Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2016Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 10 - Trolløpet 21. juni 2016

Klasse: D 0 - 49 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Gjest

1:22:29

+0:00

10:03

2.

Lene Berg Hanssen

Skoleelev

1:26:27

+3:58

10:32

3.

Julie Arnesen

NTNU

1:33:38

+11:09

11:25

4.

Tone Almås

Leik, IL

1:33:41

+11:12

11:25

5.

Karin Bernsmed

Sintef

1:36:06

+13:37

11:43

6.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:45:02

+22:33

12:48

7.

Ragnhild Husum

Skoleelev

1:46:25

+23:56

12:58

8.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:50:10

+27:41

13:26

9.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

3:14:09

+1:51:40

23:40

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim kommune

1:25:42

+0:00

10:27

2.

Mona Sæther

Trondheim kommune

1:35:26

+9:44

11:38

3.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

1:37:45

+12:03

11:55

4.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:46:09

+20:27

12:56

5.

Hilde Forbord

Big Bite

1:53:56

+28:14

13:53

6.

Gunnhild Oftedal

NTNU

2:02:51

+37:09

14:58

7.

Trine Barstad

NTNU

2:02:56

+37:14

14:59

8.

Siri Drogset

NTNU

2:03:01

+37:19

15:00

9.

Catharina Davies

NTNU

2:10:41

+44:59

15:56

10.

Aashild S. Langseth

NSDTF

2:23:58

+58:16

17:33

11.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

2:25:08

+59:26

17:41

Klasse: D 50 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:05:18

+0:00

13:53

49

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

1:05:55

+0:37

14:01

3.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil BIL Trondheim

1:11:20

+6:02

15:10

4.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:15:24

+10:06

16:02

5.

Eli Ringdalen

SIntef

1:25:50

+20:32

18:15

6.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

1:28:16

+22:58

18:46

7.

Anne Furuholt

TOBB

1:31:50

+26:32

19:32

8.

Anne Lise Brenne

Trondheim kommune

1:32:03

+26:45

19:35

9.

Maj Britt Bjørnaas

NIU

1:32:11

+26:53

19:36

10.

Berit Grande

Sticos

1:44:16

+38:58

22:11

11.

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:44:17

+38:59

22:11

12.

Anne Stenset

St. Olavs Hospital

2:05:08

+59:50

26:37

13.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

2:05:50

+1:00:32

26:46

14.

Marit Bjørgum

Eget

2:05:51

+1:00:33

26:46

15.

Bodil Monsen

Sintef

2:34:32

+1:29:14

32:52

Klasse: H 0 - 49 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

1:33:38

+0:00

7:56

2.

OLA STENSETH

NORSK HELSE NETT

1:33:43

+0:05

7:56

3.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

1:34:02

+0:24

7:58

4.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

1:39:25

+5:47

8:25

5.

Ola Keiserås

Skoleelev

1:39:56

+6:18

8:28

6.

Bård Smestad

KDS

1:53:12

+19:34

9:35

7.

Arild Clausen

NTNU

1:54:51

+21:13

9:43

8.

Kasper Schei

NTNUI

1:59:36

+25:58

10:08

9.

Robert Otterlei

Sweco

2:00:32

+26:54

10:12

10.

Øystein Jaren Samuelsen

BEKK

2:01:53

+28:15

10:19

11.

Magne Svare

Skanska Aktiv

2:02:43

+29:05

10:23

12.

Eirik Marthinsen

Petrell BIL

2:03:23

+29:45

10:27

13.

Frode Lillevold

Datametrix

2:07:56

+34:18

10:50

14.

Martin Uglem

NTNU

2:11:20

+37:42

11:07

15.

Jerome Soulard

Atmel

2:13:10

+39:32

11:17

16.

Lars Solheim

Danske Bank

2:16:27

+42:49

11:33

17.

Kurt Amundsen

Avinor

2:18:46

+45:08

11:45

18.

Per Didrik Nonstad

Statoil BIL Trondheim

2:27:16

+53:38

12:28

19.

Øystein Husby

Statnett

2:34:26

+1:00:48

13:05

20.

