | NTNU | 2:03:01 | +37:19 | 15:00 | |||
9. | Catharina Davies | NTNU | 2:10:41 | +44:59 | 15:56 | |||
10. | Aashild S. Langseth | NSDTF | 2:23:58 | +58:16 | 17:33 | |||
11. | Oda Buhaug | Jordskifteretten | 2:25:08 | +59:26 | 17:41 | |||
Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Torid Kvaal | Fylket | 1:05:18 | +0:00 | 13:53 | 49 | ||
2. | Ã…se Rita Ellingsen | Trondheim kommune | 1:05:55 | +0:37 | 14:01 | |||
3. | Hege Marit Nordgård Bolås | Statoil BIL Trondheim | 1:11:20 | +6:02 | 15:10 | |||
4. | Gro Rypdal | Bluegarden | 1:15:24 | +10:06 | 16:02 | |||
5. | Eli Ringdalen | SIntef | 1:25:50 | +20:32 | 18:15 | |||
6. | Grethe Skogstad | Trondheim Kommune | 1:28:16 | +22:58 | 18:46 | |||
7. | Anne Furuholt | TOBB | 1:31:50 | +26:32 | 19:32 | |||
8. | Anne Lise Brenne | Trondheim kommune | 1:32:03 | +26:45 | 19:35 | |||
9. | Maj Britt Bjørnaas | NIU | 1:32:11 | +26:53 | 19:36 | |||
10. | Berit Grande | Sticos | 1:44:16 | +38:58 | 22:11 | |||
11. | Randi Irene Engen | SiT BIL | 1:44:17 | +38:59 | 22:11 | |||
12. | Anne Stenset | St. Olavs Hospital | 2:05:08 | +59:50 | 26:37 | |||
13. | Inger Røhjell | St. Olavs Hospital | 2:05:50 | +1:00:32 | 26:46 | |||
14. | Marit Bjørgum | Eget | 2:05:51 | +1:00:33 | 26:46 | |||
15. | Bodil Monsen | Sintef | 2:34:32 | +1:29:14 | 32:52 | |||
Klasse: H 0 - 49 år - Trolløpet lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jørgen Tegdan | Ecotone | 1:33:38 | +0:00 | 7:56 | |||
2. | OLA STENSETH | NORSK HELSE NETT | 1:33:43 | +0:05 | 7:56 | |||
3. | Roar Skulbørstad | Multiconsult | 1:34:02 | +0:24 | 7:58 | |||
4. | Torgeir Aune | Teekay Petrojarl | 1:39:25 | +5:47 | 8:25 | |||
5. | Ola Keiserås | Skoleelev | 1:39:56 | +6:18 | 8:28 | |||
6. | BÃ¥rd Smestad | KDS | 1:53:12 | +19:34 | 9:35 | |||
7. | Arild Clausen | NTNU | 1:54:51 | +21:13 | 9:43 | |||
8. | Kasper Schei | NTNUI | 1:59:36 | +25:58 | 10:08 | |||
9. | Robert Otterlei | Sweco | 2:00:32 | +26:54 | 10:12 | |||
10. | Øystein Jaren Samuelsen | BEKK | 2:01:53 | +28:15 | 10:19 | |||
11. | Magne Svare | Skanska Aktiv | 2:02:43 | +29:05 | 10:23 | |||
12. | Eirik Marthinsen | Petrell BIL | 2:03:23 | +29:45 | 10:27 | |||
13. | Frode Lillevold | Datametrix | 2:07:56 | +34:18 | 10:50 | |||
14. | Martin Uglem | NTNU | 2:11:20 | +37:42 | 11:07 | |||
15. | Jerome Soulard | Atmel | 2:13:10 | +39:32 | 11:17 | |||
16. | Lars Solheim | Danske Bank | 2:16:27 | +42:49 | 11:33 | |||
17. | Kurt Amundsen | Avinor | 2:18:46 | +45:08 | 11:45 | |||
18. | Per Didrik Nonstad | Statoil BIL Trondheim | 2:27:16 | +53:38 | 12:28 | |||
