Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK 2016Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P15 Open iT 23. juni 2016

Klasse: DM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lisbeth Voll

COWI BIL

56:59

+0:00

11:21

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sletner

Røyken O-lag

58:45

+0:00

14:59

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Christine Jakobsen

SIemens

1:01:12

111 110

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susannah Malm

Statnett BIL

1:29:20

+0:00

22:47

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trude Fixdal

KoLl

53:58

+0:00

13:46

2.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

57:35

+3:37

14:41

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Vågsnes

OUS BIL

1:04:02

+0:00

21:03

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

1:17:51

+13:49

25:36

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

1:08:26

+0:00

22:30

2.

Sidsel Sandelien

Vegdirektoratets IF

1:10:59

+2:33

23:20

3.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

2:05:14

+56:48

41:11

Klasse: D75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:04:06

+0:00

21:05

2.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:21:09

+17:03

26:41

Klasse: D-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

49:10

+0:00

17:11

Klasse: H35-44(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Vogelsang

NIVA

38:58

+0:00

7:45

2.

Tryggve Nielsen

Shellklubben BIL

47:32

+8:34

9:28

3.

Atle Pedersen

Reload

1:01:06

+22:08

12:10

4.

Per Martin Rørvik

FBI

1:03:27

+24:29

12:38

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

44:21

+0:00

8:50

2.

Hallvard Koren

OK Moss

51:27

+7:06

10:14

3.

Mats Carlin

FBI

1:09:45

+25:24

13:53

4.

Stig Pedersen

Flo Kjeller BIL

1:20:17

+35:56

15:59

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

45:38

+0:00

9:05

2.

Per Slungaard

TYRVING

49:31

+3:53

9:51

3.

Bjørn Solbergseter

BILPOST

51:13

+5:35

10:12

4.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

55:13

+9:35

10:59

5.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

56:22

+10:44

11:13

6.

Bjørne Syversten

NORGES BANK

57:25

+11:47

11:26

7.

Ivar Refsland

Universitetet Oslo

57:43

+12:05

11:29

8.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

1:04:22

+18:44

12:49

9.

Håkon Bugge

PRIVAT

1:15:57

+30:19

15:07

10.

Helge Vatn

Statoil Oslo BIL

1:49:13

+1:03:35

21:45

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

43:10

+0:00

11:00

2.

Per Morten Lefdal

OEC Consulting

43:57

+0:47

11:12

3.

Martin Granly

SIemens

45:49

+2:39

11:41

4.

Bjørn Solhjem

Hægland og Svanberg

46:16

+3:06

11:48

5.

Knut Anders Løken

FOssum IF

48:19

+5:09

12:19

6.

Karl Aasmund Erøy

Samtalen AS

59:09

+15:59

15:05

7.

John Ravlo

Ecohz

1:14:03

+30:53

18:53

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Open iT

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

49:41

+0:00

12:40

2.

John Thomas Petersen

NIttedal

52:28

+2:47

13:23

2.

Tore Ringerike

DNB

52:28

+2:47

13:23

4.

Per Magnus

FHI

58:25

+8:44

14:54

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

32:46

+0:00

10:46

2.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

47:17

+14:31

15:33

3.

Juul Sverre Stener

OPIL

48:54

+16:08

16:05

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

52:53

+20:07

17:23

5.

Per Nermo

COWI BIL

53:46

+21:00

17:41

6.

Reidar Kierulf

RKP

58:07

+25:21

19:07

DSQ

Bernt Tollefsen

GEOFORM

55:17

115 116 100

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratets IF

45:26

+0:00

14:56

2.

Geir Trøan

TELENOR

49:22

+3:56

16:14

3.

Knut Møgedal

Aker Solutions

50:45

+5:19

16:41

4.

Bjørn Spjelkavik

Tyrving, IL

52:25

+6:59

17:14

5.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

1:01:43

+16:17

20:18

6.

Per Haugen

NEDERMAN

1:04:43

+19:17

21:17

DSQ

Tor Sandby

Skattedirektoratet

28:43

147 153 152 115 151 150 112 148 100

DSQ

Knut Erik Østengen

Thales BIL

48:05

112

DSQ

Tom Ibsen

OUS

1:05:16

114

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

55:55

+0:00

18:23

2.

Sigfred Fagervik

Thales BIL

57:24

+1:29

18:52

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:00:04

+4:09

19:45

4.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:05:47

+9:52

21:38

5.

Svein F Kvalheim

Oppegård

1:06:11

+10:16

21:46

6.

Annar Brustad

FOBIL

1:12:11

+16:16

23:44

7.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:39:11

+43:16

32:37

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:00:36

+0:00

19:56

2.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:02:23

+1:47

20:31

3.

Magne Grande

FBI

1:34:20

+33:44

31:01

4.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

1:42:02

+41:26

33:33

5.

Per Gjermo

Asker Skiklkubb

1:53:40

+53:04

37:23

Klasse: H-TRIM(TRIM-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roger Birkeland

TeLENOR

41:46

+0:00

14:36

2.

Terje Throndsen

NIttedal

1:00:26

+18:40

21:07

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pär Johansson

Folkehelseinstituttet

48:58

+0:00

12:29

2.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

52:06

+3:08

13:17

3.

Torstein Schjelle

Armada

56:30

+7:32

14:24

4.

Ivar Strømstad

Raumar O-Lag

58:47

+9:49

14:59

5.

Jarle Nilsen

SIemens

1:16:14

+27:16

19:26

6.

Øyvind Fidje

PRIVAT

1:41:14

+52:16

25:49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 juni 2016, 12:17:26

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

80

Antall startet:

80