Snorre Gangaune

Statkraft

2:34:45

+1:01:07

13:06

21.

Svein Olav Dyrhol

Statoil BIL Trondheim

2:35:59

+1:02:21

13:13

22.

Christian Andresen

RESMAN

2:39:20

+1:05:42

13:30

23.

Jardar Lohne

Sleipner

2:46:31

+1:12:53

14:06

24.

Michele Baravalle

NTNU

2:46:38

+1:13:00

14:07

DSQ

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen

55:14

95 96 118 113 114 115 92 57 58 60 61 64 6...

DSQ

Jan Hage

Eget

1:33:41

95 96 118 113 114 115 92

DSQ

Jonas Grønli

Freidig

1:40:37

95 96 118 113 114 115 92

DSQ

HÅVARRD SKALLE

BOA Offshore

1:54:00

95 96 118 113 114 115 92

DSQ

Amund Bach Stranden

Statens vegvesen

2:01:56

95 58 60 61 64 65 47 45 36 69

DSQ

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

2:31:26

64

DSQ

Otto Wittner

UNINETT

2:40:33

45 36 69

DSQ

Petter Nordgren

2:53:19

36 69

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

KNUT MATHISEN

HERØYA

1:48:01

+0:00

9:09

2.

Stig Forbord

Optoplan

2:02:47

+14:46

10:24

3.

Terje Berg

Statkraft

2:11:24

+23:23

11:08

4.

Morten Skoglund

Multiconsult

2:47:41

+59:40

14:12

Klasse: H 50 - 64 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:21:30

+0:00

9:56

2.

RUNE Hjeldnes

Adressavisen

1:22:26

+0:56

10:03

3.

Stein Ivar Foss

SIT

1:22:30

+1:00

10:03

4.

Bernt Rognes

Powel

1:22:34

+1:04

10:04

175

5.

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

1:23:40

+2:10

10:12

6.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:24:56

+3:26

10:21

7.

Helge Eriksen

Eget

1:25:14

+3:44

10:23

8.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

1:25:36

+4:06

10:26

9.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:27:40

+6:10

10:41

10.

Lasse Natvig

NTNU

1:27:53

+6:23

10:43

11.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:28:48

+7:18

10:49

12.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

1:31:34

+10:04

11:10

13.

Klaus Livik

Powel

1:33:46

+12:16

11:26

14.

Geir Arnesen

Eget

1:33:59

+12:29

11:27

15.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

1:34:05

+12:35

11:28

16.

Tormod Maske

Rekvisitt

1:34:36

+13:06

11:32

17.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

1:37:38

+16:08

11:54

18.

Tore Fornes

Statoil

1:40:03

+18:33

12:12

19.

John Lerli

Trønderbladet

1:40:39

+19:09

12:16

20.

Olve Mogstad

Statnett

1:41:05

+19:35

12:19

21.

Leif Magne Meringdal

Nortura

1:44:21

+22:51

12:43

22.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:44:22

+22:52

12:43

23.

Tore Heggem

HiNT

1:44:25

+22:55

12:44

24.

Anthony Bossard

Atmel

1:45:05

+23:35

12:48

25.

Frank Bjarkø

NRK

1:45:59

+24:29

12:55

26.

Bjørn Munch

Oracle

1:52:51

+31:21

13:45

27.

Petter Mikalsen

Telenor

1:54:08

+32:38

13:55

28.

Olav Kvittem

Uninett

1:54:27

+32:57

13:57

29.

Bobo Nordahl

NGU

1:59:47

+38:17

14:36

30.

John Sirum

Rambøll

1:59:57

+38:27

14:37

31.

Morten Husom

Powel

2:00:56

+39:26

14:44

32.

Roar Sundby

NTNU

2:01:22

+39:52

14:48

33.

Kjell Arne Henninen

Eget

2:14:47

+53:17

16:26

34.

Jan Erik Kofoed

NTNU

2:36:53

+1:15:23

19:07

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

1:24:26

+0:00

10:17

2.

Ottar G Kristiansen

Evry

1:34:27

+10:01

11:31

3.