19. | Øystein Husby | Statnett | 2:34:26 | +1:00:48 | 13:05 | |||
20. | Snorre Gangaune | Statkraft | 2:34:45 | +1:01:07 | 13:06 | |||
21. | Svein Olav Dyrhol | Statoil BIL Trondheim | 2:35:59 | +1:02:21 | 13:13 | |||
22. | Christian Andresen | RESMAN | 2:39:20 | +1:05:42 | 13:30 | |||
23. | Jardar Lohne | Sleipner | 2:46:31 | +1:12:53 | 14:06 | |||
24. | Michele Baravalle | NTNU | 2:46:38 | +1:13:00 | 14:07 | |||
DSQ | Petter Liabakk Eriksen | Byåsen | 55:14 | 95 96 118 113 114 115 92 57 58 60 61 64 6... | ||||
DSQ | Jan Hage | Eget | 1:33:41 | 95 96 118 113 114 115 92 | ||||
DSQ | Jonas Grønli | Freidig | 1:40:37 | 95 96 118 113 114 115 92 | ||||
DSQ | HÃ…VARRD SKALLE | BOA Offshore | 1:54:00 | 95 96 118 113 114 115 92 | ||||
DSQ | Amund Bach Stranden | Statens vegvesen | 2:01:56 | 95 58 60 61 64 65 47 45 36 69 | ||||
DSQ | Svenn-Ivar Svendsen | Atmel | 2:31:26 | 64 | ||||
DSQ | Otto Wittner | UNINETT | 2:40:33 | 45 36 69 | ||||
DSQ | Petter Nordgren | 2:53:19 | 36 69 | |||||
Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | KNUT MATHISEN | HERØYA | 1:48:01 | +0:00 | 9:09 | |||
2. | Stig Forbord | Optoplan | 2:02:47 | +14:46 | 10:24 | |||
3. | Terje Berg | Statkraft | 2:11:24 | +23:23 | 11:08 | |||
4. | Morten Skoglund | Multiconsult | 2:47:41 | +59:40 | 14:12 | |||
Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Dag Ove Tinmannsvik | Multiconsult | 1:21:30 | +0:00 | 9:56 | |||
2. | RUNE Hjeldnes | Adressavisen | 1:22:26 | +0:56 | 10:03 | |||
3. | Stein Ivar Foss | SIT | 1:22:30 | +1:00 | 10:03 | |||
4. | Bernt Rognes | Powel | 1:22:34 | +1:04 | 10:04 | 175 | ||
5. | Inge Nørstebø | Skanska Aktiv | 1:23:40 | +2:10 | 10:12 | |||
6. | Gunnar Skånøy | Jernbanen | 1:24:56 | +3:26 | 10:21 | |||
7. | Helge Eriksen | Eget | 1:25:14 | +3:44 | 10:23 | |||
8. | Jan Erik Ledal | Lindbak BIL | 1:25:36 | +4:06 | 10:26 | |||
9. | Eirik Vefsnmo | Bouvet | 1:27:40 | +6:10 | 10:41 | |||
10. | Lasse Natvig | NTNU | 1:27:53 | +6:23 | 10:43 | |||
11. | Kjell Maroni | Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond | 1:28:48 | +7:18 | 10:49 | |||
12. | Harald Oftedal | Statoil Stjørdal BIL | 1:31:34 | +10:04 | 11:10 | |||
13. | Klaus Livik | Powel | 1:33:46 | +12:16 | 11:26 | |||
14. | Geir Arnesen | Eget | 1:33:59 | +12:29 | 11:27 | |||
15. | Atle Haugan | Statoil BIL Trondheim | 1:34:05 | +12:35 | 11:28 | |||
16. | Tormod Maske | Rekvisitt | 1:34:36 | +13:06 | 11:32 | |||
17. | Rolf Helge Røsand | Rambøll | 1:37:38 | +16:08 | 11:54 | |||
18. | Tore Fornes | Statoil | 1:40:03 | +18:33 | 12:12 | |||
19. | John Lerli | Trønderbladet | 1:40:39 | +19:09 | 12:16 | |||
20. | Olve Mogstad | Statnett | 1:41:05 | +19:35 | 12:19 | |||
21. | Leif Magne Meringdal | Nortura | 1:44:21 | +22:51 | 12:43 | |||
22. | HÃ¥kon Tjelmeland | NTNU | 1:44:22 | +22:52 | 12:43 | |||
23. | Tore Heggem | HiNT | 1:44:25 | +22:55 | 12:44 | |||
24. | Anthony Bossard | Atmel | 1:45:05 | +23:35 | 12:48 | |||
25. | Frank Bjarkø | NRK | 1:45:59 | +24:29 | 12:55 | |||
26. | Bjørn Munch | Oracle | 1:52:51 | +31:21 | 13:45 | |||
27. | Petter Mikalsen | Telenor | 1:54:08 | +32:38 | 13:55 | |||
28. | Olav Kvittem | Uninett | 1:54:27 | +32:57 | 13:57 | |||
29. | Bobo Nordahl | NGU | 1:59:47 | +38:17 | 14:36 | |||
30. | John Sirum | Rambøll | 1:59:57 | +38:27 | 14:37 | |||
31. | Morten Husom | Powel | 2:00:56 | +39:26 | 14:44 | |||
32. | Roar Sundby | NTNU | 2:01:22 | +39:52 | 14:48 | |||
33. | Kjell Arne Henninen | Eget | 2:14:47 | +53:17 | 16:26 | |||
34. | Jan Erik Kofoed | NTNU | 2:36:53 | +1:15:23 | 19:07 | |||
Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bjørn Berger | Statoil | 1:24:26 | +0:00 | 10:17 | |||
2. | Ottar G Kristiansen | Evry | 1:34:27 | +10:01 | 11:31 | |||
3. | Roar Stenset | St Olav | 1:34:40 | +10:14 | 11:32 | |||
4. | Roar Forbord | Terratec | 1:35:36 | +11:10 | 11:39 | |||
5. | Jon Arne Klemetsaune | Statens vegvesen Sør-Trøndelag | 1:42:36 | +18:10 | 12:30 | |||
6. | Nils Olav Vennevik | Eget | 2:03:05 | +38:39 | 15:00 | |||
7. | Magnus Landstad | NTNU | 2:07:58 | +43:32 | 15:36 | |||
8. | Kjell Bratbergsengen | NTNU bil | 2:20:32 | +56:06 | 17:08 | |||
9. | Geir Dolmen | KVT | 2:20:44 | +56:18 | 17:09 | |||
10. | Torgeir Iversen | Evry | 2:21:09 | +56:43 | 17:12 | |||
11. | Robert Strøm | Eget | 3:03:32 | +1:39:06 | 22:22 | |||
DSQ | Carl Martin Larsen | NTNU | 1:10:47 | 36 69 31 150 175 | ||||
Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Leif Røhjell | Siemens | 56:12 | +0:00 | 11:57 | |||
2. | Reidar Ottem | MTG | 58:16 | +2:04 | 12:23 | |||
3. | Gunnar Østerbø | DnB Sport | 58:19 | +2:07 | 12:24 | |||
4. | Anders Lauglo | Lauglo GÃ¥rd | 58:22 | +2:10 | 12:25 | |||
5. | Stein Øvstedal | NTNU | 58:24 | +2:12 | 12:25 | |||
5. | Svein Hove | Statens vegvesen Sør-Trøndelag | 58:24 | +2:12 | 12:25 | |||
7. | Arne Sæterhaug | Eget | 58:33 | +2:21 | 12:27 | |||
8. | Edgar Furuholt | Det Norske | 58:41 | +2:29 | 12:29 | 49 | ||
9. | Trond Damås | Skanska Aktiv | 58:48 | +2:36 | 12:30 | |||
10. | Leif Engen | SiT BIL | 58:50 | +2:38 | 12:31 | |||