Roar Stenset

St Olav

1:34:40

+10:14

11:32

4.

Roar Forbord

Terratec

1:35:36

+11:10

11:39

5.

Jon Arne Klemetsaune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:42:36

+18:10

12:30

6.

Nils Olav Vennevik

Eget

2:03:05

+38:39

15:00

7.

Magnus Landstad

NTNU

2:07:58

+43:32

15:36

8.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

2:20:32

+56:06

17:08

9.

Geir Dolmen

KVT

2:20:44

+56:18

17:09

10.

Torgeir Iversen

Evry

2:21:09

+56:43

17:12

11.

Robert Strøm

Eget

3:03:32

+1:39:06

22:22

DSQ

Carl Martin Larsen

NTNU

1:10:47

36 69 31 150 175

Klasse: H 65 - 99 år - Trolløpet kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Siemens

56:12

+0:00

11:57

2.

Reidar Ottem

MTG

58:16

+2:04

12:23

3.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

58:19

+2:07

12:24

4.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

58:22

+2:10

12:25

5.

Stein Øvstedal

NTNU

58:24

+2:12

12:25

5.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

58:24

+2:12

12:25

7.

Arne Sæterhaug

Eget

58:33

+2:21

12:27

8.

Edgar Furuholt

Det Norske

58:41

+2:29

12:29

49

9.

Trond Damås

Skanska Aktiv

58:48

+2:36

12:30

10.

Leif Engen

SiT BIL

58:50

+2:38

12:31

11.

Håkon Leira

Eget

58:52

+2:40

12:31

12.

Tor Gjermstad

Hemit

58:53

+2:41

12:31

13.

Øistein Åsmul

Kommunen

59:32

+3:20

12:40

14.

Frode Stensrud

Eget

1:00:40

+4:28

12:54

15.

Tore Kiste

Fylket

1:01:42

+5:30

13:07

16.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

1:05:17

+9:05

13:53

17.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:05:19

+9:07

13:53

18.

Martin Melhuus

Veritas

1:05:36

+9:24

13:57

19.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

1:06:12

+10:00

14:05

20.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:06:44

+10:32

14:11

21.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:09:25

+13:13

14:46

22.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:09:57

+13:45

14:52

23.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:10:08

+13:56

14:55

24.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

1:10:20

+14:08

14:57

25.

Oddmar Iversen

NTNU

1:10:25

+14:13

14:58

26.

Arne Kjell Foldvik

NTNU

1:10:49

+14:37

15:04

27.

BJØRN HAFSKJOLD

NTNU

1:13:33

+17:21

15:38

28.

Eigil Sørli

Q-Free

1:15:08

+18:56

15:59

29.

Ole Nervik

Eget

1:15:14

+19:02

16:00

30.

KÅRE Eggereide

Rambøll

1:15:22

+19:10

16:02

31.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:24:06

+27:54

17:53

49

32.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:24:53

+28:41

18:03

33.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:25:00

+28:48

18:05

34.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:27:32

+31:20

18:37

47

35.

Terje Norddal

Rambøll

1:28:16

+32:04

18:46

36.

Magne Måge

Skanska Aktiv

1:28:25

+32:13

18:48

37.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:28:46

+32:34

18:53

38.

REIDAR SKOGSETH

EGET

1:31:07

+34:55

19:23

39.

Edmund Olsen

NTNU

1:31:56

+35:44

19:33

40.

Kåre Aflekt

NTNU bil

1:32:03

+35:51

19:35

41.

Rolf Hellan

Eget

1:33:03

+36:51

19:47

42.

FINN BJØRGUM

Eget

1:39:57

+43:45

21:15

43.

Thor Meland

Statoil

1:42:13

+46:01

21:44

44.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:43:47

+47:35

22:04

DSQ

Per Løvås

Vegvesenet

35:29

44 45 47 49 51 150 175

DSQ

Odd Arne Rye

Rambøll

Klasse: Gjester kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Eget

54:29

+0:00

11:35


Sist oppdatert:

13 juli 2016, 16:11:23

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

164

Antall startet:

164