11. | HÃ¥kon Leira | Eget | 58:52 | +2:40 | 12:31 | |||
12. | Tor Gjermstad | Hemit | 58:53 | +2:41 | 12:31 | |||
13. | Øistein Åsmul | Kommunen | 59:32 | +3:20 | 12:40 | |||
14. | Frode Stensrud | Eget | 1:00:40 | +4:28 | 12:54 | |||
15. | Tore Kiste | Fylket | 1:01:42 | +5:30 | 13:07 | |||
16. | Halvor Flatberg | NTNU BIL | 1:05:17 | +9:05 | 13:53 | |||
17. | Finn Faye Knudsen | NTNU | 1:05:19 | +9:07 | 13:53 | |||
18. | Martin Melhuus | Veritas | 1:05:36 | +9:24 | 13:57 | |||
19. | Kjell Atle Strande | Creditreform AS | 1:06:12 | +10:00 | 14:05 | |||
20. | Jarle Nestvold | Rambøll | 1:06:44 | +10:32 | 14:11 | |||
21. | Leidulv Vinje | Spenncon | 1:09:25 | +13:13 | 14:46 | |||
22. | Egil Repvik | NETTseksjonering | 1:09:57 | +13:45 | 14:52 | |||
23. | Ã…ge Sivertsen | Vegvesenet | 1:10:08 | +13:56 | 14:55 | |||
24. | Frode Knudsen | Gerhard Schøning | 1:10:20 | +14:08 | 14:57 | |||
25. | Oddmar Iversen | NTNU | 1:10:25 | +14:13 | 14:58 | |||
26. | Arne Kjell Foldvik | NTNU | 1:10:49 | +14:37 | 15:04 | |||
27. | BJØRN HAFSKJOLD | NTNU | 1:13:33 | +17:21 | 15:38 | |||
28. | Eigil Sørli | Q-Free | 1:15:08 | +18:56 | 15:59 | |||
29. | Ole Nervik | Eget | 1:15:14 | +19:02 | 16:00 | |||
30. | KÅRE Eggereide | Rambøll | 1:15:22 | +19:10 | 16:02 | |||
31. | Magne Rø | St. Olavs Hospital | 1:24:06 | +27:54 | 17:53 | 49 | ||
32. | Arnfinn Langeland | NTNU | 1:24:53 | +28:41 | 18:03 | |||
33. | Ståle Engdal | Telenor B.I.L. Trondheim | 1:25:00 | +28:48 | 18:05 | |||
34. | Anders Waage | St. Olavs Hospital | 1:27:32 | +31:20 | 18:37 | 47 | ||
35. | Terje Norddal | Rambøll | 1:28:16 | +32:04 | 18:46 | |||
36. | Magne MÃ¥ge | Skanska Aktiv | 1:28:25 | +32:13 | 18:48 | |||
37. | Reinold Ellingsen | NTNU | 1:28:46 | +32:34 | 18:53 | |||
38. | REIDAR SKOGSETH | EGET | 1:31:07 | +34:55 | 19:23 | |||
39. | Edmund Olsen | NTNU | 1:31:56 | +35:44 | 19:33 | |||
40. | KÃ¥re Aflekt | NTNU bil | 1:32:03 | +35:51 | 19:35 | |||
41. | Rolf Hellan | Eget | 1:33:03 | +36:51 | 19:47 | |||
42. | FINN BJØRGUM | Eget | 1:39:57 | +43:45 | 21:15 | |||
43. | Thor Meland | Statoil | 1:42:13 | +46:01 | 21:44 | |||
44. | Magne Sæternes | Justervesenet | 1:43:47 | +47:35 | 22:04 | |||
DSQ | Per Løvås | Vegvesenet | 35:29 | 44 45 47 49 51 150 175 | ||||
DSQ | Odd Arne Rye | Rambøll | ||||||
Klasse: Gjester kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Arild Heggeset | Eget | 54:29 | +0:00 | 11:35 |
Sist oppdatert: | 13 juli 2016, 14:11:23 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 164 |
Antall startet: | 164 |